Skocz do zawartości

Polka biła męża na wakacjach


Rekomendowane odpowiedzi

Straszne.

 

Cytat

Podczas składania zeznań przez 56-latka, hiszpańscy mundurowi potwierdzili na jego ciele liczne siniaki, rany twarzy oraz zapalenie oka spowodowane biciem. Mężczyzna przyznał, że "przez kilka dni dostawał ciosy" od żony, które otrzymywał "bez powodu, bez sprzeciwu i bez stawiania oporu". Sąd w San Bartolomé de Tirajana skazał Annę M. na dwumiesięczny areszt i zabronił jej zbliżania się oraz kontaktowania z mężem przez rok. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak donosi hiszpański portal Canarias7.es, 34-letnia kobieta stosowała przemoc wobec 56-letniego męża - obywatela Niemiec, podczas wakacji spędzanych w Hiszpanii. Polka biła męża po twarzy, co zostało zaobserwowane w różnych miejscach w hotelu, w którym wypoczywali przez kilka dni.

1 września po godzinie 21:00 w tej sprawie na policję zadzwonił recepcjonista. Było to już po tym, jak 34-latka kilkakrotnie uderzyła mężczyznę w twarz

Przykład skrajnej dyskryminacji mężczyzn, bo po męża to by przyjechali po jednym razie.

No i pokazuje, że nawet taki Niemiec, jak chce młodszą to musi iść w polki. Widać nie tylko u nas witaminki lecą na bogatszych/egzotycznych zagrniczniaków. Zresztą, chyba wszyscy znamy takie przykłady - polki w związku z jakimś gościem z zagranicy, gdzie ten facet nie miał w ogóle brania u rodaczek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

No i pokazuje, że nawet taki Niemiec, jak chce młodszą to musi iść w polki.

No przecież w kwestii kobiet mówimy o ogólnej złej tendencji więc nie dotyczy to tylko Polek. Wczoraj poszedłem do małego sklepiku i śliniła się do mnie Białorusinka czy Ukrainka o połowę młodsza ode mnie. Nawet ładna, ale nie ze mną te numery. Za kilka lat pewnie gdzieś w Hiszpanii też bym od niej plaskacze dostawał.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania to spierdolony kraj, gdzie można wywłaszczyć człowieka z majątki i dać obcokrajowcom, i wystarczy pomówienie o gwałt i mężczyzna idzie do paki. 

 

A naszym witaminkom już się całkiem w głowach popierdoliło: miała chłopa, który za zabierał na zagraniczne wycieczki, dawał wszystko i jeszcze źle. Won do piekła kurwo wściekła!

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie od dziś wiadomo, że p0lki są jedne z najagresywniejszych i najbardziej ordynarnych, wulgarnych kobiet tego świata. Sam widziałem kilka razy jak baba liścia sprzedała mężowi. Słyszałem też wiele od znajomych, jak baba pizga męża. W pierwszej chwili dla wielu jest to śmieszne, ale po dalszej obserwacji już nie. Kobieta może napierdalać męża przez kilka lat, zanim założą jej niebieską kartę jak np. gocha magical. 

Albo w ogóle nie mają zakładanych niebieskich kart. Chłop odda i ma przesrane, traci dostęp do dzieci i srogie kary. Dzisiejsze kobiety zatraciły już swoją delikatność i kobiecość przez całkowitą swobodę praw i obyczajów. Pokolenie naszych mam czy babć było o wiele bardziej subtelnej i kobiece, a kobiety bardzo ciężko pracowały. Szanowały na ogół męża, pracę. Bywały toksyczne żony, matki, ale na pewno nie w takiej skali, jak to jest dzisiaj. Dzisiaj ogólnie facet wrażliwy, dodatkowo emocjonalny ma przejebane z taką babą, bo może być bardzo, bardzo długo cierpliwy, ale raz nie wytrzyma i ... będzie miał poważne problemy, a tego co było wcześniej nikt nie widział.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarkoBe napisał:

Już nie od dziś wiadomo, że p0lki są jedne z najagresywniejszych i najbardziej ordynarnych, wulgarnych kobiet tego świata. Sam widziałem kilka razy jak baba liścia sprzedała mężowi. Słyszałem też wiele od znajomych, jak baba pizga męża. W pierwszej chwili dla wielu jest to śmieszne, ale po dalszej obserwacji już nie. Kobieta może napierdalać męża przez kilka lat, zanim założą jej niebieską kartę jak np. gocha magical. 

Albo w ogóle nie mają zakładanych niebieskich kart. Chłop odda i ma przesrane, traci dostęp do dzieci i srogie kary. Dzisiejsze kobiety zatraciły już swoją delikatność i kobiecość przez całkowitą swobodę praw i obyczajów. Pokolenie naszych mam czy babć było o wiele bardziej subtelnej i kobiece, a kobiety bardzo ciężko pracowały. Szanowały na ogół męża, pracę. Bywały toksyczne żony, matki, ale na pewno nie w takiej skali, jak to jest dzisiaj. Dzisiaj ogólnie facet wrażliwy, dodatkowo emocjonalny ma przejebane z taką babą, bo może być bardzo, bardzo długo cierpliwy, ale raz nie wytrzyma i ... będzie miał poważne problemy, a tego co było wcześniej nikt nie widział.

p0lki przede wszystkim pochodzą z prymitywynych, prostackich domów, gdzie ojcem był chamowaty cwaniaczki janusz a matka typowa przekupka. Jak z takiego genotypu i wychowania miał wyjść ktoś wyważony i kulturalny?

 

Jesteśmy z sporej mierze kołtuńsko - przaśno - robotniczym społczenstwem i tyle.

Edytowane przez jankowalski1727
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MarkoBe napisał:

Bywały toksyczne żony, matki, ale na pewno nie w takiej skali, jak to jest dzisiaj.

Święte słowa. Social media zniszczyły kobiety, potem relacje, a teraz nas niszczą redpillem, black pillem. Większość facetów tego nie chce, ale musi bo przepierdoli swoje życie w małżeństwie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jankowalski1727 napisał:

p0lki przede wszystkim pochodzą z prymitywynych, prostackich domów, gdzie ojcem był chamowaty cwaniaczki janusz a matka typowa przekupka. Jak z takiego genotypu i wychowania miał wyjść ktoś wyważony i kulturalny?

Tak, w ogromnej mierze tak jest, jak piszesz. W większości domów były awantury, chlanie w domu, przemoc, brak zainteresowania książkami, sportem czy sztuką tylko walenie gorzały i pretensje do całego świata. Która kobieta przeczytała chociażby kilka książek nt. samorozwoju, duchowości, medycyny, psychiatrii, psychologii czy coś w tym stylu? Nie, w większości przypadków czytane są harlekiny.

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarkoBe napisał:

Tak, w ogromnej mierze tak jest, jak piszesz. W większości domów były awantury, chlanie w domu, przemoc, brak zainteresowania książkami, sportem czy sztuką tylko walenie gorzały i pretensje do całego świata. Która kobieta przeczytała chociażby kilka książek nt. samorozwoju, duchowości, medycyny, psychiatrii, psychologii czy coś w tym stylu? Nie, w większości przypadków czytane są harlekiny.

Dokładnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamil9612 napisał:

Święte słowa. Social media zniszczyły kobiety, potem relacje, a teraz nas niszczą redpillem, black pillem. Większość facetów tego nie chce, ale musi bo przepierdoli swoje życie w małżeństwie

Tak media społecznościowe to ołtarz atencji. Red Pill czy Black Pill mają potwierdzenie w rzeczywistości czy to się komuś podoba czy nie. Red Pill stawia na rozwój mężczyzny, zwiększenie statusu co przynosi realne efekty i każdy z nas to widział. Black Pill mówi, że głównym determinantem doboru płciowego są zdrowe geny, czyli głównie wygląd i dominujące zachowania. Oba te nurty wzajemnie się uzupełniają, nie ma tam żadnego konfliktu. Red Pill i Black Pill to nie reakcja obronna na hipergamie kobiet( ta zawsze była wdrukowana w ich geny) a reakcja obronna na swobodę obyczajów kobiet, coraz większe prawa i przywileje oraz gnojenie mężczyzny( zwłaszcza białego i najlepiej polskiego) gdzie się tylko da.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awantura zdurniałeś nagle, czy co? A po co ma wrzucać do tematu coś takiego? To temat o tym, że Polka biła męża na wakacjach. Co ty z parytetem na przemoc wyskakujesz. Można się tak licytować. Każda przemoc to patologia, ale ten temat pokazuje, że kobieta to nie jest żaden anioł. Po to jest ten wątek, żeby sobie pewne rzeczy uświadamiać, a nie się licytować (w domyśle). A ty chcesz się licytować? Po chuj? Tak, z każdej strony mamy bydlaków, ale czy to usprawiedliwia damskiego bydlaka? No kurwa. Ty tak piszesz, jakby to ją usprawiedliwiało.

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2021 o 12:22, pinkmartini napisał:

pewnie nie tylko 2 miesiące...

 

Dokładnie. I odpowiednio po celą byłbyś potraktowany.

 

W dniu 16.09.2021 o 14:06, Fury King napisał:

Bo Szwaba biła. Świat jest popieprzony.

 

Mi też go za bardzo nie żal, jako zaborcy. Może to było tak, że popijał sobie drinka ze słomką i parasolką na leżaczku i na głośno obmyślał sobie plan najazdu na  PL. Gdyby chodziło  o inną narodowośc - to tak, jak piszecie- straszne.

 

W dniu 16.09.2021 o 17:14, BumTrarara napisał:

Widać nie tylko u nas witaminki lecą na bogatszych/egzotycznych zagrniczniaków.

 

Może jego rodaczki są ażtak odpychające a śniadzi białym swoich nie dadzą xD.

 

1 godzinę temu, Taran napisał:

czy też by się odważył  i złożył skargę  czy czy cierpiałby w  milczeniu jak  rasowy cuckold

Obstawiam to 2gie.

 

55 minut temu, jankowalski1727 napisał:

p0lki przede wszystkim pochodzą z prymitywynych, prostackich domów, gdzie ojcem był chamowaty cwaniaczki janusz a matka typowa przekupka.

 

Tu nie chodzi o to to, że ojciec pije czy coś tam. One od małego mają wmawiane, zę są: księżniczkami, zasługują na wszystko i niczego się od nich nie wymaga. A później taka ma 2 lewe ręce i usłyszysz 1en z 2 gim tekst - "Mamy równouprawnienie i nie jestem tu kucharką ani sprzątaczką".

 

20 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

gość zabił żonę i dzieci a trupowi żony wydźgał oczy to już nie wrzucicie XD

 

To porównaj sobie liczbę takich przypadków do przypadków, w których maDka pOlka zabija dzieci, bo nie chce oddać ich ojcu,. Tylko te pierwsze są nagłaśniane przez "media" a o 2gich dowiadujemy się dopiero jak wypłną "niechcący".

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie rzeczy są na porządku dziennym w Polsce rozgrywane w zaciszach domowych i jeszcze zamiast ukarać sprawczynie przestępstwa

to karze się mężczyzn bo wystarczy, że kobieta zrobi awanturę by sąsiedzi słyszeli, uderzy głową kilka razy o futrynę by był ślad i wzywa policję

a mężczyźnie zakładają niebieską kartę i zakaz zbliżania bo kto uwierzy w jego niewinność gdy kobieta odgrywa szopkę z płaczem w tle.

Ile to razy byłem świadkiem jak kobiety drą mordziska, są agresywne, wulgarne wobec mężczyzn i społeczeństwo uważa to za coś normalnego.

Zobaczcie co na ten temat myślą sfeminizowane kobiety.

 

 

Co do tematu Niemiec przekonał się na własnej skórze co to jest Polska witaminka.

Aż dziw bierze, że w najbardziej sfeminizowanym kraju jak Hiszpania gdzie mężczyźni są bezpodstawnie pomawiani przez kobiety o przemoc i karani bardzo surowo

kobieta dostaje karę pozbawienia wolności na dwa miesiące😲

Chyba tylko dlatego, że to Niemiec był bo w przypadku Polaka kobieta nie poniosła by zapewne konsekwencji.

Tak czy inaczej bardzo dobra wiadomość o ukaraniu kobiety zresztą już w tym roku kolejna taka gdzie kobieta jest sprawczynią przestępstwa na mężczyźnie.

Pomału ludzie zaczynają zauważać i będą dostrzegać po tak nagłośnionych sprawach, że przemoc nie ma płci.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kiroviets napisał:

To porównaj sobie liczbę takich przypadków do przypadków, w których maDka pOlka zabija dzieci, bo nie chce oddać ich ojcu,. Tylko te pierwsze są nagłaśniane przez "media" a o 2gich dowiadujemy się dopiero jak wypłną "niechcący".

Owszem masz rację, ja ostatnio czytałem też że bardzo dużo o dziwo wśród kobiet jest... pedofilek. I to się takie zabawne wydaje że jak ma się lat 12 to można poruchać taką dużą kobietę ale sądzę że z pychiką dzieciaka może coś się dziać...

Chociaż kolega znał naturala który ruchał już w wieku 13 lat i został naturalem dlatego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

czytałem też że bardzo dużo o dziwo wśród kobiet jest... pedofilek.

 

Marek wspominał w audycjach często o tym.

 

1. Zresztą nie zawsze taka baba chce dać mu d*py - może to jemu chce zasadzić  swoje dildo w czoko.

2. Przypuszczam, że są to stare, tłuste ropuchy, których nikt by nawet kijem nie ruszył - a nie zadbane milfy jak to się każdemu wydaje. Kiedyś przy piwku z koleżkami poruszyłem ten temat - i każdy taka sebixowa reakcja "Łooo Panie kuuuurła ja też bym chcoał być przez kobietę zgwałcony- taa k**wa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.