Skocz do zawartości

Komentarze kobiet w związkach na profilach innych facetów


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarkoBe napisał:

Divy to dobre kobiety boże są. Za 150zł obsłużą 🙂 . ,,Normalna, porządną, bogobojna kobieta" obsłuży nieatrakcyjnego gościa za 200zł... Jeśli tyle zarabia on na godzinę, w swojej pracy 😃

W duzych miastach to juz 250-300 zł jeżeli ma być ładny towar, 150 zł to już rubensowskie Samanthy z pazurami jak sprzedawczyni z Żabki :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarkoBe napisał:

A dziwisz się, że nieatrakcyjni faceci wpłacają kasę za istnienie kobietom? Tak wiem, to bardzo niemądre i cholernie niska samoocena. No ale co taki człowiek ma zrobić, jak nigdy nie miał zainteresowania od strony kobiet? Nawet od tych poniżej przeciętnych? Mnie tacy mężczyźni już nie za bardzo dziwią, bo po prostu tak pragną cipy, że względu na swoje braki genetyczne lub te, które ukształtowały się w ich środowisko (wzorce zachowań, brak kasy). 


Tak, bardzo mnie to dziwi. Skrajnie bardzo.

 

Kilka lat leżałem właściwie z mordą wysypaną syfami "w piwnicy". Nie miałem nawet z kim wyjść. Trwało to latami. Byłem w takim stanie, że idąc ulicą z zakupami prawie popłakałem się z rozpaczy, bo nie byłem w stanie donieść zakupów w rękach do auta. Byłem tak bardzo chory, jeszcze na coś innego. Jak po latach rozmawiałem pierwszy raz z dziewczyną, to nie wiedziałem co to jest za istota i jak się z nią obchodzić. Zachowywałem się jak creep. Przeszło mi po kilku interakcjach i zacząłem normalnieć.

 

Co zrobiłem? Miałem wewnętrzne przeczucie, że nie potrzebuję używek i nałogów do tego, żeby się ogarnąć. Po prostu pozwoliłem sobie robić co mogę. I przez lata się ogarnąłem. Bez niczyjej pomocy, poza ludźmi z internetu i książek.

 

Ja nie miałem żadnej wiedzy, nie wiedziałem nawet że jestem przystojny. WSZYSCY rozkładali nade mną ręce i zachowywali się jak nad człowiekiem leżącym na łożu śmierci. Niektórzy nawet jawnie ze mnie kpili. Co robiłem? Robiłem co mogłem, żeby się ogarnąć. Co innego mi zostało?

 

I dziwi mnie jak zdrowe chłopy na własne życzenie robią sobie takiego psikusa. Ja to rozumiem, ale zabawne jest, że dla czyichś genitaliów można przegrać życie. I to jest tylko złudzenie, że one są potrzebne zawsze i wszędzie. Innymi słowy, miliony arabów powinno popełniać masowe samobójstwa.

 

Sorry, ale Twój komentarz jest jak zachwalanie alkoholika, który zatacza się najebany i on musi wprowadzać do organizmu bajkowy nastrój, bo inaczej nie potrafi. Zupełnie nie zgadzam się, żeby oddawać własną moc, życie, wszystko w imię dwóch dziur w kroczu.

 

Dla mnie to jest wyższy poziom abstrakcji i znak sporych problemów psychicznych.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, $Szarak$ napisał:

Wiadomo, że nie od dziś tak to działa. Panna chce najlepszego samca, tak samo, jak facet chce mieć ładną dziewczynę. Co jest w tym takiego dziwnego?

Kolejna sprawa, dodając taki post to warto odnieść się i do kobiet i do mężczyzn. 

 

Czego to dowodzi? Wątek dotyczy swego nieuczciwości Pań będących w związkach, a nie Pań szukających sobie faceta stanu wolnego. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Iceman84PL napisał:

Można się również przekonać zakładając fake konto na tinder, badoo z przystojnym modelem zobaczycie co się stanie.

Ja odwaliłem fajny numer 

Założyłem konto na FB z przystojniakiem, polajkowałem kilka zdjęć mojej lubej a tu za chwilę wiadomość "hej dziękuję za polubienia, to miłe z twojej strony".

 

Przy okazji dowiedziałem się, że moja kobieta jest wolna i chętnie spotka się na jakąś kawę.

 

Gdy jej powiedziałem o mojej prowokacji to oczywiście ona z tym przystojniakiem nie chciała się spotkać i miała mu napisać, że niech sobie szuka innej łatwej.... Kurcze no patrz, miała mu napisać ale bidulka pewnie zapomniała.

 

A odnośnie tego, że jest wolna tłumaczyła to tak, że nie czuje ode mnie miłości, ciepła i czuje się jakby była wolna ale oczywiście tu nie chodziło o tego Pana ze zdjęć...

 

I właśnie dlatego jest moją eks 😎

  • Like 1
  • Dzięki 6
  • Haha 21
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Massamba_ napisał:

Ja odwaliłem fajny numer 

Założyłem konto na FB z przystojniakiem, polajkowałem kilka zdjęć mojej lubej a tu za chwilę wiadomość "hej dziękuję za polubienia, to miłe z twojej strony".

 

Przy okazji dowiedziałem się, że moja kobieta jest wolna i chętnie spotka się na jakąś kawę.

 

Gdy jej powiedziałem o mojej prowokacji to oczywiście ona z tym przystojniakiem nie chciała się spotkać i miała mu napisać, że niech sobie szuka innej łatwej.... Kurcze no patrz, miała mu napisać ale bidulka pewnie zapomniała.

 

A odnośnie tego, że jest wolna tłumaczyła to tak, że nie czuje ode mnie miłości, ciepła i czuje się jakby była wolna ale oczywiście tu nie chodziło o tego Pana ze zdjęć...

 

I właśnie dlatego jest moją eks 😎

Szanuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarkoBe napisał:

Po prostu wielu mężulków uważa swoje żonki za święte anielice i nie rozumieją, że kobieta będzie się podniecać przy silnym czy przystojnym mężczyźnie bądź o wysokim statusie społecznym. Czują się nijak, bo tej wiedzy im nikt nie przekazał, a część dowie się o niej, w niesprzyjających okolicznościach. Tindery, Badoo a także portale społecznościowe jak Facebook czy Instagram są przestrogą dla mężczyzn, by nie formalizować związków!(ślub). Większość i tak nie zrozumie, że w dzisiejszych czasach, wszystko jest nastawione przeciwko polskiemu mężczyźnie.

Co masz na myśli pisząc" silnym"? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Montella26 said:

Co masz na myśli pisząc" silnym"? 

Pewnie miał na myśli "brutalnym". 

 

Myszki się brzydzą przemocy, ale potem mają mokre sny, jak są gwałcone przez takiego brutala. 

 

Kto ciągał za włosy, czy w tyłek klapsował, to wie o czym mowa. Większość np. lubi być podduszana w trakcie. 

 

Oczywiście jak wasza myszka nie z tych, to tylko świadczy o tym, że złem koniecznym dla niej jesteście. 😁

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Massamba_ napisał:

A odnośnie tego, że jest wolna tłumaczyła to tak, że nie czuje ode mnie miłości, ciepła i czuje się jakby była wolna ale oczywiście tu nie chodziło o tego Pana ze zdjęć...

 

 

Właśnie takie akcje są najlepsze. Trzy sytuacje z ostatniego okresu życia utwierdziły mnie, żeby dać sobie spokój z kobietami... albo jeśli już to nie traktować je poważnie.  Raz góra dwa spotkania w wiadomym celu i to wszystko.

 

Pierwsza  to pani ze sklepu w związku, zagaduje bad boj (kumpel) ta gotowa jest się z nim spotykać, pomimo że ma kochającego chłopaka i z nim małe dziecko...

 

Druga pani mieszka u faceta, ale ten pracuje za granicą więc tej się nudzi i spotyka się z pewnym moim znajomym...oczywiście jej partner nic nie wie....podobno bada gałąź...

 

Trzecia starsza babka(60+) dwa lata po ślubie zostawia beciaka i wyjeżdża z kraju wynajdując jakiś powód z dupy i racjonalizując to wszystkim wokoło. Szuka dalej przygód i nowych facetów będąc jeszcze mężatką.

 

Qrwa jak mi ktoś powie, że faceci to świnie, to kim są w takim przypadku kobiety?

 

 

Edytowane przez smerf
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bullitt napisał:

Rozumiem, że Ty i żaden facet na świecie nigdy nie oglądał potajemnie zdjęć zajebistych lasek w sieci albo nie skomentował, że którąs pięknie wygląda etc.? Bądźmy poważni. 

Tak, bądźmy poważni. Poważnym jest zachowanie rozumu, kiedy wchodzisz z kimś w formalny związek. Oglądanie zdjęć, a pisanie publicznych spierdolin to dwie różne rzeczy. 

Ja nigdy nie komentowałem w ten sposób nikomu, nawet własnym dziewczynom. To dziecinnie, ale spoko że masz takie pomysły.

 

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Niektórzy z was to mają chyba syndrom ,,złamanego serduszka". Nie jesteście  obiektywni. 

Wiadomo, że nie od dziś tak to działa. Panna chce najlepszego samca, tak samo, jak facet chce mieć ładną dziewczynę. Co jest w tym takiego dziwnego?

Hmm. Wezmę ślub z jakimś gościem, będę mu ślubować na ołtarzu, podpiszę papiery, noszę jego nazwisko, rodzę jego dzieci. Jednocześnie publicznie piszę jakieś spierdoliny na szajsbuku. Hmmm co w tym dziwnego?

SERIO KURWA!?

 

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Wejdźcie sobie na pierwszą lepszą grupkę np o pakowaniu. Wrzuci baba wysportowana zdjęcie i ma po 2k reakcji gdzie chłop ćwiczący 15 lat z zajebista sylwetką ma po 300 max.  

Ja dodawałem informacje o 447, ACTA 2 itd i miałem 0 zainteresowania. Byle kobieta 5/10 dostanie kilkaset reakcji i kilkadziesiąt komentarzy jak wstawi swoją mordę. Świat oszalał, tym bardziej nie należy tego ani akceptować, ani uważać za normalne.

 

Dam przykład: jeśli chłopczyk bawi się lalkami, lewackie ścierwo mówi, iż może być dziewczyną. Zatem jeśli dziecko ma psa i "rozmawia" z nim szczekając, też mają mu rodzice założyć obrożę, wprowadzić do budy i wołać azor?

 

Czy mamy akceptować skurwysyństwo pis tylko dlatego, że po też kradło?

 

Czy mamy zapomnieć o Katyniu, 17 września, wywózkach na Sybir, katowniach UB rosjanom tylko dlatego, że niemcy też mordowali i zamordowali trochę więcej ludzi?

 

Dlaczego spierdolenie jednego ma usprawiedliwić złe czyny drugiego? Proszę wyjaśnij mi to.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Niektórzy z was to mają chyba syndrom ,,złamanego serduszka". Nie jesteście  obiektywni. 

Wiadomo, że nie od dziś tak to działa. Panna chce najlepszego samca, tak samo, jak facet chce mieć ładną dziewczynę. Co jest w tym takiego dziwnego?

 

Tu nie chodzi o to, że im się podobają inni mężczyźni. 

Wiadomo także, że zalecają się do mężczyzn którzy im się podobają kiedy nie ma stałego partnera w pobliżu tylko kukold może być na to ślepy.

Ale kiedy kobieta robi to przy tobie to za pierwszym razem cię testuje a potem już tylko okazuje ci brak szacunku.

Myślisz, że komentowałaby kogokolwiek w obecności faceta będąc z kimś kto ma prywatny odrzutowiec wiedząc, że może to stracić ? W bidula ma wyjebane.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, DOHC napisał:

Ja dodawałem informacje o 447, ACTA 2 itd i miałem 0 zainteresowania. Byle kobieta 5/10 dostanie kilkaset reakcji i kilkadziesiąt komentarzy jak wstawi swoją mordę. Świat oszalał, tym bardziej nie należy tego ani akceptować, ani uważać za normalne.

Trzeba było importować rozwiązania z kraju kwitnącej wiśni:

;)

 

ps.

Mężczyźni wklejają serduszka pod zdjęciami kobiet, kobiety ślinią się do aktorów/modeli. Nic nowego, wszyscy robią to samo tylko, że panie lepiej grają święte. Może nawet nie grają, a mężczyźni tak projektują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Montella26 napisał:

Ja kiedyś na randce z dziewczyną powiedziałem, że jej koleżanka jest ładna. Sama zaczęła mi pokazywać zdjęcia. Jaki był ból dupy na drugi dzień. Dramat, że nie mówi się tak i ogólnie foch i następniej randki nie było. "nie mówi się nigdy, że do innej dziewczyny, że jakaś jest ładna" 😅😅🤣🤣🤣🤣

Ale one mogą... Bo wiesz, to shit test czy masz dystans do siebie. Puasi wypisują takie bajania, podczas gdy to sprytne przerzucenie swoich kompleksów na faceta 😅

Kiedyś powiedziałem jaki mam typ laski, to się k...a nasze witaminki, Poleczki uruchomiły. Facet ma dziękować, że jakaś 5/10 go chce. Wolne żarty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

gdyby on na wizji zdjął spodnie i, mówiąc kolokwialnie, po prostu nasrał koło fotela prowadzącej, Panie biłyby brawo, a "publiczność" uznałaby to za "interesujący performance".

 

Zgadza się ładnym ludziom więcej wolno, szybciej im się wybacza, pozwala na więcej czy traktuje lepiej.

Wiesz wstawiłem filmik w celach edukacyjnych coraz więcej mężczyzn także na forum gdy wałkujemy tematy co chwila nie rozumie tego wszystkiego dalej

gdzie dla nich 30+ kobiety to ideały na partnerki i związki co zakrawa o śmieszność i z drugiej strony zażenowanie.

Na zepsutym już rynku matrymonialnym mężczyźni obecnie grzebią w odpadkach lub obgryzają kości z pańskiego stołu po kimś bo do lepszych kobiet mają drzwi zamknięte.

Fakt kobiety gustują w top 5% mężczyzn reszta się dla nich nie liczy co najwyżej nadają się na kukoldów spełniających ich potrzeby.

Jak dobrze zauważyłeś nawet lesba zareagowała na przystojnego mężczyznę normalnie cud😁

Kiedyś już słyszałem podobną historię gdy feministka po dobrym bzykanku z Chadem od razu wyleczyła się z feminizmu i lewactwa.

Praktycznie na tym nagraniu Brad mógł zrobić z tymi kobitami co tylko by chciał a one by się na wszystko zgodziły.

Bez względu na wiek każda zareagowała na niego.

 

5 godzin temu, MarkoBe napisał:

Divy to dobre kobiety boże są. Za 150zł obsłużą 🙂

 

Dokładnie do tego uczciwe bo stawiają sprawę jasno co za ile.

Natomiast te tzw. normalne kobity rozłożone są na raty w czasie, że nawet milionerzy nie są już wstanie zaspokoić absurdalnych zachcianek.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Zobaczcie na te dwie kobiety jak reagują na prawdziwego ogiera😆

Znany filmik ale ale

 

nie pokrywa się z teoriami guru Anala bo jegomość z video ma 1,66m wzrostu według wiki ani buźki modela brak.

 

Zapierdalać na siłke a nie jęczeć.😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Ale kiedy kobieta robi to przy tobie to za pierwszym razem cię testuje a potem już tylko okazuje ci brak szacunku.

Myślisz, że komentowałaby kogokolwiek w obecności faceta będąc z kimś kto ma prywatny odrzutowiec wiedząc, że może to stracić ? W bidula ma wyjebane.

 

Ale niektórzy tego nigdy nie zrozumieją. Pisałem ostatnio @lync'owi, że mityczne trzymanie ramy i odbijanie shit testów ma swoje granice po przekroczeniu których musisz zostać albo socjopatą albo albo się upodlić dla rooochania

No i najbardziej zajebiste są odpowiedzi "bo faceci tak robią". Był taki ziomek, Jerzy Urban się nazywał, który jak w Polsce w skutek stanu wojennegop Wasze i moja mamusia mogły się zastanowić w sklepie czy kupić ocet z lewej strony półki czy z prawej on puszczał w TV zdjęcia bezdomnych murzynów co w USA śpią na ulicach i wysyłał koce do stanów, żeby pomóc "biednym, głodującym" + "a w USA murzynów biją":

 

Cytat

Takim „żerem” była inna słynna wypowiedź PRL-owskiego rzecznika, który w maju 1986 r. zapowiedział, że rząd zamierza wysłać 5 tysięcy koców i śpiworów, by pomóc bezdomnym z Nowego Jorku. Miała być to złośliwa odpowiedź na paczki z żywnością i lekami, którymi Amerykanie wspierali rodziny działaczy „Solidarności”. Na murach wielu budynków w całej Polsce pojawiło się wówczas słynne hasło: „Zamienię M-5 w Warszawie na śpiwór w Nowym Jorku”.

https://facet.wp.pl/spiwory-dla-nowego-jorku-czyli-bezczelne-cytaty-jerzego-urbana-6021975253389953a

 

Faceci zapie*dalają też w kopalniach, nadstawiają dupy za całe społeczeństwo w wojsku, są szambiarzami, hydraulikami i wykonują wiele zawodów, gdzie Panie sobie rączek nie ubrudzą więc cudowne argumenty wyjęte z doopy.

 

Niezależnie od tego czy ktoś jest facetem, czy kobietą a jest w związku i prowadzi działania mające na celu upodlenie drugiej strony takie jak zdrada, spermienie do innych osób i tym podobne jest po prostu szmaciarzem i kooorwą niezależnie od płci.

 

I nie chodzi tu o to, że Pan czy Pani jest atrakcyjna i zbiera atencję od innych - natura - ale pytanie co robi z tą atencją. Bawisz się w monogamię to szanuj jej zasady, nie chcesz szanować - bądź szczera / szczery i mów, że nie chcesz związku.

 

 

10 godzin temu, DOHC napisał:

Hmm. Wezmę ślub z jakimś gościem, będę mu ślubować na ołtarzu, podpiszę papiery, noszę jego nazwisko, rodzę jego dzieci. Jednocześnie publicznie piszę jakieś spierdoliny na szajsbuku. Hmmm co w tym dziwnego?

SERIO KURWA!?

 

Chłopie, gdyby jeden z drugim poszedł do sądu rodzinnego zobaczyć jak wyglądają i kończą się sprawy rozwodowe, a już najlepiej te, gdzie w grę wchodzą dzieci to byłaby inna gadka. A tak to rozmawiasz o wyimaginowanym świecie.  W polskim sądzie rodzinnym w XXI wieku facet to śmieć i bankomat, który ma łożyć alimenty na panią, nawet jak nie mieli dzieci ale co tam, bal na titanicu i pierdolenie "bo faceci tak robią" niech dalej trwa.

 

Pierwsza sytuacja, to niedostatek małżonka po rozwodzie. Jeśli bowiem po rozwodzie jeden z małżonków znalazł się w niedostatku, to może on żądać od swojego byłego małżonka alimentów. Jak wynika z orzecznictwa Sądu Najwyższego, za znajdującą się w niedostatku uważa się taką osobę, która nie może własnymi staraniami zaspokoić swych usprawiedliwionych potrzeb, nie posiada własnych środków w postaci wynagrodzenia za pracę, emerytury czy renty, ani też dochodów z własnego majątku.

 

https://kancelariaproximo.pl/alimenty-dla-malzonka/

 

I teraz najlepsze - Pani może Was zdradzić, wywalić z domu itp. ale jeśli sąd nie klepnie, iż małżeństwo rozpadło się z winy kobiety to pomimo tego przez 5 lat możecie na nią bulić. I nie dotyczy to milionerów tylko każdego z Was, kto zarabia już powyżej 4-5k na rękę. Intercyza również nie chroni przed alimentami.

 

Cytat

Dlaczego spierdolenie jednego ma usprawiedliwić złe czyny drugiego? Proszę wyjaśnij mi to.

 

Amen. 

 

11 godzin temu, smerf napisał:

Właśnie takie akcje są najlepsze. Trzy sytuacje z ostatniego okresu życia utwierdziły mnie, żeby dać sobie spokój z kobietami... albo jeśli już to nie traktować je poważnie.  Raz góra dwa spotkania w wiadomym celu i to wszystko.

 

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Zgadza się ładnym ludziom więcej wolno, szybciej im się wybacza, pozwala na więcej czy traktuje lepiej.

Wiesz wstawiłem filmik w celach edukacyjnych coraz więcej mężczyzn także na forum gdy wałkujemy tematy co chwila nie rozumie tego wszystkiego dalej

gdzie dla nich 30+ kobiety to ideały na partnerki i związki co zakrawa o śmieszność i z drugiej strony zażenowanie.

Na zepsutym już rynku matrymonialnym mężczyźni obecnie grzebią w odpadkach lub obgryzają kości z pańskiego stołu po kimś bo do lepszych kobiet mają drzwi zamknięte.

 

Takie tematy jak ten założony przez @Anonim84 są mega potrzebne z jednego, cholernie ważnego powodu - jest cała masa facetów, żyjących w związkach, którzy myślą, iż traktowanie ich jak gooowno przez kobietę jest ok i stanowi naturalną kolej rzeczy. Nie stanowi. Kobieta ma Cię szanować, tak jak Ty ją, a jeśli nie po prostu powinniście się rozejść.

 

Ten brak szacunku kobiet w stosunku do mężczyzn w związkach ma swoje podłoże w biologii - czym jestem starszy tym bardziej widzę jak prostackimi bio-maszynami wszyscy jesteśmy. Dla kobiety facet ma wyglądać (70% związku), zarabiać (20% związku) oraz coś tam sobą prezentować 10% (choć jak miś jest ładny to może nawet na obiadku u mamusi nasrać na stół, a ona i tak powie, że on jest taki dowcipny bad boy). Koniec i kropka.

 

Czy nasze matki i babki były inne? Nie ale nie było internetu, który wywalił w kosmos oczekiwania kobiet (bo co innego raz w tygodniu obejrzeć "Niewolnice Izaure" czy "Dynastię", a co innego codziennie na insta oglądać modeli z idealnych zdjęć lub mieć masę spermiarzy na fejsiku) +  panował społeczny ostracyzm wobec samotnych matek, który teraz zmieniono na masę świadczeń socjalnych + uznania ze "silną i niezależną kobietę".

 

Znając ten fakt nie ma się co oburzać na nie, złościć czy nienawidzieć tylko (do znudzenia):

1. Zamknąć oczy i uważać, że jest inaczej (Blue Pill)

2. Znać zasady i próbować je wykorzystać, nagiąć ale nie czuć nienawiści (Red i Purple Pill)

3. Dać sobie spokój - MIGTOW - ale - tylko na lvl świadomym, kiedy już się było w związkach, uprawiało seks etc., nie przedtem.

 

Powiem jeszcze jedną rzecz, którą na przestrzeni lat zauważyłem - wszystkich chooojowych zagrań zna rynku matrymonialnym nauczyłem się od kobiet:

1. Teoria wielu talerzy - to kopia zachowań kobiet posiadającyh orbiterów - ukłon dla @spitfire za dobry post

2. Wzbudzanie zazdrości u kobiety czyli lewarowanie atrakcyjności - kopia zachowań kobiety

3. Wszelkiej maści ściemy co do własnej osoby - nie ma lepszych niż panie.

 

Tylko pytanie brzmi - skoro ktoś nas obrzucił gównem (dał chooojowe wzorce) czy chcemy je z siebie zmyć i czy też rzucać gównem na innych?

 

Najlepszy przykład z ostatnich tygodni. Poznałem Panią, 26 lat, interesująca rozmowa, kobieta zgrabna, fajna praca, wydawać y się mogło że jest naprawdę dobrze. Problem polega na tym, że nie podoba mi się jej twarz - ciało ma super ale twarz nie. Ona szuka kogoś do związku - sama mi to kilka razy powiedziała - teraz idąc tokiem myślenia większości kobiet - jest akceptowalna z wyglądu, ma coś pod kopułą (jak na kobietę), kiepsko być samemu więc z braku laku... no przynajmniej seks...

 

Właśnie, że nie. Chodzi o to aby nie zachowywać się jak one i nie potęgować karuzeli spierdolenia. Friendzone.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
  • Dzięki 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę kiedys na teamsach, rozmawiam z kilentką. Nagle ona zaczyna na poważnie walić teksty o wyraźnych podtekstach seksualnych. Trochę mnie zamurowało.  
Kolejny meeting to samo. W dodatku w wiadomościach, równocześnie z rozmową wideo jakieś niedwuznaczności.
Jestem przyzwyczajony i dużo już widziałem  ale jednak jestem old school. Dodatkowo nie chcę urazić, stracić klienta, odpowiadam coś neutralnego i żartobliwym tonie (chociaż wcale nie było mi do śmiechu)  po czym zza kadru odpowiada mi jej mąż.
Nie wiem czy to było "wkręcanie" czy rodzaj zachowania jak cuckold ale to bez znaczenia czy to sexting czy zdrada w realu, Granica tolerancji od dość niewinnych serduszek do sextingu i zdrady przesuwa się bardzo szybko. 
Nie trzeba też dodawać, że takie zachowanie tylko prezentowane przez  mężczyznę tzw. "niewyględnego" szybko zakończyłoby się w najlepszym wypadku spotkaniem z Działem Compliance lub skargą u przełożonego.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Właśnie, że nie. Chodzi o to aby nie zachowywać się jak one i nie potęgować karuzeli spierdolenia.

 

Bingo :) Jeżeli sami, z własnej woli wypieprzymy wszelkie dotychczasowe zasady na śmietnik, kto za X czasu będzie o nich pamiętał? Komu je przekażemy? Tylko pozostanie ICBM-a spuścić na ten pierdolnik.

 

Swoją droga, gdybym na podstawie kobiecych zachowań wobec mnie (skupię się na sobie, nie na przykładach z otoczenia), już w okresie uzyskania stabilizacji finansowej, że tak ładnie rzeknę miałbym budować w skali makro obraz całości współczesnych kobiet, robiłbym za black - redpillowego króla : ) Zamiast tego gorzko się uśmiechnę.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bullitt i @Messer zwrócili uwagę na bardzo ważną rzecz która oczywiście przez idealnych mężczyzn na forum została zjechana. Forumowicze którzy mają mnóstwo lajków a cały czas się nie mogą pogodzić się z tym jak kobieta funkcjonuje, jak ten świat jest zbudowany, skąd się pewne zachowania biorą - no i jak bardzo te zachowania są uniwersalne, niezależne od płci - jedynie mają inny wydźwięk. Aż się chce klasyka zacytować "Któraś musiała bardzo Was skrzywdzić" :D. Głupi żart, ale przypomina mi to trochę właśnie rage pill, wahadło które wychyla się za bardzo. Wiadomo że jest to forum męskie - więc będzie skupiało się na kobietach, ale mam wrażenie że większosć tutaj szuka faceta do związku a nie kobiety (himalaja) - no bo przecież z kobietą nie da się pogadać, nie ma zainteresowań, ma tylko wymagania, nie patrzy na wnętrze, i tak zaraz zdradzi, Brad Pitt wyskoczy to wleci mu na chuja od razu i będzie klaskać jak będzie srał (swoją drogą sam bym z chęcia poszedł na kolację z Bradem Pittem - no homo). No a facet to nie, taki nie jest. Zaczynam się zastanawiać czy niektórzey naprawdę wyciągają odpowiednie wnioski z otaczającego ich świata. 

 

Nie jest to post w żadne sposób broniący jakiś zachowań (czy. kobiet). Nie neguję takich zjawisk jak hipergamia, gadzi mózg, ściana, spierdolina dzisiejszych czasów itp. Sam wystarczająco dostałem w dupę od nich. Tylko że wszystko miało jeden wspólny mianownik - ja! I wydaje mi się że wielu tutaj nie potrafi tego zrozumieć i wyciągnąć odpowiednich wniosków, albo inaczej - wszystkich potrzebnych do pełnego profilu sytuacji. A potem czytamy posty które "obnażają" nasze myszki, no gratulacje :) Oczywiście takie posty, dyskusje też są potrzebne, ale aby narracja była odpowidnia to jeszcze trochę rzeki musi upłynąć.

 

ps. @Messer, @Bullitt patrząc na awatar jesteście bardzo atrakcyjni, nie myśleliście aby zagrać w jakimś filmie czy coś? Bo np @niemlodyjoda to nie ma szans w żadnym, z takim wyglądem ;) (to też tak a propo pewnych teorii, bo mi np do Brada Pitta daleko, a mam przyjemny związek z młodą, atrakcyjną dziewczyną, co jest niemożliwe wg forumowych ekspertów. No cóż, niech tak dalej myślą).

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Montella26 napisał:

https://m.youtube.com/watch?v=Trcsw2i-TZE (Joanna Krupa mająca męża) 


Joanna miała kisiel w majtkach, od razu widać. 
Poza tym popatrzcie sobie na komentarze pod tym filmem, jeden przykład:
 

"Wiem, że jestem przystojny..." Normalnie kogoś takiego nazwałabym narcyzem, ale w tym przypadku...mmm...grzecznie przyznałam mu rację😉"
 
10 godzin temu, Iceman84PL napisał:

.....

Zgadza się ładnym ludziom więcej wolno, szybciej im się wybacza, pozwala na więcej czy traktuje lepiej.

.....


Wszystko w temacie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, maroon said:

Myszki się brzydzą przemocy, ale potem mają mokre sny, jak są gwałcone przez takiego brutala. 

 

Kto ciągał za włosy, czy w tyłek klapsował, to wie o czym mowa. Większość np. lubi być podduszana w trakcie. 


"Mów do mnie suko" i cała litania władczych dominacyjnych tekstów i zachowań. 

Natomiast w życiu codziennym wara podnieść głos i powiedzieć co myślisz, bo tak nie wypada. Masz całować w czółko, przyznawać rację i rezygnować z siebie. 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Taboo napisał:

ps. @Messer, @Bullitt patrząc na awatar jesteście bardzo atrakcyjni, nie myśleliście aby zagrać w jakimś filmie czy coś? Bo np @niemlodyjoda to nie ma szans w żadnym, z takim wyglądem ;) (to też tak a propo pewnych teorii, bo mi np do Brada Pitta daleko, a mam przyjemny związek z młodą, atrakcyjną dziewczyną, co jest niemożliwe wg forumowych ekspertów. No cóż, niech tak dalej myślą).


To, co tutaj jest pisane, to jest druga strona toksycznego feminizmu, jego lustrzane odbicie.

Co propaganda wciska kobietom "oświeconym"? Jesteście uciskane, to przez złych mężczyzyn, wyzyskują, to wszystko przez nich, trzeba ich tępić, oni są absolutnie wszystkiemu winni.. Trzeba im wypowiedzieć za wszelką cenę wojnę. Jesteście po właściwej stronie - pamiętajcie. Każdy kto mówi inaczej jest faszystą, mizoginem, incelem.

 

Co propaganda wciska mężczyzynom "oświeconym"? Jesteście uciskani, to przez złe kobiety, wyzyskują, to wszystko przez nie, trzeba je tępić (szczególnie słownie i piętnować), one są absolutnie wszystkiemu winne.. Trzeba im wypowiedzieć za wszelką cenę wojnę. Jesteście po właściwej stronie - pamiętajcie. Każdy, kto mówi inaczej jest lewakiem, bluepillowcem, beciakiem.

 

I wszystko to w akompaniamencie mądrości, faktów i innych. Wszystko, absolutnie wszystko, tylko żeby walczyć, mieć wroga, dalej wchłaniać w siebie i innych truciznę. Ciągle wzniecać nienawiść i przy jednoczesnym udawaniu jakim się jest czystym i niewinnym. No bo to z nimi jest wszystko źle, prawda? Inna linia myślenia nie podoba się partii, która natychmiast to prostuje. :) 

 

To jest niesamowite, że ktoś tutaj nawet ważył się zasugerować, że NIC nie da się zrobić z życiem i nie ma ŻADNYCH wyjść skoro nie ma się dostępu do czyjegoś krocza. Czy ci ludzie siedzą, czytają, fantazjują o dupach i to jest ich całe życie? No może czasem założą fake konto xD. Ehh, a pisałem tyle postów i nic. A wystarczy groźba od karka 2m, który obiecuje, że przetrąci kolana jak ktoś się nie ruszy i w ciągu dnia taki klient robi więcej niż przez ostatnie 6 miesięcy swojego życia. I nagle wszystko się da.

 

Mijają tysiące lat, a ludzie jak dalej się łapią na takie oczywistości tak to pozostaje niezmienne. Fascynujące trochę.

 

@Taboo dzięki za miłe słowa, ale chyba trochę przesadziłeś. Może wyglądam dobrze, ale bez przesady 😅 dziękuję za rozsądny komentarz.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.