Skocz do zawartości

Plusy polskich kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Największym plusem polskich kobiet jest to, że w głównej mierze dzięki nim jestem tu gdzie jestem. Żadna, ale to żadna mnie nie usidliła, nie złapała na dziecko, nie muszę się "wspólnie dorabiać", nie mam na głowie kredytów i problemów związkowych czy małżeńskich. Polki, chciałbym Wam za to serdecznie podziękować:D

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę , że jakby spytać wieszcza Vateusza, to może on by coś wydukał poetycko w tym temacie. 

 

 

"- Panie premierze, która godzina?
- Staram się od czasu do czasu patrzeć na zegarek właśnie po to, żeby wiedzieć, która jest godzina. Porównuję te godziny również do innych stref czasowych, bo pani mnie pyta o godzinę, czas upływający, natomiast po drugiej stronie są osoby, którym się nie śpieszy. Cieszą się z tego, z wyjątkiem momentów, w którym muszą coś na czas zrobić, że im się nie śpieszy, a czas leci wolniej. W związku z tym jest to zjawisko, miecz obosieczny, można tak powiedzieć. Gdyby czas leciał szybciej, dla osób na urlopach oznaczałoby to skrócenie wypoczynku, a w ten sposób mamy przynajmniej tutaj, po stronie osób niezainteresowanych aktualną godziną, nie mówię teraz o bezrobotnych, bo tam jest potężny problem z nadmiarem wolnego czasu, mamy sytuację inną. Dlatego chcemy zdecydowanie poprawić los emerytów, poprzez zwiększenie im dostępu do wolnego czasu netto. Bo to oznacza, że w życiu emeryta może miesięcznie zostać godzina, nawet dwie godziny wolnego czasu więcej, w zależności od poziomu zobowiązań czasowych. I to jest rzecz, o którą ja z kolei pytałem osoby pytające o godzinę bardzo często na moich spotkaniach: a której godziny w ogóle chcecie? I to było bardzo często pojawiające się hasło. "

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do Was drogie Panie nie mam, tym bardziej nie uważam aby przekładanie osobistych doświadczeń na całą grupę, w tym przypadku płeć miało przynieść pozytywne skutki. 

 

Temat założony, bo widzę, że podobne cieszą się dużym zainteresowaniem :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anna napisał:

Dobra, oddajmy głos Niemcom:

 

 

 

 

Większość obcokrajowców komplementuje Polki, bo mają w tym cel. Nie jestem zwolennikiem odnoszenia się do całej grupy, ale przyznasz, że wiele rodaczek ma spore kompleksy? Dla równowagi, mężczyźni są za mało pewni siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

-

Ja przepraszam bardzo, co masz do Polek ?

Boli prawda o himalajkach, ja wiem, wy tylko umiecie wyśmiać i błockiem obrzucić.

Polki są wspaniałe, kochają nas, wspierają, kochają- wiesz co to miłość, samczy brutalu ? :D 

To Polacy są gnojami, co nie chcą kobiety zabezpieczyć finansowo przez ślub. Nie rozumieją jak to jest być bezbronną istotą, wśród sterczących polskich cocków.

"Miej serce i patrzaj w serce" to słowa znanego polskiego poety i dramatopisarza Adama Mickiewicza.
Pierwsza część słów, czyli "Miej serce" oznacza i nakazuje nam abyśmy byli dobrzy oraz wyrozumiali, a także żebyżmy nie byli obojętni na krzywdy i cierpienia innych.Powinniśmy też postępować tak aby nikogo nie ranić. Druga część cytatu mówi o tym abyśmy nigdy nie oceniałi ludzi powierzchownie tzn. po ich wygładzie. Powinniśmy patrzeć w głębię ich serca i duszy, żeby zobaczyć jacy są naprawdę w rzeczywistości.
Na świecie mało osób stosuje się do słów Mickiewicza.Mam jednak nadzieję że kiedyś sie to zmieni i będziemy potraili okazywać innym serce.

 

 

Rada dla was incele:

1/ kupcie tomik poeazji, najlepiej Adama Mickiewicza i czytajcie wiersze o miłości- tam są wasze prawdy życiowe, tylko tam dowiesz się jaki masz być dla kobiety. Nie słuchaj rad facetów, oni tylko myślą o seksie (nie znam slowa, to chyba z aramejskiego).

2/ bierzcie śluby, tylko to czyni was prawdziwymi mężczyznami, Broń Boże intercyza, jest dla leszczy, tracąc majątek, będziesz na nią zapierniczał bardziej i starał się o miłość tej jedynej

3/ nie czytajcie BS- tylko Kafeteria ew. Party życie gwiazd- tam jest prawda

 

Dobra koniec żartów;  tylko mgtow :D 

Oglądać stube, kochani świniożercy niekoszerni goje ❤️ 

Też jestem gojem jkbc

No offence ;) 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.