Skocz do zawartości

Toaletowa dyskryminacja


Endeg

Rekomendowane odpowiedzi

 

One jak ksiezniczki od maleńkości już z założenia są traktowane. My jak dodatek, typu parobek, sługus ich i systemu...

 

https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,27572294,liceum-w-zabrzu-wyremontowalo-toalete-dla-dziewczat-przez.html#s=BoxOpImg13

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

A ja się nie dziwię. 

 

U mnie wyremontowano męskie toalety. Po miesiącu zostały zdewastowane. 

Jak męskie toalety ? 

Do męskich toalet chodzisz ? 

Nie boisz się ? 

Że jakiś napalony samiec Cię będzie podrywać ? 

 

Ja nie wiem jak kobiety mogą chodzić do damskich ubikacji, a nie raz się z tym spotkałem ...

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, cst9191 napisał:

6wrsK1D.png

 

 

 

 

Prawda jest taka, że mało, któremu femoidowi potrzebne jest żreć, spać i żeby nie kapało na łeb.

Czyż nie jest tak, że kiedy mężczyzna myśli (kobieta nigdy) zarobić więcej, zadbać o zdrowie uprawiając sport, wychować jakieś dziecko pokazując mu, że są granice i nie wolno mu wszystko co się żywnie podoba itd... to femoid mówi : nic nie mówi bo ma pusto we łbie i dalej wkleja tępą mordę w smartfona.

Myślę, że prawie 100% kobiet tak w zasadzie postępuje.

A tu teraz - jak mężczyzna zarobił więcej na tym samym stanowisku za lepsze wyniki, to nagle wielki strzał z pizdy. Śmiechu warte!

 

@Libertyn stary ty jesteś naprawdę tak przyjebany, że nie widzisz, że tu nie o toaletę chodzi ?

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Toaleta w LO?

241690977_248991680564041_21950245285113

 

Rozumiem, że jeszcze z państwowych pieniędzy? Gdzie jest organ nadzorujący szkołę i wniosek o niegospodarność dyrektorki? I to jeszcze w czasach plandemii, która i tak zaraz wyśle uczniów na zdalne do 2025 AD.

 

edit:

Pewnie zostały nadmiarowe środki na remonty, bo zdalne nauczanie i nie było na co wydawać... no to, jak to jest przyjęte w budżetówce, wywalili na siłę "żeby się nie zmarnowało".

I dlatego szkolnictwo powinno być sprywatyzowane.

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mati248 napisał:

Jak męskie toalety ? 

Do męskich toalet chodzisz ? 

Nie boisz się ? 

Że jakiś napalony samiec Cię będzie podrywać ? 

Ryzyko że spotkam geja jest niskie. 

Zresztą nie projektuj swoich gejowskich fantazji na mnie. Jestem hetero. 

Cytat

Ja nie wiem jak kobiety mogą chodzić do damskich ubikacji, a nie raz się z tym spotkałem ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matriarchatu w Polsce ciąg dalszy. Najlepszy komentarz w artykule odnośnie wypowiedzi na temat nierówności. "Uważni obserwatorzy zauważyli, że Malinowski zestawił zdjęcia pisuarów w męskim z umywalkami w damskim". Zamiast odnieść się do zarzutu, lepiej się przyczepić o zdjęcie, dziennikarski poziom dna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem treningi, biegi, dziś ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Jutro bieganie. 

 

Znaki na niebie i ziemi wskazują, że czekają nas ciężkie czasy. A ta pierdolona toaleta to symbol nowoczesnego "równouprawnienia" czyli dyskryminacji mężczyzn. Świat oszalał.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już dziewczyny w liceum się programuje, że są wyjątkowe i zasługują na wszystko co najlepsze.

Nierówność i dyskryminacja mężczyzn nawet młodych chłopaków jest na porządku dziennym.

Oczywiście kto za to wszystko płaci mężczyźni bo większość jest podatnikami.

Za moich czasów szkolnych nie było takich toalet dodatkowo już wtedy faworyzowało się dziewczyny.

Ciekawe co jeszcze wymyślą te chore lewackie łby?

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dassler89 napisał:

Zgadnij gdzie był większy syf? W damskiej czy męskiej?

U mnie w pracy z damskiej toalety, roznosi się czasem na całe piętro, smród typu "zepsute śledzie z puszki". I gdyby nie drzwi, to i u nas na hali pewnie by był.

 

13 godzin temu, Jonash napisał:

u mnie wyremontowano damskie toalety i po tygodniu zostały zdewastowane.

Pamietam że obojętnie do ktorej szkoły chodziłem, to zawsze śmierdziało z damskiej, a ż męskiej w ogóle. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patton napisał:

U mnie w pracy z damskiej toalety, roznosi się czasem na całe piętro, smród typu "zepsute śledzie z puszki"

 

Sprzątaczka u mnie w robocie woli sprzątać męskie obsikane kible niż damskie😁

Kiedy wchodzi do damskiej słyszę kuuurwa znowu😆

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 17:05, cst9191 napisał:

Jestem oburzony. Zamiast robić łazienkę jakimś licealistkom, powinni wyremontować ją zasłużonemu dla Polski Prezydentowi Kononowiczowi:

Sprawa powinna zostać skierowana do prezesa Biura Interwencji Obywatelskich Kondonowicza. Może wtedy wyremontują i męską łazienkę w zabrzańskim liceum.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzy_siek napisał:

Sprawa powinna zostać skierowana do prezesa Biura Interwencji Obywatelskich Kondonowicza. Może wtedy wyremontują i męską łazienkę w zabrzańskim liceum.

 

Zawiadomienia działają dla jego nie dlatego, że faktycznie coś ujawniają, ale dlatego że każdy się boi ewentualnej kontroli :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze tak było, ale ludzie mają krótką pamięć. Nawet, jak obrazisz dziewczynkę to od razu dywanik, rodzice wzywani i wielka obława. Kadra nauczycielska złożona w 90% z kobiet. Ja pierdolę, co za koszmar. Mi w pracy jest lżej niż w pierdolonej szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.