Skocz do zawartości

Nawrócenie żony


Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, teddy1 napisał:

A może jest jeszcze coś innego na rzeczy? 

 

 

Bo ja proponuję taką innowację, mianowicie spróbować uprawiać miłość po Bożemu.

Wedle preferencji ale najlepiej od tyłu, bo najbliżej krzyża.

 

(...)

 

Może poskutkuje. Albo garba wyleczy...

 

(...)

 

ps. zawsze można na ręcznym zjechać (przy żonie) .. :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 10:28, Baca1980 napisał:

Po prostu już żonie się przejadłeś. Więc seks z Tobą zaczął Ją brzydzić. Aby sobie jakoś to zracjonalizować wymyśliła sobie Boga. Według mnie pierwsze problemy w łóżku to początek końca każdego związku.

Jakbym był na miejscu autora tego tematu, to chciałbym aby to była nieprawda. Niestety, nie bez powodu dostałeś tyle łapek w górę, bo to co napisałeś, to najprawdziwsza prawda. 

@teddy1 wcześniej pisałeś, że seksu miałeś często i gęsto, a teraz nagle racjonalizacja za pomocą manipulacji religijnych. To początek końca. Ludzie tak nagle się nie zmieniają, bo nawyk potrafi siedzieć w człowieku przez całe życie. Nie zdziw się jak żona ma innego bolca na boku i u jej pacjenta ,, religijność" nie występuje. Znam kilka takich katoliczek, co mąż nie może, to kochanek pomoże. Damskie pierdololo, a przypomnę, że kobiece pożądanie jest dużo bardziej silne od uwarunkowań religijnych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, teddy1 napisał:

Mamy dwoje prawie nastoletnich dzieci i teraz jeszcze maleństwo w domu, więc wolałbym się ustrzec od jakiś drastycznych kroków.

 

Dokładnie, na spokojnie. Póki co proponuje nienerwowo przeczekać, obserwować i ewentualnie detektyw, chociaż jak w telefonie nic to chyba naprawdę "przemiana". Tym niemniej, jak samo przyszło - tak samo może odejść jak się wypali i znudzi, czego szczerze życzę.

 

Jeśli faktycznie rozważałbyś rozstanie połóż na szali ten cały rozpierdol życiowy jaki się zrobi, podział grubego zapewne majątku etc vs "anal i oral". Najgorsze dla Ciebie imho byłoby, gdyby znalazła po rozwodzie jakiegoś nawiedzonego "ojczyma" do wychowania dzieci w jej nowym światopoglądzie i zaczęli razem naginać dzieci do tego samego, posyłać je na jakieś pojebane oazy itp., a Ty jeszcze byś za to bulił i się patrzył. Jak dzieci dorosną, generalnie będą na tyle duże, żeby decydować o sobie i cokolwiek kumać - wtedy się ewakuujesz.

 

1 godzinę temu, teddy1 napisał:

Zarobki bardzo dobre - około 20-30 000 na miesiąc netto plus dodatki i inwestycje. (...) Firmy i nieruchomości będące własnością firm
(...)

Oczywiście ona ma na swoje wydatki  i na zakupy do domu - co miesiąc ma do dyspozycji 6 000 zlotych  więc nie musi się martwić o małe czy większe wydatki.

(...)

Zbiegiem okoliczności w tym trudnym dla niej czasie trafiła na dwie koleżanki, które są bardzo zaangażowane w wierze i instytucjach kościelnych. 

 

Pewnie masz jakieś intercyzy, ale nie wiem czy będzie tak łatwo.  Świętojebliwe czy nie, koleżanki doradzą jej adwokata, żeby Cię za te 30 kilo/m-c ukrzyżował w razie co, za jakaś wydumaną przemoc ekonomiczną - bo jak rozumiem ona nie pracuje. W końcu dałeś 6k, a papuga napisze, że potrzebowała 9k na chiński, dałeś 9k a potrzebowała 12k na kurs nurkowania.

 

Edytowane przez Exar
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sprawdziłem w domu i w aucie czy nie ma drugiego telefonu gdzieś schowanego plus nadajnik w aucie i gdy się jej pytałem o lokalizację tak pomiędzy wierszami wszystko się zgadzało. Wyciąg z konta bankowego mam, nie ma tam nic podejrzanego. 

Na laptopie też keylogger i też czysto. 

Ponad 3 miesiące keylogger na wszystkim założone i zero czerwonych flag. 

A co do podziału majątku to naprawdę jestem kryty, a nawet jeśli chodzi o alimenty i opiekę nad dziećmi też, także tu nic nie ugra extra, bo miałbym dzieci 50 czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, teddy1 napisał:

Zbiegiem okoliczności w tym trudnym dla niej czasie trafiła na dwie koleżanki, które są bardzo zaangażowane w wierze i instytucjach kościelnych. 

To już znasz przyczynę.

Ale to lepiej niż miałaby kolegować się z rozwódkami.

 

2 godziny temu, teddy1 napisał:

Rozmawiałem z kilkoma osobami, które wyszły z depresji i część z nich przeszła przemianę duchową i stały się osobami wierzącymi. 

Moja miała poporodową, była i jest religijna.

Fakt podczas depresji i zaraz po było gorzej.

 

2 godziny temu, teddy1 napisał:

teraz jeszcze maleństwo w domu,

Często właśnie, gdy jest nowe dziecko kobieta nie ma chęci na częste współżycie.

 

2 godziny temu, teddy1 napisał:

Kiedyś coś zapomknęła, że nawet mąż nie może być ważniejszy od Boga, a seks oralny to właśnie sygnł tego, że mnie by stawiała wyżej w hierarchii - taki mniej więcej to miało oddźwięk.

Mojej nie przeszkadza trzymać różaniec, a innym razem ptaka.

 

Pilnuj, czy nie udziela się za mocno w organizacjach religijnych bo albo poderwie ją jakiś ksiądz albo zacznie wysyłać przelewy ojcu Tadeuszowi.;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@teddy1 no to powiem Ci, że grubo jedziesz z kontrolą i lepiej uważać, żeby w tym wszystkim nie popaść w psychopatyczną skrajność. W razie gdyby takie rzeczy wyszły kiedyś w sądzie, to możesz popłynąć za nielojalność małżeńską i nie wiem czy to też nie da rady podciągnąć pod "przemoc".

 

Może force majeure się zwyczajnie wkurw**a na Ciebie. 😅

Masz wszystko obcykane, więc myślę, że jednak temat ogarniesz pozytywnie.

 

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro seks był wcześniej urozmaicony a teraz żonka stroi fochy to wiedz kolego, że coś się dzieje.

Religia i nawrócenie nie ma z tym nic wspólnego.

Opcji jest kilka, stałeś się w jej oczach słaby, nudny, przewidywalny, umościła się w bezpiecznym kurwidołku

i wie, że w tym kraju za nic nie zostanie ukarana ba jeszcze nagrodzona jak odejdzie od ciebie więc robi to bo może.

Być może pojawił się na horyzoncie nowy, lepszy model i kwestia czasu jest jak usłyszysz mis nie wiem co czuje.

Wpływ też mogą mieć inne zazdrosne kobiety, że ich życie erotyczne nie jest takie fajne jak być może było u was.

Ogólnie kobiety uwielbiają pozycję na misionarza czyli po Bożemu bo mogą zobaczyć twoje emocje, które Ci towarzyszą podczas penetrowania jej.

Kobiety chcą wszystko i wszędzie kontrolować a ty chłopoku jeszcze jej na to pozwalasz?

Sytuacja praktycznie jest już nie do odwrócenia no chyba, że raptem staniesz się atrakcyjny dla innych kobiet to wtedy małżonka będzie odpalać

wszystkie dziurki.

Dobrym rozwiązaniem jest chodzenie na divy, masarze erotyczne z finałem, o których małża nie musi wiedzieć.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Iceman84PL napisał:

Wpływ też mogą mieć inne zazdrosne kobiety, że ich życie erotyczne nie jest takie fajne jak być może było u was.

Tak, jak najbardziej.

Jeżeli zwierzyła się tym dewotkom to mogły ją przekabacić i są tego skutki, że teraz tylko "po bożemu".

 

Natomiast wstrzymywałbym się na razie z ruchaniem na boku.

 

@teddy1

A jak u niej z orgazmami, z jej potrzebami?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej bracia piszą dwie zazdrosne koleżanki doradziły żebyś nie miał za dobrze.  

Baby się chwalą tym co robią w łóżku, pewnie nawet wiedzą ile masz cm. 

Nie zdradzaj ani nie chodź na divy bo rozwód będzie z twojej winy i będziesz jebał na alimenty za obniżenie standardu życia !!!

Po co dajecie takie rady ? 

Żona pracuje ? 

 

 

Edytowane przez mati248
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks lubi i chce i orgazmy ma za każdym razem. Z pozycji to czasami misjonarz, ale częściej na jeźdźca, od tylu czy na boku i lubi zwyczajnie być ostrzej brana od tyłu i wrec Z uwielbia wytrysk do środka. 

Co do kontroli to wszystko już usunięte i ślady zawarte na ile się da oczywiście.

Płacąc z kamerki i oprogramowanie używałem zagranicznego konta plus znalazłem takie firmy których nazwy są dość mgliste tak by nic nie było oczywiste. 

Też skłaniam się mu wpływowi uduchowionych koleżanek, rodziny nie mam zamiaru póki co rozbijać. Mam dobry kontakt z dziećmi, spędzamy razem czas i lubimy wspólne aktywności i nie chcę by je wychowywał jakiś guru czy inny oświecony religijny urzędnik Pana Boga. 

Właśnie z tą przewidywalnoscią to nie do końca. Często wychodzę na spotkania z kontrahentami, wracam o różnych porach dnia i rzadko tłumaczę żonie co będę robił w ciągu dnia. Teraz zaczynam projekt gdzie będę też spędzał trochę czasu zagranicą, w razie potrzeby, a kierunek to ciepły, a moje warunki życiowe tam na miejscu będą bardziej niż korzystne. 

Póki co działam powoli i będę obserwował sytuację. 

Sorry za post pod postem - żona ma własne zarobki w jednej z firm powiązanych z moją osobą. Zrobiłem tak bym miła zawsze pewność, że nie powie, że byłem jedynym żywicielem rodziny i teraz ona zostaje z niczym. Ma pensje, opłacony ZUS, etc. Na papierze zaradna, dobrze zarabiające kobieta sukcesu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 09:47, teddy1 napisał:

Wiem, że ja i tylko ja muszę z tym żyć i podjąć decyzję jak się z tym oswoić lub co zrobić dalej, ale jestem ciekaw waszych opinii i doświadczeń.

Wiesz/nie wiesz.

Panie Brat wpadłeś w pułapkę logiki.

Nagle?

Nie, nie nagle.

....

*To zbierało się u niej od dawna.

...

TERAZ(JEJ) plan jest taki.

Czy zawalczysz?

Ona chce! Poczuć jak NANOWO  ZDOBYWASZ jej 'TWIERDZE'.

 

....czy Ci się to podoba/wymiękasz?

Twoja sprawa.

...powodzenia w 'PARTYZANTCE'.

 

 

*STAGNACJA łóżkowa. RUTYNA.

W dniu 18.09.2021 o 10:50, trop napisał:

Twój kindybał budzi w niej wstręt.

Stagnacje.

57 minut temu, Brat Jan napisał:

jak u niej z orgazmami, z jej potrzebami

10 na 10 w punkt!

W dniu 18.09.2021 o 11:15, Mosze Red napisał:

ale czasami był odwracalny przez nowego partnera

Clue.

Nigdzie nie jest napisane, że 'nowy' musi być faktycznie FIZYCZNIE INNY TYP/EGZEMPLAŻ.

 

2 godziny temu, Exar napisał:

tak samo może odejść jak się wypali i znudzi, czego szczerze życzę.

Się zjarało aż dym poszedł.

 

Teraz czas na NOWY AS.

...ta religia to zaowalowany krzyk rozpaczy o ZMIANY/ATENCJE. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadaj w panikę. Ludzie mają różne momenty w życiu i akurat towarzyszom temu zmiany. Ja na ścieżce poszukiwania Boga też o seksie nie myślałem. Daj jej czas w końcu swoich obowiązków małżeńskich nie zaniedbuje. Naprawdę są rzeczy w życiu ważniejsze niż seks choć wiem,że wielu będzie trudno w to uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, teddy1 said:

Seks lubi i chce i orgazmy ma za każdym razem. Z pozycji to czasami misjonarz, ale częściej na jeźdźca, od tylu czy na boku i lubi zwyczajnie być ostrzej brana od tyłu i wrec Z uwielbia wytrysk do środka. 

 

To czemu szukasz dziury w całym? 

 

Chcesz rozjebać rodzinę bo baba loda przestała robić? 

 

Bracia chyba nie doczytali i piszą same głupoty!

 

Raz jeszcze do WSZYSTKICH - żona autora się rucha i lubi to!

  • Like 6
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, żona autora była w depresji po poronieniu a to ciężki temat dla kobiety, keyloggery nic nie znalazły a seks jest kilka razy w tygodniu więc nie ma co wyjeżdżać od razu z rozwodami itp. Ciężki okres w życiu jakoś się na niej odbił widocznie. Jak macie nastoletnie dzieci to żona pewnie swoje lata ma i może już ma świadomość przemijania i kieruje się ku Bogu, sporo jest takich przypadków. Mimo wszystko trzymaj rękę na pulsie ale moim zdaniem bracia trochę przesadzają w tym przypadku, chociaż mogę się mylić. Pozdrawiam.

Edytowane przez Muatafaraj
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko o tym co moim zdaniem jest dziwne i mało logiczne w sensie takiej zmiany w seksie i tego typu ograniczeń. 

Ogólnie jest dobrze i może za rok lub dwa sytuacja się odmieni, a dla seksu oralnego nie będę rozbijał rodziny. 

Pożyjemy, zobaczymy - lepiej poczekać i trzymać rękę na pulsie. 

Dlatego tutaj napisałem odnośnie takich sytuacji - czy już ktoś miał podobnie. 

Najbliżej chyba był brat @Wolumen, ale u niego był całkowity zanik aktywności seksualnej. 

Tak czy owak dziękuję za Wasze wpisy i zobaczę co przyniesie przyszłość. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@teddy1  wyjedź kiedy tylko z żoną jak już maleństwo będzie mogło być pod czyjąś opieką tam, gdzie nie ma zasięgu tel, internetu i dewotek.

Ale żeby coś się działo, żeby nie było nudy. Nie wiem jaki styl życia prowadzicie, ale taka zmiana środowiska na pewien czas może pozytywnie skutkować na wasze pożycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 09:47, teddy1 napisał:

Od niedawna moja żona stała się bardzo religijną osobą, co wpłynęło na kilka aspektów naszego życia i nie ukrywam łóżkowego też.

Ogólnie jeśli chodzi o sam seks to chce to uprawiać, ale seks oralny i pieszczoty rękami są już niedostępne.


Wyślij ją do jednej z uczelni katolickiej na jeden tydzień aby przeprowadziła ankietę jak często tam chłopaki uprawiają seks oralny i analny ? :D

Coprawda historię usłyszałem na rybach od ojca jednego z takich młodych chłopaków - ale wyglądało to mniej więcej tak że chłopak opierał się 3miesiące a potem usłyszał tekst - albo się ruchasz albo wypierdalaj - to wypierdolił stamtąd :) 

Niesamowita inwencja twoje żonki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta zmienia zasady gry w trakcie, odpierdala szajba, niszczy małżeństwo, a ptaszki ćwierkają, żeby to mąż przełknął gulę i dalej zapierdalał. Zadam inne pytanie. Jak to jest żyć bez godności i pewności siebie? xD A co z ratowaniem dzieciaków przed programowaniem religijnym? Mamusia taki aniołek, a ojciec szatan xD Już to widzę xD Ona taka biedna, religijna, a mąż tyran xD Jak z tego nie będzie standardowej historii o ujebaniu męskiej godności to nie wiem xD Szkoda gadać. Czas się chyba mniej udzielać xD

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, mac said:

Jak z tego nie będzie standardowej historii o ujebaniu męskiej godności

 

Wszystko ma swoją cenę. Godność też, nie jest ona wartością nadrzędną.

 

Zresztą tutaj nie widzę aby ktoś komuś odbierał godność. Żona seks lubi tylko dostała akurat zajawki religijnej z nieznanych mi powodów. Spora szansa, że jej przejdzie. 

 

Nie widzę sensu toczyć wojny o loda :). Niegodne :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 18.09.2021 o 09:47, teddy1 napisał:

już myśleć, że lepiej olać to i jak najdzie potrzeba to pojechać na ręcznym i tyle.

Rozmowy z żoną nie pomagają- stwierdziła, że ona taka już nie jest i koniec. Chce seksu, ale tylko tak jak Bóg przekazał. 

Seksu chce.

Teraz ją musisz wypościć. Przecież Cię nie zdradzi, bo to grzech straszny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.