Skocz do zawartości

Plusy polskich kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, cst9191 napisał:

ale przyznasz, że wiele rodaczek ma spore kompleksy?

Jeśli już to raczej nieuzasadnione. Ja szukałam w internecie fragmentów pamiętnika pewnego Niemca (ss-mana czy tam gestapowca), na który kiedyś się natknęłam przypadkiem,  który to opisywał postawę Polek uwięzionych na Pawlaku. Zachwalał on godną postawę Polek, przyznając, iż nie spotkał żadnej Niemki czy obco-krajanki, która była by podobna Polkom. Nie znalazłam tych fragmentów. Ja wiem, że to może retro, ale byłam bardzo poruszona tym zapisem-facet jako wróg to pisał i uzasadniał podając przykłady.

 

Ogólnie charakteryzuje nas jako nację kompleks względem zachodu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem polskich kobiet na pewno jest ich uroda, tutaj dałbym 9/10 w skali globu.

 

Wyżej umieściłbym chyba tylko Włoszki, za taką ekstrawertyczną lekkość bycia oraz Hiszpanki, z uwagi na ich pełne, soczyste usta, mniam... aż mi ślinka z mordy leci, kiedy o nich pomyślę.

 

A mniej więcej na równi z Polkami są Ukrainki. :)

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Anna napisał:

Dobra, oddajmy głos Niemcom.

 

 

Błagam.

 

Przeczytaj siebie jeszcze raz.

 

U Niemców jedna zasada króluje ponad wszystko.

 

Musi być Gemütlich choćby ciapaty posuwał im córkę a murzyn żonę.

 

edit:

 

Pamiętam jak robiłem uprawnienia na stal pancerną w Hamburgu. Podchodzi do mnie egzaminator i mówi, że zna trochę polski bo miał żonę z polski na co ja "i co wzięła szmal, auto i mieszkanie i spierdoliła?" jego mina bezcenna 🤣

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Najważniejszy plus Polskich witaminek są inne niż wszystkie😆

- masz niskie ciśnienie spoko podniosą Ci do właściwego poziomu

- z miliarderów potrafią zrobić milionerów

- patrzą tylko na wnętrze i dobre serduszko

- pamiętają o tobie po latach rozłąki zwłaszcza gdy odnosisz sukces

- zawsze pomocne, uczynne potrafiące ustąpić miejsca w komunikacji miejskiej czy dać 5 zeta na małpkę

- motywują byś odniósł sukces w życiu za pomocą krzyków, zakazu na dupkę

 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilizujące jeśli trzeba, atrakcyjne, mają poczucie humoru, twarde charaktery, starające się zadbać o lepsze jutro dla siebie i najbliższej rodziny, pracowite, mimo wszystko nadal rodzinne, potrafią być ciepłe, mają piękne uśmiechy, ich zagubienie dodaje im niekiedy uroku, męskie w dużej mierze a gdyby im przypomnieć o kobiecości, z której wiele z nich rezygnuje wiodły by prym w atrakcyjności w Europie, potrafiące wykonać wiele rzeczy, duże urozmaicenie urody polek, czasem nie zdające sobie sprawy jak są zgrabne, wiem, że to śmiesznie zabrzmi ale mówiące w języku polskim (jak się mieszkało za granicą to się takie małe coś mocno docenia), urokliwe, "swojskie", zaradne, często nieprzewidywalne, uczuciowe, ekspresyjne, roztargnione, zadbane.

 

Tego jest wiele, głowy do góry polskie dziewczyny - ledwo wymieniłem kilka cech.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem to nie raz, napisze kolejny: wśród kobiet ostatnio dobrze czułem się w szkole podstawowej (nazywam je kobietami bo już miały wtedy okres). Później by dobrze poczuć się wśród kobiet musiałem wyjechać sobie na weekend na Białoruś, na Ukrainę lub do Rosji.

2 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Pamiętam jak robiłem uprawnienia na stal pancerną w Hamburgu. Podchodzi do mnie egzaminator i mówi, że zna trochę polski bo miał żonę z polski na co ja "i co wzięła szmal, auto i mieszkanie i spierdoliła?" jego mina bezcenna 🤣

Zdałeś?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Mobilizujące jeśli trzeba, atrakcyjne, mają poczucie humoru, twarde charaktery, starające się zadbać o lepsze jutro dla siebie i najbliższej rodziny, pracowite, mimo wszystko nadal rodzinne, potrafią być ciepłe, mają piękne uśmiechy, ich zagubienie dodaje im niekiedy uroku, męskie w dużej mierze a gdyby im przypomnieć o kobiecości, z której wiele z nich rezygnuje wiodły by prym w atrakcyjności w Europie, potrafiące wykonać wiele rzeczy, duże urozmaicenie urody polek, czasem nie zdające sobie sprawy jak są zgrabne, wiem, że to śmiesznie zabrzmi ale mówiące w języku polskim (jak się mieszkało za granicą to się takie małe coś mocno docenia), urokliwe, "swojskie", zaradne, często nieprzewidywalne, uczuciowe, ekspresyjne, roztargnione, zadbane.

 

Tego jest wiele, głowy do góry polskie dziewczyny - ledwo wymieniłem kilka cech.

 

Taka już jestem - zwariowana, ekscentryczna, nieprzewidywalna. ;) :

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dassler89 napisał:

 

Zdałeś?:D

"Dawno nie widziałem kogoś młodego kto potrafi spawać" - jego słowa :)

 

Co najlepsze jak się przypucowałem głównemu inżynierowi, że egzaminator tak o mnie powiedział to mnie ujebał jako jedynego z całej grupy ( grupa ja+ jeden stary Niemiec + Włoch i 20 ciapatych którzy pierwszy raz trzymali w ręku spawarkę).

 

Musiałem zerwać się z pracy aby wrócić i powtórzyć jedna z próbek, na której tylko ów inżynierek widział coś nie tak a sam egzaminator stwierdził, że jest przyjebany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.