Jump to content

Recommended Posts

Z taką panią jak opisujesz to tylko FWB lub ONS, nic więcej, oczywiście jeśli masz twardy mindset do tego. Chłopie, na co Ci pchać się w związek z kobietą z niemowlęciem, mało jest bezdzietnych? Już na starcie pakujesz się w problemy. Odpuść to zanim się zaangażujesz lub ewentualnie weź na ons jeśli masz duże parcie na seks. 

Uwierz mi, bracia Ci dobrze piszą, posłuchaj dobrych rad. Sam przerobiłem związek z SM, myślałem że schematy nie zadziałają i będzie dobrze. Ależ skąd, oczywiście że zadziałały i wyszło, że pani szukała tak naprawdę tatusia dla swojego bombelka i po to byłem potrzebny. Nie chciałem nim być, wiec ewakuowałem się póki nie było za późno. I Tobie też radzę tak zrobić.

• Like 2
  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nad czym tu sie zastaniawiać??? Nie wiesz, że nieważne kto spłodził, ważne kto wychował. Ja bym szedł jak dziki dzik prosto w żołędzie.   Nie zapomnij uznać prawnie za swoje jeszcze przed śl

Poważnie chcesz wychowywać cudze dziecko? Bycie ojcem na pełny etat to jak druga praca. Dziecko czasem zwymiotuje, pupę musisz mu podetrzeć, często cię oślini, chodzi po tobie jak jestest zmęczony po

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.