Jump to content

Pani szuka prawdziwego mężczyzny, który spłaci jej kredyt

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Znajdzie się jakiś porządny tutaj?  

Miałem konto na zbiornik.com bo patologia wciąga i myślałem, że można coś tam zaruchać bez zobowiązań. Źle się stało że tam konto założyłem, niektórych rzeczy nie odzobaczę. A może dobrze bo usuwa rom

Najsmutniejsze w tej całej sprawie jest to, że laska pewnie znajdzie nie jednego a kilku frajerów, którzy wesprą ją jakąś kwotą.  Przecież fortuny lasek z OnlyFans nie wzięły się znikąd. 

Ja jej bardzo chętnie pomogę w spłacie, oczywiście dobrym słowem typu "dasz radę" czy "nie poddawaj się" :D Nawet w chwilach słabości mogę poklepać po pleckach, oczywiście transport po jej stronie :D

Myślę że to będzie uczciwy układ za cyber seks, kobietom trzeba pomagać :D

Edited by Imiennik
  • Like 2
  • Haha 9

Najsmutniejsze w tej całej sprawie jest to, że laska pewnie znajdzie nie jednego a kilku frajerów, którzy wesprą ją jakąś kwotą. 

Przecież fortuny lasek z OnlyFans nie wzięły się znikąd. 

• Like 15
  • Thanks 1
  • Sad 1

Takie zdjęcie, jakby dostała w wątrobę i trzyma się z bólu xD Jeszcze widełki wieku podała. To już trzeba mieć najebane w głowie do reszty.

• Haha 11

Ogłoszenie w stylu takiego na sex portalu. 

Na profilowym panna z kutasem w buzi, na kolejnych zdjęcia cycków i dupy.

Ale w opisie:

"Jak masz kutasa na profilowym to nawet nie pisz. Nie daję byle komu" 

ix kurwa de

• Haha 12

Zależy czy prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 5% czy od 10% rocznie.

Mogę nie być mężczyzną za min. 15% odsetek rocznie + przewalutowanie kredytu w złocie zamiast tych GUSowskich dyrdymałów o inflacji. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
56 minutes ago, cst9191 said:

Znajdzie się jakiś porządny tutaj?

Sexting, znaczy będą SMSy w stylu "moja rata taka malutka ale jak się dobrze stopą procentową popieści to ....". 

• Like 1
10 minut temu, lexluthor napisał:

wiecie co jest najlepsze? że znajdzie XD

To jest najgorsze, nie najlepsze, że fajerów nie zabraknie. Takich, którzy będą wpłacać za nic. 

1621917730_4zealj_600.jpg

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 9
1 minutę temu, Morfeusz napisał:

To jest najgorsze, nie najlepsze, że fajerów nie zabraknie. Takich, którzy będą wpłacać za nic. 

Myślałem, że tamto ogłoszenie jest ix kurwa de, ale to jednak to xD.

• Like 1
  • Haha 1
1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Dlatego mi nie będzie przeszkadzać jeśli moja będzie miała OF i będzie trzepać kasę na frajerach. 

Wy pewnie taką uznacie za niegodną uwagi szmatę. 

Ja za chodzącą kopalnie złota xD

• Like 3
  • Haha 1
3 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Myślałem, że tamto ogłoszenie jest ix kurwa de, ale to jednak to xD.

Zasada dżungli - frajerów się goli. Przykre to, ale niestety stan będzie się pogłębiał. 

Edited by Perun82
  • Like 5
7 minut temu, Libertyn napisał:

Dlatego mi nie będzie przeszkadzać jeśli moja będzie miała OF i będzie trzepać kasę na frajerach. 

Oj koleżanko bujną masz wyobraźnię. ;) Zaś tacy frajerzy spłacający za fotki tyłka kredyty kobietom, jeszcze bardziej psują rynek...

• Like 6

Szanowna Pani Dominiko. W odpowiedzi na Pani zgłoszenie chciałbym wesprzeć Panią w spłacie owego kredytu jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Pani Dominiko proszę się nie poddawać, spłaci Pani ten kredyt sama, jest Pani zwyciężczynią skoro wzięła Pani kredyt, zamiast oszczędzać i teraz nie może go Pani samodzielnie płacić. Jest Pani w pełni dorosłą i zarazem odpowiedzialną jednostką. Gratuluję. Dziękować nie trzeba, to drobiazg z mojej strony. Pozdrawiam i ślę całuski.

A tak przy okazji: czy podżyruje mi Pani kredyt na spłatę moich zobowiązań w kasynie jak na prawdziwą kobietę przystało? Seks mnie nie interesuje.

Edited by Krugerrand
  • Like 4
  • Haha 3
2 minutes ago, smerf said:

To jest próba wyłudzenia pieniędzy od mężczyzn, takie ogłoszenia powinny być usuwane i ich autorzy karani.

Niby dlaczego, ogłoszenie jest jasne. Pani nie obiecuję niczego co by nie mogła dać "flirt, przyjaźń, sexting".

• Like 2

Jestem przekonany, że w klubie golfowym znajdzie się niejeden Pan (70+), który za potrzymanie rączki nie dostanie rzeżączki.

Od Pani, rzecz oczywista. Ale, w zamian, Pani poskłada sobie banknociki skromnie jeden na drugi, na ratkę starczy. Na waciki też.

Wystarczy, że Pani się wyperfumuje, ubierze. Pan nawet nie rozbierze. Popatrzy.

"Gdy konar nie płonie a banknoty swędzą w portfelu, widok łona też cieszy Mój Przyjacielu!"

Kazus niejednokrotnie zaobserwowany, że tak powiem... :) 

• Like 4
  • Haha 7

Kościół np. oferuje sprzedaż bliżej nieokreślonych biletów do nieba, to dlaczego kobieta nie może sprzedawać bardziej przyziemnych obietnic? Kwestia tylko czy znajdzie nabywców. Business as usual.

• Like 2
43 minuty temu, smerf napisał:

To jest próba wyłudzenia pieniędzy od mężczyzn, takie ogłoszenia powinny być usuwane i ich autorzy karani.

Co powiesz o wszelakiego rodzaju typach oferujących wiedzę tajemną? 

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Hahaha :)

Tak wygląda Polska Lewica :)

Maja Staśko namieszała w głowie. Jasiu K. poprawił. 

Boże chroń Polskę przed lewoskrętnymi.

• Haha 4

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.