Skocz do zawartości

Komentarze kobiet w związkach na profilach innych facetów


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Racja. Ale gdyby ten typ nie miał przystojnej mordy. To chuja by to dało. Mam kolegę co jest napakowany. Ale ma świński ryj. Myślisz że dupy na niego lecą. 

Liczy się tylko i wyłączenie estetyka twarzy. I proporcjonalna sylwetka. Możesz być nawet szczupły i mieć 170 cm. Tylko Morda. Nic więcej. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Messer napisał:

To, co tutaj jest pisane, to jest druga strona toksycznego feminizmu, jego lustrzane odbicie.

Mocne, też mi to przeszło przez głowę, ale część z Braci pisze naprawdę dobre, mądre i ogarnięte posty. Tak dobre że aż czasem zastanawim się skąd ta przeciwwaga?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jak ćwiczysz ostro to nie masz idealnej formy do końca. Taka estetyka, co na tych nagraniach to wynika z jakiegoś ostrego odwodnienia organizmu, albo innych, dziwacznych praktyk. Normalny, lata trenujący mężczyzna bardzo rzadko wygląda idealnie cały czas. Nawet, jak usiądziesz z niezłymi mięśniami brzucha zrobionymi w sposób naturalny to jakieś fałdy będą. Ja nie wierzę w ten gównosyf, który się wpierdala do głów. Miałem zajebistą formę w przeszłości. W pewnym stopniu mi pomogła, ale bardziej wpłynęła na psychikę i energię. Stoją w idealnych pozycjach, idealne oświetlenie, napięta sylwetka, wszystko napięte, przypompowane pewnie przed nagraniem z godzinkę hantelkami i tak dalej. Wszystko to jest kurwa pic na wodę. Tak, można dobrze i bardzo dobrze wyglądać z zarysowaniem, rzeźbą, ale nigdy IDEALNIE CAŁY CZAS, a już do tego dochodzą wymagania. Nawet, jak chłop wpierdoli czasami kebsa, który ćwiczy, a to normalka to lekko brzuch wypierdala. I już inaczej wyglądasz przez ten czas trawienia. Takie pierdolety to można głąbom wciskać. A jak dupy wyglądają? Rozstępy wszędzie, grube, a wręcz spasione. Każda kobieta, z którą byłem miała skazy, a większość albo szczęście w loterii genowej, albo zaniedbanie. To tak na marginesie.

 

I w sporcie nie wytrzymasz, jak robisz to dla baby. To tak nie działa, bo treningi to dyscyplina i w chuj cierpienia, regeneracji. Chłop, co to robi z motywacji zewnętrznej to prędzej na koksie pojedzie, jak wiele męskich pizd. Przerobiłem swoje na treningach i to wiem na 100%. Tylko kilku zawodników pojawia się systematycznie i robi swoje i nie chce za to żadnego poklasku. To jest styl życia, a nie powód do świętowania przed babami.

 

Chłopy, co zdejmują koszulki przed babami, tak się prezentują to też miękkie fajeczki i frajerzy, a nie żaden przykład. Ja bym do niego krzyknął, żeby się ubrał zjeb. Mówię, teraz już podstawy życia trzeba tłumaczyć, bo nie dociera.

  • Like 8
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, mac napisał:

Stoją w idealnych pozycjach, idealne oświetlenie, napięta sylwetka, wszystko napięte, przypompowane pewnie przed nagraniem z godzinkę hantelkami i tak dalej. Wszystko to jest kurwa pic na wodę.

Dokładnie!

Wystarczy zobaczyć foty górników (kolesie naprawdę ciężko zapierdalali fizycznie dzień w dzień) z dawnych czasów (początek XX w.) aby stwierdzić, że to co teraz wciskają nie ma nic wspólnego z naturalnością.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

@niemlodyjoda ja mam wrażenie, że niektórzy tu wchodzą tylko po to, żeby napisać coś odwrotnego niż reszta - bo tak.

Jest paru takich buntowników idących pod prąd, a prym wiedzie pewna samica podszywająca się pod mężczyznę. 

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Montella26 napisał:

Racja. Ale gdyby ten typ nie miał przystojnej mordy. To chuja by to dało. Mam kolegę co jest napakowany. Ale ma świński ryj. Myślisz że dupy na niego lecą. 

Liczy się tylko i wyłączenie estetyka twarzy. I proporcjonalna sylwetka. Możesz być nawet szczupły i mieć 170 cm. Tylko Morda. Nic więcej. 

 

7 godzin temu, Iceman84PL napisał:

 

https://filing.pl/mezczyzna-ujawnia-jak-falszywe-sa-niektore-zdjecia-metamorfoz-na-instagramie-pokazujac-jak-to-zrobic/

 

 

filing_images_dba8cf81c095.jpg

 

Krok 3: wyprostowane plecy

filing_images_fe33813c5b75.jpg

 

Faktem jest, że kulturyści wyglądają znacznie lepiej podczas sesji zdjęciowych i zawodów niż w życiu codziennym. Kulturyści celowo odwadniają się, aby wyglądać bardziej „dociętym”, „napakowanym”, „napompowanym” lub jakkolwiek to nazywają w dzisiejszych czasach. Z tego samego powodu eliminują sól z diety na około tydzień przed wielkim show. Te rzeczy mogą sprawić, że będą wyglądać dobrze, ale ma to negatywne konsekwencje dla zdrowia.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Montella26 napisał:

Racja. Ale gdyby ten typ nie miał przystojnej mordy. To chuja by to dało.

 

To prawda nawet Connor na jednym ze swoich filmików chodził z kumplem też napakowanym tylko z przeciętna twarzą

a i tak kobity były tylko zainteresowane Connorem.

Robił również przebieranki za nerda gdzie nie był dobrze odbierany przez panie dopóki nie zdejmował ciuchów😁

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już któryś raz to powtarzam: samo zgrabne ciało gdzie cała reszta leży nie zrobi z faceta atrakcyjnego typka. Ale mięśnie mimo wszystko są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o męską atrakcyjność. Widzieliście kiedyś Chada ale chudzinkę? No właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle mięśnie, co tzw. frame.

 

utLYyOU.png

 

Oczywiście powyższe jest pewnym wyolbrzymieniem, ale zwróćcie uwagę, co kobiety uznają za atrakcyjne:

 

- szerokie ramiona + wąskie biodra

- dobrze zaakcentowane (niekoniecznie OLBRZYMIE) bicepsy

- płaski lub w miarę płaski brzuch połączony z zarysem mięśni brzucha.

 

Typowy mirek idąc na siłkę przegina i robi z siebie nadmuchanego prosiaka:

 

0Vkf77Y.png

 

Nierzadko na bani (stąd charakterystyczna opuchlizna na brzuchu od sterydów) + masa duża, ale rzeźby brak.

 

To jest przeginka i umówmy się - to w ogóle nie wygląda dobrze. Nie tylko dla kobiet.

 

Innymi słowy, ważniejsze będą proporcje przy niskim %BF, a nie napierdalanie koksów aż bęben jak u murzyńskiego dziecka rośnie.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.