Skocz do zawartości

Pani szuka prawdziwego mężczyzny, który spłaci jej kredyt


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jej bardzo chętnie pomogę w spłacie, oczywiście dobrym słowem typu "dasz radę" czy "nie poddawaj się" :D Nawet w chwilach słabości mogę poklepać po pleckach, oczywiście transport po jej stronie :D

 

Myślę że to będzie uczciwy układ za cyber seks, kobietom trzeba pomagać :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

To jest najgorsze, nie najlepsze, że fajerów nie zabraknie. Takich, którzy będą wpłacać za nic. 

1621917730_4zealj_600.jpg

Dlatego mi nie będzie przeszkadzać jeśli moja będzie miała OF i będzie trzepać kasę na frajerach. 

Wy pewnie taką uznacie za niegodną uwagi szmatę. 

Ja za chodzącą kopalnie złota xD

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Libertyn napisał:

Dlatego mi nie będzie przeszkadzać jeśli moja będzie miała OF i będzie trzepać kasę na frajerach. 

Wy pewnie taką uznacie za niegodną uwagi szmatę. 

Ja za chodzącą kopalnie złota xD

Oj koleżanko bujną masz wyobraźnię. ;) Zaś tacy frajerzy spłacający za fotki tyłka kredyty kobietom, jeszcze bardziej psują rynek...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Pani Dominiko. W odpowiedzi na Pani zgłoszenie chciałbym wesprzeć Panią w spłacie owego kredytu jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Pani Dominiko proszę się nie poddawać, spłaci Pani ten kredyt sama, jest Pani zwyciężczynią skoro wzięła Pani kredyt, zamiast oszczędzać i teraz nie może go Pani samodzielnie płacić. Jest Pani w pełni dorosłą i zarazem odpowiedzialną jednostką. Gratuluję. Dziękować nie trzeba, to drobiazg z mojej strony. Pozdrawiam i ślę całuski.

 

A tak przy okazji: czy podżyruje mi Pani kredyt na spłatę moich zobowiązań w kasynie jak na prawdziwą kobietę przystało? Seks mnie nie interesuje.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, smerf said:

To jest próba wyłudzenia pieniędzy od mężczyzn, takie ogłoszenia powinny być usuwane i ich autorzy karani.

Niby dlaczego, ogłoszenie jest jasne. Pani nie obiecuję niczego co by nie mogła dać "flirt, przyjaźń, sexting".

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że w klubie golfowym znajdzie się niejeden Pan (70+), który za potrzymanie rączki nie dostanie rzeżączki.

Od Pani, rzecz oczywista. Ale, w zamian, Pani poskłada sobie banknociki skromnie jeden na drugi, na ratkę starczy. Na waciki też.

Wystarczy, że Pani się wyperfumuje, ubierze. Pan nawet nie rozbierze. Popatrzy.

 

 

 

"Gdy konar nie płonie a banknoty swędzą w portfelu, widok łona też cieszy Mój Przyjacielu!"

 

 

 

Kazus niejednokrotnie zaobserwowany, że tak powiem... :) 

 

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.