Skocz do zawartości

Pani szuka prawdziwego mężczyzny, który spłaci jej kredyt


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Serio macie taki straszny ból dupy o to, że prostytutka napisała uczciwe ogłoszenie, w którym jasno sprofilowała swoje usługi?

To nie jest reklama skierowana do was.

To nie jest ogłoszenie pannicy, która marzy o randce ze smutnym Sebą, szukającym myszki swego życia, innej niż wszystkie. To w ogóle nie jest ogłoszenie randkowe.

To jest reklama skierowana do braci, których kręci płatny "cyber sex" i "sexting" (czytaj: do braci, którzy mają fobię na kontakt face to face z żywą kobietą i unikają relacji opartej na czymś innym niż prostytucja).

I to do bardzo konkretnego typu klienta - takiego który szuka BDSM w klimatach findom (financial domination), ewentualnie innego rodzaju relacji opartych na fetyszyzowaniu przekazywania pieniędzy. Myślicie, że czemu ma w nicku Domikicia?

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie takiego co za wizje potrzymania za rączkę spłaci ratkę... jak Beciaki potrafią kupywać wodę Z wanny w sloikach po jakiejś ulanej alternatywce.  Ten świat zszedł na dno. Sodom und Gomorra. Pojebane czasy ale co się dziwić większość wychowana w wizji „będę Miły to dostane Pimpuszkę” a taki chuj 😛 bo i tak będziesz klepał nita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zychu said:

Prostytutka powinna się ruchać.

Witamy w świecie kapitalizmu, jest popyt - jest podaż. 😈

Takich dożyliśmy czasów, że niektórzy płacą za to, żeby kobieta im odmówiła seksu i zabrała pieniądze.

Kiedyś wystarczyło do tego małżeństwo, a teraz są profesjonalistki.

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sundance Kid napisał:

że niektórzy płacą za to, żeby kobieta im odmówiła seksu i zabrała pieniądze.

Tylko 99 zł i ty też możesz zostać FRAJEREM.

https://www.majtkomat.pl/oferty/money-slave-dominacja-finansowa-plac-frajerze-74422

 

Faceci są jednak po*********ni - przynajmniej niektórzy. 😲

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Dominiko taka biznes women jak pani nie ma na spłatę kredytu wstyd.

Przecież jako kobieta jest pani lepsza od mężczyzn dodatkowo chciała pani równouprawnienia więc w czym problem?

Dodając ogłoszenie na przyszłość niech pani wstawi zdjęcie bo skoro mam sponsorować to muszę wiedzieć czy prostytutka

mi się spodoba😁 A tak to w ciemno kota w worku nie bierę.

 

PS. Ciekawe czemu pani jest wolna😆?

 

 

 

8 godzin temu, Martius777 napisał:

Ja pierdzielę, trzeba być totalnie bez honoru aby takie coś zamieścić, gdybym miał dług to prędzej bym wziął kolejny etat/zmienił pracę/zbierał śmieci.

 

Kobiety nie mają honoru im się wydaje, że wszystko się należy.

Co gorsza znajdzie się jakiś spermiarz i kukold co spłacą jej zobowiązania.

 

9 godzin temu, Morfeusz napisał:

Zaś tacy frajerzy spłacający za fotki tyłka kredyty kobietom, jeszcze bardziej psują rynek...

 

A później dziwią się, że rynek matrymonialny popsuty skoro sami do tego dołożyli trzy grosze.

9 godzin temu, smerf napisał:

takie ogłoszenia powinny być usuwane i ich autorzy karani.

 

W kraju o nazwie Polska jest to nie do ruszenia, tutaj panuje kult kobiety, za którą stoi prawo.

10 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

Jak masz kutasa na profilowym to nawet nie pisz. Nie daję byle komu

 

Tak mi się przypomniało😁

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na to w ten sposób - stawiając się w roli kobiety bardziej ogarniętej, która w dzisiejszym świecie coś chce osiągnąć i chce do tego dojść własną pracą. Uczyć się, rozwijać, zbudować coś swojego. Pracować. I zdaje sobie sprawę, że nie zdarzy się to z dnia na dzień i będzie wymagać dużo wysiłku. Załóżmy, że jej atrakcyjność trochę przewyższa średnią (chociaż w tym "kamerkowo - simpowym" świecie małe to już ma znaczenie, vide przytoczone wyżej przypadki).

 

I widzi, że wystarczy pokręcić dupą na kamerce dla kukoldwehry, albo polować na zamożnego jelenia, który te fanaberie sfinansuje.

 

Może to frustrować, jak się ma szacunek do samej siebie i zdaje sobie sprawę z tego, ile może potrwać "odroczona gratyfikacja"..

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Tak mi się przypomniało😁

 

 

 

A to rzeczywiście złoto.

 

Masz kurwa daniny napierdalać dla ksienrznicki leszczu malinowy, co Ty sobie wogle wyobrażasz?!

:D

 

Rok 2051. Lekcja histori.

- Patrzcie dziewczynki tak właśnie przejełyśmy władzę nad światem. Tym co macie między udami.

 

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Sundance Kid said:

, ewentualnie innego rodzaju relacji opartych na fetyszyzowaniu przekazywania pieniędzy. Myślicie, że czemu ma w nicku Domikicia?

 

Ja chętnie przyjmę każdą kwotę fetyszyzowanych pieniędzy.

 

Jak coś to @Maroonkicia

 

 

😂

3 hours ago, Obliteraror said:

 

I widzi, że wystarczy pokręcić dupą na kamerce dla kukoldwehry, albo polować na zamożnego jelenia, który te fanaberie sfinansuje.

 

Jakby nie patrzeć Rzym upadł przez rozpasanie i rozwiązłość. 

 

Tu też będzie upadek. Nie "czy" tylko "kiedy". 🤔

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2021 o 12:14, maroon napisał:

 

Jakby nie patrzeć Rzym upadł przez rozpasanie i rozwiązłość. 

 

Tu też będzie upadek. Nie "czy" tylko "kiedy". 🤔

Ja już mam piwko otwarte i czipsy pod ręką... zapowiada się niezły spektakl. :) 

Edytowane przez vizz
czytelność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.