Skocz do zawartości

Samotna matka 30+


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

To weź jeszcze pod uwagę mały detal - pani może dlatego nie chcieć alimentów bo dała dupki na imprezie... I nie wie kto jest ojcem. Detal mały ale znam taki przypadek, gdzie Pani dała się amerykańskiemu wojakowi zapłodnić podczas wczasów na Bawarii. Jego imię i nazwisko do dziś nieznane. Pisała listy do jednostki wojskowej aby ustalić jego dane osobowe, ale armia takich danych nie udostępnia kto jest na misji w danym kraju. I do dziś wychowuje i utrzymuje sama córkę która ma daddy issues. 

 

Po co Ci to? 

  • Like 10
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie chcesz wychowywać cudze dziecko? Bycie ojcem na pełny etat to jak druga praca. Dziecko czasem zwymiotuje, pupę musisz mu podetrzeć, często cię oślini, chodzi po tobie jak jestest zmęczony po pracy, budzi cię o 6:00 rano a czasem nie daje spać do 22:00. Pomijam czas który musisz mu poświęcić rezygnując ze swoich zajęć, pomijam tysiąc innych problemów w szkole, w wychowaniu dziecka itp. 

 

Jak masz swoje to robisz to wszystko bez zastanowienia, bo twoje. Wszystko ci pasuje bo jest jakaś więź biologiczna pomiędzy wami. Trudno to wytłumaczyć osobie bezdzietnej ale dla własnego dziecka robisz to wszystko i widzisz w tym cel. Tu nie chodzi o szklankę wody na starość ale bardziej o taką ciągłość twoich genów. To połączenie jest trwałe. 

 

Po co miałbyś to robić dla obcej osoby? Ktoś spuścił się w tą kobietę, przekazał swoje geny, zapłodnił ją. To jest jego ciągłość, nie twoja. 

 

Kobieta bez względu z kim ma dziecko to jest zawsze jej dziecko. U nas tak to nie działa.

 

Gadki o prawdziwym mężczyznie, który wziął i wychował jak swoje niech sobie kobiety w dupę wsadzą. 

  • Like 33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną "szanse" z tym ze juz "degustowałem" pania. W pore sie z tego wycofałem zanim poznałem dziecko.

 

Ogólnie nie polecam, nawet jeśli pani bedzie robić super projekcje rzeczywistosci. Naldal jest to miraż.

Z wiedza z forum ciezko bedzie Ci funcjonować w takim zwiazku. To tylko dla desperatów ala bluepill.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam samotną matkę 30+ która nie bierze alimentów na dziecko. Była w związku z kolesiem który uciekł jak się dowiedział że jest w ciąży. Uniosła się honorem i powiedziała że nie będzie brała kasy od typa.  Nie znam szczegółów ich związku więc nie chcę oceniać. Na pierwszy rzut oka wygląda na to że koleś zachował się bardzo nieodpowiedzialnie. Z drugiej strony może ta ciąża to nie była do końca wpadka. Wiecie kobieta koło 30, koleżanki już mężate i dzieciate. Kobietom tak do końca nie ma co wierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał podobnie później próby by przysposobił ;D wtedy powieki warg sromowych powoli mu się otworzyły i zaczął patrzeć oczami.  Gdy padło na „nie” to już równia pochyla w związku z pochylenia 3% przechyliła się pionem w dół. Bez jebania. To wszystko ten sam schemat :). Never be a step father :) jest tego pełno z resztą swiezakownia pusta nie jest z takimi tematami czyli wolny facet a samotna mama. JebAć. Żebyś drugiego nie dolał przypadkiem bo się upierdolisz co słyszałeś już może ze pani „mam uczulenie na gumki/chce Cię poczuć bez itp?”

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, AT91SAM7S256 napisał:

@Gixer, jak z finansami u niej, jeśli chodzi o szeroko pojęte życie związkowe? Co to za przyjaciele? Nie chce alimentów od byłego? (dziwne...)

No dziewczyna pracuje w specjalistycznej branży na wyższym stanowisku. Zakładam że zarabia coś koło 7 lub więcej. Za wcześnie jest na dopytywanie. 

11 godzin temu, AT91SAM7S256 napisał:

Pytam o tych przyjaciół, bo też kiedyś jedna samotna matka mi o tym wspomniała, że ma. Jak dowiedziałem się, co to za "przyjaciel", od razu dałem sobie z nią spokój...

No raczej tacy normalni. Znajomi że studiów. Sam takich mam i nikt tu nikogo nie rucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Foster napisał:

nie wiem czy to jakaś ułomność emocjonalna, ale sama myśl że to nie moje dziecko, nie moje geny, nie moje oczy, rysy twarzy itd. sprawia że od razu przystępuję do odwrotu.

 

Dzisiaj w sklepowej kolejce przede mną stała ładna kobieta z małym dzieckiem.

Dziecko to zaczepiało mnie, mój wózek, moje produkty w na taśmie itp. Pani do swojej córki mówiła ,,zostaw, to Pana" itp. Do tego z uśmiechem w moją stronę.

 

Nie wiem dlaczego ale jakoś miałem reakcje wycofujące. Po prostu jakiś obcy dzieciaczek mnie zaczepiał i to wszystko.

 

I wtedy naszło mnie pytanie - jak kurwa można wychowywać nie swoje dziecko? To tak samo jakby robić na drugi etat za darmo. Kompletnie bez sensu.

 

Co robi lew jak zapoznaje się z nową samicą? W pierwszej kolejności pożera żywcem jej młode i dopiero potem płodzi własne.

 

Biologia nas tak uwarunkowała, że wychowywanie nie swoich dzieci jest niezgodne z nami samymi.

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomek9494 napisał:

 

Dzisiaj w sklepowej kolejce przede mną stała ładna kobieta z małym dzieckiem.

Dziecko to zaczepiało mnie, mój wózek, moje produkty w na taśmie itp. Pani do swojej córki mówiła ,,zostaw, to Pana" itp. Do tego z uśmiechem w moją stronę.

 

Nie wiem dlaczego ale jakoś miałem reakcje wycofujące. Po prostu jakiś obcy dzieciaczek mnie zaczepiał i to wszystko.

 

I wtedy naszło mnie pytanie - jak kurwa można wychowywać nie swoje dziecko? To tak samo jakby robić na drugi etat za darmo. Kompletnie bez sensu.

 

Co robi lew jak zapoznaje się z nową samicą? W pierwszej kolejności pożera żywcem jej młode i dopiero potem płodzi własne.

 

Biologia nas tak uwarunkowała, że wychowywanie nie swoich dzieci jest niezgodne z nami samymi.

Może nie każdy tak patrzy, może nie jestem lwem i nie jestem na sawannie.. . Zmarł mi ojciec jak miialem kilka lat. Zabrakło mi męskich wzorców i bardzo za nim tesknilem. Znam kilka przypadkow gdy nie biologiczny ojciec miał wkład w wychowanie dzieci i to bardzo pozytywny. Jeśli kobieta jest mądra a za taką ja uważam to doskonałe rozumie jak ważne jest żeby dziecko przytulił mężczyzna i pokazywał inna perspektywę.  

9 minut temu, nesq napisał:

@Gixer

 

178 odpowiedzi a masz 400 lajków na BS i taki temat zakładasz... WTF 

Tzn? Nie przyswajam forumowej wiedzy? 

27 minut temu, Dellinger napisał:

Dokładnie tak. Był przygodny sex w klubowej ubikacji i nawet imienia ojca nie pamięta. 

Ja pierdole. Upraszczanie rzeczywistości tylko na jedną modlę. Na pewno laska która biegle mówi po rosyjsku i skończyła 5 fakultetów puszcza się w kiblu. No kurwa litości. Są jeszcze kobiety które w życiu by nie zrobiły czegoś takiego. Jeszcze brakuje Analcondy i jego teorii o czadach... 

Mam wrażenie że to forum w kwestiach damski męskich można skrócić do 3 zdań:

- wszystkie kobiety to kurwy oprócz naszych matek. 

-wszystkie kobiety chcą wydymać faceta na kase

- wszystkie kobiety to tykając bomba i tylko czekać aż się rzuci na Ciebie z alimentami, pozwem i czadem. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gixer napisał:

Ja pierdole. Upraszczanie rzeczywistości tylko na jedną modlę. Na pewno laska która biegle mówi po rosyjsku i skończyła 5 fakultetów puszcza się w kiblu. No kurwa litości. Są jeszcze kobiety które w życiu by nie zrobiły czegoś takiego.

 

A co jak Ci powiem, że kierowniczki HR z korpo, po studiach doktoranckich, z kilkoma językami obcymi na C1, tak dają dupy w klubowych kiblach, że cały weekend dochodzą do siebie?

 

Co, chcesz mi powiedzieć, że taki styl życia prezentują tylko Karyny a te porządne po studiach i fakultetach tylko po ślubie i w dodatku na misjonarza?

 

Człowieku...

  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gixer napisał:

Mam wrażenie że to forum w kwestiach damski męskich można skrócić do 3 zdań:

- wszystkie kobiety to kurwy oprócz naszych matek. 

-wszystkie kobiety chcą wydymać faceta na kase

- wszystkie kobiety to tykając bomba i tylko czekać aż się rzuci na Ciebie z alimentami, pozwem i czadem. 

Z tym pierwszym nie masz racji, statystycznie /według teorii promowanych przez większość wypowiadających się w tym temacie/ nasze matki spłodziły nas rżnąc się po kiblach za kasę lub ze zwykłego kurestwa 😎

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomek9494 napisał:

 

A co jak Ci powiem, że kierowniczki HR z korpo, po studiach doktoranckich, z kilkoma językami obcymi na C1, tak dają dupy w klubowych kiblach, że cały weekend dochodzą do siebie?

 

Co, chcesz mi powiedzieć, że taki styl życia prezentują tylko Karyny a te porządne po studiach i fakultetach tylko po ślubie i w dodatku na misjonarza?

 

Człowieku...

Nie twierdzę że wykształcenie coś zmienia. Ale poziom mentalny już tak. Gości chodzących po burdel ach będzie więcej wsrod absolwentów techników niż wykładowców akademickich. Podobnie tutaj. Dziewczyna z dobrego domu na poziomie. Chodząca do kościoła i skupiona na nauce nie kurwi się po kątach. Uprawia seks ale na innym poziomie bliskości, relacji itd. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Gixer said:

Na pewno laska która biegle mówi po rosyjsku i skończyła 5 fakultetów puszcza się w kiblu. No kurwa litości

 

:)

Ta myszka jest inna niż wszystkie...

 

 

Pięć fakultetow, języki obce a dupy dała nieodpowiedzialnemu kolesiowi co zwiał i dziecko kazał jej usunąć...

 

Może jeszcze ze dwa fakultety powinna zrobić...

 

 

3 minutes ago, Gixer said:

Uprawia seks ale na innym poziomie bliskości, relacji itd. 

 

LOL :). 

przyznaj się, zaruchaleś i ci się spodobało?

  • Like 10
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziewczyny uwielbiają takie akcje w klubach, autach, łódkach, hotelach na plaży etc.

Swoje w życiu przeżyłem i same mówiły idąc na takie spotkanie w hotelu, że miały mokro już w drodze. Nauczycielka, pani psycholog, pani z sanepidu,  studentki, mężatki, rozwódki, panie w separacji, dziennikarki, tancerki, opiekunki do dzieci na codzień szare myszki...

Znały języki, miały fakultety, dobrą pracę, ale zaliczały takie epizody jak gwiazdy filmów dla dorosłych.

Nasze matki też mogły mieć różne epizody - nie można wykluczyć. To tylko ludzie. 

Pewnie duży procent populacji został poczęty na imprezie lub po alkoholu - nie ma się co oszukiwać 😁

Nie wykluczam, że jest mała szansa, że Ty trafiłeś na wyjątek. Nie śpiesz się i obserwuj otoczenie, rodzinę, znajomych- wcześniej czy później coś wyjdzie jeśli są czerwone flagi. 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Muatafaraj:

Nic się k-wa nie dowie.

Dojdźmy do sensownego wyniku.

Praktycznie żaden facet nic nie będzie wiedział o tym jak znana mu dupa pieprzyła się przed nim.

No Fucking Ever!

Sensem jest zdecydować, że poświęci się trochę kasy w zamian za dostęp do cipy, ale tak dość bezwzględnie.

Nie ma cipy - nie ma kasy.

Każda inna opcja to pozwolenie na dymanie się w dupę kijem od szczotki.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.