Skocz do zawartości

Poznanianka ostrzega. Po upojnej nocy obcokrajowiec przesłał jej nagranie


Bartolomeo82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to pierwszy temat na forum, który zakładam. Mam nadzieję, że we właściwym dziale. Przechodząc do rzeczy wklejam link do materiału, który wydał mi się interesujący: https://www.o2.pl/kobieta/poznanianka-ostrzega-po-upojnej-nocy-obcokrajowiec-przeslal-jej-nagranie-6670408132164128a?nil=&src01=6a4c8&src02=isgf

 

Rzecz w skrócie przedstawia się następująco:  młoda dziewczyna poznaje w klubie czarnoskórego Johna. Spędzają razem upojną noc. Po jakimś czasie z nieznanego numeru przychodzi do niej materiał filmowy, na którym uwiecznione zostały ich igraszki. "Poznanianka zażądała wyjaśnień. Rozmówca odpisał, że jest "trenerem uwodzenia", który jeździ po krajach Europy Środkowo-Wschodniej i nagrywa "materiały" dla kursantów, jak podrywać m.in. mieszkanki Polski".  

Konkluzja artykułu: "wstydzić powinien się przestępca, a nie jego ofiara".

 

Wydaje się  oczywiste, że czarnoskóry John nie zachował się jak na gentelmana przystało. Jednak czy aby na pewno tylko on ma się czego wstydzić?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był już kilka lat temu podobny przypadek w Rzeszowie :D

 

 

---

Jeden z komentarzy pod artykułem:

 

Cytat

Pamiętajcie, aby przed stosunkiem seksualnym z jakąkolwiek polką, poprosić ją o wyniki badań na HIV i Aids oraz choroby weneryczne. Żądajcie tego zwłaszcza od tych, które wróciły lub wracają z Europy zachodniej!!!!!!!!!! To taka rada dla polskich mężczyzn, nie bądźcie naiwni!

Gość ma rację.

Edytowane przez cst9191
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.