Skocz do zawartości

Minusy polskich mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyślałam, skoro jest temat o kobietach, to może warto również porozmawiać o tym, co Was irytuje w Polakach. 

 

Ja zacznę: 

 

Lenistwo. Marnowanie czasu na granie w gry na komputerze, telefonie, zamiast zrobić coś pożytecznego, np. posprzątać. 

 

Brak refleksji, jesteście bardzo niedomyślni. Do głowy by wam nie przyszło, żeby np. tak po prostu posprzątać, rozpakować zakupy. 

Trzeba wam o tym powiedzieć. 

 

Czekanie na gotowe.

Czyli gotowe jedzenie, poukładanie waszych ciuchów po praniu, itp. 

 

Ogólne bałaganiarstwo i brak potrzeby porządku.Czyli spodnie pozostawione  na środku pokoju. 

 

Brak opanowania. Szybko się irytujecie. Albo to ja tak na was działam. Zaraz zmiana tonu głosu z powodu nieistotnej rzeczy. 

 

Spanie nago. Bez bokserek. 

U każdego Polaka jest to zwyczajem. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 24
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

Tak sobie pomyślałam

KObieta nie myśli.

 

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

Spanie nago. Bez bokserek. 

Jakie są wady spania nago?

 

3 minuty temu, JudgeMe napisał:

bałaganiarstwo i brak potrzeby porządku.

Po zrobieniu się "bałaganiarzem"  w końcu wścibska żona przestała grzebać w moich rzeczach.

 

5 minut temu, JudgeMe napisał:

poukładanie waszych ciuchów po praniu

Do kogo należą obowiązki prania? To i do układania.

 

6 minut temu, JudgeMe napisał:

Czekanie na gotowe.

Nudzą nas te gry wstępne więc czekamy na gotową "myszkę".:D

  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są minusy? Słabo coś. Ja znam takie:

1. Brak dystansu do siebie, branie opinii innych jako prawdę o sobie. 

2. Alkoholizm i inne używki, ucieczka od siebie w nałogi. 

3. Narzekanie, zmora Polaków.

4. Sztywne poglądy na jakiś temat, jak już coś trafi za dziecka do głowy programowaniem szkolno-telewizyjnym to już tego nie chcą poddać analizie. 

5. Smutna mina, brak uśmiechu

6. Zbyt dużo pracują.

7. Nie są świadomi swoich uczuć, co czują, nie polegają na intuicji.

8. Zbyt agresywni emocjonalnie i nachalni (dodać do tego pkt 2)

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dopisał lenistwo umysłowe - nie chce im się rozwijać, zdobywać wiedzy, są mało dociekliwi. Nawet nie zdają sobie sprawy ile pożytecznego można wyciągnąć z tego co jest dostępne w Internecie. 

 

Nie dbają o wygląd - zdecydowana większość jest delikatnie ulana, gdybym był babom to miałbym niezły dylemat z kim pójść do łóżka bo nikt z mojego kręgu znajomych (10 samczyków) nie ma ładnej sylwetki. 

 

Nie pracują nad swoimi "umysłowymi" problemami i ograniczeniami, ciężko jest z nimi nawiązać jakiś budujący dialog. Wolą np wyśmiać zamiast dokonać autorefleksji i zrewidować swoje poglądy. 

 

Także ten, jesteśmy siebie warci xD

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej na świat patrzę, tym bardziej się przekonuję, że jedyną optymalną drogą samca jest samotne życie mieszkanie. Ileż to większość z nas musi poświęcić, żeby uczynić zadość babskim fanaberiom. A to że skarpetka krzywo leży, albo że chcesz sobie pograć. Sam nie grywam wcale, ale doskonale rozumiem, że może to wciągać tak samo jak kogoś czytanie czy majsterkowanie. Świat mężczyzn jest po prostu zupełnie inny od świata kobiet. Spójrzcie co się przewija we wpisie @JudgeMe - sprzątanie, pranie, wypakowanie zakupów, jeszcze raz sprzątanie, składanie prania. I to w kontekście "coś pożytecznego"! Nie, to nie jest pożyteczne w ogóle. To jest co najwyżej - konieczna strata czasu. Ale strata. Więc trzeba to robić jak najpóźniej jak najmniejszym kosztem czasu i energii. W świecie mężczyzn, rzeczy do których przywiązują wagę kobiety to najzwyklejsze pierdoły i utrudnienia w codziennym uchwycaniu istoty rzeczy. 

  • Like 23
  • Dzięki 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem polskich mężczyzn jest ich białorycerstwo. 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

pożytecznego, np. posprzątać. 

O tak, nie ma to jak posprzątać w obecności kobiety lub razem z nią. Jak jeszcze bawiłem się w związki i miekszałem z jedną taką, to ilekroć się wziąłem za typowo kobiecą rzecz jak np. sprzątanie, to zawsze już po zakończeniu tej czynności szukała dziury w całym i robią wszystko rzeczy znależć coś do czego może się doczepić, że tu niedokładnie tam źle, tu nie tak. Jednocześnie sama robiąc mi wykłady o spłukiwaniu wanny po kąpieli bo może tam "coś" zostać sama tego nie robiła.

 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

jesteście bardzo niedomyślni.

Dokładnie tak. Ludzie generalnie w przeciwieństwie do kobiet nie posiadają zdolności czytania cudzych myśli, a tym bardziej cudze myśli do nas nie dolatują. Wystarczy umieć się komunikować. Kochanie czy możesz pomóc mi posprzątać? Chociaż może lepiej nie patrząc na powyższe oraz jak sobie przypomnę, że robisz byle awantury o jakieś okruszki.

 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

Brak opanowania. Szybko się irytujecie.

A dziwisz się? Życie pod jednym dachem z kobietą to istna gehenna. Wystarczy iskierka, a nawet nie i pożar gotowy. Sama robisz swojemu awantury o jakieś okruszki i sprzątasz codziennie, raz w tygodniu myjesz okna, to nie dziwne, że sięchłop irytuje, Ja bym z Tobą nie wytrzyamł minuty pod jednym dachem.

 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

Albo to ja tak na was działam. Zaraz zmiana tonu głosu z powodu nieistotnej rzeczy. 

Patrz wyżej. Jesteś po prostu irytująca.

 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

Spanie nago. Bez bokserek. 

U każdego Polaka jest to zwyczajem. 

Jak to każdego? Ja śpię w bokserkach z kotem w nogach:D

 

48 minut temu, JudgeMe napisał:

Tak sobie pomyślałam

Reasumując nie rób tego, ponieważ Ci nie wychodzi.

 

Buziaki:P

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, JudgeMe napisał:

Lenistwo. Marnowanie czasu na granie w gry na komputerze, telefonie, zamiast zrobić coś pożytecznego, np. posprzątać. 

 

Brak refleksji, jesteście bardzo niedomyślni. Do głowy by wam nie przyszło, żeby np. tak po prostu posprzątać, rozpakować zakupy. 

Trzeba wam o tym powiedzieć. 

 

Czekanie na gotowe.

Czyli gotowe jedzenie, poukładanie waszych ciuchów po praniu, itp. 

 

Ogólne bałaganiarstwo i brak potrzeby porządku.Czyli spodnie pozostawione  na środku pokoju. 

 

Brak opanowania. Szybko się irytujecie. Albo to ja tak na was działam. Zaraz zmiana tonu głosu z powodu nieistotnej rzeczy. 

 

Spanie nago. Bez bokserek. 

1. Kupujesz odkurzacz automatyczny, robot do mycia okien, porządny sprzęt kuchenny przyspieszający gotowanie, kobieto, mamy XXI wiek i korzystajmy z tego!

 

2. Formułuj prawidłowo polecenia czy prośby. Zła formuła to złe zrozumienie! Jest wielka różnica między tym - Czy możesz wynieść śmieci?/Kosz jest pełny/ Chyba trzeba wynieść śmieci - a tym -  Wynieś teraz śmieci! Proszę o wyrzucenie śmieci jak będziesz wychodził. :D

 

3. Jak wyżej, kupujesz sprzęt, faceci uwielbiają technologię i chętnie z niej korzystają. mam parę wypasionych rzeczy i wszystko z przyjemnością robię :)

 

4. Bałaganiarstwo bałaganiarstwu nierówne, jeśli odłożył kubek na 2 godziny to bałagan?

 

5 Zmniejszyć babskie piedolamento to nie będzie irytacji.

 

6. Spanie nago jest zdrowe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

To są minusy? Słabo coś. Ja znam takie:

1. Brak dystansu do siebie, branie opinii innych jako prawdę o sobie. 

Też przekazywanie tejże opinii w tonie i formie jakby miały zgnoić. 

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

2. Alkoholizm i inne używki, ucieczka od siebie w nałogi. 

Ogólnie eskapizm. 

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

3. Narzekanie, zmora Polaków.

Obojga płci, można przegadać całą godzinę narzekając na coś. 

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

4. Sztywne poglądy na jakiś temat, jak już coś trafi za dziecka do głowy programowaniem szkolno-telewizyjnym to już tego nie chcą poddać analizie. 

Albo branie za pewnik tego co ktoś powiedział, bez weryfikacji tego. Co gorsza forsowanie tego i nieumiejętność przyjęcia odmowy. 

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

5. Smutna mina, brak uśmiechu

Oj tak. 

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

6. Zbyt dużo pracują.

Albo udają że pracują. 

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

7. Nie są świadomi swoich uczuć, co czują, nie polegają na intuicji.

Często kryją emocje i nie pozwalają sobie na ich odczuwanie, a co za tym idzie no komunikują ich. 

4 minuty temu, EMKEJ napisał:

8. Zbyt agresywni emocjonalnie i nachalni (dodać do tego pkt 2)

Biernoagresywni i mikroagresywni. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JudgeMe wymieniałaś cechy ogólnie męskie a nie typowo polskie. 

 

Akapit z grami: wyszedł z Ciebie typowo damski paradygmat. Mianowicie facet ma zapier... I nie robić niczego innego. Jak nie pracuje, nie robi nic w domu, spotyka się z kolegami to marnuje czas. 

 

Niedomykalność: cecha typowo męska. Włosi, Hiszpanie, tunezyjczycy podający się za Włochów, Marokanczycy podający się za Hiszpanów sądzę są tak samo niedomyslni w damskim tego słowa znaczeniu jak Polacy, nie ma tu różnicy. 

 

38 minut temu, Brat Jan napisał:

Jakie są wady spania nago?

 

A dobrze spało by Ci się z naładowanym pistoletem przystawionym do pleców lub tyłka?:d

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, JudgeMe napisał:

Brak opanowania. Szybko się irytujecie. Albo to ja tak na was działam.

Hmmm : ))

 

Jak Panowie napisali powyżej - oczekujesz czegoś od mężczyzny, to mu to powiedz wprost. Wprost. Nie posiada on zdolności czytania w cudzych myślach. Prosty komunikat. Konkretny.

 

Tak, to takie proste :)

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Lenistwo. Marnowanie czasu na granie w gry na komputerze, telefonie, zamiast zrobić coś pożytecznego, np. posprzątać

Ale.jak już jesteś grajcującym youtuberem i trzepiesz konkret kasę i dziunia ma.z tego profity to już słodkie hobby mojego misia

 

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Brak refleksji, jesteście bardzo niedomyślni.

Taaa legendarne domyśl się. Gdyby opierać rozwój naszej cywilizacji na waszym "powinieneś się domyślić" to dzisiaj jeszcze liściem bananowca byśmy się podcierali.

 

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Czekanie na gotowe.

Czyli gotowe jedzenie, poukładanie waszych ciuchów po praniu, itp. 

To łatwo można odbić. Czekacie na gotowe: napraw coś, samochód mi nie jedzie, komputer mi nie działa, zobacz.

 

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Ogólne bałaganiarstwo i brak potrzeby porządku.Czyli spodnie pozostawione  na środku pokoju

Zależy zapewne od faceta. Ja jestem balaganiarzem - przyznaję się.

 

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Spanie nago. Bez bokserek

Akurat tego nie robię, bo czuję dyskomfort, a już na pewno mając obok siebie kobietę. Ale przy założeniu, że jego kutafon nie leży na Twoim czole, to co masz do spania faceta na nago???

Edytowane przez Redbad
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej cenię rycerzy stających na straży czci i bezpieczeństwa niekoniecznie swoich niewiast.

Ostatnio jeden taki rycerz, pobił do nieprzytomności ojca dziecka kobiety, która z raz czy dwa w tym celu dała mu ciała. Teraz się przebudził, w obawie przed wysokim wyrokiem, coś tama majaczy, że został przez nią napuszczony. A co to pies, że można go szczuć? :)    

  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.