Skocz do zawartości

Inteligentne kobiety to największa zmora mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje bardzo wyrazista korelacja pomiędzy ilością oraz jakością seksu w związku a inteligencją kobiety.

 

Inteligentne oraz artystyczne kobiety uwielbiają dużo o seksie rozprawiać, rozgrzewać samców do czerwoności gadaniem, natomiast nie palą się do tego, aby seks dawać.

 

Im inteligentniejszą dziewczynę weźmiesz do związku, tym więcej problemów na siebie sprowadzisz.

 

Najlepsze kobiety to takie, które działają na instynktach: ciągnie ich do całowania, przytulania, ulegania, kochania, miłości.

 

Im inteligentniejsza kobieta, tym więcej chłodnego myślenia, a mniej cielesności, więcej wymagań, mniej dawania od siebie, ciągła kalkulacja i walka o dominację.

 

Dlatego powiadam Wam Bracia, uciekajcie od inteligentnych kobiet, gdzie pieprz rośnie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bad intentions napisał:

Istnieje bardzo wyrazista korelacja pomiędzy ilością oraz jakością seksu w związku a inteligencją kobiety.

Pozwolę sobie nie zgodzić z powyższą opinią. Zgodziłbym się gdyby zamiast inteligencji widniałaby próżność albo potrzeba atencji. Poza tym inteligencja jest względna, osoba dla kogoś "inteligentna" może w oczach kogoś innego być całkowicie przeciętna, wszystko zależy od punktu odniesienia - w tym przypadku od poziomu intelektualnego partnera oraz co ważniejsze od jego siły charakteru.

 

20 minut temu, bad intentions napisał:

Najlepsze kobiety to takie, które działają na instynktach: ciągnie ich do całowania, przytulania, ulegania, kochania, miłości.

Może dla autora tego postu, ale na pewno nie dla mnie. Podnieta duszy jest dla mnie równie ważna jak podnieta ciała a już najważniejsze są wspólne priorytety życiowe.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Templariusz napisał:

Pozwolę sobie nie zgodzić z powyższą opinią.

To nie jest moja opinia, tylko obiektywny fakt.

 

Spójrz na iloraz inteligencji w poszczególnych państwach świata.

 

https://www.worlddata.info/iq-by-country.php

 

A teraz zestaw te dane ze współczynnikiem dzietności.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_państw_świata_według_współczynnika_dzietności

 

Korelacja jest oczywista i bezsprzeczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bad intentions napisał:

Korelacja jest oczywista i bezsprzeczna.

Zapytam prostym przysłowiem - Co ma piernik do wiatraka ? Co ma średnia inteligencja w danym kraju /w której mieszczą się również mężczyźni/ i dzietność z tezą:

 

40 minut temu, bad intentions napisał:

Istnieje bardzo wyrazista korelacja pomiędzy ilością oraz jakością seksu w związku a inteligencją kobiety.

Mocno zastanowiłbym się nad ciągiem przyczynowo skutkowym: "głupsze" kobiety ->więcej seksu ->więcej dzieci. Po drodze jest masa innych czynników, czy to kulturowych czy to ekonomicznych czy też religijnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

45 minut temu, bad intentions napisał:

Istnieje bardzo wyrazista korelacja pomiędzy ilością oraz jakością seksu w związku a inteligencją kobiety.

 

Tak, tak samo jak i u facetów. U każdej płci tak samo.

 

45 minut temu, bad intentions napisał:

Im inteligentniejszą dziewczynę weźmiesz do związku, tym więcej problemów na siebie sprowadzisz.

 

Czyli im głupsza tym lepsza? No chyba nie.

 

46 minut temu, bad intentions napisał:

Najlepsze kobiety to takie, które działają na instynktach: ciągnie ich do całowania, przytulania, ulegania, kochania, miłości.

 

Oczywiście każdy ma swoje preferencje. Ale mnie osobiście nie zależy na ciągłym całowaniu, przytulaniu, itd - więc po co mi taka co będzie się co chwile przytulać i całować?

 

47 minut temu, bad intentions napisał:

Im inteligentniejsza kobieta, tym więcej chłodnego myślenia, a mniej cielesności, więcej wymagań, mniej dawania od siebie, ciągła kalkulacja i walka o dominację.

 

Dokładnie tak jak u facetów. Czyli co - im głupsza kobieta tym lepsza?

 

47 minut temu, bad intentions napisał:

Dlatego powiadam Wam Bracia, uciekajcie od inteligentnych kobiet, gdzie pieprz rośnie.

 

Nie zgadzam się. Ja bardzo lubię inteligentne kobiety, wystarczy umieć z nimi współgrać (w życiu) na swoich własnych warunkach. A nie na ich.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bad intentions napisał:

Im inteligentniejsza kobieta, tym więcej chłodnego myślenia, a mniej cielesności, więcej wymagań, mniej dawania od siebie, ciągła kalkulacja i walka o dominację.

Generalnie inteligentne kobiety dobierają sobie partnerów najczęściej starszych od siebie, o wysokich dochodach, o większych perspektywach zarobkowych czy mieszkaniowych. Dlatego najczęściej rozwodzą się kobiety, z wyższym wykształceniem. Tak mówi statystyka. Dobierają sobie partnera, pod kątem przyszłego rozwodu i korzyści z tego powodu. Rozgarnięta kobieta wie, jakiego męża mieć najlepiej, z jakiego będzie najwięcej korzyści 🙂. Wie dokładnie, że system prawny jest po jej stronie, nie musi się starać, nie musi sprawiać mężczyźnie często przyjemność w łóżku, bo za to trzeba słono zapłacić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bad intentions napisał:

Im inteligentniejszą dziewczynę weźmiesz do związku, tym więcej problemów na siebie sprowadzisz.

 

 

Spotkasz inteligentną, która będzie na Ciebie napalona, wtedy zmienisz zdanie. 

Inna sprawa, czy będziesz umiał to wyzwolić.

 

Inteligentnr czy nie, natura dała im takie same mechanizmy i to dobrze widać kiedy poznało się choć kilka kobiet.

Program ten sam, choć aplikacje inne.

 

Z nami zresztą jest tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Korelacja jest oczywista i bezsprzeczna.

 

Według mnie chodzi bardziej o czynnik ekonomiczny. Obecnie w Polsce koszt wychowania jednego dziecka od 0-18 lat wynosi  średnio od 150 tyś do 200 tyś. zł. To już nie czasy tetrowych pieluch. Zabaw patykami czy kamieniami. Lub noszeniem spodni po Ojcu :). A tak było jeszcze w latach '90 XX w.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentnym kobietom przecież jest znacznie ciężej znaleźć partnera statystycznie, można by powiedzieć że inteligentne kobiety są zdecydowanie bardziej "wybredne" ale przez to, bo inteligentna kobieta by się zamęczyła z facetem nie na jej poziomie i musiałaby udawać głupszą niż jest. Takie pary, gdzie jest zbyt duża różnica w ilorazie inteligencji i dojrzałości emocjonalnej, po prostu się same siebie zamęczają na dłuższą metę.

 

Wysoce inteligentne kobiety mają zwykle cechy męskie, a wysoce inteligentni mężczyźni mają cechy kobiece. 

 

Koniec końców i tak ludzie dobierają się w pewien specyficzny sposób i najlepsze pary, wydaje się że są takie, gdzie dwie osoby się uzupełniają i podciągają siebie.

 

Zresztą ludzie inteligentni mają znacznie więcej powodów do obaw, widzą więcej i ich poczucie wartości jest znacznie mniejsze od osób mniej inteligentnych, gdzie u ludzi o niższym ilorazie wiele problemów po prostu nie występuje. Nie raz osoba inteligentna zazdrości - niewiedzy, czy pewnej słodkiej ignorancji, czy bycia takim "prostym".

Inteligencja może być bardzo dużą przeszkodą pod pewnymi względami a w szczególności w poznaniu kogoś do relacji i to tyczy się obu płci.

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Zresztą ludzie inteligentni mają znacznie więcej powodów do obaw, widzą więcej i ich poczucie wartości jest znacznie mniejsze od osób mniej inteligentnych, gdzie u ludzi o niższym ilorazie wiele problemów po prostu nie występuje. Nie raz osoba inteligentna zazdrości - niewiedzy, czy pewnej słodkiej ignorancji, czy bycia takim "prostym".

Inteligencja może być bardzo dużą przeszkodą pod pewnymi względami a w szczególności w poznaniu kogoś do relacji i to tyczy się obu płci.

 

Dokładnie tak.

I to tak samo działa w obie strony dla obu płci (tak jak napisałeś zresztą).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inteligentna kobieta, która umie ogarnąć życie i rozwiązywać problemy zawsze będzie chciała do związku mężczyznę o wyższym statusie lub minimum na tym samym poziomie.

Zazwyczaj są to kobiety wykształcone i to nie po gówno kierunkach tylko poważnych jak prawo, medycyna gdzie całe życie się uczyły czy pracowały nad sobą w różnych obszarach.  

Takie kobiety na pewno nie będą chciały być uległe w związkach czy małżeństwach mało tego będą chciały dominować bo utwierdzono je w przekonaniu przez propagandę medialną

, że są zajebiste i lepsze od mężczyzn.

Żaden mężczyzna zdrowy na ciele i umyśle nie pójdzie na takie coś, bo taka kobieta nie ma typowych zachowań dla kobiet dodatkowo mężczyzna chce być doceniany, chwalony 

a takie kobiety raczej tego mu nie zapewnią.

Mężczyzna ma taki program, że lubi kobietą się zaopiekować, wziąć pod swoje skrzydła a nie takie, które pozjadały rozumy, wiedzą lepiej czy posiadają więcej

bo wtedy nie czuję się mężczyzną, głową rodziny.

Dlatego tyle singielek, wykształconych kobiet czy biznes women samotnych. 

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, buka1977 napisał:

Mimo wszystko wolę te inteligentne.

hmmm

W dniu 4.09.2021 o 12:46, bad intentions napisał:

 uciekajcie od inteligentnych kobiet, gdzie pieprz rośnie.

Dokładnie, kobiety inteligentne w PL:

1 Agnieszka Holland,

2. Magdalena Środa,

3. Marta Lempart,

4. Joanna Senyszyn,

5. Sylwia Spurek.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Zwykły Facet napisał:

IQ ponadprzeciętne a jest totalnie niezaradny życiowo. Nie wiem czy chciałbym taka kobietę. Raczej by mnie denerwowała ;).

Tak Ci się tylko wydaje, niezależne i zaradne kobiety to te, które wymienił @Fury King w poście wyżej. Chwilę z nią pożyjesz, to ta cała zaradność wyjdzie Ci bokiem.

 

Prawdziwe szczęście w związku jest wtedy, kiedy to mężczyzna jest niezależny, zaradny i silny, czyli jednym słowem męski, natomiast kobieta polega na mężczyźnie i wspiera go w tym, co robi, nigdy nie wychodzi przed szereg.

 

Zaradna kobieta zaraz będzie chciała Cię zdominować, one szukają chłopców na posyłki, beta providerów i grzecznych piesków, a nie prawdziwych mężczyzn.

 

Przykład zaradnej kobiety masz w temacie kolegi @cst9191.

 

Edytowane przez bad intentions
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bad intentions napisał:

Prawdziwe szczęście w związku jest wtedy, kiedy to mężczyzna jest niezależny, zaradny i silny, czyli jednym słowem męski, natomiast kobieta polega na mężczyźnie i wspiera go w tym, co robi, nigdy nie wychodzi przed szereg.

Mam cos takiego w obecnyn związku. Wsparcie inteligentnej kobiety której moge się również doradzić w niektórych sprawach. 

Tylko chyba nie doczytałes co napisałem wyżej. Napisałem ze osoby ponadprzecietnie inteligentne czyli z wysokim IQ bardzo czesto sa niezaradne zyciowo. 

Jeśli kobieta jest zaradna życiowo to z tego wynika ze raczej nie jest inteligentna jak pod mense :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyuzdany seks w życiu miałem z mocno przeintelektualizowaną studentką architektury. 🤔

 

Prawda, że nic na ten temat nie mówiła, ale robiła że hohoho. 

 

Także jak dla mnie teoria z dupy. 

 

Zgodzę się jedynie, że im większa inteligencja, tym większa samokontrola i wybredność. Aczkolwiek też nie zawsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem korelacji, o której pisze autor wątku.

Przeciwnie, z mojego doświadczenia wynika, że inteligentne laski często wykorzystują swoją inteligencję w zapasach łóżkowych i dzięki temu iskry lecą i diabeł w piecu pali ;) Poza tym są też bardziej interesujące poza łóżkiem.

Z mojego doświadczenia głupie laleczki to właśnie takie zimne wyrachowane kłody, co to myślą, że jak tylko nogi rozłożyły, to już klękajcie narody i dziękujcie królewnie za wielką łaskę (nie mylić z laską).

Ja osobiście unikam seksu z półgłówkami, nie moje klimaty. Ale co kto lubi, jak ktoś ma taki fetysz, to jego sprawa - nie oceniam, różne są zboczenia.

 

Inna rzecz, że mało jest cech równie zniechęcających do seksu jak głupota partnera. Głupota rodzi pogardę, a pogarda bardzo skutecznie zabija pożądanie. Dlatego inteligentna kobieta rzadko będzie dobrą partnerką do seksu dla niezbyt inteligentnego mężczyzny.

 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fury King napisał:
W dniu 4.09.2021 o 12:46, bad intentions napisał:

ciekajcie od inteligentnych kobiet, gdzie pieprz rośnie.

Dokładnie, kobiety inteligentne w PL:

1 Agnieszka Holland,

2. Magdalena Środa,

3. Marta Lempart,

4. Joanna Senyszyn,

5. Sylwia Spurek.

200w.webp?cid=ecf05e47u8qxf65r59hs7o2xvj

 

200w.webp?cid=ecf05e47wpdhb4vj9a75vo4ckr

giphy.gif?cid=ecf05e47k3syt4wevgckph3sot''

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2021 o 12:46, bad intentions napisał:

uciekajcie od inteligentnych kobiet, gdzie pieprz rośnie

 

Nie trzeba zaraz uciekać... Kolega Alojz ma na to sposób. 

Po każdym zbliżeniu spuszcza się powietrze i składa Mariolkę na półkę.

A potem ... cisza jak makiem zasiał...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Zależy co rozumiecie przez inteligencję. Mam znajomego w Mensie. IQ ponadprzeciętne a jest totalnie niezaradny życiowo

Moim zdaniem ludzie zbyt przeceniają inteligencję. Każdy lubi myśleć o sobie jako o osobie inteligentnej, ale o czym ma to niby świadczyć ?

32 minuty temu, Sundance Kid napisał:

Inna rzecz, że mało jest cech równie zniechęcających do seksu jak głupota partnera. Głupota rodzi pogardę, a pogarda bardzo skutecznie zabija pożądanie.

Gdyby tak było, tylko inteligentni ludzie by współżyli.

Poza tym ocena inteligencja jest zbyt subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.