Skocz do zawartości

Trauma na resztę życia - pół żartem, pół serio


Wolumen

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, gaźnik napisał:

Aż mi się przypomniało co kobiety odpierdalały gdy ja byłem po rozwodzie i z racji że byłem wolny i niezależny, umawiałem się dużo, dużo randkowałem i podrywałem.

Możnaby książkę o tym napisać.

A co do wierności pań, oj, to mam takie historie, że od tamtej pory to już wogóle się nie przywiązuję do bab. Nie ma po co.

No ta akurat była wolna, rozwódka.

Co prawda nie wiem czy była wierna ex mężowi, bo one zawsze zrzucają winę na faceta. W życiu nie spotkałem kobiety, co by się przyznała do błędu ze swojej strony w relacji d-m.

 

Ale faktycznie, mam 40 lat, a poczułem się jak 14 latek, bez żadnego doświadczenia.

Myślałem,że takie akcje to tylko w tanich produkcjach Polsatu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolumen napisał:

 

Myślałem,że takie akcje to tylko w tanich produkcjach Polsatu.

 

Bracie, jeśli jesteś na starcie swojego nowego życia, to przygotuj się na więcej ;) Przechodziłem to. Raz, że będziesz miał wspomnienia które po czasie będą zabawne, dwa, nauczysz się ile te baby są warte. Nie będę zaśmiecał wątku swoimi wypocinami, ale jak kiedyś będzie temat na temat jak laski same wskakują na bolca nie patrząc na nic, jakby jutra miało nie być, to coś tam wysmaruję. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maroon napisał:

Trzeba było panią zamknąć w kuchni, a zruchać Yorka. Pani by się więcej nie odezwała i po problemie. 

 

Ps. Największą tragedią życiową większości facetów jest to, że myślą chujem, a nie głową. 

 

To chyba nie o mnie?

Rok czasu nie miałem seksu, więc gdybym naprawdę myślał chujem to bym ją tam wydymał aż by iskry leciały i miałbym w poważaniu dzieci czy nawet potencjalne wparowanie jej exa na chatę z synem.

 

Ja właśnie wziąłem w/w okoliczności pod uwagę i zwinąłem żagle.Nawet nie zdjąłem koszulki ani spodenek.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Raczej nie, wiele kobiet całuje swoje zwierzęta, choć wcześniej one lizały swój odbyt, czy wąchały kał innego stworzenia i dotknęły go np pyszczkiem.

Ahh no już nie przesadzajcie, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy mordy przez psa wylizanej nie miał😂😂😂

Edytowane przez Mosze Black
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, Wolumen said:

czy to sytuacja jednak była mega chora

Mocna konkurencja w tym domu, co byś nie robił dla pani byłbyś na piątym miejscu po:

- 3.5 latku

- 12 latku

- yorku

- byłym mężu

3 minutes ago, Mosze Black said:

Ahh no już nie przesadzajcie, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy mordy przez psa wylizanej nie miał😂😂😂.

Lekko rzucam bo się zawsze bronie i odwracam :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolumen kto wybrzydza, ten nie rucha, hahaha 

 

No dobra, a tak na poważnie, to serio Ci współczuję i łączę się w bólu (już widzę w wyobrazni ten moment kiedy byś zdjął gacie a pies zaczał lizać Ci jaja, hehe).

 

PS.> Masz trochę pesymistyczne myślenie, powinieneś spokojnie wyrwać pannę < 30 bezdzietną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna dziewczyna też ma Yorka.

Jak byłem u niej pierwszą noc to się właśnie zdziwiłem. Wbijam w łóżko, a tak kurde ten szczur mi na klatę wbija xd

 

Dopiero przed wczoraj doszło do mnie że lizałem ciało laski po jej psie... Kurwa.

A te psy tą walą rzeczywiście, nie cierpię tego zapachu. I kurde baba nie rozumie, że pies łazi po trawniku, a potem wbija na kołdrę. 

Te baby są obleśne i śmierdzące, kurde jak można mieć taką tolerancję na brud? A kiedyś myślałem, że to one są czyściutkie. 

 

Niestety, zaprosiłem ją do siebie i dałem się przebłagać, żeby pies był na jej połowie łóżka.

Teraz żałuję trochę, że uległem i się zgodziłem, bo szczur czasem zapuszcza się na moją połówkę.

 

Wszędzie jakieś miski, kości, zabawki... kurła... Piesek fajny ale nie do mieszkania z nim.

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Wolumen said:

 

Mam 40tkę na karku, zdaję sobie sprawę,że nie znajdę kobiety, która spełnia moje kryteria choćby w 70%.

 

Znajomy, lat 44, czwórka dzieci, rozwiedziony, znalazł sobie himalajkę, lat 26, bezpośrednio po studiach, młoda lekarka. Laska go namawia na śluby i bombelka. 😁 FAKT, że dostarcza sporo emocji i nie jest najbiedniejszy (ale zamożny też nie - instruktor żeglarstwa, dawny zawodnik windsurfingowiec, towarzystwo około Kusznierewiczowe). Do tego ma 171cm. 😂 Laska przeciętna z urody, ale zgrabna. 

 

Także niby można. Pytanie jak długo to się utrzyma. Na razie już 1,5 roku razem. 

 

 

1 hour ago, Wolumen said:

 

To chyba nie o mnie?

Rok czasu nie miałem seksu, więc gdybym naprawdę myślał chujem to bym ją tam wydymał aż by iskry leciały i miałbym w poważaniu dzieci czy nawet potencjalne wparowanie jej exa na chatę z synem.

 

Ja właśnie wziąłem w/w okoliczności pod uwagę i zwinąłem żagle.Nawet nie zdjąłem koszulki ani spodenek.

Bo masz jakieś hamulce moralne powiedzmy. Ale ruchanie cię napędza i zapewne podświadomie szukasz takiej, co szybko da. Typowy efekt zielonej trawki po nastu latach z jedną myszką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mosze Black napisał:

Ahh no już nie przesadzajcie, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy mordy przez psa wylizanej nie miał😂😂😂

 

Rzucam głazem narzutowym. Jakiś czas temu dzieci uświadomiłem, co psy robią z jajami, kupami, jęzorem. W sumie widziały, ale mózg w trybie "jaki przefajny piesek" tego nie rejestrował kompletnie. I skończyło się "całowanie".

 

7 minut temu, Carl93m napisał:

Piesek fajny ale nie do mieszkania z nim.

 

Oj tam, to już coś na start jak fajny. Po wypączkowaniu ona zajmie się dzieckiem, a Ty zostaniesz etatowym "szczurołapem" do wyprowadzania itd. To jest proxy dla bobasa.

 

1 godzinę temu, Wolumen napisał:

Ale faktycznie, mam 40 lat, a poczułem się jak 14 latek, bez żadnego doświadczenia. Myślałem,że takie akcje to tylko w tanich produkcjach Polsatu.

 

Świat kobiet z odzysku szukających spełnienia już raduje się, że nadchodzisz by pokazać Ci swoje piękno. Btw w łazience można się zamknąć, mały hint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej luzu takie akcje to chleb powszedni. Żyłeś w bańce 16lat teraz zobaczysz jak wygląda prawdziwe życie :D

Jak przeżywasz takie historie to odpuszczaj szybciej jak ci coś nie gra.

Nie spodziewaj się zbyt wiele od kobiet. Może kiedyś mile się zaskoczysz, a jak będziesz coś jednak oczekiwał to będziesz się ciągle bulwersował jakie one są i co potrafią robić. 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 18:55, Wolumen napisał:

czy to sytuacja jednak była mega chora?

Tak była mega chora.

 

Ale może poprzednik/poprzednicy byli tak napaleni, że im to nie przeszkadzało, albo byli takimi pizdeuszami, że bali się zakomunikować pani, że nie jest to normalne. Więc może ona zaczęła tego typu sytuacje traktować jak coś w miarę normalnego właśnie po doświadczeniach z jakimś poprzednim białorycerzem.

 

W dniu 15.09.2021 o 18:55, Wolumen napisał:

Do Pani nie odzywam się od soboty, nie odpisuję na jej wiadomości.

Czemu?

Skoro jest komu zaopiekować się dziećmi:

W dniu 15.09.2021 o 18:55, Wolumen napisał:

czasem wyskoczyliśmy do kina jak jej rodzice zajęli się dziećmi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 22:01, maroon napisał:

Biologia to jest u psow, kotów, małp człekokształtnych. A człowiek po to został obdarzony mózgiem i myślą, aby zeń korzystać. 

 

Sorry, ale to takie pierdolenie jest, że "biologia". Są po prostu niedojeby, które by ruchały wszystko, co na drzewo nie ucieka i najczęściej potem marnie kończą na własne życzenie. 

. Ja sam dokonuje selekcji kogo "rucham", znam jednak typow, ktorzy nie maja zadnych zasad i osobiscie nimi gardze. Jednak uwazam, ze warto miec na uwadze ta "biologie" i te osoby, ktore nie potrafia myslec racjonalnie, wykluczac z wlasnego grona - mamy wowczas pewnosc, ze taka osoba nie kieruje sie logika, tylko miotają nią płytkie motywacje - cheć zaliczenia, poczucia plytkich emocji. Te osoby nie rozni sie niczym szczegolnym od tych wlasnie malp człekoksztaltnych. Dla 90% facetow laseczka na instagramie co pokazuje dupe to "ale fajna dupa, ale bym ja bral", dla swiadomego faceta "to jest panna ktora szuka atencji i tak na prawde leje na wszystkich spermiarzy". Dlatego uwazam, ze biologia jest wazna i warto sie nia kierowac przy doborze towarzystwa. Moim zdaniem warto to wiedziec i ciesze sie ze to zrozumialem. Jestesmy mniejszoscia bracie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wolumen napisał:

Ponadto laska kompletnie bierna w lozku, jak kłoda i poza calusami nie robiła nic.

 

Z wczesniejszych rozmów dowiedzialem się też,że nigdy nie miała orgazmu w czasid seksu, jedynie podczas masturbacji.

Czytam o tym i nazywa się to anorgazmia.

Podłoże w wiekszosci psychologiczne, np. depresja.

A jak tak co innego.

 

22 godziny temu, Wolumen napisał:

Dlatego podziękowałem, bo zdaje się,że byłyby z nią potężne problemy.

Prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 19:32, mac napisał:

Podobne i znacznie gorsze historie przerabiałem, w tym wymiotowanie na mnie, wjebanie współlokatorowi środków nasennych do drinka przez panienkę, żeby przestał pierdolić i dał się ruchać w spokoju, bzykanie zaraz przy śpiącym dziecku, co ją według mnie jeszcze bardziej nakręcało, kwiatki w stylu rodzice wyszli na 5 min do ogrodu, a ona się rozbiera i mnie ciągnie na siebie, zwykły obiadek rodzinny, 2 minuty zostały, a ona ruchać się chce i się obraża później i wiele, wiele innych rzeczy :) Lizanie po wymiotowaniu też przerobiłem. Albo panienka wpierdoliła kebaba z cebularzem, na maksa dojebana, odbijało jej się i do lizania się zbliża, a ja z odruchem wymiotnym. Kurwa, mógłbym tak bez końca. Kobiety to najbardziej obrzydliwe istoty, jakie dane mi było poznać ;) Sam też mam trochę za uszami, ale nie w takiej skali. Jedna zalała krwią moje łóżko i tak zaczęło jebać, że gula mi się odbiła żołądkowa dosłownie, musiałem wyjść z chaty. Tak zaczęło jebać. Spałem z panienką, która nóg nie ogoliła 😆 Ty jeszcze nie wiesz, co się może zdarzyć 😆 Tak, nie dziwcie się, że zostałem mgtow 😆 Nikt tego nie zniesie psychicznie. Aha, no i weneryka od panienki raz złapałem, co mi obrzydziło temat, właściwie do tej pory.

 

Wszystkie samotne matki, które poznałem klepały się przy dziecku. To jest wręcz wpisane w ten obraz. Nawet moja stara się ruchała z chłopami, jak byłem w domu. Grałem na kompie, albo słuchałem muzyki, bo co poradzisz?

 

Tyle niedobrego psioczysz na kobiety, piszesz o ascetycznym życiu, a jednak jedna z najbliższych Ci osób, którą często wspominasz i z którą pewno spędzasz część wolnego czasu to koleżanka.

Fakt, nie łączy Cię z nią sex, ale mimo wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 07:13, Wolumen napisał:

Juz z dwojga zlego wole rozwodke, bo jest szansa,ze to facet byl winien rozwodu

 

@Wolumen, z tym może być naprawdę różnie (jeszcze w obecnych czasach), nie byłbym tego taki pewien. Jedynie wywiad środowiskowy/detektyw mógłby dać więcej informacji nt. przeszłości pani.

W dniu 16.09.2021 o 08:56, Johny_B napisał:

Zadbana 30stka z Ukrainy oszaleje na Twoim punkcie

 

Bo ma też w tym interes, chociażby potencjalnie polskie obywatelstwo. Też to przerabiałem, z jedną Ukrainką, musiałem się od niej opędzać, jak od natrętnej muchy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 13:44, fruit napisał:

Kot do wyra się nie pakuje, ale sypia na krześle na przeciwko łóżka, jak przychodzi czas na bara-bara to kot jest wypraszany z sypialni i drzwi zamykane 😂 

Taa wyproś kota. Akurat.

Moja była miała kota i ten futrzasty skurwiel zawsze był po niewłaściwej stronie drzwi, darł mordę i drapał po framudze akurat najczęściej wtedy kiedy byłą posuwałem.

Nie ma to jak zleźć z baby i ze stojącą fujarą w gumowcu otwierać drzwi kotu żeby jaśnie pan skurwiel raczył wejść lub wyjść i przestał drzeć ryja.

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mac napisał:

U mnie to wszystko żart, a nie jakieś tam psioczenie xD Z przymrużeniem oka patrz na moje publikacje.

To weź to jakoś lepiej ubieraj w słowa, aby dało się z nich wyczytać sarkazm.

 

Obejrzałes ten Atlas Chmur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 19:32, mac napisał:

Albo panienka wpierdoliła kebaba z cebularzem, na maksa dojebana, odbijało jej się i do lizania się zbliża, a ja z odruchem wymiotnym.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dokładnie!

Kobiety nie mają hamulców jak chcą się ruchać.

Ja mam coś takiego, że jak przy zbliżeniu poczuje jakiś nieodpowiedni zapach, szczególnie z japy to automatycznie przechodzi mi ochota. Sam bardzo dbam o czystość swojej paszczęki i jestem na to szczególnie uczulony.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jaro670 napisał:

Moja była miała kota i ten futrzasty skurwiel zawsze był po niewłaściwej stronie drzwi, darł mordę i drapał po framudze akurat najczęściej wtedy kiedy byłą posuwałem.

Też tak miałem i kurwa mac musiałem futrzastego skurwiela wpuścić. Choć najzabawniejszą sytuacje miałem jak posuwałem pannę w nocy na placu zabaw i ktoś policję wezwał, chłopaki poczekali jak skończę więc tutaj duży plus ale później mi mandat dowalili, najpierw chcieli tylko mi ale ja zaraz zaraz przecież sam tego nie robiłem więc i jej dojebali 😎 Nie pamiętam ale to jakieś grosze były. Zabawna historyjka :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 11:22, Exar napisał:

. Btw w łazience można się zamknąć, mały hint.

Miałem to samo pisać, ubiegłeś mnie.

Było zamknąć pchlarza w pokoju, zatargać panią do łazienki i zerżnąć na stojaka przed lustrem. Mało aktywna - trudno, jak było ciśnienie to należało zrobić swoje i potem iść do domu.

 

Masz bracie @Wolumen opory bo zawsze, przez wiele lat było kulturalnie i po cichu. Przyzwyczaj się, że po rozwodzie żyjesz teraz w innym świecie, gdzie rozmaite krzywe akcje są na porządku dziennym. Tak teraz będzie, baw się tym i miej bardziej wyjebane na całokształt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.