Skocz do zawartości

Czy jej powiedzieć?


mroczny.rycerz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.09.2021 o 17:31, mroczny.rycerz napisał:

Czy po prostu to zignorować i nic jej nie mówić?

Cisza.

W erze smartfonów  mam filmik z każdą byłą, czasem gdy jedziesz na dłuższą delegacje to się przydaje jej i tobie. Młodzież teraz nagrywa i snapuje bardzo dużo. 
Widziałem kolekcję jednego studenciaka który był ze mną na zagranicznej delagacji, 18 lodzików z każdą inną. 
Sam mam taką kolekcje ale zaszyfrowaną i żadna kobieta nie ma dostępu do niej. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mroczny.rycerz napisał:

18 filmów i każdy z inną laską? 😮

Tak 18 filmów z rożnymi . Gość miał warunki - tylko 196 cm wzrostu ;) to nie był bajkopisarz bo widziałem go w akcji na dyskotece w UK, przygruchał sobie raz 1, na kolejnej kolejną.Obie zabrał na pokój.Kilka zdjęć też pokazał. Kobieciarz pełną twarzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, JoeBlue napisał:

"Trzech przyszłych później może to upublicznić i Cię pogrążyć" - tylko wtedy gdy się z nią ożeni a tylko głupi zrobiłby to w tej sytuacji.

W sumie to jeśli żona się wcześniej dowie to co za różnica. "Tak kręciłem filmy z byłą" i co z tego. Jak nie zrozumie to nie nadaje się na żonę. Zresztą żony też mają swoje za uszami to swoją drogą....

6 godzin temu, spitfire napisał:

Sam mam taką kolekcje ale zaszyfrowaną

Jakiś konkretny program na smartfonie polecasz do szyfrowania?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, spitfire napisał:

Tylko na PC - TrueCrypt - uratował kilka tyłków sławnych bankierów w trakcie aresztowań po kryzysie w 2007-2009. Odpowiednio długie hasło i nie ma opcji.

W dobie ciągłego używania smartfonów myślałem, że takie filmiki ogląda się na smartfonie.

Niemniej jednak doskonały wybór, bo smartfon jest bardziej podatny na inwigilację niż zwykły pecet.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/11/2021 at 5:31 PM, mroczny.rycerz said:

Teraz się zastanawiam czy zachować się w stosunku do niej uczciwie i powiedzieć, że to zrobiłem i znalazłem co nieco. Czy po prostu to zignorować i nic jej nie mówić? Co będzie Waszym zdaniem lepsze? 

 

Krótko i treściwie: Byłbyś mega tępy gdybyś się jej wygadał.

 

On 9/11/2021 at 5:58 PM, mroczny.rycerz said:

Jasnym było dla mnie, że uprawiała seks przede mną. Jedyną rzecz, którą się dowiedziałem to, że te rzeczy "które robiła ze mną 1 raz w seksie" nie do końca takie były, ale to w sumie też było do przewidzenia. 

 

Udawała analną dziewicę? 😜    ....pamiętaj, to tylko Twoja kolej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
On 9/13/2021 at 11:05 PM, spitfire said:

Tylko na PC - TrueCrypt - uratował kilka tyłków sławnych bankierów w trakcie aresztowań po kryzysie w 2007-2009. Odpowiednio długie hasło i nie ma opcji.

 

Pozwole sobie odkopać, bo ze względu na zboczenie zawodowe musżę zrobić małą errate w kwestii bezpieczeństwa danych:

 - TrueCrypt nie jest już rozwijany i ma pewne znalezione luki. Aktualnie 'oficjalnie najlepszy' jest VeraCrypt. Polecam, używam.

(Choć do zastosowań o których tu  mowa TrueCrypt pewno też wystarczy, ale pewno zaraz nie będzie działał na nowszych systemach operacyjnych itp. ) 

 

BTW tak rzuciłem okiem na poprzednie posty i nigdy nie mogłem pojąć - dlaczego to miałoby być 'nienormalne' że ktoś nagrywa i zgadza się na nagrywanie filmów. 

Albo hipotetyczny scenariusz,że jakiś kolega widział i sobie może zwalił konia.

No i co z tego? Ubędzie tej kobiety od tego, czy jak?  Dla mnie to jak mentalność ludzi z buszu przerażonych fotografią, bo zrobienie zdjęcia 'ukradnie im dusze' 😜

Abstrahując od materiału zdjęciowego czy jego braku, z mojego punktu widzenia im więcej innych samców masturbuje się z myślą o czyjejś partnerce, to tym bardziej podbija to 'rating' tego pana jako posiadacza towaru powszechnie pożądanego :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej2 napisał:

- TrueCrypt nie jest już rozwijany i ma pewne znalezione luki. Aktualnie 'oficjalnie najlepszy' jest VeraCrypt. Polecam, używam.

(Choć do zastosowań o których tu  mowa TrueCrypt pewno też wystarczy, ale pewno zaraz nie będzie działał na nowszych systemach operacyjnych itp. ) 

Słyszałem o tym że w pewnym momencie producent sam sugerował że nowsze wersje przestały być bezpieczne. Rzekomo udział "kogoś" wyżej w celu Możliwości inwigilacji przez sluż.. 

 

Ten obecny jest faktycznie bezpieczny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, spitfire said:

Słyszałem o tym że w pewnym momencie producent sam sugerował że nowsze wersje przestały być bezpieczne. Rzekomo udział "kogoś" wyżej w celu Możliwości inwigilacji przez sluż.. 

 

Ten obecny jest faktycznie bezpieczny? 

Nigdy nie wiesz czy smutni panowie w czerni nie kazali gdzieś zainstalować backdoora. 

Ale z tego co mi wiadomo na obecna chwile jest to najlepsze szerokodostępne rozwiązanie. No i projekt jest OpenSource i utrzymywany na bieżaco -  w tamtym starym jeśli cokolwiek znajdą to nikt już tego nie poprawi i będzie tak sobie wisieć z publicznie znanym 'exploitem'. 

W każdym razie jeśli nie jesteś prezydentem i chodzi tylko o filmiki z byłą to wg. mnie - more than enough :D

Edytowane przez andrzej2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/19/2021 at 11:15 AM, andrzej2 said:

Abstrahując od materiału zdjęciowego czy jego braku, z mojego punktu widzenia im więcej innych samców masturbuje się z myślą o czyjejś partnerce, to tym bardziej podbija to 'rating' tego pana jako posiadacza towaru powszechnie pożądanego :D 

Ale im więcej panów bzykało kobietę tego pana tym bardziej patrzy sie na niego jak na zbieracza śmieci.

Jasne, wszystkie się bzykają, ale niektóre wiedzą, że to nie temat na filmy sensacyjne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znalezisko to prawdziwy skarb dla Ciebie i Twojej psychiki. 

 

Co innego wyobrażać sobie, a co innego widzieć jak twoja aktualna panna kiedyś ruchała się z innym i jeszcze nagrywała. 

Obejrzyj wszystko, zabezpiecz. Broń Boże nie mój jej nigdy, po rozstaniu też. Pomyśl też, że za kilka lat inny koleżka może znaleźć filmiki z tobą :) 

 

Podsumowując, na pewno jeszcze jest w Tobie jeszcze spory pierwiastek frajera w relacjach z kobietami. Gdyby tego nie było, nie pytałbyś o filmiki i nie robiłbyś z tego "sprawy". Byłbyś w zachowaniu jak ruski szachista. Zimny, przewidujący i opanowany do bólu. 

Pomyśl, że prawie każda dziewczyna jaką mijasz na ulicy, widzisz w klubie i chcesz zarywać robiąc z niej boginię, lizała wcześniej kutasa innemu, połykała jego spermę. Czyli jaki jest wniosek? Zapamiętaj, zakoduj sobie w głowie, że kobiety służą do ruchania, nie są żadnymi księżniczkami, nic im się nie należy od nas za sam fakt bycia kobietami itd. Ta głupota w myśleniu to tzw. "szacunek do kobiet". Wyrzuć do kosza. 

Gdy takie myślenie wkroczy na głębokie pokłady Twojej psychiki to jesteś wygrany, bo pozbędziesz się wielu lęków, blokad i bałaganu w głowie, który Cię ogranicza. 

Kupiłbym szampana z radości, że spotkało mnie takie szczęście i dostałem za darmo, z niewielkim uszczerbkiem, taki bodziec do zajebistych zmian. Do początku tychże zmian. 

 

A laska, ruchaj ją na razie. Jeśli zacznie cię denerwować to olej ją, znajdziesz inne i lepsze. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Bullitt napisał:

To znalezisko to prawdziwy skarb dla Ciebie i Twojej psychiki. 

+

41 minut temu, Bullitt napisał:

Byłbyś w zachowaniu jak ruski szachista. Zimny, przewidujący i opanowany do bólu. 

+

41 minut temu, Bullitt napisał:

Zapamiętaj, zakoduj sobie w głowie, że kobiety służą do ruchania, nie są żnie są żadnymi księżniczkami, nic im się nie należy od nas za sam fakt bycia kobietami itd. Ta głupota w myśleniu to tzw. "szacunek do kobiet". Wyrzuć do kosza. 

 

Ostatni wniosek. Chapeau bas. Dziękuje nie mam więcej pytań. 

Dałbym 10 pucharów za to !!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.