Skocz do zawartości

Coś jest ze mną nie tak.?


Bird97

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Coś o mnie mam 24 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny,  nie mówiąc o całowaniu, to co niżej opiszę będzie to moja pierwsza randka w życiu, seks uprawiałem tylko za pieniądze.

Nie dawno poznałem laskę na tinderze, ona lat 18. Od pierwszego spotkania (park) namiętne pocałunki, macanko po tyłku. Na ten moment jesteśmy po dwóch randkach. Przyznała mi się że jest dziewicą, a zaraz po tym że ma w tygodniu  wolną chatę, żeby wpaść pooglądać film, i że będziemy całkiem sami... Ogólnie to ona najczęściej pisze pierwsza i bardzo dużo tekstu Ona jakieś 70% ja 30%. Ogólnie to widać że się bardzo wkręciła może aż za bardzo? ja raczej nie szczególnie.

I tutaj pojawiają się moje lęki, boję  się tego ciągnąć dłużej,

-że ją skrzywdzę?

-że ona zasługuje na kogoś lepszego?---straci ze mną dziewictwo, a ja nie myślę o niej na poważnie.

-że sobie coś zrobi, przyznała się że całkiem nie dawno  się cieła żyletką

i takie tam...

no i Panowie nie wiem co robić, iść na ten film czy to zakończyć, jeśli tak to w jaki sposób?

Pozdrawiam Serdecznie.

Edytowane przez Bird97
błąd ortograficzny
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bird97 zmienił(a) tytuł na Coś jest ze mną nie tak.?

Parę uwag:

1. Na pewno nie jest dziewicą. Nie ma bata.

2. Jesteś zalękniony i trochę chyba zakompleksiony, hm? Nic osobistego ale mam takie wrażenie. Poza tym wychodzi trochę brak doświadczenia, ale nic, trzeba je w końcu z kimś nabrać.

3. Oddaj się temu co się będzie działo, tylko pamiętaj o lateksie. Nie rób sobie nadziei dużych, po prostu baw się, zaczynasz dopiero przygodę z kobietami.

4. Nie daj się szantażować tymi gówno gadkami o cięciu się bla bla bla. Nie słuchaj tego.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bird97 napisał:

Przyznała mi się że jest dziewicą, a zaraz po tym że ma w tygodniu  wolną chatę, żeby wpaść pooglądać film, i że będziemy całkiem sami...

 

Tak tak, 18 latka, dziewica, sama Cię ciągnie do pustej chaty. Coś tu nie gra :D

 

2 godziny temu, Bird97 napisał:

-że ją skrzywdzę?

-że ona zasługuje na kogoś lepszego?---straci ze mną dziewictwo, a ja nie myślę o niej na poważnie.

 

To problem w Twojej głowie. 

 

2 godziny temu, Bird97 napisał:

-że sobie coś zrobi, przyznała się że całkiem nie dawno  się cieła żyletką

 

To problem w jej głowie. A dla Ciebie wyraźny sygnał - jak najdalej od niej. Uciekaj, zapomnij. Po co Ci dziewczyna z problemami w głowie?

 

ps. jeśli Ci chodzi tylko o seks (tak zakładam po tym co napisałeś) to najlepsze wyjście to prostytutki. Wydasz kasę, ale nie stracisz czasu i nerwów na jakieś przelotne znajomości, które Cię jeszcze wpędzą w problemy (tak jak opisywania przez Ciebie dziewczyna z problemami).

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że jest dziewicą i po prostu chce zobaczyć jak to jest i też do Cb nic nie czuję. Niewiadomo jeszcze jak ona pojmuje słowo dziewica, bo dla jednej to będzie ino błona a dla innej wszystko związane z sexem.

 

Ja jeżeli nic bym nie planował i nie zakładał z tą dziewczyną dłuej relacji to bym zrezygnował. Jednak Ty na pewno sam tego nie wiesz bo za mało się znacie.

Edytowane przez Artur Bylina
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Artur Bylina napisał:

Całkiem możliwe że jest dziewicą i po prostu chce zobaczyć jak to jest i też do Cb nic nie czuję. Niewiadomo jeszcze jak ona pojmuje słowo dziewica, bo dla jednej to będzie ino błona a dla innej wszystko związane z sexem.

 

Byłem kiedyś z taką jedną jeszcze w czasach szkolnych. Też była dziewicą, chciała by jej pierwszy raz był wyjątkowy tralalala i takie tam. Miło wspominam jej ciasny tyłek, w sumie usta też miała sprawne. Za to piczy nie dała ruszyć. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym dziewictwem to może być paradoksalnie prawda. Sam taką dziewico-kurewkę poznałem, kiedyś tutaj opisywałem i któryś z braci trafnie określił, że ona była "chora na dziewictwo". Jak już wskoczyła na karuzelę kutangi, to kręciła się na niej w ekspresowym tempie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bird97 napisał:

Cześć.

Coś o mnie mam 24 lat. Nigdy nie miałem dziewczyny,  nie mówiąc o całowaniu, to co niżej opiszę będzie to moja pierwsza randka w życiu, seks uprawiałem tylko za pieniądze.

Bywa. 

Cytat

Nie dawno poznałem laskę na tinderze, ona lat 18. Od pierwszego spotkania (park) namiętne pocałunki, macanko po tyłku. Na ten moment jesteśmy po dwóch randkach. Przyznała mi się że jest dziewicą, a zaraz po tym że ma w tygodniu  wolną chatę, żeby wpaść pooglądać film, i że będziemy całkiem sami...

Ok. Boisz się że źle wypadniesz? 

Cytat

Ogólnie to ona najczęściej pisze pierwsza i bardzo dużo tekstu Ona jakieś 70% ja 30%. Ogólnie to widać że się bardzo wkręciła może aż za bardzo? ja raczej nie szczególnie.

I tutaj pojawiają się moje lęki, boję  się tego ciągnąć dłużej,

-że ją skrzywdzę?

Niby w jaki sposób? 

Cytat

-że ona zasługuje na kogoś lepszego?---straci ze mną dziewictwo, a ja nie myślę o niej na poważnie.

No tak. Lepszy weźmie ją w sukni ślubnej? 

A tak serio. Może Ty jesteś dla niej tym optimum?  Może jej chodzi o rżnięcie? I rżnięcie z kimś kto się jej podoba

Cytat

-że sobie coś zrobi, przyznała się że całkiem nie dawno  się cieła żyletką

To już jest poważny redflag. 

Cytat

i takie tam...

no i Panowie nie wiem co robić, iść na ten film czy to zakończyć, jeśli tak to w jaki sposób?

Pozdrawiam Serdecznie.

Idź na film. Przecież nie ma prikazu ruchania. W jaki sposób zakończyć? Tak by sama chciała zerwać. Albo sfriendzonować. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bird97 napisał:

Nigdy nie miałem dziewczyny,  nie mówiąc o całowaniu, to co niżej opiszę będzie to moja pierwsza randka w życiu, seks uprawiałem tylko za pieniądze.

 

Mężczyźni w wieku 24 lat nie są atrakcyjni dla kobiet, które w podobnym wieku są w najlepszym dla siebie okresie atrakcyjności.

W dobie wolności seksualnej mają na pstrykniecie palców masy napalonych na nie samców do tego łatwy dostęp do seksu.

Po drugie mało jest ogarniętych chłopaków w tym wieku a cała reszta mieszka jeszcze z rodzicami, nie ma biznesu, pieniędzy, dobrej pracy, własnego lokum, statusu.

Kobieta nie karmi się miłością i romantyzmem bo takich bredni byliśmy wszyscy uczeni przez kościół, społeczeństwo czy media głównego ścieku.

Prawda jest taka, że kobieta czegoś od ciebie chce czyli dobrych genów by urodziła potomstwo, statusu, pieniędzy by zaspokoić swoje potrzeby, byt i bezpieczeństwo

w zamian oferują siebie i swoje ciało bo nic innego nie mają.

Twój czas jeszcze nadejdzie, skup się na rozwoju osobistym, ciało, umysł, status, pieniądze a kobiet w wieku powiedzmy 30 lat będziesz miał na pęczki.

Divy jak najbardziej żeby oswoić się z kobietami, nabrać doświadczenia. Oczywiście rotuj sobie partnerki zaczynaj od starszych i przechodź stopniowo do młodszych.

 

6 godzin temu, Bird97 napisał:

Nie dawno poznałem laskę na tinderze, ona lat 18. Od pierwszego spotkania (park) namiętne pocałunki, macanko po tyłku. Na ten moment jesteśmy po dwóch randkach. Przyznała mi się że jest dziewicą,

 

Kobiety w wieku 18 lat mają już przebiegi dwu a nawet trzy cyfrowe. Skoro daje się na pierwszej randce macać i lizać to musi być coś na rzeczy.

Mało prawdopodobne, że jest dziewicą skoro ma konto na tinder, które służy do szybkich ustawek na seks😁

 

7 godzin temu, Bird97 napisał:

no i Panowie nie wiem co robić, iść na ten film czy to zakończyć, jeśli tak to w jaki sposób?

 

To ty masz wiedzieć czy tego chcesz.

Jeśli tak to idź i baw się dobrze, bez spiny na luzie a jak do czegoś dojdzie to pamiętaj o gumkach.

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bird97

Bierz gumy, leć na ten dystans i miej świadomość że to zwykła dziewczyna którą też swędzi, nie angażuj się bo ona zapomni o Tobie w sekundę. 

7 godzin temu, Bird97 napisał:

I tutaj pojawiają się moje lęki, boję  się tego ciągnąć dłużej,

-że ją skrzywdzę?

Ty się, kurde, bój o siebie chłopie. A laski rżnij i patrz tylko na swój tyłek. Może i będziesz pierwszy ale nie ostatni. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem starszy o rok poza przygodą z dupą 1/10 nie mam też żadnego doświadczenia. Zawsze z tego powodu bylem frustrowany i tak jest do dziś tyle ze teraz to mi juz to wisi. Pogodziłem się ze jestem inny, skupiłem się na samorozwoju czytanie książek itp. Poprostu zdałem sobie sprawę że zwiazki nie są takie obiecujące a dziewczyny fałszywe i lekkomyślne. Nawet bym nie wiedział o czym z nimi gadać o historii? Geopolityce ? Biznes może. Nudne są i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wypisz wymaluj pierwsza i jedyna dziewczyna z którą byłem w jakkolwiek to nazwać, relacji.

 

Co bym powiedział teraz sobie z kiedyś?

 

@Bird97Słuchaj no, niech jej wiek cię nie zwiedzie że to dziewica.

-Tinder

-Zapraszanie na chatę 

-Odważne macanki

Brzmi jak już by była choć trochę wprawiona.

 

Jak brat @Chcniwspomniał jeżeli jest dziewicą to szybko wskoczy na karuzelę.

 

To wszystko jest powiązane zapewne z tym co napisał również brat @Johnny Z, wyszła z pod klosza i ty będziesz pierwszym z iluś tam partnerów.

 

Do meritum i zakoduj to sobie.

 

Ucz się kobiet, zachowania, bliskości, seksu i tym podobne.

Masz swoją nauczycielkę.

Nie zakochuj się i wiedz że wielkiej miłości z tego nie będzie.

Teraz twoja kolej.

 

*A może to i himalajka, ktoś w końcu musi trafić.😁

 

*Polecam:

 

•Zostać na forum i je zgłębiać ze zrozumieniem.

 

•Słuchać audycji Marka.

 

•Czytać książki Marka.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powyżej podpowiadają, przynajmniej większość, idź i baw się, nie masz nic do stracenia, ale wszystko z głową.

Znałem taką cichodajkę, wiek 19 wiosen, nigdy nikomu nie dała się "przekłuć", bo zostawiła ten "skarb" temu jedynemu, wybrankowi życia. Nie przeszkadzało jej jednak korzystać z portali randkowych i umawiać się na lodzenie, miała nawet kandydata, jak mówiła "od 2 lat", na męża i ojca. Nie przeszkadzało jej to, 4 razy dziennie, robić lody z połykiem randomowym typom w aucie, podobno od 17 roku życia, przebieg w lodzeniu 3, albo i 4 cyfrowy!!! Już to widzę, jak taka idzie do Żabki dorobić, jak ze swoim misiem zaczną się problemy finansowe😅.

Podsumowując idź i wybadaj teren, młody jesteś, więc korzystaj z życia, ale oczy dookoła głowy i jeśli uznasz, że warto, idź za ciosem, ale nie daj się zaślepić magią c...i, latex obowiązkowo, zdobywaj doświadczenie, jednocześnie dokładnie obserwuj. Zdrowy rozsądek to podstawa, bo chwila przyjemności nie jest warta tego, żeby zmarnować sobie życie z nieodpowiednią osobą, których niestety, jest teraz zdecydowana większość.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty musisz zapukać by wyzbyć się kompleksów "czy ja ją  przypadkiem nie zranie?", "czy dobrze robię pukając się ze świeżo poznaną laską?" 

 

Od razu widać, że ręka matki Cię wychowywała i kładła duży nacisk w Twoje życie. 

 

Ja też byłem miękkim chu*** robiony i musiałem wyzbyć się tego. Teraz żyje w zgodzie z samym sobą, wzbudziłem pożądanie u kobiet byciem autentyczną wersja siebie a nie kulturalną piczką. I o to w tym życiu chodzi byniu. 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest sytuacja korzystna dla Ciebie.

Więc graj w ten sposób , że załóż że mówi prawdę.

I bądź najlepszym możliwym pierwszym razem który mógł ją spotkać 😏

Oboje pomimo przyszłości będziecie zadowoleni ze to się stało w ten sposób 🌹

Mindfullnes 

Żyj  chwilą obecną , bo tylko ona "jest" 

Przyszłość jest, ale nieprzewidywalna 🙂😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przewidywalna jeśli ktoś żyje zgodnie ze swoim planem a nie jak liść na wietrze emocji.

To babski sposób na życie.

 

Generalnie jest zasada:

"Ejaculate and evacuate", ale od takej co się cięła bym raczej uciekał, tym bardziej że już o tym wiesz.

Równie dobrze potnie się przy tobie i długo będziesz miał kłopoty.

Byłeś na dziwkach więc z sexem sobie poradzisz, możesz szukać swojej lali na spokojnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.