Skocz do zawartości

Seks imprezy


Player89

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was był/bywa na sex-imprezach? Nie mam tu na myśli firmowych spotkań integracyjnych :), ale takich organizowanych w wiadomym celu, choćby gdzieś na uboczu w jakichś wynajętych willach, gdzie z góry obowiązuje jakieś wpisowe. Często o seksie pisze się na forum w przypadku takich relacji z kobietami, jak LTR, ONS, FF/FwB, a jakoś nie znalazłem, by ktoś doradzał wybranie się na takie sex party. Ciekaw jestem Waszych wrażeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Player89 napisał:

Ciekaw jestem Waszych wrażeń.

 

Uczęszczam, nic specjalnego. 

 

Przychodzisz, wszyscy rozkładają się wokół stołu, rozmawiają. 

Po pewnym czasie, w miarę upływu wieczoru i alko, zaczynają tak pierd#lić, że głowa mała.

 

 

W sumie, to nie wiem czym tu się podniecać 

 

  • Haha 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop bo przypomniał mi się dowcip:

 

Kowalski poszedł z żoną na imprezę, a tam okazało się że jest to seksg rupowy. Zgasło światło .... mija 10 ... 15 ... 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi:

- Stop, kurwa, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!!!

Edytowane przez Eskel
  • Haha 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LibertynNie znam lepszego miejsca na takie rozmowy. 

Wracając do tematu. Słyszałem o swing imprezach, ale to było duża stawka wejścia dla mężczyzny który tylko pił, bo nie zaruchał a chady zgarniały wszystko tj. cel tej imprezy. Ciekawi mnie to niezmiernie może ktoś może na ten temat więcej powie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Husquarna napisał:

@LibertynNie znam lepszego miejsca na takie rozmowy. 

Wracając do tematu. Słyszałem o swing imprezach, ale to było duża stawka wejścia dla mężczyzny który tylko pił, bo nie zaruchał a chady zgarniały wszystko tj. cel tej imprezy. Ciekawi mnie to niezmiernie może ktoś może na ten temat więcej powie 

Zbiornik byłby lepszy lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, krysteq napisał:

xd 

fajny avatar. 

Za mlodu duzo Pily ogladales czy STIHL to twoj sponsor ? XD 

Prosta historia nazwy uzytkownika. Zakładając konto tutaj lata temu pracowałem tym narzędziem. Byłem takim trochę drwalem zanim to stało się później modne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 9/10/2021 at 6:55 PM, Player89 said:

Czy ktoś z Was był/bywa na sex-imprezach? Nie mam tu na myśli firmowych spotkań integracyjnych :), ale takich organizowanych w wiadomym celu, choćby gdzieś na uboczu w jakichś wynajętych willach, gdzie z góry obowiązuje jakieś wpisowe. Często o seksie pisze się na forum w przypadku takich relacji z kobietami, jak LTR, ONS, FF/FwB, a jakoś nie znalazłem, by ktoś doradzał wybranie się na takie sex party. Ciekaw jestem Waszych wrażeń.

 

Bywam. Temat szeroki i różnorodny, więc może zadaj jakieś bardziej konkretne pytanie, bo nie chce mi się pisać elaboratu. 

Nie napisałeś też podstawowej rzeczy, czy wybierałbyś sie docelowo na taka impreze sam czy z koleżanka/partnerka - to bardzo dużo zmienia w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o rozpustę, to w tym kraju Trójmiasto nie ma sobie równych. 

 

Znajoma często bywała w slynnym klubie Jacuzzi.

Nie jest zbyt urodziwa. 

Po prostu lubi się ruchać jak opętana.

 

Wyrabiasz kartę czlonkowską i sru.

Towarzystwo raczej nieco naznaczone znakiem czasu.

 

Co kto lubi;)

Edytowane przez RabarbaR
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, RabarbaR said:

Jeśli idzie o rozpustę, to w tym kraju Trójmiasto nie ma sobie równych. 

 

Znajoma często bywała w slynnym klubie Jacuzzi.

Nie jest zbyt urodziwa. 

Po prostu lubi się ruchać jak opętana.

 

Wyrabiasz kartę czlonkowską i sru.

Towarzystwo raczej nieco naznaczone znakiem czasu.

 

Co kto lubi;)

 

W środowisku okołoswingerskim jest taka różnica popytu i podaży jeśli chodzi o dziewczyny single, że nie wiem jak źle by musiała wyglądać żeby nie mieć chętnych :D

 

Nie byłem w Jacuzzi ale słyszałem, że jest trochę obskurnie. Więcej raczej dzieje się w Warszawie, tam jest kilka klubów.

 

Jeśli chodzi o średnią wieku to znacznie lepiej jest na imprezach z nurtu bdsm/kink/fetish - średnia wieku przynajmniej 10 lat mniejsza, ludzie też na ogół o większej inteligencji. Bywa też selekcja osób które w ogóle mogą sobie wyrobić kartę 'klubu', co dobrze robi na szerokopojęty 'poziom' :)

Edytowane przez andrzej2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bałbym się do takiego klubu zawitać - orientujecie się jak to wygląda jeśli chodzi o anonimowość? Chyba nie da się tam być w 100% anonimowym nawet jeśli wchodzisz bez telefonu - mogą zdjęcia zrobić pod klubem. I potem ktoś może mieć haka jeśli będzie chciał zaszkodzić - szczególnie jeśli ktoś pełni jakąś funkcję publiczną np. policjant, lektor, ksiądz, nauczycielka, wykładowca, polityk

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 16:42, andrzej2 napisał:

Nie napisałeś też podstawowej rzeczy, czy wybierałbyś sie docelowo na taka impreze sam czy z koleżanka/partnerka - to bardzo dużo zmienia w temacie. 

 

Załóżmy, że idę sam. Domyślam się, że mam mniejsze szanse na wiadomo co? Pewnie wtedy decyduje moje SMV.

 

Zdarzają się singielki?

 

17 minut temu, krzy_siek napisał:

Ja bałbym się do takiego klubu zawitać - orientujecie się jak to wygląda jeśli chodzi o anonimowość? Chyba nie da się tam być w 100% anonimowym nawet jeśli wchodzisz bez telefonu - mogą zdjęcia zrobić pod klubem. I potem ktoś może mieć haka jeśli będzie chciał zaszkodzić - szczególnie jeśli ktoś pełni jakąś funkcję publiczną np. policjant, lektor, ksiądz, nauczycielka, wykładowca, polityk

Są zdaje się też party, na które przychodzisz w masce - coś jak bal przebierańców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Player89 To zależy od konkretnej imprezy, ja w sumie nie bywałem na imprezach 'otwartych' dla singli (na zasadzie możesz wejśc ale placisz 200% stawki), ale z tego co słyszałem, tak, raczej musiałbyś prezentować się dobrze.

ALE są też imprezy pt. gang bang co zmienia proporcje.

Generalnie jeśli chodzi o imprezy typowo z klubach, to z licznych relacji które słyszałem wynika, że jest mocna ruletka na co trafisz. Bywa że jest 8 smutnych kolesi z brzuszkiem i 3 niemrawe podstarzałe pary, a bywa że jest wiele atrakcyjnych par, a nawet mityczne singielki.

Jeśli jesteś ok z klimatami bdsm/kink/fetish to podobno bardzo warto wybrać sie do Berlina - zamierzamy. Są też dobre takie imprezy w Polsce bazujące na zasadzie zamkniętego klubu (przechodzisz selekcje raz, potem możesz już przychodzic na imprezy 'z cyklu' )

 

Ja (a raczej my, bo zawsze jestem tam z partnerka) bywaliśmy zawsze na imprezach gdzie jest mniejsza lub większa selekcja, czasem z dosłownie wyznaczonym limitem singli

(Np. bal na 120 par + 10 singli wpuszczonych) Wtedy jak już tam jesteś to szanse na kogoś kto chce wziąć udział w 2MK są znacznie większe.

 

Bazując na opiniach raczej polecałbym wbić się na imprezę z selekcją, lub po prostu wcześniej na portalach szukać pary nie na 'impreze' a po prostu trójkąt. Jak Cie polubią to mogą Cie zabrać w komplecie ;) (system poleceń często działa w takich wypadkach )

 

Tak, bywają party w maskach, motyw 'oczu szeroko zamknięych' na trwałe zakorzenił sie w kulturze. Ale to nie jest bezwzględna zasada,  gdzieś tam w 'szatni' ludzie mogą sie widziec ;)

 

@krzy_siek jeśli masz silne obawy na punkcie prywatności - że stałaby się tragedia jeśli ktoś się dowie że lubisz seks grupowy, to w ogóle nie powinieneś się bawić w takie rzeczy, nawet z pojedynczo umówionymi osobami (nie mówiąc o tym że prawie zawsze wtedy jest oczekiwanie wymiany cywilnych zdjęć z twarzą ;) - mało kto chce marnować czas potencjalnie na spotkanie bez tego ) .  Jak się uprzeć przy paranoicznych myślach to _zawsze_ jest szansa że ktoś Cie nagra, nawet jeśli nie w trakcie 'akcji' to np. na zapoznawczej kawce kiedy o tym rozmawiacie. Czy jakkolwiek inaczej.

 

Edytowane przez andrzej2
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
14 hours ago, Armengar said:

@Player89 Po co Ci seks impreza?

 

Seks impreza = inni faceci i ich wacki. 

 

Jeżeli masz ochotę na coś wyuzdanego, to zrób sobie trójkąt. Jeżeli nie masz na to koleżanek, to zapłać paniom od towarzystwa i zrobione. 

 

To zależy czy organizatorzy imprezy są rozsądni. Często jest mocny limit liczby singli na imprezie co zapobiega efektowi 'parówka party' ;]

Chyba że masz na myśli sam fakt, że wokół jest więcej par które uprawiają seks, no to faktycznie - dla jednych to problem, dla innych zaleta stanowiąca o 'klimacie'.

 

@nowy00 przez kultowość "oczu szeroko zamknietych" nie raz widziałem ogłoszenia o tematycznych imprezach właśnie w klimacie tego filmu ;)

Edytowane przez andrzej2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andrzej2 napisał:

To zależy czy organizatorzy imprezy są rozsądni. Często jest mocny limit liczby singli na imprezie co zapobiega efektowi 'parówka party' ;]

Chyba że masz na myśli sam fakt, że wokół jest więcej par które uprawiają seks, no to faktycznie - dla jednych to problem, dla innych zaleta stanowiąca o 'klimacie'.

 

Miałem na myśli sam fakt obecności innych facetów i ich penisów. 🙂 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.