Skocz do zawartości

Pissing - wasze doświadczenia !


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy ktoś praktykował pissing z parnterką? :) 

 

Chodzi mi o oddawanie moczu na partnerkę, ale też przyjmowanie siusiania od partnerki.

 

Osobiście mnie to brzydzi, ale kumpel mi się kiedyś wygadał po pijaku, że kiedys namawiał swoją dziewczynę, żeby psiknęła mu w twarz, ale Pani nie dała się namówić :D

 

Zapraszam do dyskusji.

  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spellman71 napisał:

Jedna z moich byłych miała taką fantazję. Zrobiłem to na nią, ale dla mnie było to zupełnie neutralne. Mnie jakoś nie kręci. 

Jak wyglądała ta sytuacja? Sikałeś jej na twarz czy na ciało?

Teraz, LiderMen napisał:

Ciekawe skąd czerpała inspiracje?

Ktoś ją olał ciepłym moczem kiedyś i stąd inspiracja heheheheh :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LiderMen napisał:

Ciekawe skąd czerpała inspiracje?

Nie mam bladego pojęcia. Było to pierwsze moje spotkanie z tego typu zachcianką. 

 

9 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Jak wyglądała ta sytuacja? Sikałeś jej na twarz czy na ciało?

Po skończonej akcji w łazience, gdy mieliśmy wziąć wspólny prysznic. Zakomunikowałem, że muszę się jeszcze odlać przed, a ona poprosiła bym zrobił to na nią i klękła w kabinie. Wykonałem prośbę na tors. 

 

 

11 minut temu, jankowalski1727 napisał:

Ktoś ją olał ciepłym moczem kiedyś i stąd inspiracja heheheheh

Widzisz, dobrze bym na tym wyszedł, gdybym wtedy olał ją nie tylko dosłownie, ale i w przenośni, życiowo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Exar napisał:

Leją dwaj koledzy po pijaku.

- Czemu tak cicho lejesz?

- Bo leję po nogawce.

- A nie szkoda Ci tej nogawki?

- Nie, bo leję po Twojej.

 

@jankowalski1727

Spróbuj wody dla ochłody.

 

Jest mi chłodno, nie trzeba, dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Obliteraror napisał:

Dla mnie osobiście to lekko pojebane jest, ale cokolwiek robią dorośli ludzie między sobą przy obopólnej zgodzie, nie moja rzecz.

Ja jestem na nofapie i trochę mi odwala, własnie teraz w weekend mnie ciśnienie wzięło, aż bym obie psiknął złotym płynem na jakąś p0lską Anetę czy Justynę hehehehh

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy heheszkują.

Miałem w dwie strony. Spoko zabawa. Tylko znając skład chemiczny i to jakim dalej przemianom ulega płyn zabawowy,  to robiliśmy to w wannie, w kabinie prycznicowej. Chodziło raczej o tą nasty&dirty praktykę, niż żeby łóżko i mieszkanie waliło jak dworcowy kibel. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać co się pije, kiedyś w dawnych czasach tzw jabole, mózgotrzepy czyli tanie wina owocowe zawierały spore ilości siary, po takim napoju trzeba uważać na co się leje, ja w młodości niejednokrotnie po wypiciu sporych ilości takiego wina wypaliłem sikami część siatki ogrodzeniowej, kolega nawet kiedyś odciął sobie sikając czubki butów.

Piszę to wszystko ku przestrodze gdyż ponieważ albowiem można zrobić krzywdę chętnej na takie zabawy pani, której przez przypadek można odciąć głowę podobnie jak palnikiem acetylenowym.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocz jest sterylny. Mocznik jest używany w kosmetykach. Istnieje uryno terapia.

Jestem ciekaw ilu tu jest ludzi którzy zarzekają się że to oni by potrafili zapolować na zwierzynę.
Skoro brzydzi ich mocz to raczej nie widzę by byli w  stanie tropić zwierzynę po odchodach.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.