Skocz do zawartości

SMV - klucz do zdrowego związku?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Iceman84PL napisał:

 

Zazwyczaj jest to przystojny bądź przeciętny mężczyzna z dwa poziomy niżej kobietą.

Widziałem tylko raz grubaskę 3/10 SMV z gościem na tym samym poziomie, koleś i tak wygladał lepiej😆

 

 

Mnie się bardziej rozchodzi o to że mają identyczne twarze, taka sama budowa twarzy. 

Tak mi się wydaje. 

Ale faktycznie koleś ma jedno albo dwa smv w górę.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mati248 napisał:

Ale faktycznie koleś ma jedno albo dwa smv w górę.  

 

Keyword: hipergamia...

 

Dopóki nie trafiłem na treści Red Pillowe i na forum, to się zastanawiałem: co jest kurwa ze mną nie tak, że zawsze poznaję laski poniżej swojego poziomu? Intelektualnego przede wszystkim, finansowego, ale też i smv. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati248 napisał:

Mnie się bardziej rozchodzi o to że mają identyczne twarze, taka sama budowa twarzy. 

Tak mi się wydaje. 

Wiesz co spotkałem się już nie pierwszy raz z tą obserwacją i coś w tym jest. Niektórzy tłumaczą to narcyzmem kobiet, że wybierają facetów o twarzy podobnej do swojej albo że to jakaś forma dziwnego pseudokazirostwa. 

 

Poczytajcie sobie o seksualności kobiet, kobiety mają ją naprawdę skomplikowaną. To że teraz większość jest sapioseksualna to mnie nie dziwi, ale laski nawet przy seksie szympansów potrafią się podniecać. 

Edytowane przez NoHope
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lync napisał:

Przypominam sobie, że @Libertyn pisałeś o tym, że pociąga Cię w kobiecie coś więcej.

Tak. Sam wygląd to za mało. Mnie kręci osobowość, ambicja. Z drugiej strony... Do potencjalnej partnerki podchodzę jak do córki. Chce wspierać, dopingować i patrzeć jak osiąga swoje mniejsze i większe cele.. Czasem wytknąć błąd i rzucić inne światło na dany problem.
Pogodziłem się już z tym że nie będę dominował w związku. W zasadzie nigdy do tego nie aspirowałem.
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 19:53, SamiecGamma napisał:

Oczywiście, że tak jest! Jak byłem młodzikiem, 20 lat temu, to się zastanawiałem wielokrotnie: kurwa, jak to jest, że tyle "zajebistych cech osobowości" dostrzegają w niektórych moich kumplach, a mnie - człowieka z 1000 hobby i zainteresowań - traktują jak powietrze?

 

Właśnie dlatego. Ja mam takich kolegów, którzy słabo wyglądają, ale są inteligentni, mają ciekawe zainteresowania. Rzecz jasna laski ich ignorują. 

 

Ja mam dobry wygląd, na pewno nie niżej niż 8/10 i myszki same się mnie wypytują o pierdoły, są zachwycone gdy mówię o zwykłych rzeczach. 

 

To jest dosłownie jak rozmowa ładnej panny ze spermiarzem. 

 

W dniu 20.09.2021 o 19:53, SamiecGamma napisał:

Taaa, "przypadkiem" się otarła jedna z drugą ;) Non stop to pierdolone sondowanie wyższej gałęzi. Obrzydliwe!

 

Samo sondowanie wyższej gałęzi to małe piwo. Dużo gorsze jest to, że robią mi tak kobiety moich kolegów i kuzynów. Co one sobie k**** myślą? Że będę ruchał kobietę mojego kumpla czy członka rodziny? Za jaką szmatę one mnie mają? Odpowiedź: za taką samą szmatę, JAK ONE SAME! Mierzą mnie swoją własną miarą i nie rozumieją, że ja mam jakieś zasady. One myślą, że wszystkie zasady są tylko na pokaz, bo one same tak mają!

 

Jeżeli zacznę chodzić po znajomych i mówić im, że ich kobiety na mnie lecą, to zostanę znienawidzony i uznany za "tego pojeba, który wymyśla bzdury o naszych myszkach". 

 

Nawet jeżeli któryś rzuci swoją puszczalską myszkę, to i tak następna będzie taka sama. 

 

W dniu 20.09.2021 o 19:53, SamiecGamma napisał:

Odrażające to jest. Ja m.in. dlatego dałem sobie spokój z kobietami ponad 2 lata temu i poszedłem całkowicie w MGTOW. Nie mam zamiaru poświęcać dużej części swojego życia na układanie go z kimś, kto w każdej chwili może czmychnąć w bok. Zbyt sobie cenię swój czas i spokój.

 

Ja lubię seks, ale słabo widzę układanie sobie na stałe życia. Kocham ciała kobiet, ale nienawidzę ich fałszywych rozumków. 

 

W dniu 20.09.2021 o 21:21, JoeBlue napisał:

Mnie to nie przeszkadza w bzykaniu tego co się nawinie.

Spokoju mi to nie zakłóca, czasu zbyt wiele nie zabiera.

Czego chcieć więcej?

 

Ja dużo rucham i to jest fajne, ale chciałbym móc spotkać się z kolegami lub z rodziną i nie musieć doświadczać kurewskich zalotów szmat, które mierzą mnie swoją miarą i nie rozumieją, że nie będę ruchał panny kumpla, ani kuzyna.

 

22 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Kobieta gdy przebywa w towarzystwie samca Alfa, Bad boya czy Chada dosłownie zachowuje się tak samo jak kukoldy i spermiarze na portalach typu tinder i badoo😁

 

Dokładnie tak. A rozpierdala mnie to, ze większość moich znajomych tego nie zauważa. Jakby byli ślepi. 

 

Cytat

To jest silniejsze od niej tak ja zaprogramowała natura. Potrafią naprawdę się poniżać i upadlać dla przystojniaka czego nigdy nie zrobi dla przeciętniaka czy brzydala.

 

Tak. Potrafią się poniżać i upadlać. Ja bym nawet powiedział, że one to lubią. Przynajmniej te, na które ja się natykam. One lubią być poniżane, traktowane z góry, jak niewolnice. Ja sobie nie wyobrażam, abym miał się poniżać nawet przed miss świata, a one się w tym odnajdują z rozkoszą. 

 

 

Cytat

Ile to razy widziałem jak nieśmiałe dziewczyny od razu dostawały takiej energii do działania żebyś nie uwierzył.

 

Och, to jest super prawdziwe. Niejedna z pozoru niewinna i grzeczna dziewczyna odstawia takie akcje, że jej otoczenie nigdy by w to nie uwierzyło. 

 

Gdybym ja zaczął opowiadać ludziom, co robiły ze mną ich słodkie i niewinne znajome, to bym pewnie nie raz dostał za to po ryju. 

 

 

Cytat

Nie ma przypadków w tej grupie jesteś postrzegany jako Alfa czyli ten, którego kobiety pragną najbardziej.

 

Ja bym siebie określił jako Chada, nie czuję się Alfą jako przywódcą. 

 

 

Cytat

Zgadza się kobiety są płytkie i przyziemne, nastawione na zassanie dobrych genów i urodzenie zdrowego bobaska.

Kobiety nie mają moralności czy głębszych uczuć przecież tak zostały zaprogramowane by nie bujać w obłokach tylko zapewnić byt i bezpieczeństwo sobie i potomstwu.

 

Tak, a udają coś zupełnie odwrotnego. 

 

Najgorsze jest to, że kobiety czasami potrafią myśleć logicznie i są inteligentne. Wiele kończy trudne studia i zajmuje się zawodowo poważnymi rzeczami. Dlatego niejeden gość myśli, że kobiety są normalne. Tacy faceci nie rozumieją, że gdy w kobiecie włączy się tryb zasysania genów, to logika i moralność znikają. Znika osobowość. Zostaje tylko zwierzątko polujące na geny. 

 

11 godzin temu, Iceman84PL napisał:

SMV jest bardzo ważne tylko na początku by przyciagnac do siebie kobiety później jest ważny status społeczny i pieniądze by utrzymać je przy sobie.

 

Nie zawsze. Znam przypadki, gdy bogate kobiety utrzymują przystojnych facetów. I to całkiem seksowne kobiety. 

 

Edytowane przez Armengar
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati248 Tak jak @SamiecGamma napisał to hipergamia. Kobiety wybierają partnerów o wyższym SMV i statusie społecznym. Tak do 1950 roku obowiązywał stary model doboru gdzie faktycznie osoby dobierały się na podobnym poziomie natomiast dzisiaj mężczyzna dla kobiet zaczyna się od 7 SMV. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lync napisał:

A jak będzie bardziej ambitna niż Ty?

To będzie bardziej ambitna i będę ją wspierał. Chociaż to zależy od rodzaju ambicji.  I właściwie co oznacza większa ambicja. Dla jednych to będzie dewastacja swojego organizmu w pogoni za kolejnym zerem na koncie. Dla innych odwiedzenie iluś miejsc, jeszcze dla innych napisanie powieści
Chce być milionerką?  So be it.
Będę mówił jej kiedy dać sobie luz i odpocząć
Chce być doktorem astrofizyki?
So be it.

Będę jej pierwszym słuchaczem

Chce stworzyć własny program podróżniczy na YT?
So be it. 
Będę trzymał kamerę i podrzucał inspiracje.

Chce zimą bez maski wejść na Mount Everest?  Po moim trupie.
Chce mieć rekord Polski w wielodzietności? Podobnie.



 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NoHope napisał:

@Armengar chciałbym wierzyć, że nie masz racji bo to co piszesz jest po prostu przerażające...

Potwierdzam. Wiele lasek jara strasznie upodlenie. One lubią być jak szmaty. Ale jednocześnie potrzebują się czuć bezpiecznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope Niestety bracie karmiono nas bredniami z mediów głównego ścieku, bzdur opowiadanych przez społeczeństwo i kościół a gdy dorosłeś to przejrzałeś na oczy, że rzeczywistość jest inna niż Ci to wmawiali. Na początku dysonans poznawczy jest przerażający, z czasem przyzwyczaisz się i takie historie nie będą robić wrażenia😉

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Iceman84PL napisał:

Niestety bracie karmiono nas bredniami z mediów głównego ścieku, bzdur opowiadanych przez społeczeństwo i kościół a gdy dorosłeś to przejrzałeś na oczy, że rzeczywistość jest inna niż Ci to wmawiali. Na początku dysonans poznawczy jest przerażający, z czasem przyzwyczaisz się i takie historie nie będą robić wrażenia😉

Wiem miałem redpillowe i blackpillowe epizody w życiu, ale korwa z takim podejściem to nigdy kobiecie nie zaufasz, nigdy nie będziesz miał szansy na jakąś szczęśliwą rodzinę bo zawsze z tyłu głowy będziesz miał poczucie, że twojej julce coś odwali i z twojego przyjaciela stanie się wrogiem. Co to jest za życie? Nawet jak jesteś nastawiony tylko na seks to i tak.

Edytowane przez NoHope
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackpill pełną mordą leci w tym temacie.

 

Podsumowując wygląda na to, że głównym aspektem podejmowania decyzji u kobiety jest chęć kopulacji z atrakcyjnymi samcami. Gdy ich czynnik poznawczy odnajduje atrakcyjnego samca (dobre geny) one są  wówczas chętne na kopulacje bez względu na okoliczności np. bycie już w związku. Tak jakby nie potrafiły się przestawić, będąc cały czas otwartymi na kopulacje z tymi czado-alfa samcami. 

 

Pytanie czy to lubieżność czy działanie zakodowanego programu "matki natury" w umysłach samic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Libertyn napisał:

To będzie bardziej ambitna i będę ją wspierał. Chociaż to zależy od rodzaju ambicji.  I właściwie co oznacza większa ambicja. Dla jednych to będzie dewastacja swojego organizmu w pogoni za kolejnym zerem na koncie. Dla innych odwiedzenie iluś miejsc, jeszcze dla innych napisanie powieśc

Ale wiesz, to co opisujesz to jest nie tyle wsparcie w ramach ambicji, co wyrażenie miłości poprzez wsparcie czegoś, co rozwija tę drugą osobę. Piona 👏

 

44 minuty temu, Libertyn napisał:

Potwierdzam. Wiele lasek jara strasznie upodlenie. One lubią być jak szmaty. Ale jednocześnie potrzebują się czuć bezpiecznie

No to jest okazja, aby je tak traktować czasem ;)

 

25 minut temu, NoHope napisał:

ale korwa z takim podejściem to nigdy kobiecie nie zaufasz,

Podstawowy warunek obopólnej miłości to zaufanie i oddanie. Nie da się wejść w ten stan, nie mając zaufania czy obawiając się o zranienie, czy podchodząc roszczeniowo. Problem w tym, że na samej miłości zbudowano wiele różnych urojeń i nigdy nie wiesz :P

 

Pytanie ile kobiet na rynku matrymonialnym wartych jest prawdziwej miłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NoHope napisał:

Wiem miałem redpillowe i blackpillowe epizody w życiu, ale korwa z takim podejściem to nigdy kobiecie nie zaufasz, nigdy nie będziesz miał szansy na jakąś szczęśliwą rodzinę bo zawsze z tyłu głowy będziesz miał poczucie, że twojej julce coś odwali i z twojego przyjaciela stanie się wrogiem. Co to jest za życie? Nawet jak jesteś nastawiony tylko na seks to i tak.

 

"women should only ever be a compliment to a man's life, never the focus"

 

Trzymaj się tej maksymy i tyle. Bądź nastawiony na osiąganie celów (każdy ma swoje), poznawanie świata, przygodę (nie tylko seks mam na myśli) itd. W dzisiejszych czasach myślenie o rodzinie i układaniu sobie trwałego życia z kobietą... hmmm... pobożne życzenie :)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope Jest taka piosenka budki Suflera nigdy nie wierz kobiecie dobra radę Ci dam bo przepadniesz z kretesem niż zrozumiesz swój błąd.

Popatrz na kobiety one nie ufają mężczyznom, wszędzie się zabezpieczają tylko my chłopy takie naiwne jesteśmy. Mężczyźni naoglądali się za dużo komedi romantych czy bajek Disneya. 

Kobiecie jest na rękę gdy mężczyzna ufa bo nie pyta co będzie za to wszystko co zaoferuje jej mieć. 

Dlaczego kobiety nie lubią dobrych graczy, świadomych mężczyzn? Bo tacy nie dadzą się oszukać i omamić mrzonką o miłości. 

Miłość jest wtedy gdy wyglądasz, coś posiadasz, masz pozycje w społeczeństwie w przeciwnym razie nic nie pomorze w przekonaniu do ciebie kobiety. 

Związek to biznes dla kobiety a mężczyzna to zasób/narzędzie do realizacji. 

Żyjemy właśnie na takiej planecie, gdzie silny zjada słabego, gdzie ludzie w egoistyczny sposób zwłaszcza kobiety chcą zaspokoić swoje potrzeby, cele, interes kosztem mężczyzn. A głównym celem jest sprowadzenie na świat kolejnego cierpietnika i niewolnika systemu. 

 

 

  • Like 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego, który jest bardzo wysoki i ma zajebistą twarz. Kilka lat temu wziął udział w wyborach na Mistera i od tego czasu zaczęła się jego przygoda z modelingiem.

 

Na Instagramie ma większość zdjęć z sesji plus opis:

-197

-model 

-finalista konkursu Mister 2018

 

Pod każdym zdjęciem ma od 50 do 100 komentarzy. To jaki odbywa się tam festiwal szału macic ze strony kobiet przechodzi ludzkie pojęcie. Czasami lubię sobie poczytać te komentarze dla beki.

 

Jednak w pełni rozumiem zachowanie kobiet, bo gość należy do promila najatrakcyjniejszych mężczyzn. 

Natomiast nigdy nie zrozumiem, dlaczego takim samym zainteresowaniem w mediach społecznościowych cieszy się panna 5/10. 

 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, דניאל napisał:

finalista konkursu Mister 2018

 

Pod każdym zdjęciem ma od 50 do 100 komentarzy. To jaki odbywa się tam festiwal szału macic ze strony kobiet

Czyli chłopak młody?

Przypuszczam, że komentarze również od młodych "Julek"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, דניאל napisał:

Natomiast nigdy nie zrozumiem, dlaczego takim samym zainteresowaniem w mediach społecznościowych cieszy się panna 5/10.

 

To proste masy napalonych kucy i spermiarzy nie mających powodzenia na zepsutym już rynku matrymonialnym walczy o ochłapy i resztki z pańskiego stołu.

Dlatego kobieta przeciętna 5/10 SMV ma tylko jednego dnia 100 wiadomości, komentarzy i lajków.

Kobiety widząc to mają przeświadczenie o swojej zajebistości bo Ci słabi mężczyźni ich w tym uświadamiają.

I wtedy nie dziw, że dla nich facet zaczyna się od 7 SMV i robią tak bo mogą, bo mężczyźni im na to pozwalają.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NoHope napisał:

z takim podejściem to nigdy kobiecie nie zaufasz, nigdy nie będziesz miał szansy na jakąś szczęśliwą rodzinę bo zawsze z tyłu głowy będziesz miał poczucie, że twojej julce coś odwali i z twojego przyjaciela stanie się wrogiem. Co to jest za życie? Nawet jak jesteś nastawiony tylko na seks to i tak.

 

 

Po latach empirycznych doświadczeń mogę stwierdzić, że szczęśliwa rodzina wcale nie opiera się na zaufaniu do kobiety, ale wręcz na jego braku.

 

Filarem, przy którym można pozwolić sobie na jakieś zaufanie, może być natomiast osadzenie rodziny na opoce niematerialnej, czego dowodem są wszelkie małżeństwa religijne katolików, żydów, muzułmanów, gdzie zasady narzuca strach przed danym absolutem.

 

Edytowane przez Exar
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.