Skocz do zawartości

God Of War : Ragnarok hype :D


Arthur Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Ceranthir napisał:

Kurde chętnie bym ogral wszystkie tytuły z tej serii, grałem tylko w te podstawowe tzn. 1, 2, 3, a wstąpienie czy duch Sparty nie grałem, tak samo jak w tego God of Wara nordyckiego... a na ps4 chyba trochę gorzej może być z tymi starszymi tytułami 

Grałem gow nordyckiego na ps4  i dobrze sie grało. Dobrze zoptymalizowany. Śmiało spróbuj 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I część to było absolutne mistrzostwo! I to zakończenie powodujące opad szczęki! (kiedy na chwilę odsłoniła się tkanina ukazująca przyszłość Kratosa i jego syna) Nie mówię już o genialnej historii nawiązywania więzi między synem a Kratosem, jego bajki na jeziorze, fenomalna gadająca głowa co potrafiła nieźle skomentować, mitologia jak żywa a przede wszystkim nie wiem czy ktoś zauważył - cała historia jest oglądana zza pleców bohatera, jest najdłuższym ujęciem w historii gier! Miała swoje szokujące momenty.

 

Grałem na PS4 - absolutnie idealna optymalizacja, zero błędów czy problemów z wyświetlaniem grafiki. Teraz bywa na wyprzedażach za koło 35 - 60 zł :D

 

Teraz mam Ps5 i jaram się jak spaleni wrogowie Kratosa!

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał:

a wcześniej się nie cieszyłeś? Nieudany zakup, czy co?

Po prostu nie ma obecnie żadnej gry co by mnie przyciągnęła do konsoli. Ratchet&Clank niby fajna ale nie do końca mój klimat.

 

Kurcze teraz sobie przejrzałem trailery z PS5:

 

 

 

Edytowane przez Templariusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się pierwsza część przypomniała, gdy przy królowej walkirii byłem tak podkurwiony, że o mało pada nie złamałem w pół xD

 

Najbardziej przeze mnie wyczekiwana gra obok Elden Ring i Star Wars.

 

Niech się jeszcze Rockstar weżnie za RDR 3, a nie te gówniane GTA i już w ogóle będzie pięknie.

 

 

Edytowane przez Infernal Dopamine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.