Skocz do zawartości

Co to jest: płacisz 150 za obiad i nie otrzymujesz nic w zamian - Pani odpowiada że to randka jak mama nie nauczyła Ciebie manier


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Paradoks sieci społecznościowych polega na tym , że tik sroki, youtuby to taki dziennik życia kobiet, dzielą się swoimi złotymi myślami. Oczywiście faceci też, natomiast to co można znaleźć, gdzie wręcz niektóre osoby chełpią się swoją błyskotliwością może mocno zdziwić.

Pamiętajmy, że to margines :D bo przecież mało któremu facetowi zdarzyło się pójść na randkę i później być ignorowany przez Panią, prawda?

 

Wystarczy tyko posłuchać:

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • spacemarine zmienił(a) tytuł na Co to jest: płacisz 150 za obiad i nie otrzymujesz nic w zamian - Pani odpowiada że to randka jak mama nie nauczyła Ciebie manier
2 godziny temu, spacemarine napisał:

bo przecież mało któremu facetowi zdarzyło się pójść na randkę i później być ignorowany przez Panią, prawda?

Nie wiem jak wam ale mi się zdarzyło raz zostawić pannę w restauracji z rachunkiem do zapłacenia a może dwa razy to było, teraz już nie pamiętam. Siedziała naburmuszona i coś na telefonie sobie klikała więc ją przeprosiłem że do toalety idę a potem do wyjścia i nara 😎

  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem z kumplem,bo fajna pogoda na bulwarach pochodzić po jakiś plażowych klubach. Co tam się odjaniepawla, festiwal kukoldow na całego. W przeciętnym lokalu 5 typa na jedna laske i to w tańcu. Zagadały nas jakieś młode ziomki co przyjechały z Wrocławia się zabawiać do Warszawy specjalnie,co też wydaje się samo w sobie nietypowe. No,ale obraz nędzy i rozpaczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.