Skocz do zawartości

Sildenafil 25mg


Wolumen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2021 o 06:55, Brat Jan napisał:

A przyznam, że z racji mojego wieku chętnie bym jakimś naturalnym specyfikiem wspomagał organizm w produkcji testosteronu.

 

Tribulus z dobrych źródeł może podnieść teścia gdy masz rzeczywiście spore niedobory. Ja bym bardziej polecał Tongkat Ali, ma bardziej potwierdzone działanie na testosteron i czuć wyraźnie działanie: 

 

https://www.magicznyogrod.pl/tongkat_ali_korzen.html 

 

A przy mixie Tongkat Ali, Muira Puama, czarna maca, żeń szeń libido Cie aż rozsadza :D 

 

 

 

 

Edytowane przez BrightStar
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizdy życiowe które nic nie osiągnęły i boją się z honorem  zejść z tego łez padołu. Sam jak przyjdzie czas i pora z radością i uśmiechem na ustach przejdę na drugą stronę. Dla mnie liczy się nie tyle długość życia a jego jakość. Co z tego że dożyje "setki" gdy będę robił pod siebie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam od najmlodszych lat zawsze pigulke bralem przed pojsciem do divy ( zaczynalem od 20r teraz mam prawie 30r ) jak jestem staly klient to wtedy nie biore nic, ale jak ide do nowej to nie ma chuja, zeby stanal poprostu nie potrafie sie podniecic.. A sidelafil pomaga i to bardzo ( i wcale nie duze dawki, bo czasami 25mg dzielilem na 4razy moze bardziej na psyche to dziala ).. I bylem z tym u seksuologa i psychiatry.. nic nie dalo, tego problemu rozwiazac sie nie da taka mam psychike, napewno tez swoje robi ograniczony dostep do "kobiet". Ale od 10l biore prawie takie same dawki i caly czas dzialaja jak trzeba, wiec organizm nieuodparnia sie na to, wiec luz.

 

 A ta teza ze tabsy sa dla dziadkow, nie zgadzam sie calkowice bo taki 60latek pewnie bedzie mial przeciwskazania zdrowotne zeby brac viagre.

Edytowane przez david001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.