Skocz do zawartości

Minusy polskich mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Rano pewien dziadek, jak przechodziłam obok niego na ulicy jedząc precla, zawołał za mną "smacznego piękna". Potem jeden facet przepuścił mnie w supermarkecie w kolejce. Dziś odpuszczam😶

 

Widzicie jak jest miło kiedy jest miło:D

 

6 godzin temu, Yolo napisał:

gdzie po mojej strony garderoby kostka

4e40e4eff4f1.png

Edytowane przez Anna
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit naprawdę nie wiesz? Bo się uroiło w bani i musiała coś wymyślić. Tak brakuje argumentów, że już z dupy wymyśla fantastykę. Przypomina to pierwotny strach przed wędrującym swobodnie kutasem. Ona taka niewinna, a ten kutas na wolności, śpi jeszcze skurwiel, groźny w swojej istocie, dopadł ją patriarchat męskiej nagości. Jak tutaj nie mieć beki z babonów. Sama pomyśl.

Edytowane przez mac
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio dwie kobiety przepuściły w biedronce do kasy.

 

Aż na chwilę przestałem być mizoginem i szowinistą xD

 

Polskie kobiety jednak nie być takie złe.

 

Za to autorka tego tematu poddała kiedyś w wątpliwość fakt, że człowiek składa się z atomów.

 

Niech się bierze za podręczniki z chemii i fizyki, a nie się tak martwi o to, że chłop gaci nie założył do snu albo o te skarpetki leżące na podłodze xD

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mac napisał:

kutas na wolności, śpi jeszcze skurwiel, groźny w swojej istocie

 

To wcale nie jest śmieszne!

 

Spałem kiedyś bez gaci, skurwiel mi gdzieś uciekł i trzy dni go nie było.

Nie wiem co i gdzie robił, ale od tamtej pory zakładam na noc szlafmycę i spinam ją klamrami z tyłu, na dupie.

Czasem się strasznie szarpie ale póki co, jest ok. 

 

27 minut temu, Anna napisał:

4e40e4eff4f1.png

Edytowane 16 minut temu przez Anna

Blisko, ale proszę mnie nie porównywać do jakichś lamusów- amatorów z kiepskimi wizytówkami. To zupełnie nie ten kierunek!

Edytowane przez Yolo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat, ale mnie najbardziej wkurwia i nóż mi się w kieszeni otwiera, jak słyszę gdy jakiś Polak nazywa swojego rodaka "polaczkiem". Mam ochotę każdemu kto używa tego słowa wyjebać soczystą bułę w ryj. Nie rozumiem jak samemu będąc Polakiem można tak mowić, takie barany obrażają samych siebie, bo w ich żyłach płynie ta sama krew. Dla mnie to wyraz mega zakompleksienia, osoba która tak mówi jest właśnie takim małym "polaczkiem". Jak mają nas potem szanować na świecie, skoro my nie szanujemy siebie nawzajem albo niektórzy wstydzą się swojej ojczyzny i pochodzenia? 

Napisałem w tym temacie, bo zawsze słyszę to rakotwórcze słowo z ust mężczyzn. Pewnie i niektóre rodaczki też go używają, ale ja jeszcze z ich ust go nie usłyszałem, a jeśli tak to zakładam że nie na taką skalę jak Polacy.

Edytowane przez Chcni
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Tak sobie pomyślałam, skoro jest temat o kobietach, to może warto również porozmawiać o tym, co Was irytuje w Polakach. 

 

Ja zacznę: 

I słusznie, chętnie się także wypowiem. 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

 

Lenistwo. Marnowanie czasu na granie w gry na komputerze, telefonie, zamiast zrobić coś pożytecznego, np. posprzątać. 

U mnie w domu nigdy nie ma tak, że coś się odkłada. Najpierw priorytety, później przyjemności. Nikt z Nas po pracy nie będzie latał jak głupi z odkurzaczem czy sprzątał przez cały dzień, bo kobieta ma takie widzimisię. Każdy wie co ma robić, sprzątamy i mamy czas na przyjemności. 

 

Aczkolwiek znam facetów którzy zarastają we własnym syfie a pokój wygląda jak po wybuchu bomby. Ja mam porządek o który sam dbam. 

 

Nasze granie można porównać śmiało do oglądania waszych dennych tasiemców telewizyjnych. My spędzamy w ten sposób swój wolny czas i nic w tym złego nie ma. Tak samo jak i wy oglądając swoje tasiemce. Zawsze wy możecie zagrać z nami, tak samo jak my z wami obejrzeć

Argument do niczego. Do pieca. 

 

Siedzenie na telefonie? Robicie to nagminnie bardziej od mężczyzn. 

 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Brak refleksji, jesteście bardzo niedomyślni. Do głowy by wam nie przyszło, żeby np. tak po prostu posprzątać, rozpakować zakupy. 

Trzeba wam o tym powiedzieć. 

Słynne domyśl się,babskie pierdololo. Ale to moim zdaniem kwestia wychowania i nawyków. U mnie od małego była nauka by dbać o porządek. Zresztą nie lubię syfu w domu, w kuchni jak i w samochodzie. 

Po zakupach rozpakowuje co trzeba, albo chociaż pomagam wyjąć z toreb, by ktoś mógł międzyczasie to schować. 

Ale są tacy co tego nie robią. 

 

Druga rzecz czasem narażamy się tym na pyskowanie ze strony kobiet, to nie tak położone, nie tu, nie tam. Dlatego niektórzy dają sobie siana. 

 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

 

Czekanie na gotowe.

Czyli gotowe jedzenie, poukładanie waszych ciuchów po praniu, itp. 

To sprawa indywidualna. Miło jak facet wraca z pracy a kobieta która jest w domu naszykuje mu obiad, czy kolację. To działa oczywiście w dwie strony. Ale jak najbardziej się z tym zgadzam. Tak jak z resztą. 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Ogólne bałaganiarstwo i brak potrzeby porządku.Czyli spodnie pozostawione  na środku pokoju. 

Zgadza się, są tacy co tak robią. 

 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Brak opanowania. Szybko się irytujecie. Albo to ja tak na was działam. Zaraz zmiana tonu głosu z powodu nieistotnej rzeczy. 

 

Tak, mam tak. Czasem jest taki dzień że byle co mnie zdenerwuje i tak reaguję. 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Spanie nago. Bez bokserek. 

U każdego Polaka jest to zwyczajem. 

 

Tego w ogóle nie rozumiem. Sam się bez bielizny ale mam spodenki. Nie lubię jak coś mnie w nocy uwiera tym bardziej że się wiercę w nocy. Lubię po całym dniu gdzie tej bielizny się używa po prostu odetchnąć. Zupełnie jak wy zrzucając stanik. 

 

Do tego dorzucę :

- Brak higieny, panowie śmierdzą potem, nie wiedzą co to mydło, zmiana bielizny, skarpetek, brud pod paznokciami. Brudne, wymiętolone ciuchy, bo nie wiedzą co to żelazko.. 

- Uzależnienia od używek, szczególnie alkohol papierosy ale dochodzą także grubsze tematy. 

- Brak dystansu do siebie, agresja i noszenie kija w dupie. 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a Polki takie bez wad. Nie jesteście takie wspaniałe jak się wam wydaje. 
Ja akurat widzę chamstwo u kobiet, agresję, lenistwo, przedmiotowe traktowanie innych, makiawelizm itp. 
 

Tu często można przeczytać bzdury typu, że faceci nie mają uczuć, moralności, empatii. Tylko emocje. 

Sam już taki pogląd wiele mówi o człowieku.

 

Kobiety ogólnie w Polsce nie są już kobiece jak i w cywilizacji zachodniej.

 

Dzisiejsze kobiety chcą tradycyjnej kobiety samemu nie będąc tradycyjnym. 

 

Boże, jaki ten temat jest idiotyczny. Generalizacja, szufladkowanie, projekcja. W wykonaniu kobiety która faceta sprowadza do roli masturbatora.

 

Przez takie bzdury właśnie niektorzy wchodząc na to forum myślą, że tu sami incele

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Spanie nago. Bez bokserek. 

U każdego Polaka jest to zwyczajem. 

 

Przez takie bzdury właśnie niektorzy wchodząc na to forum myślą, że tu sami incelki :D 

Lekow koleżanka nie brała dzisiaj widzę, ani meliski nie piła 😂

 

Mężczyźni wolą być w dzisiejszych czasach „niezależni”, bo nie można na was polegać. Ile razy już nie przejechałem. 

 

 

Jestem ciekaw ilu z szanownych krytyczek ma realne porównanie do facetów z innych krajów i kultur i na tej podstawie ocenia. 

Pisać, Panie. Chwalcie się i pozwólcie czegoś od Was nauczyć. 

 

Jestem pewien że posiadacie bogate doświadczenie i wiedzę, a jedynie przez wrodzoną skromność nie chcecie się chwalić. 

 

 

Patrząc na postawę niektórych przedmówczyń, gdyby ppodstawć im na tacy przysłowiowego himalaja, spierdoliliby to w kilka miesięcy. 

Panie, narzekanie dla samego narzekania to mało bardzo kobieca cecha.

Niby chłopy takie złe, a uwaga non stop się wokół nich kręci. Modelowy przykład wypartych potrzeb. 

 

Największym minusem polskich facetów są polskie kobiety wymuszające w nich dane zachowania. 

Nieogary uczą dominacji, 

Biurowi podrywacze bitchface'a

 

Pierwsze słyszę

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Marnowanie czasu na granie w gry na komputerze, telefonie, zamiast zrobić coś pożytecznego, np. posprzątać. 

Kaftan ci się poluzował 😂

 

 

9 godzin temu, JudgeMe napisał:

Ogólne bałaganiarstwo i brak potrzeby porządku.Czyli spodnie pozostawione  na środku pokoju. 

Coś nie kojarzę.

Dziękuję do widzenia, temat zamknięty. 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Redbad napisał:

Gdyby opierać rozwój naszej cywilizacji na waszym "powinieneś się domyślić" to dzisiaj jeszcze liściem bananowca byśmy się podcierali.

Tak. W przypadku, kiedy mówi się wam, co macie zrobić, narzekacie, że kobiety próbują wami rządzić. 

Kolega mojego faceta, często mówi o mnie zanim go zapyta: "czekaj, zapytam szefowej". 

Drugi problem jest taki, że mam dość władczy ton głosu. Wiele próśb z moich ust brzmi jak rozkaz. O czym często nie jestem świadoma. 

9 godzin temu, Redbad napisał:

Czekacie na gotowe: napraw coś, samochód mi nie jedzie, komputer mi nie działa, zobacz.

Dobrze, że o tym wspominasz. Macie też problem z odkładaniem rzeczy w czasie. 

9 godzin temu, Redbad napisał:

Ale przy założeniu, że jego kutafon nie leży na Twoim czole, to co masz do spania faceta na nago???

Ciągle leży na moich pośladkach, udach. 

Edytowane przez JudgeMe
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kamil9612 napisał:

Ta, a Polki takie bez wad. Nie jesteście takie wspaniałe jak się wam wydaje. 
Ja akurat widzę chamstwo u kobiet, agresję, lenistwo, przedmiotowe traktowanie innych, makiawelizm itp. 
 

Tu często można przeczytać bzdury typu, że faceci nie mają uczuć, moralności, empatii. Tylko emocje. 

Sam już taki pogląd wiele mówi o człowieku.

 

Kobiety ogólnie w Polsce nie są już kobiece jak i w cywilizacji zachodniej.

 

Dzisiejsze kobiety chcą tradycyjnej kobiety samemu nie będąc tradycyjnym. 

 

Boże, jaki ten temat jest idiotyczny. Generalizacja, szufladkowanie, projekcja. W wykonaniu kobiety która faceta sprowadza do roli masturbatora.

 

Przez takie bzdury właśnie niektorzy wchodząc na to forum myślą, że tu sami incele

 

Przez takie bzdury właśnie niektorzy wchodząc na to forum myślą, że tu sami incelki :D 

Lekow koleżanka nie brała dzisiaj widzę, ani meliski nie piła 😂

 

Mężczyźni wolą być w dzisiejszych czasach „niezależni”, bo nie można na was polegać. Ile razy już nie przejechałem. 

 

 

Jestem ciekaw ilu z szanownych krytyczek ma realne porównanie do facetów z innych krajów i kultur i na tej podstawie ocenia. 

Pisać, Panie. Chwalcie się i pozwólcie czegoś od Was nauczyć. 

 

Jestem pewien że posiadacie bogate doświadczenie i wiedzę, a jedynie przez wrodzoną skromność nie chcecie się chwalić. 

 

 

Patrząc na postawę niektórych przedmówczyń, gdyby ppodstawć im na tacy przysłowiowego himalaja, spierdoliliby to w kilka miesięcy. 

Panie, narzekanie dla samego narzekania to mało bardzo kobieca cecha.

Niby chłopy takie złe, a uwaga non stop się wokół nich kręci. Modelowy przykład wypartych potrzeb. 

 

Największym minusem polskich facetów są polskie kobiety wymuszające w nich dane zachowania. 

Nieogary uczą dominacji, 

Biurowi podrywacze bitchface'a

 

Pierwsze słyszę

Kaftan ci się poluzował 😂

 

 

Coś nie kojarzę.

Dziękuję do widzenia, temat zamknięty. 

 

 

 

 

Całkiem zgrabnie Ci to wyszło 😘

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, eknm2005 napisał:

Połowy, jak to wyliczyłeś? :D

Może się uda, a może się nie uda. To tzw. prawdopodobieństwo na dwa uda.

 

Wiele Pań w rezerwacie teraz charakteryzuje się bardzo dobrym stylem wypowiedzi, kulturą i szacunkiem do użytkowników, dlatego nie mogę napisać, że cały rezerwat, bo wiele nicków czytam ze zrozumieniem. Panie doskonale wiedzą, o kogo chodzi. Było gorzej, więc muszę się też stopować, żeby nie obrazić niewinnych.

 

Generalnie winnych też nie powinienem obrażać, ale jakoś nie mogę się powstrzymać czasami 😆 Wiadomka, piąteczka, a dzisiaj śpię bez gaci.

Edytowane przez mac
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, mac said:

Może się uda, a może się nie uda. To tzw. prawdopodobieństwo na dwa uda.

 

Wiele Pań w rezerwacie teraz charakteryzuje się bardzo dobrym stylem wypowiedzi, kulturą i szacunkiem do użytkowników, dlatego nie mogę napisać, że cały rezerwat, bo wiele nicków czytam ze zrozumieniem. Panie doskonale wiedzą, o kogo chodzi. Było gorzej, więc muszę się też stopować, żeby nie obrazić niewinnych.

Szanuję taką odpowiedź.

 

Również: Szanuję myślenie Arnauda Amalrica: "Zabijcie ich wszystkich, Bóg rozpozna swoich".

:P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam kilka postów z tematu o babeczkach i kilka tu. Skoro babeczki były oburzone tamtym temat i wymyślały facetom to czemu teraz cisną @JudgeMe?

Nie ogarniam. Ktoś podpowie? :)

 

Nie mam nic "niestety" do facetów. Wszyscy zawsze dobrze mnie traktowali czego nie mogę powiedzieć o kobietach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagonka na spanie nago to kolejny z nieudanych i głupich importów z USA.

 

https://www.menshealth.com/health/a37431633/sleep-naked-health-risks-doctor-explains-anthony-youn/

 

Ja tam nie mam nic przeciwko spaniu z gołą kobietą, oczekuję tego samego. 😎

 

Minusy polskich mężczyzn: głównie to, że znaczna ich część jest wychowywana tylko przez mamusie. Ojcowie nawet jak są, to uważają, że skoro mamcia gówniaki ogarnia, to po co oni mają się przemęczać i uczestniczyć w wychowywaniu synów. A potem mamy pełen pakiet cech Polskiego Królewicza Mamuni:

- po co mam się uczyć, przecież jestem zdolny! mamusia tak mówiła, to musi być prawda

- jestem zajebisty, najlepszy i wymiatam, a moje niepowodzenia to wina innych

- mnie się NALEŻY (praca, seks, szacunek)

- tak robić, żeby się nie narobić, najlepiej niech ktoś inny za mnie zrobi

- syfiarstwo i brak umiejętności ogarniania własnego tyłka (bo mamusia wszystko za królewicza robiła, a brudne skarpety i pleśniejące żarcie SĄ TAKIE MENSKIE, HŁE HŁE HŁE - nie, nie są, bycie menelem to bycie menelem, a nie powód do dumy)

- traktowanie lasek jak własnej mamusi (i potem nieodmiennie mina zdziwionego Pikachu jak się okazuje, że żoneczka woli matkować dziecku, aniżeli mężusiowi)

- rozwiązywanie swoich problemów gówniarskimi metodami (po co wziąć się za siebie, skoro można się nawalić, nie? może jak wytrzeźwieję, to się okaże że moje problemy rozwiązała za mnie mamusia)

- brak umiejętności panowania nad emocjami (bo mamusia wybaczy) i odraczania gratyfikacji (bo jak będę tupał, to mamusia da od razu)

- snucie ambitnych planów i zniechęcanie się natychmiast, jak okazuje się, że efekty trzeba wypracować systematyczną pracą (często jest też wariant mitomański - królewicz mamusi jeszcze nie zaczął robić nawet biznesplanu, ale wszystkim opowiada, jakie to kokosy robi na swojej działalności gospodarczej)

 

Oczywiście, nie każdy z nas taki jest (ja na przykład nie ;) ), ale jest to typ coraz częstszy.

 

Czasami jak mam do czynienia w pracy z młodymi chłopakami, to mam wrażenie, że nie wychodzą mentalnie poza magiczną barierę 15 lat. NIGDY.

Nie wiem, czy w moim pokoleniu takich pizdeczek nie było aż tylu, czy po prostu ich wtedy nie zauważałem.

  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chcni napisał:

Może trochę nie na temat, ale mnie najbardziej wkurwia i nóż mi się w kieszeni otwiera, jak słyszę gdy jakiś Polak nazywa swojego rodaka "polaczkiem".

Też z tym walczę i każdemu mówię, żeby przestał, bo sam przecież jest takim polaczkiem. Leci po prostu bezwiednie pogarda, ale przede wszystkim do siebie. Bo, jeżeli ktoś jest tym polaczkiem to i tak się nie przejmuje opinią drugiego człowieka, więc wyzywanie nie ma sensu xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, JudgeMe said:

Lenistwo. Marnowanie czasu na granie w gry na komputerze, telefonie, zamiast zrobić coś pożytecznego, np. posprzątać. 

 

To nie lenistwo. My musimy być gotowi w każdej chwili odeprzeć tygrysa skradającego się do jaskini czy iść upolować mamuta do lodówki. 

 

Gry wideo to mentalna medytacja nad sposobami walki i przygotowanie się do odparcia armii gigantów z sąsiedniej wioski. 

 

Sprzątanie jest dobre dla bab. 

 

11 hours ago, JudgeMe said:

Brak refleksji, jesteście bardzo niedomyślni. Do głowy by wam nie przyszło, żeby np. tak po prostu posprzątać, rozpakować zakupy. 

Trzeba wam o tym powiedzieć. 

 

Zakupy równie dobrze się mrożą w reklamówce położonej w lodówce jak i bez niej. 

 

11 hours ago, JudgeMe said:

Czekanie na gotowe.

Czyli gotowe jedzenie, poukładanie waszych ciuchów po praniu, itp. 

 

Jak już upolujemy mamuta i wsadzimy go do lodówki to co jeszcze mamy go przyrządzić? Od czego mamy kobity? Tylko gderają, i ciągle kwoczą jak to ciężko im dzieci wychowywać. 

 

11 hours ago, JudgeMe said:

Ogólne bałaganiarstwo i brak potrzeby porządku.Czyli spodnie pozostawione  na środku pokoju. 

 

Najwięksi wynalazcy, piękne umysły przeszłości nigdy by nie zaistniały gdyby ich kobity wchodziły im do gabinetów, i przerywały cięgi myśli. "Edison zrób tu porzadek bo jak ci pizgnę w łeb to ci się żarówka zaświeci we łbie"

 

11 hours ago, JudgeMe said:

Brak opanowania. Szybko się irytujecie. Albo to ja tak na was działam. Zaraz zmiana tonu głosu z powodu nieistotnej rzeczy. 

 

Ja dla przykładu irytuję się powoli. Zaczynam wolno mówić. Potem wcale. A potem jak się odezwę to ksiądz dzwony w kościele przełącza na tryb mute. 

 

11 hours ago, JudgeMe said:

Spanie nago. Bez bokserek. 

U każdego Polaka jest to zwyczajem. 

 

Jaja się nie pocą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, JudgeMe napisał:

 

Brak opanowania. Szybko się irytujecie. Albo to ja

...albo nie Ty.

 

Kobieta, teraz będzie w okolicach 60tki, kiedyś 'hulnełła' do swojego 'misia':

z Tobą to się nawet po kłócić nie można.

 

 

Biorąc pod uwagę dylatacje czasu obecne modele(w tym ty) jesteście marną kopią wymierającego gatunku.

Na myśli mam 'spełnionych kobiet ogniskiem domowym'.

 

Następnie faza 3 twarze przy jednej misce:

...madka, baombelek, kocią morda.

 

Razem będziecie sobie wtórować 'miałczenie'.

 

...miałam Ci ja chłopa, ale zaswędziała mnie szopa, teraz stóg się jara, ale jestem stara.

Trochę samotna, miał, miał......żali zwał.  

  

57 minut temu, Lalka napisał:

czego nie mogę powiedzieć o kobietach. 

Tu niestety/stety działa mechanizm samiczej konkurencji.

Notabene jej jest lepiej jak drugiej jest gorzej.

Często wynik jest taki, że psiapsie robią sobie niedzwiedzią przysługę.

...A rodzina/dzieci potem cierpią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.