Skocz do zawartości

Matrix 4 - zapowiedź


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

Chętnie pójdę obejrzeć do kina z czystej ciekawości co tam nowego się wydarzy.

Zapowiada się odgrzewany kotlet, ale z sentymentu można obejrzeć. Kina pewnie będą odwalać cyrki z segregacją, lepiej kupić gdzieś dostęp po premierze albo:

brace-your-selves-torrent-pirates-are-co

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Imiennik napisał:

Kina pewnie będą odwalać cyrki z segregacją, lepiej kupić gdzieś dostęp po premierze albo

 

Niedługo idę sprawdzić bo kilka filmów się szykuje, które chce obejrzeć.

Ciekawe czy zostanę wpuszczony jako niezaszczepieniec skoro już wszelkie instytucje użyteczności publicznej jawnie mówią, że nie będą segregować

bo stracą potencjalnych klientów.

Jak nie to na necie obejrze, jest kilka portali z darmowymi filmami😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i pół nocy spać przez to nie mogłem.

Drugie pół śnił mi się scenariusz, gdzie byłem to głównym bohaterem, to innymi postaciami. Brałem udział w wydarzeniach i kreowałem na bieżąco.

To wszystko widziane na granicy snu i jawy dało tak zajebisty scenariusz, takie piękne akcje i mocny przekaz, że nad ranem roczny no-fap poszedł się pierdolić.

Dosłownie i w przenośni. 

 

Ps. Nic z tego nie pamiętam. 

 

Ps. 2 @Mordimerdziękuję, kurwa. 

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę na pewno i na pewno nie w kinie, zwłaszcza w dzisiejszych dystopijnych salach. Z sentymentu obejrzę. Parę dekad temu napisałem na studiach małe opowiadanie o mózgach (Bolzmana) leżących na półkach, naszpikowanych elektrodami i podłączonymi do komputera mainframe, generującego między nimi interakcje i symulowaną, interaktywną rzeczywistość. Więc trochę wsobnie podchodzę do "Matrixa" jak do filmu na podstawie mojego opowiadania. Aczkolwiek nie pamiętam żadnej imprezy w akademiku z jakimiś Wachowskimi :D

 

Nie spieszy mi się. Jak już przestanie być odcinany kupon kinowy, to DVD będzie można znaleźć nawet w lodówce. W ogóle fenomen grzania się na premiery kinowe jest mi obcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 06:54, Patton napisał:

A zagra w nim nasz znajomy rentier od kawalerek 😆

Hahhaha ej bez jaj @arch to normalnie agent Smith bo się replikuje i chce pożreć Nabuchodonozora - braci samców. Widać, że Keanu jest na jego targecie już.

 

Ale jaja :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.