Skocz do zawartości

SMV - klucz do zdrowego związku?


Rekomendowane odpowiedzi

@mati248, @NoHope właśnie to doświadczyłem parę razy, też szukałem na internecie wytłumaczenia. Raz może na jakimś Onecie czy innym polskim farmazonie znalazłem artykuł, że podobno kiedyś ludzie stadnie dobierali się o... podobnych rysach twarzy czy tam urodzie. Najmocniejsza sytuacja była taka, że raz dosiadłem się z kolegą do innego kolegi co był ze swoją paczką. Tam była dziewczyna (ze swoim chłopakiem była) właśnie z podobną urodą do mnie, w sensie usta, policzki, lekko nos, miała też niebieskie oczy jak ja. Tak wpatrzona była we mnie, jak w święty obraz.

Edytowane przez gman98
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Armengar said:

Właśnie dlatego. Ja mam takich kolegów, którzy słabo wyglądają, ale są inteligentni, mają ciekawe zainteresowania. Rzecz jasna laski ich ignorują


No ale przecież liczy się wnętrze... ;>

Jak czytam sobie niektóre opisy na tinderze, to się zastanawiam czy nie zastosować negacji wobec tego, co jest tam napisane. Na zasadzie: 
 - "nie imponują mnie twoje mięśnie" - "lubie na nie patrzeć"
 - "nie obchodzi mnie jakim samochodem jeździsz" - "ale dobrze, żeby się prezentował" 
 - "nie chce wiedzieć ile zarabiasz" - "byle dużo" 
 - "NO ONS/FWB" - "no chyba, że z Chadem" 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne że jak się zapuścisz to lasce się to nie podoba, tylko one to źle robią bo, zamiast powiedzieć słuchaj nie podoba mi się to że o siebie nie dbasz itp itd to każdy normalny facet by to wziął sobie do serca, to jest pojazd na ambicje czego nie lubimy. 

 

Ale gdy one odwracają kota ogonem, obrażają się o byle co, kłamią, domyśl się.... To idzie kurwicy dostać, dlatego moja rada jest taka. 

 

Trzeba tak napierdalać na siłowni i o siebie dbać żeby to Ona się bała że to ty zrobisz skok w bok. 

I z drugiej strony jeżeli ty trzymasz formę masz prawo to samo powiedzieć Jej słuchaj bejbe weź się za siebie bo już mnie tak nie pociagasz zobaczycie wielki płomień wkurwienia w oczach. 

Jeżeli jej zależy zacznie się zmieniać jeżeli nie to milion tysięcy wymówek. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Libertyn napisał:

To w realu podbijaj do panien wzrostu Hatmehit które będą miały czoło na wysokości Twoich ust

Dla nich za mały jestem. Znam 3 takie i wszystkie chodzą z żyrafami. Sporo razy próbowałem.

 

To co proponujesz to dobra rada i logiczna ale w teorii no i kobiety nie są logiczne.👍

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 12:45, gman98 napisał:

kiedyś ludzie stadnie dobierali się o... podobnych rysach twarzy czy tam urodzie.

 

Tak wygląda model doboru w czasie wolności seksualnej i przed tym całym dziwactwem kiedy było normalnie

i faktycznie ludzie dobierali się na podobnym poziomie.

 

The Pareto Principle

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PyrMen napisał:

Wiem, jedno. Jest chemia jest wszystko. 

Nie trzeba mieć 2.20 wysokości i pyty min. 35 cm.

 

2.20 faktycznie nie i 35 cm nie ale bez sensu napisane.

 

Nic nie wiesz idź spać już.😉

1 godzinę temu, gman98 napisał:

raz napotkałem parę, myślałem, że są rodzeństwem. Tak podobni byli do siebie. 

Być może to zgodność genetyczna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 22:42, Iceman84PL napisał:

@NoHope Niestety bracie karmiono nas bredniami z mediów głównego ścieku, bzdur opowiadanych przez społeczeństwo i kościół a gdy dorosłeś to przejrzałeś na oczy, że rzeczywistość jest inna niż Ci to wmawiali. Na początku dysonans poznawczy jest przerażający, z czasem przyzwyczaisz się i takie historie nie będą robić wrażenia😉

 

To zależy od człowieka i od tego, jak mocno wcześniej wierzył w kłamstwa Blue Pill. Ale tak, z czasem powinno być łatwiej. 

 

W dniu 22.09.2021 o 12:00, דניאל napisał:

Jednak w pełni rozumiem zachowanie kobiet, bo gość należy do promila najatrakcyjniejszych mężczyzn. 

Natomiast nigdy nie zrozumiem, dlaczego takim samym zainteresowaniem w mediach społecznościowych cieszy się panna 5/10. 

 

Ja też tego nie rozumiem. Albo tego jak czasami facet płaszczy się przed swoją dziewczyną 4/10. Czasami taki gość wygląda lepiej od swojego paszczura, a to on się płaszczy. 

 

W dniu 22.09.2021 o 12:30, Exar napisał:

Po latach empirycznych doświadczeń mogę stwierdzić, że szczęśliwa rodzina wcale nie opiera się na zaufaniu do kobiety, ale wręcz na jego braku.

 

gifki-aplodismenti-11.gif

 

 

  

W dniu 22.09.2021 o 15:04, Peter Quinn napisał:

 - "NO ONS/FWB" - "no chyba, że z Chadem" 

 

To właśnie tak działa. Ja jestem chadem i wiem po sobie. Kobiety często proponują mi ONS, FWB. Także te w związkach lub zamężne. Jeżeli chodzi o ONS, to zdarzają się propozycje szybkiego seksu w ubikacji lub w krzakach. I to takie panny, że nikt by się po nich tego nie spodziewał. Nie żadne dresiary, tylko wykształcone i eleganckie. 

 

Gdybym ja mówił w realu ludziom o tym, jak zachowują się względem mnie konkretne kobiety, to chyba byłbym kaleką albo bym nie żył. Bo dostałbym wpierdol co najmniej kilkadziesiąt razy, za "opowiadanie podłych kłamstw na temat ich cudownych i cnotliwych myszek". 

 

  

W dniu 28.09.2021 o 12:36, Iceman84PL napisał:

 

Tak wygląda model doboru w czasie wolności seksualnej i przed tym całym dziwactwem kiedy było normalnie

i faktycznie ludzie dobierali się na podobnym poziomie.

 

The Pareto Principle

 

To jest przesadzone, bo jednak brzydcy goście też mają dzieci, ale jest w tym wiele prawdy. 

 

Widzę to po sobie i moich kolegach. Ja mam więcej chętnych kobiet, niż kiedykolwiek byłbym w stanie obrobić. A mój trochę brzydki kolega 4/10 ma w zasadzie zerowe zainteresowanie. Niezmiernie rzadko jakaś panna jest nim zainteresowana, a jak już, to zawsze brzydka i zawsze chodzi jej nie o niego, tylko o to aby nie była samotna. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.