Skocz do zawartości

Seks imprezy


Player89

Rekomendowane odpowiedzi

13 hours ago, nowy00 said:

Takie ogłoszenia, ciekawe. Jeszcze z takimi się nie spotkałem, ale jednak są :)

 

Ja spotkałem się z nimi (ogłoszeniami) na dedykowanych portalach społecznościowych, a czasem też rozsyłano je w bardziej zamkniętych grupach/czatach gdzie ludzie trafiają z wzajemnego polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu pójść, tak jak i na plaże nudystów. Dowiesz się jacy ludzie są brzydcy w przenośni i dosłownie (chyba, że jest naprawdę ciemno). Ludziom się wydaje nie wiadomo co, pieprzenie, że kobieta najlepiej wygląda nago. A potem zostaje tylko obrzydzenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2021 o 14:17, andrzej2 napisał:

W środowisku okołoswingerskim jest taka różnica popytu i podaży jeśli chodzi o dziewczyny single, że nie wiem jak źle by musiała wyglądać żeby nie mieć chętnych :D

 

Temat znam jedynie z relacji, filmów i zdjęć na portalu zbiornik.

Znakomita większość materiałów pokazuje ludzi niestety odbiegających wyglądem od kanonów atrakcyjności seksualnej danej płci. 

Gros amatorów zabaw jest, jak się zdaje, po lub mocno po 40tce. Samo w sobie to nie jest tragedią, ale panie są wyraźnie grubawe, z falującymi brzuchami i dupami, a kolesie mają takie bebzony, że próby podwójnej penetracji wyglądają jak walki lwów morskich na Grenlandii.

 

  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Casus Secundus said:

 

Temat znam jedynie z relacji, filmów i zdjęć na portalu zbiornik.

Znakomita większość materiałów pokazuje ludzi niestety odbiegających wyglądem od kanonów atrakcyjności seksualnej danej płci. 

Gros amatorów zabaw jest, jak się zdaje, po lub mocno po 40tce. Samo w sobie to nie jest tragedią, ale panie są wyraźnie grubawe, z falującymi brzuchami i dupami, a kolesie mają takie bebzony, że próby podwójnej penetracji wyglądają jak walki lwów morskich na Grenlandii.

 

 

To prawda jest dużo takich osób, a percepcja jest pogłębiona przez to, że najwięcej materiałów często publikują nie te osoby, które powinny ;)  Sposób budowania rankingów też sprawia, ze to są w kółko te same osoby widoczne, niekoniecznie te atrakcyjne. No ale cóż - demokracja - większość polaków i polek przecież też nie jest atrakcyjna co ma swój wyraz na tych portalach nazwijmy to 'spolecznosciowych' ;)

Tym niemniej będąc atrakcyjnie wyglądającą parą można znaleźć pary zdecydowanie przed 40, sensowne, bez nadwagi. Ciekawe jest to, że więcej młodszych i atrakcyjnych cieleśnie i intelektualnie par jest w środowisku kink/bdsm niż wśród typowych swingersów.

 

 

Edytowane przez andrzej2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, dwa razy byłem zapraszany na seks grupowy ale odmówiłem dwukrotnie.

 

Za duży stres by był.

 

Każda kobieta inaczej się zachowuje i ma inne wyczucie/zboczenia/percepcję.

 

Wyobraźcie sobie takie mixy:

 

- jedna robi loda jakby był granatem, ledwo liźnie jak chomik a druga ma nieogolone cipsko i chce abyś pobawił się jeżozwierzem :D

 

- jedna cudna ale wtyka ci palucha do odbytu a druga babuleńka robi ci druta :D

 

- jedna niszczy ci joisticka niemal doprowadzając do złamania a druga ma nieogolony odbyt z nutelką :D

 

- jedna chce być uległa a druga dominować i wyciąga strapona... :D

 

Seks grupowy to nie na moje nerwy :D Życie to nie film.

 

No chyba, że mi coś strzeli do głowy na widok bliźniaczek :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, Martius777 said:

Ha ha, dwa razy byłem zapraszany na seks grupowy ale odmówiłem dwukrotnie.

 

Za duży stres by był.

 

Każda kobieta inaczej się zachowuje i ma inne wyczucie/zboczenia/percepcję.

 

Wyobraźcie sobie takie mixy:

 

- jedna robi loda jakby był granatem, ledwo liźnie jak chomik a druga ma nieogolone cipsko i chce abyś pobawił się jeżozwierzem :D

 

- jedna cudna ale wtyka ci palucha do odbytu a druga babuleńka robi ci druta :D

 

- jedna niszczy ci joisticka niemal doprowadzając do złamania a druga ma nieogolony odbyt z nutelką :D

 

- jedna chce być uległa a druga dominować i wyciąga strapona... :D

 

Seks grupowy to nie na moje nerwy :D Życie to nie film.

 

No chyba, że mi coś strzeli do głowy na widok bliźniaczek :P

 

Ale wiesz, wszystkie takie kwestie można ustalić przed :P

W zasadzie więcej niespodzianek jest w seksie 1:1 , bo grupowy często właśnie obfituje we wcześniejsze ustalenia no i wymianę zdjęć.

Kiedy pierwszy raz dobierasz się do laski nie bardzo sobie wyobrażam scene typu : 'słuchaj, zanim Cie rozbiore chce wiedzieć czy się golisz i żadnego palca w d.., bo inaczej nie ma mowy' . :D a przed wielokątami takie ustalenia co kto lubi robić, a co nie, to standard  :)

Edytowane przez andrzej2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.