Skocz do zawartości

Samotna matka 30+


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Z taką panią jak opisujesz to tylko FWB lub ONS, nic więcej, oczywiście jeśli masz twardy mindset do tego. Chłopie, na co Ci pchać się w związek z kobietą z niemowlęciem, mało jest bezdzietnych? Już na starcie pakujesz się w problemy. Odpuść to zanim się zaangażujesz lub ewentualnie weź na ons jeśli masz duże parcie na seks. 
 

Uwierz mi, bracia Ci dobrze piszą, posłuchaj dobrych rad. Sam przerobiłem związek z SM, myślałem że schematy nie zadziałają i będzie dobrze. Ależ skąd, oczywiście że zadziałały i wyszło, że pani szukała tak naprawdę tatusia dla swojego bombelka i po to byłem potrzebny. Nie chciałem nim być, wiec ewakuowałem się póki nie było za późno. I Tobie też radzę tak zrobić.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 22:25, Gixer napisał:

Nie twierdzę że wykształcenie coś zmienia. Ale poziom mentalny już tak. Gości chodzących po burdel ach będzie więcej wsrod absolwentów techników niż wykładowców akademickich. Podobnie tutaj. Dziewczyna z dobrego domu na poziomie. Chodząca do kościoła i skupiona na nauce nie kurwi się po kątach. Uprawia seks ale na innym poziomie bliskości, relacji itd. 

 

Ooo Stary. Cicha woda brzegi rwie. Mało chyba kobiet poznałeś. Najbardziej wyuzdane i rozpustne kobiety w życiu jakie poznałem były tymi, które w pierwszej kolejności człowiek odbierał jako grzeczne, ciche, do kościoła chodziły, dzień dobry mówiły. Nie wierz pozorom bo przepadniesz. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1.

Gixer raczej miałby mało dowodów na potwierdzenie swoich teorii.

To, że wykładowca akademicki nie musi chodzić po burdelach, bo to do niego przychodzą studentki, żeby zdać egzamin oczywiście coś warunkuje.

Ale wiemy, że na dziwki chodzą też faceci, na których kobiety rzucają się same.

Dlaczego?

O cichutkich, grzecznych panienkach też już wiemy co-nieco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 30 lat.

2. Bombelek.

3. Odjebane coś na maksa, ktoś zalał i albo sama nie wie z kim, albo coś odjebane na maksa.

4. Nie ma czegoś takiego jak nie chcę alimentów! Patrz podpunkt wyżej.

5. Ty będziesz płacił te alimenty w codziennym życiu.

6. Twoje wybory dadzą Tobie konsekwencje. Nikt nie zna w realu lepiej sytuacji.

 

Jeśli chodzi o mnie to nawet bym się nie zastanawiał nad czymś takim. 

 

Co bym zrobił na Twoim miejscu?

Kartka długopis, piszesz plusy i minusy takiego związku. WSZYSTKIE. I na tej podstawie podejmij decyzję. 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...

Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek używa tutaj stwierdzeń "możesz spróbować".

 

Opowiem o doświadczeniach mojego Brata: 

Poznał panią z bombelkiem. Co do bombelka odnalazł się w tej roli i widziałem, że sprawia mu to nawet satysfakcję. Pominął za to wiele redflagów związanych z panną. Dla przykładu ona sobie jeździła na maratony i realizowała swoje hobby a on się zajmował bombelkiem. No, ciekawe czy te maratony to tylko w bieganiu były.

Od początku strasznie negatywnie nastawiała go do ojca. Finalnie okazało się, że to na prawdę równy gość i do dziś czasem wyskakują na piwko a odszedł bo ta panna była spierdolona.

 

Brat nieźle zaślepiony był a ja widziałem jak sytuacja się pierdaczy. Pani zaczęła być roszczeniowa i przestała go szanować. Brak seksu i darcie ryja z byle gówna. Wersja demo się skończyła. Chciałem go z tego wyciągnąć bo w końcu to mój Brat i nie ma tematu gdy cierpieć ma rodzina! Za bardzo nie rozumiał co do niego mówię.

Wiecie kto go wyciągnął z tej matni? Wy, bo wysłałem mu link do forum.

 

Teraz Brat się tak ogarnął. Poznał nową pannę (tym razem bez dziecka), byli 3 miechy razem w tym wspólne wakacje i dzwoni do mnie jakie redflagi wyłapał i że ją kopnął w dupę.

Przepiękne, prawda?

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 16
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/17/2021 at 9:17 AM, jaro670 said:

To nie jest najgorsza opcja, jak to dobrze rozegrasz to rano mamusia, wieczorem córusia.😉

Znam pewną historię jak "właściwe" rozegranie spowodowało zalanie dwoch foremek - i młodej i starej. Pytanie, kto kogo rozegrał. Facet został udupiony po całości. 

 

Nie mniej opcja ruchania mamy i jej nastoletniej (lub prawie nastoletniej) córki  dla wielu może być bardzo kusząca. Ba, są nawet mamusie, które lubią taki sport w trójkącie z córką. 

 

Tyle, że bardziej bezpieczne od takich sportów, jest wsadzenie kutasa w drzwi i mocne trzaśnięcie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powracam z frontu, niosę wieści :

 

Jak się okazało po paru spotkaniach, Pani jest jedynaczką i jest bardzo skupiona na sobie. Praktycznie gębą się jej nie zamykala. I to może by było do przejścia ale... 

Pani nie interesowałem ja jako osoba. Nie pytała mnie kompletnie o nic. Przemycała zdjęcia bombelk a to że jest na spacerze a to że słodki śpi itp. Zwróciłem jej uwagę na jej zachowanie i spodziewałem się że się ogarnie ale jednak nie....

Może to i lepiej bo jak była by sprytna to by mnie obsypywała komplementami, "dopieszczala emocjonalnie i nie tylko". A wtedy mógłbym wpaść...

 

Podziękowałem jej za wspólnie spędzony czas. Powiedziałem że sytuacja mnie przerasta, nie chciałem jej naprowadzać na zmianę zachowania. Jestem już za stary by liczyć na to że mogę zmienić 30 letnia osobę. 

 

Dziękuję za rady i zjeby bo to zawsze na plus. 

 

Od siebie dodam że od tej sytuacji trzymam się zasad:

" zero trzydziestek"

"zero bombelkow" 

"patrz na relacje teścia z matką i córka bo będziesz na jego miejscu" 

Edytowane przez Gixer
  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer Dobra decyzja 👍. Z dala od samotnych matek, NIGDY z tego nic dobrego nie wychodzi. Po to jest forum by dawać dobre rady, uświadamiać mężczyzn o zagrożeniach. Niech płaci sama, za własne wybory. Ty masz swoje życie i tego się zawsze trzymaj. Pomagaj tylko tym, którzy na to zasługują i przez lata okazali się być dobrymi kompanami, z rozsądkiem i bez przywiązań.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/14/2021 at 8:04 AM, Templariusz said:

Sam musisz podjąć decyzję, Ty i tylko Ty. Nawet tutaj jesteśmy tylko no namemi z Internetu i to co napiszemy będzie odzwierciedleniem naszych subiektywnych przekonań i doświadczeń. Ja na Twoim miejscu bym spróbował, gdyż zawsze lepiej coś zrobić /nawet jeśli się nie uda/ niż później żałować że się nic nie zrobiło.  Tak więc powodzenia. 

Templariusz dobrze prawi. Forum jest po to żeby wyostrzyć w nas zmysły ostrzegawcze przed czerwonymi flagami, a nie po to żebyśmy się radykalizowali w swoich sztywnych przekonaniach i przytakiwali sobie wzajemnie jak stare kapcie pod sklepem. Wszyscy się starzejemy i kiedyś w końcu umrzemy. Dlaczego masz nie spróbować? Doświadczenie masz,wiedzę masz. Powodzenia!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gixer napisał:

Pani nie interesowałem ja jako osoba. Nie pytała mnie kompletnie o nic. Przemycała zdjęcia bombelk a to że jest na spacerze a to że słodki śpi itp. Zwróciłem jej uwagę na jej zachowanie i spodziewałem się że się ogarnie ale jednak nie....

 

Kiedyś jedna samotna matka próbowała mnie podrywać, na początku w miarę okej, rozmawialiśmy o naszych zainteresowaniach, planach itp.

Po jakimś czasie 90% tego co mówiła kręciło się tylko i wyłącznie na jej dziecku, że ładny obrazek namalował na religię, że brzuszek go rozbolał i musiała szybko do lekarza z nim jechać albo, że ładnie się zabawkami bawił z innymi dziećmi.

 

Już zniknąłem ja i ona a to miejsce zostało zastąpione przez ja i jej dziecko a ona była gdzieś tam na horyzoncie.

 

Zerwałem kontakt całkowicie bo nie szukałem wtedy dziecka tylko kobiety...

 

Nawet jak idę chodnikiem i z naprzeciwka widzę jakąś matkę z dzieckiem to za każdym razem odwracam wzrok w przeciwną stronę by nie doszło do jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego. Tak mnie tamta dziewczyna ,,uczuliła".

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/14/2021 at 10:11 PM, powerade said:

Se pomysł chłopie co to za bomba zegarowa musi być jak ma 30 + i jest bez dziecka . Normalnie strach kondoma wyrzucić do śmietnika bo zaśniesz a ta wyciągnie ta spermę

Myślałem, że tylko ja mam takie chore wizje i jestem przewrażliwiony :D gadam z taką jedną zdesperowaną, już było, że ona marzy o dziecku i by była mega szczęśliwa. Tak serio to w obecnych czasach ja bym szedł tą gumę niby wyrzucić a skitrał bym to gdzieś do kieszeni i wyrzucił w domu z babami nima żartów panowie :D  

 

Co do tematu, żeby nie było offtopu, cytując klasyka: "Jezu Killer; SPIERDALAJ!!!" :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer Brawo i tak trzymaj.

Trzydziestoletnie, samotne matki do tego jedynaczki rozpieszczone do granic niemożliwości nie są odpowiednie na partnerki życiowe. 

Miałeś tego dobry przykład gdy kobieta wcale się tobą nie interesowała tylko szukała bankomatu i opiekuna. 

Ogólnie z dala od takich jeżeli zdrowie psychiczne a później fizyczne Ci miłe. 

Normalni mężczyźni nie są po to by płacić za błędy kobiet i tym bardziej wychowywać potomstwo samców Alfa. Kolejne potwierdzenie braku moralności kobiet wzgledem mężczyzn gdzie dobro dziecka i swoje potrzeby są najważniejsze kosztem mężczyzn. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Iceman84PL napisał:

@Gixer Brawo i tak trzymaj.

Trzydziestoletnie, samotne matki do tego jedynaczki rozpieszczone do granic niemożliwości nie są odpowiednie na partnerki życiowe. 

Miałeś tego dobry przykład gdy kobieta wcale się tobą nie interesowała tylko szukała bankomatu i opiekuna. 

Ogólnie z dala od takich jeżeli zdrowie psychiczne a później fizyczne Ci miłe. 

Normalni mężczyźni nie są po to by płacić za błędy kobiet i tym bardziej wychowywać potomstwo samców Alfa. Kolejne potwierdzenie braku moralności kobiet wzgledem mężczyzn gdzie dobro dziecka i swoje potrzeby są najważniejsze kosztem mężczyzn. 

Wiesz wcale nie jest powiedziane ze to był jakiś alfa Czad. Mógł być zwykły koleś który nie widział z nią swojej przyszłości. 

Już kilka razy słyszałem historie o tym że jak facet chciał odejść nagle lalka zachodziła w ciążę. Wyczuła temat... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@heavy27 Wiesz znany tenisista Boris Becker swego czasu odbył stosunek oralny z pewną fanką, która zaraz po w łazience wypluła zawartość do strzykawki i zaaplikowasobie do kuciapy. Efekt piękna dzidzia, testy DNA zlecone przez sąd potwierdziły, że Boris jest ojcem. Nie raz są podobne przypadki przy stosunku analnym.

Dlatego trzeba mieć się na baczności i uważać gdzie się zostawia ejakulat. 

@Gixer Są przypadki, że taka kobieta już jest zapylona, odbywa kilka stosunków z nieświadomym facetem i pewnego dnia oznajmia miś nie wiem jak to się stało, brałam tabletki nie zadziałały, będziesz ojcem cieszysz się. Łapanie mężczyzn na dzieciaka jest coraz powszechniejsze u kobiet. 

  • Like 5
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy facet co bierze sobie laskę z dzieckiem prędzej czy później znajduje się w roli providera.

 

Nie wyobrażam sobie takiego związku z szacunku do siebie i swoich pieniędzy. Dla mnie liczy się wyłączność takiej osoby że jest ze mną dla mnie ale nie że jestem zapchaj dziurą dla budżetu pani i jej bąbla. 

 

Za dzieciaka miałem znajomych co mieli przybranych tatusiów i nie było z ich strony szacunku do tych gości, nazywali ich frajerami itp. 

 

Jedynie miał bym obiekcje jeśli pani jest wdową wówczas jest dla mnie bardziej zrozumiała jej sytuacja, jednak wszystko musiało by być na moich warunkach.

 

Edytowane przez smerf
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, smerf napisał:

Jedynie miał bym obiekcje jeśli pani jest wdową wówczas jest dla mnie bardziej zrozumiała jej sytuacja, jednak wszystko musiało by być na moich warunkach

Przy wdowie jest to samo co normalnie, nawet się nie łudź. Jedynie Cię nie będzie były mąż wku*wiał.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w rodzinie wujek w 1990 związał się z mamą z dwójką dzieci. I związek jest udany. Dzieciaki szanują go. Tak samo jak ciotka. Kluczowym jednak jest fakt że:

- jest to pokolenie naszych rodziców a więc nie zepsute jak obecne

- obydwoje mają studia wyższe zrobione w czasach gdy owe prezentowały wartość

- wpojone chrześcijańskie wartości

- hajsu pod dostatkiem a więc i mniej powodów do stresu

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2021 o 14:46, Lambert napisał:

Jedynie Cię nie będzie były mąż wku*wiał.

Za to musisz się męczyć z mitem nieboszczyka który był taki idealny, nie to co Ty. 

Żyjący zawsze mają przejebane w konfrontacji z nieboszczykiem który już zaszkodzić nie może.

W kwestii wdów moje obrzydzenie budzi zawsze fakt że kobieta o wiele łatwiej zniesie to że facet umrze niż to że odszedł do innej, ważne że już inna go mieć nie będzie a to że facet cierpiał i umarł ? A co tam, nie ma to znaczenia bo nie miało od początku.

A do tego ile korzyści dla ego ,ile zainteresowania i atencji w trakcie tzw "żałoby", wreszcie pani jest w samym epicentrum uwagi,  same plusy w przeciwieństwie do tego kiedy facet spieprza do młodszej i ładniejszej.

 

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce alimentów od ojca dziecka bo:

 

1. Nie wie kto jest ojcem, tyle imprez było, jeden, drugi, trzeci ....  gang bang - echhh i klops

2. Wie kto jest ojcem, jednak Alvaro jest nie ściągalny i mieszka w zamorskim kraju, i nie daj boże obcy sąd by jej dziecko zabrał i dał ojcu - więc nie ryzykuje

 

Miałem kiedyś podobnie byłem na randce z bardzo atrakcyjną kobietą w moim guście - i było podobnie miała dzieciaka 16 miesiecznego, nie pracowała i mieszkała z rodzicami, całe życie pracowała za granicą w ambasadzie we włoszech a jej marzeniem było pracować dla ONZ i zbawiać ludzkość. Też nie chciała alimentów od ojca dziecka.  To było pierwsze i ostatnie spotkanie z tą panią.

 

Jak postąpisz - sam zdecyduj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2021 o 22:16, Tadamichi Kuribayashi napisał:

A u mnie w rodzinie wujek w 1990 związał się z mamą z dwójką dzieci. I związek jest udany. Dzieciaki szanują go. Tak samo jak ciotka. Kluczowym jednak jest fakt że:

- jest to pokolenie naszych rodziców a więc nie zepsute jak obecne

- obydwoje mają studia wyższe zrobione w czasach gdy owe prezentowały wartość

- wpojone chrześcijańskie wartości

- hajsu pod dostatkiem a więc i mniej powodów do stresu

 

 

Mógłbyś doprecyzować? Co z ojcem dzieci? Żył, zginął? Jeśli był rozwód to Twój argument o wpojonych wartościach chrześcijańskich jest jakby naciągany, bo w chrześcijaństwie małżeństwo jest nierozerwalne, więc jakby żyli cały czas w grzechu nie po chrześcijańsku... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nigdy więcej żadnej (ale to żadnej) SM.

W dniu 15.09.2021 o 19:50, trop napisał:

Zawodnik spotyka się z taką samotną matką. Po jakimś czasie angażuje się w tą relacje. Ma w okresie promocyjnym oczywiście dobry sex, ochy, achy, trzymanie się za ręce, patrzenie w oczy itd... Zamieszkują ze sobą i z bąbelkiem.

Po jakimś czasie, rok, góra 2 zaczynają się kłótnie, jazdy o nic. A najwięcej że mało kasy do domu przynosi, mało łoży na bąbelka etc.

I teraz clu sprawy. Dużo facetów, szczególnie tych o niskiej samoocenie uzależnia się od takiej partnerki. Uzależnia emocjonalnie. 

A SM poczyna sobie coraz bardziej. Fochy o nic, kłótnie, brak szacunku, brak lojalności, zaczynają się też pojawiać inni faceci.

Facet już nie ma sexu, kasę wkłada w związek, bąbelka i po jakimś czasie jest wrakiem emocjonalnym. 

 

 

Siedziałem dokładnie w takim syfie.

Magia cipki zadziałała.Nikomu tego nie życzę.

Cały czas to odchorowuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.