Skocz do zawartości

[USA] Jak wykorzystać kobiece walory w polityce?


Rekomendowane odpowiedzi

Naczelna socjalistka polityki USA, kongresłumen demokratów Alexandria Ocasio-Cortez bezwzględnie walczy o opodatkowanie przebrzydłych bogaczy na gali charytatywnej dla bogaczy.

Kto by nie przyklepał takiej śmiałej propozycji (prosto w pupcię)? 😅

 

210913210627-34b-met-gala-red-carpet-202

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • deleteduser116 zmienił(a) tytuł na [USA] Jak wykorzystać kobiece walory w polityce?

Dzięki temu biedniejszym będzie żyło się lepiej. A nie, wróć...

 

https://youtu.be/qje1PDKkAaM?t=4936

 

Mentzen wszystko wyjaśnia, ale nie, nie polecam wysyłać tego lewakom, bo i tak nie zrozumieją.

 

(od 1:22:16 jeśli nagranie automatycznie się nie rozpoczyna od tego momentu)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok Klaudii Jachiry czy mojej "ulubionej" wręcz parlamentarzystki Joanny Scheuring-Wielgus AOC jest dla mnie wybitnym przykładem tego, żeby kobiety nie szły do polityki. Jakiś dziwnym trafem jak Donald Trump obniżył podatki, to wpływy z nich do budżetu USA zwiększyły się, a kilka amerykańskich korporacji (w tym ta, w której pracuję) postanowiła się tymi oszczędnościami podzielić z pracownikami. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AOC to fajna dupencja, ale też wybitny przykłąd tego że kobiety w polityce to kompletna pomyłka. 

 

Może, i ma dobre serduszko. Może jest agentem czerwonych. Może świadomym może nieświadomym.

 

Kto wie. Ja widziałem głównie jej gafy (kolosalne swoją drogą). 

 

Talibany kobiet nie dopuszczają do rady starszych która decyduje o wszystkim co się dzieje w wiosce, i pokonują każde imperium jakie powstało. O czym to świadczy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, wstęp na tą imprezę to ponad 20 tysięcy funtów... załóżmy, że rzeczywiście jakaś część pójdzie na cele charytatywne :). Ale zamiast "nakarmić biednych" i wystąpić np. w sukni za 20$ z taniego second-handu, AOC zamówiła sobie suknię za ile, pewnie z kilka tysięcy $ lekko? To przypomina stary dowcip, "naród je kawior i pije szampana ustami swoich przedstawicieli".

1 hour ago, Krugerrand said:

AOC jest dla mnie wybitnym przykładem tego, żeby kobiety nie szły do polityki

Wszytko kręci się wokół pytania, kto jest jej "Mieciem Wachowskim".

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Trevor said:

jej gafy (kolosalne swoją drogą). 

 

Jak ktoś popełnia takie gafy i nic sobie z tego nie robi to albo jest głupi albo psychopata. Jeśli pani

7 hours ago, Trevor said:

ma dobre serduszko

to nie jest psychopatką, co oznacza, że jest zwyczajnie głupia, a to ja skreśla jako polityka.

 

W związku z powyższym, może i

7 hours ago, Trevor said:

fajna dupencja

ale ja bym takiego dzbana w domu nie zdzierżył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, ciągnie swój do swego.

 

Projektantka sukni "tax the rich", nie płaci podatków i wypłat swoim ludziom. Jeśli dobrze zrozumiałem, wisi skarbówce ponad 100 tys. niezapłaconych podatków (otrzymała 15 nakazów w tych sprawach) i ponad 60 tys. ludziom.

 

Nie ma to jak socjaliści i ich wolność.  Wolność kradzieży.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.