Skocz do zawartości

Największe minusy polskich kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Imiennik napisał:

Zara się okaże że parzenie kawy, głaskanie kota i robienie na drutach :D A tak serio to dobry eksperyment, tylko mnie się nie chce.

 

90% wolnego czasu spędzają na smarfonie więc naprawdę szkoda zakładać topic. Powiesz im coś o duchowości, filozofii czy inwestowaniu to się patrzą na Ciebie jakbyś z innej planety przyleciał :lol:

 

Poznałem ostatnio trochę kobiet - obraz nędzy i rozpaczy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MalVina napisał:

Po tym co zrobiła raczej nie do konca normalna. Ale tak serio - rozumiem, że chcesz prześmiac temat..ale to jest smutne strasznie 🥺

To było dawno temu, a ja jestem innym człowiekiem. Ona pewnie też. Wiem, że ma dziecko zrobione z przypadkowym chłopem zaraz po rozstaniu ze mną 😆 Nie wiem, co jest bardziej zabawne i sprawiedliwe. Ludzie mają wiele ciekawych historii i w ogóle przeplatanie losów + konsekwencje, jakaś forma karmy to również eleganckie zagadnienie. No, ale kończę na dzisiaj już. Miło było tym razem w rezerwacie 😆 Zakisiłem ogórka i jest gitarka. Czuję się zrelaksowany xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

No ja właśnie o tym mówię, zobacz ratio rezerwatek z pasjami, które o nich piszą (jednostki) do całej ich ilości. Jak będziesz w realu poznawać kobiety będzie identyko, ciężko jakaś z realnymi zainteresowaniami znaleźć, raczej to sezonowe zachciewajki.

@smerf

Teraz żeby bajerować laski 20-25rz trzeba wyciąć sobie pół mózgu, ma być prosto i przyjemnie :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imiennik napisał:

Teraz żeby bajerować laski 20-25rz trzeba wyciąć sobie pół mózgu, ma być prosto i przyjemnie

 

Wystarczy, że wyglądasz ala czad i masz kasę, nawet nie musisz umieć się wysłowić.

 

Wiesz jak to działa?

 

Schemat jest prosty podchodzi normik zagaduje pokazuje sramto i owamto, błyszczy, robi szpagaty i salta, i dalej jest nieatrakcyjny w tej laski głowie.

 

Podchodzi czad do tej samej laski, rzuci jakimś tekstem (pierwszym lepszym), i w laski głowie jest, że ma zajebiste zainteresowania, pewnie też dużo kasy, fajną pracę,  firmę itd. z automatu jest gość jest cool.

 

Po prostu one sobie w głowie już wszystko budują same, na podstawie wyglądu i atrakcyjności fizycznej  - taka trochę schizofrenia.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Imiennik napisał:

Miałeś kiedyś ten wygląd czada? Pierwszy lepszy shit test i lecisz pod pantofel i nic tu wygląd nie da. Jest ważny, ale to nie wszystko.

 

Jakbym miał wygląd czada to bym go starał się utrzymywać i korzystałbym z życia. Natomiast miałem i mam kolegów czadów i widzę jak to wygląda. Racja, że sam wygląd to za mało i bez ramy to kiepsko i tak rokuje, ale w karuzeli to nie ma znaczenia - bang bang i next.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Imiennik napisał:

Jak będziesz w realu poznawać kobiety będzie identyko, ciężko jakaś z realnymi zainteresowaniami znaleźć

 

Dzisiaj rozmawiałem z gościem po 60 i jego syn w wieku 20 lat wyglądając naprawdę dobrze, ogarniając studia, pracę

ma problem ze znalezieniem dziewczyny i nie dlatego, że ma trudno tylko dlatego, że żadna mu się nie podoba bo jak stwierdził

w jego otoczeniu coraz częściej kobiety są zapuszczone, zaniedbane.

Tak drodzy bracia młode padawany życia z dostępną wiedzą i ogarniętymi ojcami, którzy pilnują by właściwie zostali ukształtowani

i wychowani mają swoje wymagania i stawiają warunki.

Jest jeszcze nadzieja w młodych chłopakach może nasze forum czytają dzięki któremu ogarną życie i unikną wielu błędów, problemów.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Imiennik napisał:

No ja właśnie o tym mówię, zobacz ratio rezerwatek z pasjami, które o nich piszą (jednostki) do całej ich ilości. Jak będziesz w realu poznawać kobiety będzie identyko, ciężko jakaś z realnymi zainteresowaniami znaleźć, raczej to sezonowe zachciewajki.

 

Rozumiem.

 

Co do drugiej części Twojej wiadomości, jest to naprawdę mało prawdopodobne - dużo by opowiadać i pisać (nie chodzi o to, że nie mają lub mają zainteresowania bo to nie jest dla mnie problem)

 

18 minut temu, Iceman84PL napisał:

ma problem ze znalezieniem dziewczyny i nie dlatego, że ma trudno tylko dlatego, że żadna mu się nie podoba bo jak stwierdził

w jego otoczeniu coraz częściej kobiety są zapuszczone, zaniedbane.

To nie prawda co powiedział 20 latek. 

 

Po prostu mu nie idzie z dziewczynami i tyle. Zresztą 20 stki - we większości wolą starszych już od siebie. 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dorzucę swoją cegiełkę do tematu. Minusy współczesnych kobiet :

- Roszczeniowość

- Chamstwo

- Lansiarstwo (wypinanie tyłka i cycków, byle pokazać) 

- Zagrywki i oszukiwanie, prowokacje

- Brak szacunku, do innych ale i do siebie. 

- Wszechobecne kurestwo

- W większości są nudne jak flaki z olejem

- Próżność i lenistwo. 

 

Większość kobiet nie nadaje się do związków. Miałem 3 kobiety i wszystkie trzy nadawały się wyłącznie do utylizacji w dole wysypanym wapnem. 

 

Roszczeniowość jednym z punktów głównych spierdolenia kobiet. Masz jej zapewnić co ona chce, nieważne jak, ona tego chce i koniec, bo inaczej nie będzie seksu, obiadu, nie dam Ci dzieci. Szantaż, jawne przekraczanie granic, kompletnie bez skrupułów dążenie po trupach do swego. Ważne jest jej i tylko jej. Z moją jedną ex tak było, ja miałem na wszystko zapieprzać, zrobić bombelka a ona będzie siedzieć jak królowa i dyrygować. Jak powiedziałem, że może pomarzyć i niech się weźmie do roboty, to poszła do innego. Śmieci same się wyniosły. 

 

Chamstwo pod wieloma względami, zachowanie wobec rodziny, znajomych, swoich partnerów, a także dla obcych ludzi. Potrafią bez zastanowienia się, uderzyć Cię w twarz, by pokazać że jesteś dla Niej nikim i podporządkuj się, bo jak nie to Ci pokaże. 

 

Lansiarstwo na wszelkiego rodzaju portalach instagram, tik tok, fb i inne. Panny świecą dupą, cyckami wykorzystując to jako swoje jedyne "atuty" (bo poza tymi "atutami") nie mają nic do zaoferowania. 

Drugi typ lansiarstwa to wszelkiego rodzaju pokazywanie się na mieście w drogich samochodach, ciuchach robiąc za panie do towarzystwa bądź łapiąc bogatych gogusi i doją ile wlezie. 

 

Zagrywki oszukiwanie prowokacje, jeden z moich ulubionych elementów które miałem okazję obserwować przy ex. Wzorce miała wyssane z mlekiem matki i to dosłownie. Matka ukrywała różne fakty i sprawy codzienne przed ojcem, a ex myślała że ze  mną będzie robić to samo. Do czasu. Jak złapałem na kłamstwie to prowokacje byle jej było na wierzchu. Niestety przykład często idzie z góry, jeśli nie to koleżanki pokazują potem tą właściwą drogę. 

 

Wszechobecne kurestwo... To prawdziwa plaga. Panie myślą, że mając dupe i cycki złapały Boga za nogi i mogą robić co im się żywnie podoba bez konsekwencji. Jak nie ten to następny, niejednokrotnie robiąc wały idą na dwa fronty, oczywiście z dwoma nieświadomymi facetami po obu stronach. Wiedzą jak się ukrywać, jak robić by nikt nie nabrał podejrzeń ale przez obserwacje pewnych zachowań wobec faceta, można zrozumieć że coś się dzieje i w porę wykopać szona ze swojego życia. 

 

Próżność i lenistwo. Wymagają od Nas byśmy byli zadbani, wysportowani, schludnie ubrani, umieli zrobić wiele rzeczy w domu, gotować sprzątać. 

A teraz popatrzmy na ulice, coraz więcej utytych lasek, tłuste nieumyte zaniedbane włosy, zaniedbane paznokcie i to co moim zdaniem jest hitem sukienki do ziemi (antygwałty) 🤣 Czynności domowe jak gotowanie, sprzątanie stanowią problem wagi państwowej. Jedyne co to zalać zupe chińską w kubku, włączenie odkurzacza wymaga większego fakultetu. 

 

Dołóżmy do tego jeszcze fochy. Sztandar współczesnych kobiet. Ręce opadają o jakie bzdury panie potrafią się fochnąć : nie podoba się pierścionek zaręczynowy, za głośno oddycha, nie opuścił deski,kupisz coś dla Niej i też potrafi być foch, bo nie takie : miałem teraz przykład w domu z garnkami, stare były zmęczone to kupiłem, przecież w lumpach nie będę gotować jak też używam i co? Garnki były złe 🤣 No i jeszcze jedno foch, bo nie domyślił się co ja chce! 

 

Dla kobiet panowie jesteśmy tylko zasobem\narzędziem do zaspokajania potrzeb niczym więcej. Ostatnio rozmawiając z nowo poznanymi kobietami zauważyłem, że idzie to w kierunku coraz większej przepaści, gdzie za byle co paniusia potrafi się przyjebać. Jedna jeszcze była tak bezczelna, że próbowała mi wmówić moją winę, ale te czasy gdy te numery przechodziły przeminęły z wiatrem. Pokazałem Pani, że nie dam sobie wejść na głowę i ustawiać to może sobie psa w domu albo innego ciecia i nie będę marnował swojego czasu na nią, to była zdziwiona, że tak ją potraktowałem skoro to ja nie zrozumiałem i jestem winny! Beka 🤣

 

Coraz większe zabawianie, marnowanie własnego życia, energii na to, by z Pani cokolwiek wyciągnąć, nie mówiąc już o seksie. Naprawdę lepiej iść na dziwki a pogadać to lepiej z ziomkami przy browarze i kebsie. Lepiej wydane pieniądze, spędzony czas. 

 

Kobieta to istota przyziemna bez większych uczuć, moralności, nastawiona na ugranie swojego interesu kosztem mężczyzn. Kompletny brak zainteresowań, no chyba że Netflix, Trudne Sprawy, Dlaczego Ja, można nazwać zainteresowaniami 🤣 

Nie ma z nimi o czym rozmawiać, kompletnie. Zero wiedzy, obycia w czymkolwiek. Przewinęło się przez moje życie sporo kobiet ale może z trzema przez moje 27 lat miałem/mam o czym pogadać. 
 

Wielu myśli, że problemy związkowe z nimi zaczynają się od wejścia w związek, lecz jest to nieprawda. Problemy zaczynają się, gdy przestajesz szanować siebie a cipę uznajesz za centrum wszechświata. Nawiasem mówiąc, to nie wina w 100% mężczyzny, gdyż to co nas kształtuje to nigdy w 100% świadoma decyzja, Tu olbrzymią rolę odgrywa PODŚWIADOMOŚĆ.

 

Niestety doszedłem do wniosku, by to zrozumieć, że szacunek do siebie jest najbardziej istotnym, fundamentalnym elementem trzeba się przejechać... Trzeba dostać w łeb, bo cipa naprawdę zasłania oczy. Mówię to w pełni świadomie po kilku latach spędzonych w 3 związkach. 

Edytowane przez sekacz19
  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, melody napisał:

Co ciekawe, jak zaczepił mnie mokebe na stoisku z papierem toaletowym, to dalej nie rozumiałam co kobiety w nich widzą.

Podobnie było z różnymi rzeczami w czasach PRL-u, tzn zachodnie = lepsze.

 

6 godzin temu, Imiennik napisał:

 

Kobiety są ważne, ale stawianie ich na piedestale to porażka.

Ja to zrozumiałem już kilka dobrych lat temu.

 

7 godzin temu, melody napisał:

Niemniej, ja z rówieśnikami właściwie nie podejmuję dyskusji, bo mnie nudzą.

No u mnie to jest trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, catwoman napisał:

każdy z nas obraca się w jakiejś bańce, najczęściej ludzi podobnych sobie

Oczywiście. Stąd nie wiem skąd ten bulwers i narzekania, sami wybieramy sobie towarzystwo oraz przyciągamy dane cechy i zachowania. O „moich” Polkach nie powiem, że są chciwe, nudne i nieumyte, a o „moich” Polakach, że to alkusy bez ambicji i zainteresowań, wręcz przeciwnie.

 

Środowisko można dopasować pod siebie, polecam. Męczenie się wśród ludzi to marnotrawstwo życia, które jest za krótkie.  

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nie zawiedliście. 11 strona...

 

Mamy tu wszystko charakterystyczne dla tego forum: panów opisujących swoje negatywne doświadczenia z przeróżnymi kobietami, wijące się jak piskorze ze zdenerwowania i frustracji kobiety po przeczytaniu wielu nieprzychylnych opinii na temat własnej płci, które w swój typowy kobiecy sposób robią co tylko mogą, aby odwrócić kota ogonem i wbić tym facetom jakieś szpileczki, że przez to są beznadziejni, mamy też i forumowe pizdeczki jak niepodległości broniących patologicznego matriarchatu, który także nimi samymi wyciera podłogę.

 

Nie przeszkadzajcie sobie. Wszystko co piszemy o kobietach i nie tylko na forum ma tu swoje realne odbicie.

 

Dziekuję Wam bardzo.

 

popcorn.gif gifs | WiffleGif

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Anna napisał:

Ten temat coraz bardziej świadczy-tyle że nie o kobietach

Inaczej bym to trochę ujął, ale naprawdę trudno w skali makro być optymistą patrząc na otaczający świat. Nie wierzę, że sama nie miałaś takich refleksji :) Bo jeżeli osoba, która znam od lat składa mi zawoalowaną propozycję seksualną wiedząc doskonale o moim "statusie związkowym", co więcej, znając moja żonę osobiście (co opisałem w temacie z wczoraj), bez żadnego skrępowania, to nie mam podstaw wątpić w przytoczone powyżej historie i zachowania.

Nie żyję przecież w bunkrze czy piwnicy i widzę nie od wczoraj, co się dzieje. A dzieją się czasem rzeczy naprawdę paskudne.

 

Nie wiem, może to kwestia mentalu, ale nie byłbym w stanie czegoś takiego zaproponować kobiecie w analogicznej sytuacji. Niezależnie od jej urody czy cech, które mi się w niej podobają. Co nie "moje", nie ruszam.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, smerf napisał:

Natomiast miałem i mam kolegów czadów i widzę jak to wygląda.

A ja znam "kurdupli" po 170-175cm, źle nie wyglądają ale to żadne chady, a też obracają, ale realnie zagadują laski, działają i to intensywnie. Trzeba zwyczajnie o siebie zadbać jeśli wyglądem nie straszymy i działać jeśli się chce efektów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Rozumiem.

 

Co do drugiej części Twojej wiadomości, jest to naprawdę mało prawdopodobne - dużo by opowiadać i pisać (nie chodzi o to, że nie mają lub mają zainteresowania bo to nie jest dla mnie problem)

 

To nie prawda co powiedział 20 latek. 

 

Po prostu mu nie idzie z dziewczynami i tyle. Zresztą 20 stki - we większości wolą starszych już od siebie. 

 

A co ty jasnowidz jestes😆

To, że chłopak ma wymagania i stawia sprawę jasno nie znaczy, że kłamie. 

Dam Ci dobra radę, z której i tak nie skorzystasz, przestań tyle przesiadywać w rezerwacie i przyjmować głupot od kobiet oraz skończ raz na zawsze bycie bluepillem. 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

A co ty jasnowidz jestes😆

W sumie tak.

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

To, że chłopak ma wymagania i stawia sprawę jasno nie znaczy, że kłamie. 

To nie wymagania, tylko tak się powszechnie mówi by się ludzie od niego w końcu odczepili i zrzuca presję tego, że nikogo nie ma na kobiety - choć w jakimś tam procencie oczywiście ma słuszność. Po prostu słuchanie, że się powinno to i tamto i, że powinienem mieć to i tamto jest uciążliwe i najlepszą wymówką by się nie tłumaczyć jest powiedzenie - wina kobiet. Nie twierdzę, że tak na pewno jest ale na 90% - właśnie tak jest, kobiety tak robią i mężczyźni. Poza tym a propos blue pill, jako red pillowiec na pewno wiesz, że 20 latek nie ma powodzenia, ponieważ jest młody i kobieta w jego wieku już się ogląda za starszymi od niego o kilka lat w znakomitej części przypadków bo systemowo jest znacznie od niego mądrzejsza i lepiej zorientowana.

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

Dam Ci dobra radę, z której i tak nie skorzystasz, przestań tyle przesiadywać w rezerwacie i przyjmować głupot od kobiet oraz skończ raz na zawsze bycie bluepillem. 

Dziękuje ale fakt nie skorzystam lub skorzystam gdy uznam, że faktycznie rezerwat na mnie źle wpływa, póki co się naśmiałem bo się dowiedziałem, że nie śpię w bokserkach. 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.