Skocz do zawartości

Seks gadżety do podniety ;)


VasKes

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, VasKes napisał:

Czy wprowadzacie do seksu z partnerką jakieś urządzonka, zabawki, gadżety, nie wiem może  przyżądy ;) Po to by była większa jeszcze frajda w łóżku?


Fajna gadżet który każdy z nas ma pod ręką .... to solidny pasek skórzany i pełen spontan. Kiedyś spiąłem nim partnerkę w taki sposób że poprowadziłem go po jej plecach i pod udami w pozycji na pieska. Efekt był taki że nie mogła się ruszyć a j mogłem robić z nią co chciałem. Wchodzi tu element "Grey-owskiej" dominacji. 
Powtórzyłem to z innymi, działa kapitalnie. Polecam to szczególnie. 

Opaski na oczy też fajna sprawa - bo kobieta nie wie co ją czeka... Im dłużej ją przetrzymasz tym lepiej. 

Klamerki na sutki :) . Jest masa sex zestawów po 20 zabawek - testujesz co jakiś czas coś nowego i pani chodzi podjarana. 
Ale też nie ma co przesadzać, bo spotkałem kiedyś parkę która zostawiła ponad 2000 zł w sexshopie - oczywiście płacił facet.  Dobry zestaw zabawek to 300-400 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, spitfire napisał:

Klamerki na sutki :)

Byle tylko z s-shopu.  Dedykowane do zabaw klamry mają regulację nacisku, co dodatkowo pomaga w przekraczaniu granicy "bólu i przyjemności". 😈

Kiedyś akurat stała suszarka rozkładana obok wersalki, na której zaczęła się zabawa i w przypływie kreatywności ściągnąłem takie dwa plastiki do prania z ikea. Lasce się spodobało - tylko, że jak zobaczyłem przed sobą moje dzieło i jej 'zwisy' w tych klamerkach jebnąłem śmiechem, że aż trzeba było zrobić przerwę, bo oczywiście wkurw i foch klasyka. 😅

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.