Skocz do zawartości

Największe minusy polskich kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, Hatmehit said:

, a po prostu dbania o zdrowie i fundusze rodziny. 

Jak dbania nie naumiano *), to ono samo z siebie się nie pojawi, a już szczególnie, gdy środowisko nie sprzyja - czyli podobnie nienaumiane dookoła. 

 

*) przy czym naumianie, to nie tylko fizyczny proces, ale przede wszystkim dbające otoczenie, pozytywne archetypy kulturowe nazwijmy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kobietami polega na tym, że każdą uwagę traktują jako atak.

 

Ja bym bardzo chciał, abyście tworzyły podobne tematy, gdzie jasno i klarownie tłumaczycie, co mężczyźni robią źle, co sprawia, że nie są atrakcyjni dla kobiet, co należy zmienić.

 

Takie rady są bardzo cenne, tak jak ja Wam tłumaczę wprost: oduczcie się dominowania, ponieważ to pozbawia Was kobiecości.

 

Sam chciałbym dostawać podobne rady, na podobnym poziomie merytorycznym, ale Wy takich tematów nie tworzycie, pokażcie mi jeden temat, gdzie spisałyście takie rady.

 

Wyjątkiem jest bodaj koleżanka @deomi (chociaż i ona pisze czasami głupoty), która faktycznie kiedyś na czacie tłumaczyła chłopakom jak osiągnąć sukces z kobietami i te rady były dobre: masz cofniętą szczękę, to zapuść brodę, robisz tak, to rób inaczej, i tak dalej, i tak dalej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bad intentions napisał:

Ja bym bardzo chciał, abyście tworzyły podobne tematy, gdzie jasno i klarownie tłumaczycie, co mężczyźni robią źle, co sprawia, że nie są atrakcyjni dla kobiet, co należy zmienić

Ty nie tłumaczysz co robimy źle, nie rób z siebie cudownego mentora, Ty napisałeś za co kobiet nie lubisz, żeby się wyżalić i dostac kawałek atencji 🙄

Edytowane przez MalVina
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, bad intentions said:

oduczcie się dominowania, ponieważ to pozbawia Was kobiecości.

 

To pozbawia kobiecości, ale też jest po prostu bzdurą. Prawie żadna kobieta nie jest w stanie zdominować faceta. Oczywiście pomijam skrajne przypadki. 

 

Panie się bawią w psycho gierki na ogół bo to jest ich sposób walki. Poza tym dużo shit testują co może być odebrane jako próba dominacji. IMO te shit testy i tak nic nie dają - tylko wkurwiają momentami, bo i tak prawdziwie ciężkie sytuacje pokazują kto kim jest a nie jakieś gałązki pod nogi które nam rzucają Panie. 

 

No niestety. Wygląda to słabo. Często gadam z kobietami przy okazji, ale tylko kiedy wiem że zaraz mnie tam nie będzie. Jak mam z jakąś siedzieć dłużej to unikam rozmowy jak ognia bo wiem że każdy objaw dobrej woli z mojej strony zostanie obrócony przeciw mnie i uznany jako objaw słabości więc już dawno stwierdziłem że mam tego dosyć. Nich się kotłują między sobą. Same się przez to też nienawidzą między sobą. 

 

Kobiecych kobiet w Polsce już jak na lekarstwo o ile jeszcze istnieją te himalajki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bad intentions Można by stworzyć owy poradnik, lecz byłoby on bardzo subiektywny i w zasadzie nieskuteczny. Dlaczego mężczyźni mieliby się przejmować tak opiniami i szukać dróg dostosowania się pod cudze, w tym kontekście kobiece, gusta związkowe?

 

Poza tym tak jak wspomniała @MalVina tym wątkiem chciałeś po prostu dojechać grupie społeczeństwa, przy okazji zbierając upragnione lajki, a nie komukolwiek pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Hatmehit napisał:

@bad intentions Można by stworzyć owy poradnik

Po pierwsze primo, musiałoby być więcej chętnych kobiet, bo to wymaga dużo pracy, a jeżeli ma skorzystać na tym trzy osoby na krzyż, to gra nie jest warta świeczki.

 

Po drugie primo, ultimo, musiałybyście mi obiecać, że będziecie nieco milsze, ponieważ tutaj jednak padło pod moim adresem sporo krytyki i posiadam wątpliwości, czy tworzyć kolejne wątki w rezerwacie.

 

Przemyślę to jeszcze na spokojnie.

Edytowane przez bad intentions
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bad intentions To teraz odpowiedz mi na pytanie - dlaczego facet miałby korzystać z babskiego poradnika? Zwykle nasze rady można rozbić o kant dupy, gdyż teoria to jedno, a praktyka relacji międzyludzkich to drugie. Jasne, możemy napisać, co lubimy, jakie zachowania czy cechy nam imponują, lecz zderzy się to z odbiorem „ale mają wymagania” lub „i tak polecą za chadem” bądź też „a co nas to kurde obchodzi”. Jakie Ty dałbyś rady kobietom oprócz nie bycia inteligentnymi oraz ulegania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

Nie spodziewaj sie niczego dobrego po swiecie, gdzie zeby jeden przezyc musi zezrec drugiego. 

Póki co nikogo jeszcze nie musiałem zjeść.

4 minuty temu, deomi napisał:

To swiat pelen zla,

Łapię muchy dłonią i wypuszczam przez okno.

5 minut temu, deomi napisał:

Gardz tym swiatem

Szacunek lepiej się sprawdza od pogardy, z tego co zauważyłem.

6 minut temu, deomi napisał:

gardze wszystkim stworzeniem.

😂

 

@deomi Bez Ciebie ten świat nigdy by nie był taki sam, serio :D 

 

Jak ty robisz, że wysnuwając te zarąbiste wnioski, praktycznie za każdym razem powodujesz uśmiech na mojej szatańskiej twarzy, chociaż w teorii przecież to wszystko tak pesymistycznie brzmi. Masz dar to na pewno, brakuje mi również Bruxy i jej wniosków, że jak boli palec to lepiej uciąć całą rękę - bo przecież praktyczniej. Po prostu ten ciąg wniosków i waszych przemyśleń jest niesamowicie smutny w teorii a w praktyce jak czytam, to po prostu beka maks. 

 

 

"Gardzę wszystkim stworzeniem, ten świat jest pełen zła i hipokryzji"

 

Co Ci @deomi mrówka w Hiszapni zawiniła, że nią gardzisz albo jeżyk, o którego się ostatnio w nocy zahaczyłem i wystraszyłem bo dziwny odgłos wydał?

 

Muszę to zapamiętać, brzmi bekowo jakby użyć tego w odpowiednim kontekście. 

 

"Gardzę wszystkim stworzeniem, sama hipokryzja i zło w tym świecie" 😂

Śmiech przez łzy normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, RealLife said:

Największym minusem wszystkich kobiet jest to że mają cipki - potężne narzędzie które ogłupia mężczyznę i sprowadza go do roli niewolnika. A że one swoje cipki traktują jak monetę to jest jak jest. 

 

No tak, tylko sprowadzając faceta do roli niewolnika niechybnie robią z siebie... prostytuki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gardzę bo się tu nie prosiłam, a musze żyć na określonych zasadach, to ja jestem roszczeniowa? To świat jest roszczeniowy... stworzyło się w drodze przypadku jakieś gówno i jeszcze my ludzie mamy być szczęśliwi, że musimy tu wiecznie w imie ch*j wie czego zapierdalać ch*j wie po co, by utrzymać psujące, starzejące się ciało przy życiu ze względu na wgrany strach przed smiercią. Cwana dzi*ka w tej matki natury, a do tego jest bezosobową szma*urą, a my jesteśmy pod jej pantoflem i nie mamy na nią ZADNEGO JEBA*EGO wpływu, genialnie to zostało wymyślone.

@SzatanKrieger Jestem wściekła, mam ochotę coś odimbić, niestety ale chyba ze śmiechującej młodej kobiety, staje się jakimś fanatycznym radykałem 😐 :( 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, deomi napisał:

Gardzę bo się tu nie prosiłam, a musze żyć na określonych zasadach, to ja jestem roszczeniowa? To świat jest roszczeniowy... stworzyło się w drodze przypadku jakieś gówno i jeszcze my ludzie mamy być szczęśliwi, że musimy tu wiecznie w imie ch*j wie czego zapierdalać ch*j wie po co, by utrzymać psujące, starzejące się ciało przy życiu ze względu na wgrany strach przed smiercią

 

Dosyć oryginalna argumentacja. Średnio ją rozumiem :) Takie będziesz miała życie, o jakie sama zadbasz. To "dbanie" odbywa się każdego dnia. Możesz sobie, jak i potencjalnemu partnerowi zamienić to życie w piekło i udrękę, możesz również spróbować stworzyć coś o zupełnie innej wartości i jakości. Dając dużo od siebie i jednocześnie oczekując tego samego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zielonooka napisał:

Widać wojnę płci jak na dłoni.

To nie jest wojna, to jest REAKCJA na bodziec.

Skończyły się czasy potulnego kukoldowania, nastają ciężkie czasy dla lasek- perspektywa 10-20 lat

9 godzin temu, MalVina napisał:

Oczywiście, bo każdy związek rozpada się z winy kobiety 🙄 Głupszej rzeczy nie słyszałam. 

 

Wiadomo, że nie. Ale jeżeli jedna strona jest wybrakowana, to nie ma relacji, więc wina leży po stronie kobiet- w 75 % przypadkach.

Kto inicjuje najwięcej rozwodów ? Faceci ? xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil9612 napisał:

Kto inicjuje najwięcej rozwodów ?

Osoba pokrzywdzona przez drugą stronę np 🤷🏼‍♀️

3 minuty temu, Kamil9612 napisał:

Wiadomo, że nie. Ale jeżeli jedna strona jest wybrakowana, to nie ma relacji, więc wina leży po stronie kobiet- w 75 % przypadkach.

Skąd ta statystyka?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.