Skocz do zawartości

Policjant zatrzymał do kontroli właściwy samochód


Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu nagłówka myślałem, że będzie śmiesznie, ale po obejrzeniu nagrania jest zupełnie inaczej.

 

Policjant zatrzymuje do kontroli samochód, a w nim zastaje swoją żonę i jej kochanka. 

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/policjant-zatrzymal-auto-w-ktorym-jechala-jego-zona-z-kochankiem/0zje8pw?utm_source=www.auto-swiat.pl_viasg_auto-swiat

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest, że to wina tego policjanta. Zaniedbywał swoją myszkę inną niż wszystkie oraz wyjątkową. Brał pewnie sporo dyżurów po nocach jak na tym filmie i zamiast spędzać czas że swoją małżonką zajmował się takimi głupotami jak poszukiwanie przestępców połączone z takimi pożal się Boże czynnościami jak zarabianie pieniędzy. Ona poczuła się opuszczona i samotna. Co tu w ogóle wyjaśniać incele i mizoginy, nie rozumiecie, bo pewnie jakąś was skrzywdziła😁

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca pewnie znalazł na tinderze miłą samotną studentkę spragnioną poważnego uczucia. Jeśli to nie fake to podziwiam nerwy tego policjanta i spokojny ton głosu. W afekcie w takiej sytuacji mogłyby się zdarzyć różne rzeczy.

 

Godzinę temu, Misfits napisał:

Fake, widziałem to już z inną obsadą i  scenografią. 

Jak czytam czasem wątki w świeżakowni, mam dokładnie to samo uczucie - aktorzy inni, ale ten scenariusz to plagiat.

 

@DOHCmam nadzieję, że chociaż ja przeprosiłeś za swój nietakt ;)

 

 

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Exar napisał:

Jak czytam czasem wątki w świeżakowni, mam dokładnie to samo uczucie - aktorzy inni, ale ten scenariusz to plagiat.

Pewnie są trolle, ale często scenariusz jest ten sam. Nice guy daje wszystko swojej myszce której odpierdala, a on nie wie o co chodzi skoro był "dobry".

11 minut temu, Exar napisał:

nadzieję, że chociaż ja przeprosiłeś za swój nietakt

Mocno się to na mnie odbiło, ale miałem pierwiastek chada w sobie - musiała mi oddać całą pożyczoną kasę i nigdy nie szukałem z nią kontaktu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake czy nie i tak sytuacja na tej planecie jak najbardziej możliwa lub nawet mogła się wydarzyć.

Przyłapać żonę z kochankiem niestety nie jest miłą sytuacją zwłaszcza gdy mąż niczego nie podejrzewa.

Dla kobiet przekreślenie relacji następuje od tak bez żadnej moralności tylko egoistyczna kalkulacja i zapewnienie lepszego życia.

Dobry materiał dla tych co maja przeświadczenie, że ich myszka jest inna niż wszystkie i by czegoś takiego im nie zrobiła😁

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.