Jump to content

SMV - klucz do zdrowego związku?

Recommended Posts

@mati248, @NoHope właśnie to doświadczyłem parę razy, też szukałem na internecie wytłumaczenia. Raz może na jakimś Onecie czy innym polskim farmazonie znalazłem artykuł, że podobno kiedyś ludzie stadnie dobierali się o... podobnych rysach twarzy czy tam urodzie. Najmocniejsza sytuacja była taka, że raz dosiadłem się z kolegą do innego kolegi co był ze swoją paczką. Tam była dziewczyna (ze swoim chłopakiem była) właśnie z podobną urodą do mnie, w sensie usta, policzki, lekko nos, miała też niebieskie oczy jak ja. Tak wpatrzona była we mnie, jak w święty obraz.

Edited by gman98
  • Thanks 1
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Polecam przeczytać posty naukowca forumowego, brata Analconda

Dokładnie profesor od relacji DM wyjaśnił by wszystko😆     Jest to prawdopodobne w przypadku kiedy kolejny gach ma wyższe SMV bądź wyższy status społeczny. Natomiast z autopsji t

Czyli sugerujesz żeby związać się z kimś, aż zacytuję: serio ? Nie dzięki, postoję 😎    

16 hours ago, Armengar said:

Właśnie dlatego. Ja mam takich kolegów, którzy słabo wyglądają, ale są inteligentni, mają ciekawe zainteresowania. Rzecz jasna laski ich ignorują

No ale przecież liczy się wnętrze... ;>

Jak czytam sobie niektóre opisy na tinderze, to się zastanawiam czy nie zastosować negacji wobec tego, co jest tam napisane. Na zasadzie: 
 - "nie imponują mnie twoje mięśnie" - "lubie na nie patrzeć"
 - "nie obchodzi mnie jakim samochodem jeździsz" - "ale dobrze, żeby się prezentował" 
 - "nie chce wiedzieć ile zarabiasz" - "byle dużo" 
 - "NO ONS/FWB" - "no chyba, że z Chadem" 

Edited by Peter Quinn
  • Like 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.