Skocz do zawartości

20 lat od największego zbiorowego prania mózgu w znanej historii ludzkości


BlackDrake

Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Dassler89 said:
13 hours ago, wrotycz said:

To raczej tu powinno być:

I też jest...

 

Nie jest. Tamten temat jest o 9/11 i tam jest miejsce na przekonywanie o tym czy się wtc 1/2/7 zawaliło pod wpływem pożaru czy nie, a to jest temat o operacjach psychologicznych na nas uskutecznianych. Zamach na WTC był największy, najsłynniejszy w  historii, i rozpoczął przemysłową i masowe produkcje psyop-ów.

 

No chyba że OP mnie poprawi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, wrotycz napisał:

Nie jest. Tamten temat jest o 9/11 i tam jest miejsce na przekonywanie o tym czy się wtc 1/2/7 zawaliło pod wpływem pożaru czy nie, a to jest temat o operacjach psychologicznych na nas uskutecznianych.

Wrotyczu złoty... Owszem, ten film znajduje się w tamtym temacie również, sam go wrzuciłem. Tu, użytkownik (chyba użytkowniczka jeśli dobrze kojarze), powiedział/ła, że budynek zawalił się nienaturalnie, z czym ja, przedstawiając odpowiedni film pozwoliłem się nie zgodzić - tyle, cała historia. I nagle w te rozmowe wchodzisz Ty, piszący o tym co kto ma umieszczać i pisać oraz z kim na jaki temat ja mam rozmawiać?

 

Czyli rozumiem w poszczególnych tematach tworzymy fankluby poszczególnych wersji i nie możemy się z przedstawionymi opiniami zgodzić lub nie?

 

Nie jesteś autorem żadnego z tematów (tak składa się, że ja jestem autorem pierwszego tematu), ani moderatorem by mówić mi, gdzie i na jaki temat mogę pisać lub nie.

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, zychu napisał:

Akurat w przypadku naszej narodowej tragedii tupolewskiej, to jestem pewien, że pan ś.p. prezydent spektakularnie (choć niezamierzenie) zrealizował swoją ambicję, aby przejść do historii. Ale... - to, że jedna teoria spiskowa jest wyssana z dupy, nie oznacza od razu, że inne też są.

Ja zakładam że pozbyli się swoich żeby pokazać że należy być dogodnie posłusznym dla elit lub żyją dalej i nie wiadomo gdzie się ukrywają. 

 

A co do WTC to nie było tak żadnych samolotów a wszystkie nagrania w necie z nimi to ściema. Dzieje się tak bo ludzie wierza a nie wiedzą. Tak samo jak wierzą w loty kosmiczne tak samo wierzą w rządowi i noszą maski.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Artur Bylina said:

Ja zakładam że pozbyli się swoich żeby pokazać że należy być dogodnie posłusznym dla elit

 

Vs

5 minutes ago, Artur Bylina said:

lub żyją dalej i nie wiadomo gdzie się ukrywają. 

 

Pomieszanie z poplątaniem.

 

Jedno i drugie to wiara. Ty wierzysz, że tak mogli być, a gdzie tu są fakty?

 

Zapominasz o innej, bardziej prozaicznej, w historii polityki, przyczynie - walce politycznej. Jaj świat światem, w walce politycznej zabójstwo było, i wciąż jest jej narzędziem. Tego nie wziąłeś pod uwagę.

 

Już pominę możliwość katastrofy, która wszystkie poprzednie wrzuca na śmietnik.

 

 

11 minutes ago, Artur Bylina said:

A co do WTC to nie było tak żadnych samolotów a wszystkie nagrania w necie z nimi to ściema.

 

Tu bym się zgodził gdyby nie druga część zdania - ten nagrania były w telewizji, nie "w necie". W Internecie znalazły się dzięki ludziom, którzy wykorzystali tę technologię.

 

 

13 minutes ago, Artur Bylina said:

Dzieje się tak bo ludzie wierza a nie wiedzą.

 

Brzmi znajomo ale wrócimy do tego.

 

14 minutes ago, Artur Bylina said:

Tak samo jak wierzą w loty kosmiczne tak samo wierzą w rządowi i noszą maski.

 

No wybacz ale ludzie latają w kosmos. Wracasz na Śląsku grunt.

 

 

No właśnie ty jesteś tym, który wierzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak świat światem jeden próbuje oszukać drugiego, skutek uboczny inteligencji.

 

Nie sądzę jednak, że wiedza o tym to jakaś wiedza tajemna tylko zwykłe zakulisowe intrygi.

 

Dlatego też uważam, że czas i uwaga to jedyne realne waluty i wartości, każdy nimi rozporządza wg własnej woli.

Większość urządzeń z ekranami ma jednak guzik włącz/wyłącz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrotycz napisał:

 

 

Nie jest naturalny.

 

Tak wygląda "naturalne" zawalenie się budynku:

 

 

Budynek miał 42,5 m i był z betonu, przez co łatwiej się zawalił. Całe zawalenie trwa 7 sekund, i potem kolejne 7 sekund na drugą część. To ważne bo upadające na siebie części łamią się, niszczą przekazują sobie energię, co je spowalnia i zajmuje czas.

 


Budynek 7 był stalowy, mierzył 226 m i zawalił się w ok 7 sekund.

 

 

Swobodny spadek z tej wysokości to 6,7878 s. A więc zawalenie przebiegało bez oporu, nic na siebie nie spadało tylko runęło jakby pod nim nic nie było. Cud, prawdziwy cud.

 

Tak by wyglądał upadek gdyby, zgodnie z raportem FEMA zawaliły się kolumny 76-81:

 

 

 

 

A tak gdyby zawaliły się wszystkie:

 

 

To są wyliczenia za pomocą CAE, zapewne w Ansysie. Takie same wyliczenia robi się dla innych budynków, mostów, samolotów, statków, czołgów, silników, a nawet symulacji zderzeń samochodów. Wszystkiego co na związek z mechaniką.

 

Nie tylko inżynierowie mechanicy, fizycy i matematycy tak uważają. Nawet spece of wyburzeń:

 

 

 

Ten gość wysadził w powietrze więcej budynków niż ty miałeś resoraków. 

Zauważ, jaki jest zaskoczony kiedy się dowiaduje, że to co właśnie opisał to budynek 7.

 

Tak, że tego, nie wygląda to naturalnie bo to jest nienaturalne.

 

 

@wrotycz zafiksowałeś się strasznie na tym temacie a temat już wygasł. Pierwsze zdanie i już błąd: "budynek był z betonu". Po tym zdaniu wiem, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Nikt kto ma pojęcie o budownictwie nie napisałby sformułowania "budynek z betonu" - wiesz czemu? Nie ma takich budynków. Nie ma budynków betonowych są żelbetowe. Do tego WTC7 nie był nawet budynkiem o konstrukcji żelbetowej. Jego ustroje nośne (jak większość budynków wysokościowych) były o konstrukcji stalowej (dwuteownik). Stropy również nie były żelbetowe.

Drugie: zdanie od którego nasza dyskusja się zaczęła - "budynek zawalił się nienaturalnie". To znaczy jak się zawalił? Co to znaczy "budynek zawala się nienaturalnie"? Zawalił się niezgodnie z prawami fizyki? Przykładowo, miał uszkodzenia na północy a zawalił się na południe? :D

W swojej pierwotnej wypowiedzi skupiam się właśnie na tym: na tym, by pokazać sam mechanizm zawalenia się. Od czego zawalenie zaczęło się, który element nie wytrzymał i pociągnął konstrukcję w dół. Możemy podyskutować nt skąd dane uszkodzenia się wzięły, co było ich przyczyną. Czy były efektem tego, iż pierwszy samolot przebił WTC i szczątki uszkodziły WTC7 czy też budynek został celowo wyburzony bo skrywał jakieś tajemnice. Ale samo zdanie w sobie "budynek zawalił się nienaturalnie" jest nielogiczne - zawalił się adekwatnie do posiadanych uszkodzeń. Gdyby to zdanie było równaniem to w języku matematycznym byśmy powiedzieli że zdanie "budynek zawalił się nienaturalnie" nie ma rozwiązań, jest zbiorem pustym.

Kolejny punkt: ten gość co wysadził rzekomo więcej budynków niż ja miałem resoraków zostawia nas z konkluzją, że zawalenie się WTC7 wymaga dodatkowych analiz. Zdania te wypowiedział w 2006 roku. Mamy 2021 i jakoś nie widzę dodatkowych analiz. Fakt, może to dlatego, że gość zginął w wypadku samochodowym w 2011 roku. Ale co, nie ma godnych następców?

 

To jest problem z ludźmi bezgranicznie i bezrefleksyjnie wierzącymi w spiski (w każdym temacie). Media głównego nurtu kłamią, to fakt: zatem uważacie, że wszystko co do mediów się nie przebija jest prawdą. Niestety tego typu newsy mogą być takim samym kłamstwem jak wersje oficjalne tyle, ze znajdują się na drugim biegunie. Ja swoje wszystkie wypowiedzi w obu tegorocznych tematach o WTC opieram o swoje własne spostrzeżenia ktore wyrobiłem sobie na przestrzeni lat w oparciu o wszystkie dostępne źródła (i te oficjalne i te spiskowe). Ja swoich wypowiedzi nie opieram o wypowiedzi mądrych głów (holenderskich inżynierów) czy tam jakieś filmy - zauważ, że mój film o WTC 7 jest bez komentarza nawet. Ja wnioski wyciągam sam...

i teraz jako PS. garść uwag, mimo, że nie zwykłem tak mówić:
Stary, 3 dni siedziałeś i nie mogłeś wyrobić by nie napisać swoich wypocin? Przeszukałeś neta by znaleźć jakiegoś niderlandzkiego inżyniera (znanego głównie z wykopu), starasz się podpierać swą wypowiedź o losowe nazwy środowisk programistycznych wspierających obliczenia inżynierskie (bo nawet nie konkretnych programów) by Twoja wypowiedź brzmiała poważniej a jednocześnie piszesz o domach z betonu. Jeśli się mylę, to w programach rodziny Ansys w jaki sposób rysujemy okrąg? W życiu nie miałeś do czynienia z oprogramowaniem o którym mówisz a o tym inżynierze którego film przytaczasz, dowiedziałeś się tylko z filmu o WTC7 i nie znasz jego dorobku w ogóle - jeśli tak, to wymień jakąkolwiek inwestycję przy jakich pracował - choć tego typu pytania są bez sensu - sprawdzisz sobie w necie, odpiszesz za ileś tam godzin lub dni po sprawdzeniu informacji i dalej będziesz zgrywał mądrego. W ogóle dyskusja powinna toczyć się wokół tego, co w tej wypowiedzi wytłuściłem.

I teraz dwie "truskawki na torcie":
1.) stwierdzenia typu "wyburzył więcej budynków niż Ty masz resoraków" zachowaj dla siebie - nie dodaje to Twojej wypowiedzi wiarygodności i na nikim nie robi wrażenia - trust me - sam robisz z siebie w ten sposób ignoranta. A czemu? Skąd wiesz kim jestem: może mam tylko szkołę podstawową i obejrzałem 2 filmy na YT o WTC i zgrywam mądrego a może jestem mgr inż budownictwa i jedną z 19 osób w Polsce która ma uprawnienia budowlane wyburzeniowe? Nie wiesz tego... O każdym użytkowniku forum wiesz tyle, ile on sam napisze o sobie na forum więc stwierdzenia tego typu zachowaj dla siebie bo nie najlepiej świadczy to o Tobie a Twoim wypowiedziom nie dodaje wiarygodności.
2.) Beka generalnie, że najpierw robisz aferę o to, że piszę w niewłaściwym temacie (w temacie który wg Ciebie i tylko Ciebie) ma być tematem zwolenników hardcorowych teorii spiskowych a gdy Twoje odwołanie do autora tematu i może nawet moderacji zostaje olane...
...sam przerzucasz dana wypowiedź w inny temat który Ty i tylko Ty uznajesz za stosowny poprzez cytowanie wypowiedzi w innym temacie. Z tego to w ogóle już XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD - innego komentarza na takie zachowanie nie ma. Jak widzisz, wróciłem ze swoja wypowiedzią do tematu tam, gdzie dany wątek powstał. To kolejna rzecz która nie najlepiej świadczy o Tobie i nie dodaje Ci wiarygodności bo to jest już śmieszne. Najpierw kręcenie afery o wypowiedź w niewłaściwym temacie, a potem każdy te żale olał, samemu przerzucanie dyskusji do tematu tam gdzie Ty i tylko Ty uznałeś za stosowne. To jest śmieszne już i wywołuje uśmiech politowania.

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar

Gdyby mężczyźni porzebowali kobiet z racji merytorycznych, analitycznych i idealistycznych potrzeb, to prędzej zostaliby gejami. Jak widać, mężczyźni nie potrzebują merytorycznych bab, nie po baby są, zgadzamy się w tym, prawda? ;)

 

Jak to mąż mojej znajomej mawia :

Światem rządzi kasa i NASA (czyli wyścig technologiczny).

 

Jestem ciekawa ile wydarzeń, które zapisały się w kartach historii to ustawki/przykrywki/ czy w większości zaplanowane działania OBU stron konfliktu? 

 

Kiedyś oglądałam wypowiedzieć jednego inżyniera, który mówił, że rozwalenie WTC troszkę wyglądało, jak kontrolowane wyburzanie ładunkami wybuchowymi. 

Rzucam jako ciekawostkę, niekoniecznie w którą wierzę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się po prostu czuję rozgrywana. Kiedyś wyczytałam tu na barcaisamcy.pl zdanie ,,czy myślisz, że jeśli studiujesz na SGH, to wiesz coś więcej niż inni? Paradne". Cóś w te tony. Czy jesteśmy w stanie w tym wątku dojść bezapelacyjnie do jakiejś prawdy. Zna ją kilka rodzin na świecie i tyle. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maggienovak Zgadzamy się wiadomo od czego są kobiety😉

Co do różnych wydarzeń jakie miały miejsce na tej planecie tak to ustawki, zaplanowane na ileś lat do przodu działania. Wystarczy przewertować ostatnie 100 lat historii, kto, gdzie i dlaczego wspierał, sponsorował i pomagał oprawcom, prześladowcom, uciemierzycielom. WTC to największy socjotechniczny manewr wykonany na społeczeństwie i przekonanie się na ile można sobie pozwolić. Wojna, okupacja, zabory, kryzys, zaraza to niezły biznes dla możnych tego świata. Tutaj nie ma przypadku. 

Nawet specjaliści z Pentagonu mówili, że czuli w powietrzu kordyt i proch co jest wskazaniem na pociski lub materiały wybuchowe. A co to dla takich kanali na wysokich stołkach poświęcić masy niewinnych ludzi?

Dla nich to jak splunąć. 

 

@Amperka Jesteśmy pionkami na szachownicy gdzie decydenci robią z nami co chcą.

Świadomych ludzi w Polsce jest 70 tyś na świecie kilka milionów gdzie dla władzy jesteśmy statystyka dlatego oczernia, niszczy się nas gdzie się da

tak profilaktycznie by innym nie przyszło do głowy się buntować. 

I dopóki większość ludzi nie wejdzie na wyższy poziom świadomości dopóty takie dziwactwa, które dzieją się na tej planecie będą się nadal działy. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.