Jump to content

God Of War : Ragnarok hype :D

Recommended Posts

Kurde chętnie bym ogral wszystkie tytuły z tej serii, grałem tylko w te podstawowe tzn. 1, 2, 3, a wstąpienie czy duch Sparty nie grałem, tak samo jak w tego God of Wara nordyckiego... a na ps4 chyba trochę gorzej może być z tymi starszymi tytułami 

Teraz, Ceranthir napisał:

Kurde chętnie bym ogral wszystkie tytuły z tej serii, grałem tylko w te podstawowe tzn. 1, 2, 3, a wstąpienie czy duch Sparty nie grałem, tak samo jak w tego God of Wara nordyckiego... a na ps4 chyba trochę gorzej może być z tymi starszymi tytułami 

Grałem gow nordyckiego na ps4  i dobrze sie grało. Dobrze zoptymalizowany. Śmiało spróbuj 😁

I część to było absolutne mistrzostwo! I to zakończenie powodujące opad szczęki! (kiedy na chwilę odsłoniła się tkanina ukazująca przyszłość Kratosa i jego syna) Nie mówię już o genialnej historii nawiązywania więzi między synem a Kratosem, jego bajki na jeziorze, fenomalna gadająca głowa co potrafiła nieźle skomentować, mitologia jak żywa a przede wszystkim nie wiem czy ktoś zauważył - cała historia jest oglądana zza pleców bohatera, jest najdłuższym ujęciem w historii gier! Miała swoje szokujące momenty.

Grałem na PS4 - absolutnie idealna optymalizacja, zero błędów czy problemów z wyświetlaniem grafiki. Teraz bywa na wyprzedażach za koło 35 - 60 zł :D

Teraz mam Ps5 i jaram się jak spaleni wrogowie Kratosa!

• Like 2
  • Haha 1
26 minut temu, mac napisał:

a wcześniej się nie cieszyłeś? Nieudany zakup, czy co?

Po prostu nie ma obecnie żadnej gry co by mnie przyciągnęła do konsoli. Ratchet&Clank niby fajna ale nie do końca mój klimat.

Kurcze teraz sobie przejrzałem trailery z PS5:

Edited by Templariusz
  • Like 3

Aż mi się pierwsza część przypomniała, gdy przy królowej walkirii byłem tak podkurwiony, że o mało pada nie złamałem w pół xD

Najbardziej przeze mnie wyczekiwana gra obok Elden Ring i Star Wars.

Niech się jeszcze Rockstar weżnie za RDR 3, a nie te gówniane GTA i już w ogóle będzie pięknie.

Edited by Infernal Dopamine
  • Like 1
  • Similar Content

• By Optimus Prime
      Jak myślicie zdała by test? 

Widzę cos takiego ktoś ściąga apke i ma tam swój profil. 
      Fajnie by bylo zrobić forum/grę. 

Czyli tak jak jest każdy ma swoje osiągnięcia za posty, Dotacje i tak dalej oraz dostawałby jakieś punkty doświadczenia, Może jakieś przedmioty do budowania postaci i to by było jakoś wbudowane w forum nawet w wersji przeglądarkowej. 
      Wiem że to pewnie koszty i tak dalej ale patrząc ile jest gierek i jakie pieniądze zarabiają na właścicieli to może warto wspólnie pomyśleć i coś zrobić w tym kierunku. 

Nie wiem każdy by tam miał swoje frakcje na przykład Absolut czy Obli i w nich ludzie którzy mieliby podobne zainteresowania. Jakieś bitwy idei.

Wiem ze niektóre fora mają swoje Apki. Może by pójść o krok dalej? 

Ludzie lubią coś tworzyć i się do tego dokładać. Widzę jak ludzie grają w takie shakes and fidget latami. Kto wie może warto cos takiego stworzyć. 

• By Patton
      Jakie gry na GBA polecacie?
    • By Mordimer
      Poprzednie 3 i 4 miałem, trochę pograłem, niemniej jednak gram może 1-2 razy w miesiącu. Jak mi odbije to może kupię.
    • By teko
      Witam braci!
      Od jakiegoś czasu planuję zakup komputera stacjonarnego służącego do gier typu Call of Duty i innych strzelanek. Prosiłem znajomego aby złożył mi coś fajnego do 2 tys. Wczoraj się odezwał i mówił, że przez covid wszystkie części poszły do góry i będzie 500 zł drożej czyli 2500. Parametry jakie mi podał to:
      Ryzen 5, 8gb Ram, Gtx 1050 4gb, SSD 128gb + Hdd 320GB, Windows 10.
      Jak myślicie, czy w tej cenie uda mi się coś lepszego znaleźć? Warto w ogóle w sklepach typu euro agd czy media expert kupić sprzęt? Możecie zarzucić jakieś linki.
    • By Gołodupiec
      Świetny biznes ktoś wymyślił https://www.esporter.pl/newsy/news-koniec-samotnego-grania-gamingowe-partnerki-do-wynajecia,nId,4375848

Płacenie dziewczynie/kobiecie tylko za to, że zagra z nami rundę w jakąś grę jest kolejnym aktem desperacji i upadku mężczyzn. Niestety zakładam, że znajdzie się wielu chętnych do korzystania z tego typu usług.

Najlepszy z tego artykułu jest twit joseph'a, w którym widać jakie prawdziwe zdanie ma E-Girl na temat swojego ,,klienta".  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.