Skocz do zawartości

Samotna matka 30+


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
5 godzin temu, Gixer napisał:

Przemyślałem swoje zachowanie u przyznaje ze bylem debilem 🤣🤣🤣

 

Skąd mi to kurwa przyszło do głowy żeby się za nią brać to nie wiem. 

 

Wybaczcie 😁

 

 

@Gixer A tak chronologicznie.

Zrobiłeś jej jakieś zlecenie. Jakoś tam weszła Ci w oko. Założyłeś we wrześniu temat na forum. W październiku przekonałeś się, że za bardzo gada o dziecku na Waszym spotkaniu i że się wycofasz.

A co działo się dalej? 

 

Po prostu tu się historia ucięła i dziś odkopałeś wątek z przemyśleniami "po co mi to było, byłem idiotą"?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miszka napisał:

@Gixer A tak chronologicznie.

Zrobiłeś jej jakieś zlecenie. Jakoś tam weszła Ci w oko. Założyłeś we wrześniu temat na forum. W październiku przekonałeś się, że za bardzo gada o dziecku na Waszym spotkaniu i że się wycofasz.

A co działo się dalej? 

 

Po prostu tu się historia ucięła i dziś odkopałeś wątek z przemyśleniami "po co mi to było, byłem idiotą"?

 

Gdzieś na forum ktos pisał o związku z samotna mami i mnie olśniło że też miałem takie pomysły. Dziś ten pogląd mam już mocno ugruntowany i jest to dla mnie oczywiste ale kiedyś nie było. 

Ja po zjebie forumowiczów odpuściłem temat. 

Dziś już wiem że to najgorszy z możliwych ale wstyd mi że kiedyś takowy miałem 🤣🤣🤣

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 08:55, Gixer napisał:

To druga kobieta w moim życiu

Tym się nie sugeruj, gdybym cofnął wskazówki zegara, to bym to olał, chodzenie, podrywanie panien, czy umawianie się na randki, a poszedłbym na konkretny kierunek studiów, uczyłbym się języków, dopiero później zacząłbym się rozglądać za paniami.

2 kobieta, to o niczym nie świadczy.

W dniu 14.09.2021 o 12:18, Terve napisał:

c) dziecko nie jest Twoje i nigdy nie będzie, więc jesteś po prostu do niej doklejony i z czasem tak będziesz traktowany na dalszych etapach relacji

 

Chyba, że chciałby mieć z tą dziewczyną swoje, wówczas zmienia się punkt widzenia, nie zmienia faktu, że najlepiej by było poszukać sobie dziewczyny, która nie ma jeszcze dzieci.

W dniu 14.09.2021 o 21:56, Gixer napisał:

Upraszczanie rzeczywistości tylko na jedną modlę. Na pewno laska która biegle mówi po rosyjsku i skończyła 5 fakultetów puszcza się w kiblu. No kurwa litości.

Nie takie numery były grane, zdarza się, że dziewczyna udająca Bogobojnego aniołka rżnęła się z kim popadnie jak najęta, tylko facet, który związał się z taką skąd ma to wiedzieć ? Także takie przypadki też się zdarzają. 

 

 

Projekt Klaudiusz to udowodnił, mógłbyś zrobić taki numer nawet na innych aplikacjach randkowych, niekoniecznie Tinder.

W dniu 14.09.2021 o 09:54, Baca1980 napisał:

 

Memy po #TAGu: samotna

Ten mem wygrał wszystko.

 

Zdjęcie jak z wakacji marzeń, piękna kobieta, miłość ,rzeka marzeń, jezioro łabędzie :)

 

 

 

 

21 godzin temu, Gixer napisał:

Skąd mi to kurwa przyszło do głowy żeby się za nią brać to nie wiem. 

Zauroczenie, sam jakbym miał brać pannę z dzieckiem albo 2x dziećmi, musiałaby wyglądać jak modelka, dodatkowo chciałbym swoje.

To by musiałaby być ostateczna ostateczność.

Edytowane przez Druid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 13:14, Gixer napisał:

ale wstyd mi że kiedyś takowy miałem

Wstyd to nie wyciągać wniosków i pchać się w kolejne gówno. Jak ktoś był nieświadomy schematów które powtarzają się - trudno, zdarza się, popełniamy błędy. Gorzej jak robisz to ciągle i ciągle, niestety kilka osób na forum mimo dużego stażu dalej jest zaślepiona. Także nie ma czego się wstydzić, ja też czuję żenadę jak cofnę się pamięcią co odpierdalałem. Było, minęło. Idzie dalej, silniejsi i przede wszystkim świadomi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2022 o 13:14, Gixer napisał:

Gdzieś na forum ktos pisał o związku z samotna mami i mnie olśniło że też miałem takie pomysły. Dziś ten pogląd mam już mocno ugruntowany i jest to dla mnie oczywiste ale kiedyś nie było. 

Ja po zjebie forumowiczów odpuściłem temat. 

@Gixer Mnie by nie zdziwiło, że gada o dziecku. Bo... szuka provider'a i jasno pokazuje "dziecko na pierwszym miejscu". Przynajmniej dawała bardzo jasne sygnały. Te co cwańsze po iluś próbach mocno to na początku ukrywają, urabiają dupką a sprawy wychodzą później, metodą "gotowania żaby".

 

Wszystko co po tym by się działo to droga pod dużą górkę. Może dałoby się coś z tego ulepić ale... kobieta musiałaby wg mnie doskonale rozumieć, że "dała ciała na całej linii" dając się zapłodnić komuś, kto nie nadawał się na tatusia na pełen etat. Tylko ile kobiet w dzisiejszych czasach przy tak dużej akceptacji społecznej/medialnej dla zjawiska samotnych mam, jest w stanie powiedzieć o sobie "kurde... zawaliłam"... mały odsetek.

 

A dla Ciebie jako wolnego faceta to powinna być świadoma, prosta kalkulacja. Masz spadochron, chcesz skoczyć ze spadochronem ale trener Ci mówi "wiesz... ale statystycznie 75% tych spadochronów nie otwiera się poprawnie w trakcie skoku" - skoczyłbyś? No właśnie...

Edytowane przez Miszka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 22:30, teddy1 napisał:

Pewnie duży procent populacji został poczęty na imprezie lub po alkoholu

Mój dawny kumpel wiesz jak zaczął związek? Dziewczyna WZIĘŁA go w kiblu po pijaku. Normalnie jak się poszedł najebany odlać to ona tam poszła za nim i go wzięła w kiblu na desce sedesowej XD HAHHAHAHAHAHA

Jak ich dziecko będzie się pytało kiedyś jak się poznali to ciekawe czy mu prawdę powiedzą XD


Faceci są od małego wychowywani w POCZUCIU OBOWIĄZKU. Ale tak naprawdę NIE MACIE ŻADNEGO obowiązku RATOWAĆ kobiet. 

Dla mnie wychowywanie cudzego dzieciaka jest jakieś anormalne... jeżeli facet jest w 100 proc sprawny to po ki chuj ma łożyć na nie swoje dziecko?

Nawet zwierzęta tak nie robią...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 8
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

Mój dawny kumpel wiesz jak zaczął związek? Dziewczyna WZIĘŁA go w kiblu po pijaku. Normalnie jak się poszedł najebany odlać to ona tam poszła za nim i go wzięła w kiblu na desce sedesowej XD HAHHAHAHAHAHA

Jak ich dziecko będzie się pytało kiedyś jak się poznali to ciekawe czy mu prawdę powiedzą XD

 

:lol:

Paradokument typu ,,Trudne Sprawy", ,,Dlaczego ja" itp się chowa :D

16 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:


Faceci są od małego wychowywani w POCZUCIU OBOWIĄZKU. Ale tak naprawdę NIE MACIE ŻADNEGO obowiązku RATOWAĆ kobiet. 

Dla mnie wychowywanie cudzego dzieciaka jest jakieś anormalne... jeżeli facet jest w 100 proc sprawny to po ki chuj ma łożyć na nie swoje dziecko?

Nawet zwierzęta tak nie robią...

Mocne. Zwierzęta tak nie działają, wychowują swoje. Świat schodzi na ps...Nie ma co obrażać nawet psów :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 08:55, Gixer napisał:

Ona nie chce alimentów ani nic innego od niego.

 

Pewnie nie wie kto jest ojcem.

 

Ja bym nie skreślał samotnej matki na starcie, przypatrz się sytuacji jak to wygląda czy faktycznie jest taka ogarnięta czy ktoś jednak za tym stoi i sponsoruje - możliwe są alimenty na dziecko i na nią.

 

Ale bezwzględnie jedną rzecz musisz pilnować od samego początku - żadnego sponsorowania ani jej ani dziecka. Nigdy. I wtedy wyjdzie o co tak naprawdę chodzi.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rarek2 napisał:

 

Pewnie nie wie kto jest ojcem.

 

Wtedy ma kobieta zonka od kogo by ciągnąć te alimenty :D Któremu rozłożyłam nogi :lol:

20 godzin temu, rarek2 napisał:

Ale bezwzględnie jedną rzecz musisz pilnować od samego początku - żadnego sponsorowania ani jej ani dziecka. Nigdy. I wtedy wyjdzie o co tak naprawdę chodzi.

 

Bardzo ważna rzecz. Odejście od myślenia, że dla myszki wszystko bo ma tzipe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.09.2021 o 09:24, Gixer napisał:

Z drugiej strony dziecko ma kilka miesięcy a widać że ona zajebiscie dba.

 

Nie, nie i jeszcze raz nie. Zostańcie po prostu przyjaciółmi. Jak się domyślam jeszcze nawet nie bzyknąłeś tylko przytuliłeś a już masz dziecko na głowie z najbardziej męczącymi przywarami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcineS napisał:

 

Nie, nie i jeszcze raz nie. Zostańcie po prostu przyjaciółmi. Jak się domyślam jeszcze nawet nie bzyknąłeś tylko przytuliłeś a już masz dziecko na głowie z najbardziej męczącymi przywarami.

Temat już odpuściłem. 

Moim zdaniem nie ma takiego przypadku żeby mężczyzna wiązał się z dzieciata kobieta. Jedyny wariant to fakt że mąż umarł. Każdy inny jest obarczony dużym ryzykiem bo wersji męża nigdy nie poznasz... 

Nigdy też kobieta nie przyzna że to jej wina więc... Szkoda czasu. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gixer Tak doczytałem, pośpieszyłem się trochę z odpowiedzią zanim przeczytałem cały wątek. Dobra decyzja i najlepszego w życiu!

 

Żeby nie było totalnie offtop to ja też się raz zdecydowałem testowo na związek z samotną matką, lubię dzieciaki, harmider w domu i generalnie duże rodziny. Raczej były odchowane, jeden tylko kłopotliwy, ale trzymany na krótko szanował mnie bardziej niż matkę. Także da się to ogarnąć, choć inna sprawa z niemowlakiem, to bardzo wdzięczny czas choć wymaga działania  zespołowego i bardzo dużego "dopasowania się" rodziców - mam dwoje dorosłych dzieci więc wiem o czym mówię.

 

Chyba z półtora roku razem wytrzymaliśmy (choć bez mieszkania razem) także nienajgorzej. Natomiast kopa dostała za pojebane akcje emocjonalne, które mnie generalnie nużą i nudzą. Zdała do końca moją sprawność "trzech sosenek" która składa się z etapów:

  • po pierwszej dramie rozmowa z dokładnym wytłumaczeniem czego sobie nie życzę i jak ma być oraz informacją co się stanie jak nie uszanuje mojej prośby
  • po drugiej dramie kara w postaci zerwania i kopa za drzwi na miesiąc-dwa żeby przemyślała czy warto i na czym jej zależy
  • po trzeciej kopa za drzwi definitywnego, za niedostosowanie się. Next.

Nie uwierzycie! Kolejna która była zaskoczona tym że trzeci etap się wydarzył! Dlaczego nasze witaminki, takie inteligentne i wykształcone, nie potrafią słuchać tego co się do nich mówi?? 🤣🤣🤣

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2022 o 13:09, MarcineS napisał:

Nie uwierzycie! Kolejna która była zaskoczona tym że trzeci etap się wydarzył! Dlaczego nasze witaminki, takie inteligentne i wykształcone, nie potrafią słuchać tego co się do nich mówi?? 🤣🤣🤣

 

Bo są święcie przekonane, że im wszystko wolno.

 

Do tego stopnia, że potrafią zrobić shittest w postaci zerwania relacji z ich inicjatywy chcąc wymusić na samcu proszenie się o powrót na ich warunkach. Jakże wielkie jest ich zdziwienie i płacz gdy po takiej akcji samiec odchodzi w siną dal, nie mając wcale ochoty do nich wracać.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, nihilus napisał:

Do tego stopnia, że potrafią zrobić shittest w postaci zerwania relacji z ich inicjatywy chcąc wymusić na samcu proszenie się o powrót na ich warunkach.

Miałem taką akcję z jedną mamuśką. Oczywiście wiem co jest 5 i żadnych zabaw w rodzinkę nie było, twardo postanowione warunki i rama sztywna jak kolana majora.

 

Pani się zblokowała emocjonalnie cokolwiek to znaczy, przez co została zdegradowana z worka na spermę do worka jana niezbędnego, czytaj poszła na śmietnik. Coś tam pieprzyła żeby zostać przyjaciółmi, ale nie jestem frajerem by wierzyć w przyjaźń męsko-damską, nie ma dupy nie ma przyjaźni. Amen.

 

Trochę szkoda, fajna kurewka, na rurze zatańczyła i masażystką była, no i za darmo. Szybko takim się wersja demo kończy, a najlepsze jest walenie red pillem prosto w twarz :D

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.