Skocz do zawartości

Co zrobiłaś dobrego dla obcego mężczyzny?


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, bad intentions napisał:

Kobiety to najbardziej przebiegłe i zaborcze istoty na świecie i dla nich gra toczy się jedynie o własne korzyści, bez żadnych zasad, i to nie dotyczy tylko kontaktów z mężczyznami.

 

Tak jak mężczyźni potrafią współpracować, aby osiągnąć jakiś cel, tak każda kobieta pracująca z kobietami powie, że tam jest ciągła walka o dominację, ciągłe dramy, obgadywanie, jedno wielkie bagno.

Miałem kiedyś nad sobą, kobietę szefa. Powiem Tobie, że to jest dramat. Wieczne problemy, narzekania, obgadywanie pracowników, utrudnianie im życia, pracy. O mało nie wyleciałem, bardzo szybko z roboty. Tam nie ma współpracy, jest tylko dobra mina do złej gry i stwarzanie pozorów. Najlepiej nic nie mówić szczególnego, bo później zostanie to wykorzystane. Mężczyźni też rywalizują, ale są bardziej skorzy do pomocy, współpracy, u kobiet głównie się liczą wpływy na środowisko i wpływy bankowe, ze względu na brak honoru, zasad, godności.

18 minut temu, Hatmehit napisał:

Po cholerę się męczyć w pracy? Im dłużej będziemy powtarzać ten mit, tym gorzej kobiety będą współpracować

Kobiety powinny ze sobą lepiej współpracować, a nie, że każda marzy, o karierze kierowniczki. Później taka, jest szefem w domu, nie szanuje partnera i kolejne spierdolenie na świecie postępuje. Na miejscu prezesów nie obsadzał bym stanowisk kierowniczych kobietom, pod żadnym względem. Nie, że laska ma dobry tyłek i cycki to zasługuje na wyższe stanowisko, a tak często bywa. Mężczyźni więcej od siebie dają, pracują ciężej, efektywniej, biorą więcej nadgodzin i więcej ryzykują. Dodatkowo, nie pójdą nigdy na macierzyński, a to już kobietę powinno przekreślać, do dalszych roszczeń.

Naturą kobiety, paradygmatem biologicznym, jest uległość wobec mężczyzny, który nią się zaopiekuje i postawi do pionu, bo sama tego, najczęściej nie potrafi.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Potwierdza się to co w innym temacie czyli co dobrego dla ciebie mężczyzno zrobiły kobiety. 

Wychodzi, że nic nieznaczące drobne gesty grzecznościowe czy proste sprawy wynikające z obowiązku obywatelskiego. 

Zakup pizzy, ustępowanie miejsca w komunikacji miejskiej czy spisanie numerów sprawcy wypadku😆😂🤣

Naprawdę dziewczyny tylko na tyle was stać? Bratu w temacie raczej chodziło o coś konkretnego co zrobiłyście dla mężczyzn i jak widać niczego takiego nie było. 

Bo przecież dla was kobiety bezinteresowność się nie opłaca, wszystko kalkulujecie, no chyba, że na waszej drodze stanął by Alfa Chad to inna sprawa😁

A później rezerwatki zakładają tematy i zdziwione, że mężczyźni ich nie chcą, nie szanują czy wykorzystują. 

Tyle ile dajecie od siebie na tyle możecie co najwyżej liczyć. 

Akurat kalkulację i interesowność to możesz zarzucić co najwyżej autorowi tematu, który to za przykład pomocy kobiecie podał ustawienie jej bieżni, żeby ta mu nie przeszkadzała.
Pomoc przy włączeniu bieżni jest jednak na poziomie drobnostki jak ustąpienie miejsca w komunikacji, a nie wielkich czynów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bad intentions napisał:

ciągłe dramy, obgadywanie, jedno wielkie bagno

To zależy do dnia cyklu 😂🤘🏻 A tak poważnie - pracowałam w wielu miejscach w swoim życiu i najwięcej dram było tam, gdzie ktoś dostawał stołek za znajomości a nie faktyczne zasługi. Fakt, z babami się gorzej pracuje, bo w wielu przypadkach są wojenki czy jakieś podjazdy. Ale pytanie nie dotyczy tego jakie kobiety są w pracy. Pytanie było do nas czy pomagamy obcym mężczyznom. Na cholerę postować pod tematem jeśli pytanie nie było do Was panowie?

 

Ja akurat pracuję w róznych miejsach jako wolontariusz, więc mozna powiedziec na codzień, za darmo, pomagam obcym ludziom. W większości są to męžczyźni, gdyż akurat ta tematyka, którą ja się zajmuję ich dotyka najmocniej - alienacja rodzicielska. Pomagałam face to face, przez telefon (mimo, że nienawidzę rozmawiac przez telefon), czy przez internet. 

Miałam mozliwosc prowadzenia płatnych warsztatow, bo gmina chciala oplacic, ale gdy się okazało, że zaplacą jedynie jeśli będzie to pomoc dla kobiet wyłącznie - zrezygnowałam.

Mam wmontowaną taką zakładkę w mózg - nie lubię niesprawiedliwości, ja widzę co się dzieje w naszej matriarchalnej feminazistycznej rzeczywistości i mnie to boli. Tak po prostu. Więc gdy mogę pomagam 🤷🏼‍♀️ Czy bezinteresownie nie wiem. Wydaje mi się, że nie ma ludzi co są naprawdę bezinteresowni. W końcu nawet jeśli nic nie dostajemy w zamian to zawsze mamy tę wewnętrzną satysfakcję z pomocy 🤘🏻

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LiderMen napisał:

Czy sięgacie pamięcią takiego momentu gdzie musiałaś zrobić coś dla obcego mężczyzny, który potrzebował pomocy? 

 

@Iceman84PL mając na uwadze post założyciela, o tym właśnie miał być ten temat, nic więc dziwnego, że dziewczyny o takich gestach pisały.

 

Gesty wobec znajomych mężczyzn (nie uzwględniam gestów wobec męża😞

-pożyczanie kasy 

-chronienie komuś dupy w zeznaniach na policji

-odwożenie nawalonych kumpli do domów

-jakieś drobne przysługi typu sesja zdjęciowa ukochanego psa 

-zajmowanie się synem kolegi gdy był jego "tydzień", przedszkole miało przerwę wakacyjną a znajomy musiał iść do roboty 

-podczas festiwalu wyszłam z synem znajomego z koncertu bo młody miał już dość, a jego ojcu zależało na tym koncercie (ja też wolałabym tam być, ale nie był to dla mnie najważniejszy koncert tego festiwalu) 

-okazywanie wsparcia emocjonalnego, wysłuchanie (tak, niektórzy faceci lubią się wygadać)

 

To mi przychodzi na myśl, pewnie gdyby się zastanowić znalazłoby się tego trochę więcej. 

 

 

 

Edytowane przez catwoman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Ten temat to takie robienie dobrej miny do złej gry.

 

Kobiety to najbardziej przebiegłe i zaborcze istoty na świecie i dla nich gra toczy się jedynie o własne korzyści, bez żadnych zasad, i to nie dotyczy tylko kontaktów z mężczyznami.

Podobnie w przypadku wielu facetów. Bycie egocentyczną jednostką  to bycie egocentyczną jednostką bez względu na płeć

Godzinę temu, bad intentions napisał:

Tak jak mężczyźni potrafią współpracować, aby osiągnąć jakiś cel, tak każda kobieta pracująca z kobietami powie, że tam jest ciągła walka o dominację, ciągłe dramy, obgadywanie, jedno wielkie bagno.

Ja zaś miałem cudowną szefową i mam cudowną PM. 

Współpraca czy podkładanie kłód pod nogi to znów nie tyle kwestia płci co kwestia charakteru. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrólowaŁabędzi napisał:

Akurat kalkulację i interesowność to możesz zarzucić co najwyżej autorowi tematu, który to za przykład pomocy kobiecie podał ustawienie jej bieżni, żeby ta mu nie przeszkadzała.
Pomoc przy włączeniu bieżni jest jednak na poziomie drobnostki jak ustąpienie miejsca w komunikacji, a nie wielkich czynów.

Zapewne ty ustępując miejsce dziadziusiowi w tramwaju lub autobusie robisz to bezinteresownie😁

Czy aby na pewno? Mnie się wydaje, że w oczach społeczeństwa lub jakiegoś przystojniaczka chcesz wyjść na dobrą i święta by nie zostać poddana ostracyzmowi. 

@sol Cieszę się, że forum Ci się podoba😁

@catwoman To wyobraź sobie, że to co wymieniłaś to statystycznie co drugi mężczyzna może zaoferować obcej kobiecie. Tak mężczyźni są uczynni i przejeci losem drugiego człowieka w sytuacji gdzie potrzebuje pomocy. 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Iceman84PL napisał:

Zapewne ty ustępując miejsce dziadziusiowi w tramwaju lub autobusie robisz to bezinteresownie😁

Czy aby na pewno? Mnie się wydaje, że w oczach społeczeństwa lub jakiegoś przystojniaczka chcesz wyjść na dobrą i święta by nie zostać poddana ostracyzmowi.

 

Ja nie robię niczego bezinteresownie, co więcej, sądzę, że nikt tak nie robi.

Twoje pomysły są mocno chybione, ale zabawne, nie wpadłabym na podryw "na wolne miejsce" :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tyle ile dajecie od siebie na tyle możecie co najwyżej liczyć.

Poleczki tego nie zrozumieją nigdy, choćby skały srały. Im się należy, gdyż posiadają wcięcie między nogami, o kobietę trzeba się starać, dbać, chronić 😃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kamil9612 napisał:

Poleczki tego nie zrozumieją nigdy, choćby skały srały. Im się należy, gdyż posiadają wcięcie między nogami, o kobietę trzeba się starać, dbać, chronić 😃

Serio? Jak się nie ma nic mądrego do "powiedzenia" to często lepiej milczeć. Po co te chamskie teksty?

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MalVina napisał:

Serio?

Serio, serio.

 

6 minut temu, MalVina napisał:

Jak się nie ma nic mądrego do "powiedzenia" to często lepiej milczeć.

Prawda, stara jak świat.

6 minut temu, MalVina napisał:

Po co te chamskie teksty?

Ku mojemu smutkowi, jest to szczera prawda, a nie chamskie teksty :( 

Co poradzisz- taki kraj, tacy ludzie :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MalVina napisał:

 Miałam mozliwosc prowadzenia płatnych warsztatow, bo gmina chciala oplacic, ale gdy się okazało, że zaplacą jedynie jeśli będzie to pomoc dla kobiet wyłącznie - zrezygnowałam.

 

Mi się to w głowie nie mieści. 

 

Żeby facetom żyło się gorzej ... 

 

Jebać tych frajerów którzy to wymyślają.  

 

Bardzo dobrze że zrezygnowałaś. 👏👏

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mati248 napisał:

Mi się to w głowie nie mieści.

Mi też nie. Przed tym incydentem niby wiedziałam, że tak się dzieje, że się wiele rzeczy robi dla kobiet, a faceci są pomijani, ale tu miałam przykład rasowy wręcz i mimo tej wiedzy byłam totalnie zaskoczona. Powiedziałam to na głos, że ja bym chciała warsztaty mieszane, że zaprosiłabym kolegę, dla równowagi, żeby prowadzić wspólnie, to nie i koniec. "Gmina ma środki jedynie na działania prokobiece"🤷🏼‍♀️

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby niewinny temat, a za chwilę zaczyna się wojenka, że kobiety nie są bezinteresowne. Jak to określiłeś @Iceman84PL pomogła @sol aby nie poddać się ostracyzmowi? Naprawdę?

Wrzuć kolego na luz i zmień ten chory mindset. Otrzymujesz potwierdzenie swoich przekonań i za wszelką cenę próbujesz to przeforsować. 

 

Osobiście otrzymałem wiele dobroci od kobiet. Czy dobre słowo, czy choćby otucha w gorszych okresach, jakies proste rzeczy w dniu codziennym, szepniecie dobrego slowa to tu to tam, jakieś drinki w barach od tak. To proste rzeczy, nie ma sensu dopatrywać się drugiego dna, bo własne działania też są z zasady egoistyczne.

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yolo napisał:
2 godziny temu, Wielokropek napisał:

wiedziałam, że nie odzyskam się liczy?

Mówiłem że oddam, niech nie wypomina 

 

Ta, jasne. Na lajka chłopa nie stać, ale pieniądze zwróci. Mam nadzieję, że uwzględniłeś odsetki, bo na bezinteresowną pomoc to Ty liczyć nie możesz, nie po tej zapiekance.

 

 

@LiderMen, @Iceman84PL , @MarkoBe tak szczerze- jak chcielibyście by taka randomowa pomoc dla mężczyzny wyglądała? Uczciwie pytam, bo takich sytuacji, jak ta wyżej przeze mnie przedstawiona wiele nie miałam. Może coś przegapiłam. Rytuały uprzejmości dnia codziennego pomijam, bo to standard. 

 

1 godzinę temu, MalVina napisał:

Powiedziałam to na głos, że ja bym chciała warsztaty mieszane, że zaprosiłabym kolegę, dla równowagi, żeby prowadzić wspólnie, to nie i koniec. "Gmina ma środki jedynie na działania prokobiece"🤷🏼‍♀️

Masakra. Mało co mnie irytuje, jak taka jawna niesprawiedliwość.  Miły gest, że zrezygnowałaś. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wielokropek napisał:

Masakra. Mało co mnie irytuje, jak taka jawna niesprawiedliwość.  Miły gest, że zrezygnowałaś

To była działalność pozazawodowa, więc miałam wolny wybór. Jedyny możliwy dla mnie, nie wyobrażam sobie tej tematyki omawiać z kobietami, skoro dotyka w większości mężczyzn. Dziwne by to było 🤷🏼‍♀️

19 minut temu, Wielokropek napisał:

jak chcielibyście by taka randomowa pomoc dla mężczyzny wyglądała?

Też jestem ciekawa. Wypadałoby doprecyzować, skoro według Was jest z nami tak źle 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wielokropek napisał:

Na lajka chłopa nie stać,

Lajkuję tylko najbardziej zajebiste wypowiedzi. Swoje. 

 

29 minut temu, Wielokropek napisał:

na bezinteresowną pomoc to Ty liczyć nie możesz,

Nigdy nie mogłem. Zawsze chodziło Wam o seks.

Baby :(

 

10 minut temu, MalVina napisał:

Też jestem ciekawa. Wypadałoby doprecyzować, skoro według Was jest z nami tak źle 🤔

Było wałkowane tyle razy, one dalej pytają. 

 

Dla mnie- śmietankowo-waniliowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałabym pomagać obcemu mężczyźnie, dla kobiet i słabszych często taka pomoc może się źle skończyć.

 

Jakiś czas temu moje dziecko pomogło obcemu facetowi dając mu wszystkie swoje oszczędności na podróż pociągiem do oddalonego miasta. Pan ten "wyglądał" uczciwie, był na jakimś kursie i ponoć zgubił portfel. Obiecał, że odeśle pieniądze, co oczywiście nigdy się nie zdarzyło. Jakiś czas później sama spotkałam prawdopodobnie tego samego mężczyznę, który sprzedał mi tą samą historię, też szukał portfela i potrzebował na pociąg. Powiedziałam mu, że jest mi przykro, ale niestety nie jestem w stanie mu pomóc. Parę takich naiwnych i tydzień da się przeżyć.

 

Jeśli już to wolę pomagać ludziom (niezależnie od płci), których przynajmniej trochę już znam.

Edytowane przez Anna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.