Skocz do zawartości

Największe minusy polskich kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, manygguh said:

Bzdura, zrób eksperyment i wstaw na fotka.pl swoje zdjęcia bez makijażu i napisz, że szukasz męża. Stawiam nieporysowane 5 złotych, że znajdziesz bez problemu conajmniej kilkunastu absztyfikantów.

 

A jak napisze, że szuka seksu bez zobowiązań to jej się skrzynka przepełni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maninblack napisał:

Zdecydowanie zbyt przewartościowany towar i cena nie adekwatna to jakości...

Moim zdaniem jadą na micie z PRL-u, kiedy tak właściwie to nie miały konkurencji. 

 

5 minut temu, RealLife napisał:

Wbrew pozorom teraz jest całkiem drogo u Divy. Jeśli chciałabys kiedyś skorzystać to przyszykuj 300 zł albo z 1800 za noc.

W moim rejonie to są tylko takie 40+/50, wołają minimum 300 za godzinę, i do tego są wątpliwej urody.

 

12 minut temu, Yolo napisał:

Panowie, narzekanie dla samego narzekania to mało męska cecha.

Prawdziwą sztuką jest umiejętność nie zwracania uwagi na kobiety w otoczeniu. I to nawet na takie, które dobrze wyglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Kamil9612 said:

Już nic nie będzie lepiej

Imperia upadały w jeden dzień; czasem "wieczny" pokój zrywano po tygodniu. Jeden miesiąc odpowiednich zbiegów okoliczności, i świat może się odmienić - co nawet Covid pokazuje. Dopóki życia, dopóty nadziei.

 

29 minutes ago, Zielonooka said:

Kiedyś facetów wystarczyło, że kobieta urodzi dzieci, zajmie się domem, będzie pomagała mężowi.

Dwa dowolne z tych trzech punktów byłyby wystarczające, jeśli trzeciego by zabrakło. Z warunkiem, że zamiast braku, nie będzie to aktywne działanie przeciwko (a więc przeszkadzanie zamiast pomagania, niszczenie zamiast utrzymywania, dzieci "od sąsiada"). A sporo przykładów jednostek działających "przeciwko" już wymieniono w historiach obecnych na Forum.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Zielonooka napisał:

Ta, a Polacy tacy bez wad. Nie jesteście tacy wspaniali jak się wam wydaje. 
Ja akurat widzę chamstwo u mężczyzn, agresję, lenistwo, przedmiotowe traktowanie innych, makiawelizm itp. 
 

Wiem co mówisz, bo mam siostrę w wieku 27 lat. Miała około 5 partnerów na przestrzeni 12 lat. Tylko jeden był "normalny" (ugodowy, wyrozumiały, nie miał przerostu ambicji i nie chciał wszystkim wokół cokolwiek udowadniać). Natomiast częsta opcja to był narkoman, bierno-agresywny, narcyz zapatrzony w siebie, nie nauczony poprawnej komunikacji z innymi. Typ przedostatni jest najbardziej toksyczny. Swoimi kompleksami i niską samooceną niszczy samopoczucie innych, poniżając ich, wywyższając się, pokazujac im jacy są maluczcy. W Polsce często spotykałem takich. 

Cytat

Mężczyźni ogólnie w Polsce nie są już męscy jak i w cywilizacji zachodniej.

Męskość to tylko imprint społeczny.

Natomiast kobietą się "jest". Gdzie tu równość społeczna? 

 

16 minut temu, Zielonooka napisał:

Nie celuję za wysoko. Wielokrotnie byłam od brzydkich wywalana na zbity pysk. Nie ważne były moje starania, zawsze coś wam nie pasowało. Wy kochacie kobiety warunkowo za ich wygląd.  Nie uwierzę, że jest inaczej. 
Wolę być sama znając waszą naturę. 

Każdy kocha za cos. Nawet własna matka kocha dziecko za coś. Np. za własną wizję bycia matką. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, RealLife said:

A jak napisze, że szuka seksu bez zobowiązań to jej się skrzynka przepełni. 

Oczywiście, że tak. Ale jeśli napisze, że szuka męża i chce mieć szczęśliwą rodzinę, to też znajdzie. 

 

  

42 minutes ago, Zielonooka said:

Kiedyś facetów wystarczyło, że kobieta urodzi dzieci, zajmie się domem, będzie pomagała mężowi. 

A tu się zdziwisz, bo mi to zupełnie wystarczyłoby. I takich jak ja, co chcą mieć podział obowiązków na męskie i damskie żeby było normalnie, są tysiące.

Edytowane przez manygguh
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Yolo napisał:

Jestem ciekaw ilu z szanownych krytyków ma realne porównanie do kobiet z innych krajów i kultur i na tej podstawie ocenia. 

Pisać, Panowie. Chwalcie się i pozwólcie czegoś od Was nauczyć. 

 

Co prawda nie narzekałem w tym wątku, ale ponieważ moje odczucia są dość zbieżne z tezami wątku, to pozwolę sobie poczuć się wywołanym do tablicy.

 

On ponad 3 lat jestem w związku z Latynoską. Ponieważ moje słowa będą odebrane jako "tendencyjne" -skoro jestem facetem, to pozwolę sobie wrzucić trzy obserwacje mojej partnerki.  Coś na co ona sama zwróciła uwagę po kilku pierwszych miesiącach pobytu w Polsce:

 

1. Brak widocznych oznak uczuć u par 30/40+ na ulicach. Owszem jest sporo nastolatków którzy się przytulają, idą za rękę po chodniku, całują....ale potem nagle koło 30+ robi się pustynia. Jak w Wawie zaobserwowaliśmy parę po 40-tce która się obejmowała i całowała, obstawialiśmy że pewnie to turyści z zagranicy (i trafiliśmy). Jakby po 30-tce jakieś inne rzeczy były ważniejsze niż szczęście związku...ktoś się domyśla jakie (i kto ma tutaj większe parcie)?

 

2. Stosunek kobiet do partnerów/mężów na spacerach z dziećmi (takimi 0-4 lata) gdzie jest jeszcze wózek/spacerówka itp.

Ogólnie można go sprecyzować jako nadzorowanie i rozkazywanie. Zrób to, przynieś tamto, popraw to itp. Nie ma mowy o podejściu "szczęśliwa para + dziecko" jest dziecko jako główny punkt programu o dwójka dorosłych którzy mają się nim opiekować. Taki system dobrze funkcjonującej spółki. 

Jeśli nie wierzycie - sami rozejrzyjcie się na spacerze na pary (w parku, w restauracji) itp.

 

3. "Beach face" w biurze i w pracy. Zero radości, uśmiechu. Raczej narzekanie, wyszukiwanie problemów itp.

 

  • Like 15
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bad intentions napisał:

film chyba o Tajlandii, gdzie dziewczyna mówiła, że marzy o tym, aby zdobyć pracę i pomagać rodzicom w utrzymaniu. Tutaj czytałem wypowiedź bodaj użytkowniczki @JudgeMe, która przechwalała się, że tak szastała pieniędzmi w Stanach, że do teraz - cytuję - wisi rodzicom kilka tysięcy..

 

Nie szastałyśmy pieniędzmi, lecz miałyśmy nieprzewidziany wydatek w postaci noclegu.  

Godzinę temu, Amperka napisał:

Ja jestem ze wschodu i mam obraz kobiety: ta z wałkiem, papilotami, prowadząca auto, zabierająca męża z imprez to osoba, na której można polegać. Powiesz jej "słuchaj, załatw mi zaświadczenie z urzędu", "wyślij mi listy", "przyjeżdżają goście - ten jest bezglutenowy, ogarnij coś" i ona ogarnia.

Ja też.  

Przez to jestem często obiektem żartów. Np. kiedy wypiję więcej od płci męskiej i nie jestem pijana tak jak oni, śmieją się: ona jest ze wschodu.  

Kiedy palimy zioło i mówię, że jakiś słaby ten skręt: ona jest ze wschodu. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zielonooka napisał:

Jestem dla was za brzydka.

Każda potwora znajdzie swojego amatora.

 

Jestem zdania, że problem jest gdzie indziej:

21 minut temu, Zielonooka napisał:

a wy tacy wspaniali :)

Zauważyłem, że na forum ilekroć bierzesz udział w jakimś temacie, to piszesz w ten sposób. Mnie osobiście to odstrasza i z takimi istotami nie chcę mieć za bardzo do czynienia w realnym życiu, ponieważ nie da się z nimi porozmawiać dłużej niż dwa zdania. Zastanów się nad tym na ile to możliwe w Twoim przypadku, gdyż tym moim zdaniem odstaraszasz absztyfikantów bardziej niż wyglądem. 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amperkamam podobne, wręcz identyczne spostrzeżenia jak Ty.

Bo chadzam czasami na zebrania w szkole.

A szczególnie w przedszkolu przy młodszym dziecku.

 

Chadzam, siadam, słucham i podziwiam.

Jak z niczego można stworzyć problem rangi światowej.

Oraz festiwal wymagań z kosmosu.

 

Napisałaś bardzo celną uwagę.

Zacytuję niedokładnie:

"chcą czegoś ale tak by było to zrobione cudzymi rękoma".

Czasami pisuję o tym często widocznym zjawisku.

"JAK NAJWIĘCEJ DLA MNIE, JAK NAJMNIEJ ODE MNIE".

 

A jakie są kobiety w Polsce?

Takie na jakie być mogą.

Bo im pozwolono, przyzwolono i pobłogosławiono.

Zarówna na plus jak i na minus.

A najgorsze dla mnie, że pozwoliła im na to "być na minus".

Armia kukoldztwa i spermiarstwa.

I to jest chyba większy problem w .pl niż temat wątku.

Bo to co widzimy, in minus, w kobietach.

To jest odbicie lustrzane wpływu tego logionu kuków i spermiarzy.

 

comment_VTNRwSewBXaMw76dgWgRMjRDiwnoqTBX

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej nie podoba się właśnie ta dominacja, agresja, to o czym wspomniał @mac niektóre karyny nie czują w ogóle żadnego respektu nawet do kafarów 2x2 metry startują z łapami, myślą że są nietykalne bo są kobietami, a prawo też stoi za nimi i one o tym wiedzą. Do tego wulgarność, rzucanie mięsem w niektórych przypadkach jako stosowanie przecinków. Widzę też coraz więcej wśród młodych Polek palaczek, większość z którymi się spotykałem jarały szlugi i nie były to żadne patusiary. Mało kobieco wyglądają takie zachowania delikatnie mówiąc. 

@Zielonooka Nie odwracaj kota ogonem, jak chcesz podyskutować o wadach mężczyzn to załóż osobny temat, ten jest o waszych i o nich dyskusja. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krugerrand napisał:

Mnie osobiście to odstrasza i z takimi istotami nie chcę mieć za bardzo do czynienia w realnym życiu, ponieważ nie da się z nimi porozmawiać dłużej niż dwa zdania. Zastanów się nad tym na ile to możliwe w Twoim przypadku, gdyż tym moim zdaniem odstaraszasz absztyfikantów bardziej niż wyglądem. 

Dlaczego tak jest? Bo jestem kobietą, czyli istotą podłą i manipulacyjną z natury. Nie mam w sobie również logiki jak na kobietę przystało. Masz odpowiedź.

Edytowane przez Zielonooka
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chcni napisał:

Mnie najbardziej nie podoba się właśnie ta dominacja, agresja, to o czym wspomniał @mac niektóre karyny nie czują w ogóle żadnego respektu nawet do kafarów 2x2 metry startują z łapami, myślą że są nietykalne bo są kobietami, a prawo też stoi za nimi i one o tym wiedzą

 

Przyzwolenie społeczne + brak negatywnych konsekwencji.

Znowu kłania się zagadnienie "kto na to pozwolił?".

 

https://dziendobry.tvn.pl/gorace-tematy/polki-najagresywniejsze-na-swiecie-da302453

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JudgeMe napisał:

kiedy wypiję więcej od płci męskiej

Minus o którym zapomniałem - "picie przez kobiety alkoholu w dużych ilościach.

 

3 minuty temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

"chcą czegoś ale tak by było to zrobione cudzymi rękoma".

Czasami pisuję o tym często widocznym zjawisku.

"JAK NAJWIĘCEJ DLA MNIE, JAK NAJMNIEJ ODE MNIE".

Wydrukować, oprawić w ramki, i powiesić nad łóżkiem.

 

3 minuty temu, Chcni napisał:

Do tego wulgarność, rzucanie mięsem w niektórych przypadkach jako stosowanie przecinków.

Zapomniałeś o pladze tatuaży. 

 

4 minuty temu, Chcni napisał:

Widzę też coraz więcej wśród młodych Polek palaczek

Kiedyś spotkałem się z taką jedną, która zaczęła w mojej obecności palić. I wiesz co się od razu stało?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Bo to co widzimy, in minus, w kobietach.

To jest odbicie lustrzane wpływu tego logionu kuków i spermiarzy.

Dla standardowej kobiety Ci spermiarze dają taki boost do samooceny, jak nam menel określający nas per kierowniku. 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Dla standardowej kobiety Ci spermiarze dają taki boost do samooceny, jak nam menel określający nas per kierowniku. 

 

Troszkę Cię skoryguję.

Nie kierowniku.

IMPERATORZE

 

Przy czym my wiemy, że to "kierowniku" to w celu wysępienia.

Nie zwracamy na to uwagi.

Cześć pań zaś (dyskusyjne jak wiele) na podstawie atencji spermiarstwa buduje obraz siebie.

Czasem mocno oderwany od rzeczywistości.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zielonooka said:

Ta, a Polacy tacy bez wad. Nie jesteście tacy wspaniali jak się wam wydaje. 
Ja akurat widzę chamstwo u mężczyzn, agresję, lenistwo, przedmiotowe traktowanie innych, makiawelizm itp. 

Też tak pomyślałem, czy Polak i Polka to jakieś inne podgatunki Homo Sapiens?

Czemu mają służyć takie uogólnienia?

Jeśli ktoś dookoła widzi ludzi tylko z negatywnymi cechami, to może trzeba zmienić towarzystwo?

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Brak widocznych oznak uczuć u par 30/40+ na ulicach.

 

48 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

2. Stosunek kobiet do partnerów/mężów na spacerach z dziećmi (takimi 0-4 lata) gdzie jest jeszcze wózek/spacerówka itp.

Ogólnie można go sprecyzować jako nadzorowanie i rozkazywanie.

 

Bardzo celne i słuszne (niestety) obserwacje. To drugie działa lepiej, niż najlepszy środek antykoncepcyjny : ))

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Zielonooka said:

Wy kochacie kobiety warunkowo za ich wygląd.  Nie uwierzę, że jest inaczej. 

Oj, oj miłość to romantyczny koncept, który każdy może inaczej rozumieć.

Istnieje u mężczyzn pożądanie, gdzie liczy się wygląd oraz ewentualne potencjalne korzyści z relacji (kiedyś np. posag).

Miłość może i piękny to koncept ale natura ludzka to głównie instynkt seksualny u mężczyzn i instynkt posiadania zasobów u kobiet.

Reszta to tylko dekoracje, by ludzie się lepiej czuli.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Kamil9612 said:

I jesteście drogie panie, wszystkie razem, odpowiedzialne za upadek Polski i Zachodu. Oczywiście we współudziale mediów i debilnych facetów.

Ale że co wszystkie te Marx'y, Leniny, Staliny, Adolfy, Mao to były kobiety wprowadzające kolektywizm, totalitaryzm, niszczące rodzinę, naturalne relacje wywodzące się z różnej biologii mężczyzn i kobiet?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.