Skocz do zawartości

Od czego zależy kolejność oglądających relację na FB? Czy ktoś wie?


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, od czego zależy kolejność osób na liście tych które obejrzały naszą relację?

Na początku jest chronologicznie, aczkolwiek po jakimś czasie ta kolejność się zmienia.

Za każdą relacją ostatecznie widzę na szczycie listy dwie te same osoby (w 90% przypadków)

 

Czy ktoś ma wiedzę tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są skomplikowane algorytmy, ale słyszałem że w uproszczeniu idzie to hierarchicznie:

1. Mężatki czekające na bolca…czyli po prostu mężatki

2. Samotne patomadki

3. Oficerowie Kukoldwehry

4. Zawodowi stalkerzy

5. No-faperki

6. Przyjaciele, rodzina

 

itd.

 

 

Jprdl, co za rozkminy…ile Ty masz lat? 12?

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mr.anderson napisał:

To są skomplikowane algorytmy, ale słyszałem że w uproszczeniu idzie to hierarchicznie:

1. Mężatki czekające na bolca…czyli po prostu mężatki

2. Samotne patomadki

3. Oficerowie Kukoldwehry

4. Zawodowi stalkerzy

5. No-faperki

6. Przyjaciele, rodzina

 

itd.

 

 

Jprdl, co za rozkminy…ile Ty masz lat? 12?

Takie rozkminy, że poświęciłeś minutę i wyskrobałeś paluchami ten post - niepotrzebnie zupełnie tracisz czas.

 

Przebiegnij się i na przyszłość ignoruj tematy, które w twoim wzniosłym, subiektywnym mniemaniu uchodzą za "bezsensowne". Narka.

14 minut temu, cst9191 napisał:

Niech zgadnę.

 

U autora wątku wyświetliła się na pierwszym miejscu w osobach lajkujących jakaś pani i autor trochę zwariował.

 

 

Nic osobistego @jankowalski1727

No właśnie nie Bracie. Rzecz w tym, że na szczycie listy jest zawsze jedna i ta sama znajoma (dla mnie neutralna, znamy się z podwórka tylko) i zacząłem się zastanawiać od czego to zależy właśnie. Mógłby być na tym miejscu nawet spocony grubas z którym chodziłem do podstawówki, ale intrygują mnie takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IG jest:
 

Cytat

 

According to the folks at tech outlets The Tab and IG Reviews, the breakdown of the ranking system essentially comes down to two aspects:

ONE - If your stories regularly have less than 50 viewers, then the list is simply chronological, and whoever looked at your story first is up at the top of the viewers ranking.

TWO - Once your stories go above 50 viewers, then a new ranking system kicks in, based on likes, DMs, comments, etc. However, this system is also based on page and story views, so if there is someone (maybe an ex?) who never likes or comments on any of your posts, but always seems to be up near the top of the viewer's rankings, then they are regularly checking in on your Instagram life.

 

wiec na fejsie jest pewnie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.