Skocz do zawartości

Największe minusy polskich kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałeś o tych faktach:

 

- Lansiary - lansują się na tik tokach, fejsbuczkach czy tinderze, na tematco kupi/dostanie/zrobi - natychmiast wielkie trąby jerychońskie - OOOOO POPATRZ!!! POMALOWAŁAM USTA, JAK WYGLĄDAM??? PATRZ SUKO, MAM REMONT MIESZKANIA!!!

 

- Fatalna higiena - ja zawsze przed seksem biorę prysznic z kobietą i wymagam tego, absolutnie bez prysznica z mocnym namydleniem nie tykam! Dlaczego? Bo nie zawsze dbają o swoje podwozie. Jedna blondynka, pracująca w banku z wyglądu 10/10 po zdjęciu ubrania pokazała horror -miała wielką grzybicę piczki i pachwin - zwróciłem uwagę, że ma grzybicę i rezygnuję z seksu, proponuję aby zadbała o siebie, daję namiar do dermatologa a ona wielka obrażona. Dlaczego? rzekła tak - No co ty, żaden facet nie narzekał na to, KAŻDY był chętny i nic się nie stało, nie jesteś prawdziwym facetem jak nie potrafisz mnie wyruchać. ja na to zimno - Ubierz się bo przeziębisz się, kończymy spotkanie. Foch.

 

- FOCHY - polskie kobiety nagminnie stosują fochy. Według psychologii fochy są czymś normalnym w rozwoju psychiki młodego człowieka DO 16  ROKU ŻYCIA, potem to już tylko się LECZY. Według psychologii mamy miliony kobiet, których trzeba leczyć.

 

- Trucicielki atmosfery w pracy - prym prowadzą szefowe, miałem raz w życiu kobietę szefa i NIGDY W ŻYCIU NIE PÓJDĘ DO PRACY GDZIE SZEFEM JEST KOBIETA, NIGDY! Ani razu punktualnie nie przyszła, ciągle zmieniała mi na ostatnią chwilę harmonogram pracy, np miałem na 14:00 a ona nagle dzwoni o 11:48 i mówi, że mam kurs o 12:00 bo zmieniła godzinę! Właśnie jadłem obiad i odległość była na 10 km. Nie płaciła na czas, ciągle srała w ratach bo zapomniała. Wielokrotnie spóźniała się po odbiór mnie, np czekałem na zadupiu gdzie żadnej komunikacji nie było ponad 40 minut podczas mrozu. Kiedyś pojechała na oparach paliwa i siup, stanęliśmy w środku lasu bo nie sprawdziła ile ma paliwa w baku. Oczywiście musiałem lecieć iles tam kilometrów przez las i miasteczko aby nalać paliwa do butli po coca coli bo oczywiście żadnego kanistra nie miała. Robiła dramaty w pracy. Raz zrobiła awanturę bo śmiałem zwrócić uwagę, że przez 2 tygodnie nie dała terminu kolejnego szkolenia pomimo codziennego pisania smsów z prośbą aby podała! Chciała abym przeprosił bo nie byłem na kursie. No bo jak, jak żadnego terminu, miejsca, godziny nie dostałem! Rzuciłem tę pracę (to była praca podczas studiów)  i od tej pory idę tylko tam gdzie jest facet szef. Słysze dużo narzekania od znajomych na szefowe.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zielonooka napisał:

Zupełnie takie samo zdanie mam o was. Dlatego wolę być sama. 

 

Z tym że my mężczyźni zawsze sobie damy rade - coś zawsze upolujemy, a wy jak się skończą pieniądze i rozdawnictwo państwa to będziecie w dupie. Szacuje coraz więcej bezdomnych kobiet w niedalekiej przyszłosci.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Amperka napisał:

Ty przez 2 lata gotuj, sprzątaj, prasuj, zarabiaj na siebie - pokaż, że potrafisz być tradycyjną kobietą.

Kiedyś facetów wystarczyło, że kobieta urodzi dzieci, zajmie się domem, będzie pomagała mężowi. 
 

5 minut temu, Kamil9612 napisał:

jesteście drogie panie, wszystkie razem, odpowiedzialne za upadek Polski i Zachodu.


Widać wojnę płci jak na dłoni.
 

@SzatanKrieger Nieźle się to wszystko rozkręca. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kamil9612 napisał:

Gdyby laski były normalne, to ludzie by zakładali normalne rodziny i sobie żyli po 20-40 lat razem.

Oczywiście, bo każdy związek rozpada się z winy kobiety 🙄 Głupszej rzeczy nie słyszałam. 

Przez takie bzdury właśnie niektorzy wchodząc na to forum myślą, że tu sami incele

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smerf napisał:

 

Z tym że my mężczyźni zawsze sobie damy rade - coś zawsze upolujemy, a wy jak się skończą pieniądze i rozdawnictwo państwa to będziecie w dupie. Szacuje coraz więcej bezdomnych kobiet w niedalekiej przyszłosci.

Polowałeś kiedyś? Czy broń znasz z CS GO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, smerf napisał:

Z tym że my mężczyźni zawsze sobie damy rade - coś zawsze upolujemy, a wy jak się skończą pieniądze i rozdawnictwo państwa to będziecie w dupie. Szacuje coraz więcej bezdomnych kobiet w niedalekiej przyszłosci.

Wiem o tym. Jednak jako kobieta i tak nic dla mężczyzn nie znaczę, bo nie mam odpowiedniego wyglądu. To czy sobie poradzę czy nie, to już moja sprawa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zielonooka napisał:

Jednak jako kobieta i tak nic dla mężczyzn nie znaczę, bo nie mam odpowiedniego wyglądu. To czy sobie poradzę czy nie, to już moja sprawa. 

 

Gówno prawda mogła byś mieć faceta w swoim przedziale SMV ale celujesz tak jak reszta kobiet oderwanych od rzeczywistosci czyli za wysoko.

  • Like 9
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MalVina napisał:

Oczywiście, bo każdy związek rozpada się z winy kobiety 🙄 Głupszej rzeczy nie słyszałam. 

Przez takie bzdury właśnie niektorzy wchodząc na to forum myślą, że tu sami incele

Wolą zwalać odpowiedzialność na kobiety, nawet jeśli są w jakiś przypadkach niewinne.

 

Kobiety wolą być w dzisiejszych czasach „niezależne”, bo nie można na was polegać. Ile razy już nie przejechałam. 
 

Pięknie widać brak pokory wyliczając złe cechy kobiet. A no tak, zapomniałam, mężczyźni są bez wad! Są z natury honorowi, uczynni, dobrzy, empatyczni w przeciwieństwie do tych złych, upośledzonych istot. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, smerf napisał:

Gówno prawda mogła byś mieć faceta w swoim przedziale SMV ale celujesz tak jak reszta kobiet oderwanych od rzeczywistosci czyli za wysoko.

Nie celuję za wysoko. Wielokrotnie byłam od brzydkich wywalana na zbity pysk. Nie ważne były moje starania, zawsze coś wam nie pasowało. Wy kochacie kobiety warunkowo za ich wygląd.  Nie uwierzę, że jest inaczej. 
Wolę być sama znając waszą naturę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież gdyby polskiej kobiecie opłacało się być uległą i podległą - to by taka była. Jesteśmy wszak takie pragmatyczne.

Polskiej kobiecie opłaca się być zawsze gotową na wszystko: śmierć małżonka, rozwód, niepełnosprawność dziecka, wyjazd za granicę itd.

Ja od kobiety (lat 70) ze starych, dobrych czasów, co to kobiety były inne usłyszałam niedawno: dobrze, że mój mąż dożył do 70-tki to jeszcze załapałam się na jego emeryturę, ciekawe kto by mnie teraz utrzymywał jakby zabrakło mi lat do emerytury.

Pomyślałam sobie: no ja mam pewność, że mnie nikt nie będzie utrzymywał, więc nie mam takich dylematów.

Edytowane przez Amperka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny temat, dobrze, że ukazał się w Rezerwacie. Ukazuje w całej gamie ich podłą, manupilacyjną naturę. Weźmy na ruszt prosty przykład plątania się w zeznaniach:

 

  

27 minut temu, Zielonooka napisał:

Zupełnie takie samo zdanie mam o was. Dlatego wolę być sama

 oraz:

 

14 minut temu, Zielonooka napisał:

 nic dla mężczyzn nie znaczę, bo nie mam odpowiedniego wyglądu.

To jak to w końcu jest? Nie nadajemy się do związku czy może chodzi o Twój wygląd? Czy może nie nadają się do związku, ponieważ ich zdaniem nie masz wyglądu, bo przecież liczy się wnętrze.

Czekam na kolejne wersje tego samego😆

 

Obstawiam gównoburzę na kilkanaście stron.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

U Polskich kobiet na pierwszym planie jest brak otwartości, agresja, roszczeniowość, egoizm, pasywność, bierność, mądrowanie się nawet jak się na niczym nie znają.

Plus kij w d####.

 

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

minusem jest dopatrywanie się naśladowców pewnego Pana A. na naszym forum.

 

@Obliteraror

Pewnie chodzi o Adriana Jana S 😆.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem stwierdzam, że wiele w tym prawdy. Dodałbym mocne zachowania agresywne. Od dawna jestem przekonany, że kobiety są bardziej agresywne od mężczyzn. Czasami mam wrażenie, że Polki niczego się nie boją i startują z łapami nawet do większych znacznie kolesi. Przerabiałem takie klimaty. Kobieta nigdy nie wie, kiedy zamknąć mordę, albo nie chce. Generalnie, na moim przykładzie to nie da się żyć. U mnie nie ma żadnej taryfy ulgowej. Prędzej mężczyźnie pomogę niż kobiecie. Pracuję również z samymi kolesiami. To jest bajka. Zawsze, a to zawsze idą na rękę, jeżeli ty im idziesz na rękę. A u kobiet jest tak, że idziesz im na rękę i masz później jeszcze gorzej. Powiedziałbym 90% przypadków.

 

Ba, nawet same kobiety nienawidzą z kobietami pracować, co jest przekomiczne.

  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krugerrand napisał:

To jak to w końcu jest? Nie nadajemy się do związku czy może chodzi o Twój wygląd? Czy może nie nadają siędo związku, ponieważ ich zdaniem nie masz wyglądu, bo przecież liczy się wnętrze.

 

Nie ma wyglądu, żeby zdobyć prawdziwego mężczyznę  czada. Przewrotność kobiet nie ma granic. Wszystkie kobiety co żalą się że są same i nie ma prawdziwych mężczyzn manipulują tak naprawdę nie mogą znaleźć i usidlić czada albo bogacza.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ilu z szanownych krytyków ma realne porównanie do kobiet z innych krajów i kultur i na tej podstawie ocenia. 

Pisać, Panowie. Chwalcie się i pozwólcie czegoś od Was nauczyć. 

 

Jestem pewien że posiadacie bogate doświadczenie i wiedzę, a jedynie przez wrodzoną skromność nie chcecie się chwalić. 

 

 

Patrząc na postawę niektórych przedmówców, gdyby ppodstawć im na tacy przysłowiową himalajkę, spierdoliliby to w kilka miesięcy. 

Panowie, narzekanie dla samego narzekania to mało męska cecha.

Niby baby takie złe, a uwaga non stop się wokół nich kręci. Modelowy przykład wypartych potrzeb. 

  • Like 11
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych minusów jest w huj i dla dobrego samopoczucia psychicznego nie warto się im przyglądać. 

Warto natomiast się skupić na plusach :) są następujące:

 

- Są mega łatwe przy spełnieniu określonych warunków 

- Jeśli ich nie spełniasz to po pijaku nadal masz duże szanse 

- Łatwo zaskoczyć, ponieważ większość zainteresowań  kobiet jest podobna (Imprezy, moda, fitness no i oczywiście penisy) 

-Mają fajne tyłki, waginy i cycki (nie wszystkie) i usta

 

Nie mówię tutaj o wszystkich kobietach bo nie chcę kategoryzować, jednak myślę że mowa tutaj o 90%. 

Zdecydowanie zbyt przewartościowany towar i cena nie adekwatna to jakości...

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MalVina said:

cipkoposiadaczka, ale z drugiej strony - serio dla przecietej na pół bułki dać się masakrować? Nie opłaca się 🤷🏼‍♀️ Seks to tylko seks. W tych czasach jest wyjatkowo tani 🙄

 

Gdyby to było takie proste to marny byłby wasz los ;). Niestety od dostępu do tej bułki uzależniony jest nasz nastrój, poczucie wartości, chęć życia. Trzeba wysiłku aby wznieść się ponad biologiczne nakazy. Nie takie łatwe. 

 

Taka ciekawostka odnośnie DIV.

 

Wbrew pozorom teraz jest całkiem drogo u Divy. Jeśli chciałabys kiedyś skorzystać to przyszykuj 300 zł albo z 1800 za noc. Choć jesteś kobietą to pewnie niższa stawka. 

 

Kiedyś prostytutki były jeszcze tańsze bo przed wojną w Krakowie brały równowartość 6 bochenków chleba, albo dawały za flaszkę wódki lub kilo kiełbasy. Im dalej wstecz tym taniej było. W starożytnym Rzymie brały 2 ASy, czyli bochenek chleba. Naturalnie były też takie co brały całą piekarnie :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Zielonooka said:

nic dla mężczyzn nie znaczę, bo nie mam odpowiedniego wyglądu. To czy sobie poradzę czy nie, to już moja sprawa

Bzdura, zrób eksperyment i wstaw na fotka.pl swoje zdjęcia bez makijażu i napisz, że szukasz męża. Stawiam nieporysowane 5 złotych, że znajdziesz bez problemu conajmniej kilkunastu absztyfikantów.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.