Skocz do zawartości

Przednie brednie poobiednie - temat 2 i ostatni na teraz.


JoeBlue

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócił do mojej pamięci pewien temat, podrywanie, LMR itp.

 

Jest taka sytuacja.

Rozgrzałeś dziewczynę, wyłuskujesz ją ze szmatek i nadchodzi czas na biustonosz.

Bierzesz się za zapinki, haczyki, zatrzaski, spawy, zawiasy a to g*wno wciąż nie pozwala odkryć dwóch strategicznych wzgórz.

Dziewczyna patrzy na ciebie z politowaniem i cipka jej stygnie, bo przestajesz być macho skoro nie potrafisz sobie poradzić z taką pierdołą, którą ona robi codziennie.

 

Rada z netu:

Idź do marketu, obejrzyj 50 biustonoszy zwracając uwagę jak się je rozpina.

To wiedza na wagę sexu lub jego braku.

Niech się nie bierze za rozbieranie maszyny ten co nie potrafi zdjąć z niej pokrywy.

Dziwne, że faceci wciąż są ciemni w tym temacie jak uczeń pierwszej klasy w nauczaniu zdalnym.

 

Z mojego doświadczenia:

Gdy miziając się z kobietą rozpiąłem jej biustonosz jedną ręką bez patrzenia na niego, bo w tym czasie się z nią lizałem, żeby nie ostygła, ona spojrzała na mnie z nieudawanym podziwem i ukłoniła się z szacunkiem a potem te umiejętności doceniła.

 

Właśnie mi się to przypomniało gdy rozpinałem lalę niedawno i stwierdziłem, ze o tym napiszę.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JoeBlue zmienił(a) tytuł na Przednie brednie poobiednie - temat 2 i ostatni na teraz.
22 godziny temu, JoeBlue napisał:

Dziewczyna patrzy na ciebie z politowaniem i cipka jej stygnie, bo przestajesz być macho skoro nie potrafisz sobie poradzić z taką pierdołą, którą ona robi codziennie.

Prawdziwy macho rozrywa biustonosz, bierze ostro kobietę a po wszystkim kupuje jej o wiele seksowniejszą bieliznę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 20:01, JoeBlue napisał:

Dziewczyna patrzy na ciebie z politowaniem i cipka jej stygnie, bo przestajesz być macho skoro nie potrafisz sobie poradzić z taką pierdołą, którą ona robi codziennie.

Patrzysz na dziewczynę, jak targa tak nieumiejętnie Twojego flaka, że krew już odpłynęła i przestaje w Twoich oczach być tą jedyną nimfą, skoro nie radzi sobie z taką pierdołą, którą Ty ogarniasz w dowolnym czasie.

 

Spójrz na to z tej strony :D

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, ale powiedz to komuś, co nie widział cipki od roku.

Zgodzi się na wszystko a mnie chodzi o to, żeby wtedy umiał z tego skorzystać.

 

Pisałem kiedyś, że przed związaniem się z mężczyzną kobiety powinny być wysyłane na szkolenia, ale to będzie raczej w równoległej rzeczywistości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 20:01, JoeBlue napisał:

Niech się nie bierze za rozbieranie maszyny ten co nie potrafi zdjąć z niej pokrywy.


Mój mechanik nie umiał też kiedyś otworzyć pokrywy mojego Auta, śmiałem się. Potem nie umiał znaleźć odkręcanych od spodu pokrywek pod korek oleju i filtr olejowy (były dwa osobne) - lat 60, także zdarza się najlepszym. 
Sam zdziwiłem się kiedyś gdy stanik nie miał zapięcia z tyłu a wyłącznie z przodu. Postęp idzie nawet w stanikach :D a te paseczki, wstążeczki i inne cuda to też mają fikuśne zapięcia.   
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2021 o 08:00, Lambert napisał:

Spróbuj to samo zrobić gdy dziewczyna ma rozmiar E albo DD. Powodzenia życzę 😄

Cieniasy ;)

Mam lapy jak drwal i daje radę.i to na sportowym.

Ćwiczyć. A nie jęczeć.

A paluszki cwiczyłem wymieniając żarówki w światłach drogowych w skodzie, hondzie. Potrafiłem bez patrzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.