Skocz do zawartości

Pissing - wasze doświadczenia !


jankowalski1727

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Dla mnie osobiście to lekko pojebane jest, ale cokolwiek robią dorośli ludzie między sobą przy obopólnej zgodzie, nie moja rzecz.

 

Jeszcze obleci... 

Ale takie sranie na klatę i żarcie tego co robiły tzw. infuencerki i modelki w Dubaju już nie :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego razu z pewną cichodajką w pewnej obszernej łazience pokoju hotelowego. Po skończonej akcji panna zaproponowała wspólny prysznic, a miałem wtedy potrzebę odcedzić kartofelki to i padała kolejna propozycja z pissem. Chciała bym zrosił ją złotym deszczem. Zgodziłem się i przystąpiliśmy do realizacji. Trochę było kombinowania bo ciężko tak na siedząco, ale krzesło prysznicowe takie z wycięciem okazało się przydatne. Panna przede mną usiadła na ręczniku z szeroko rozłożonym nogami, a ja z węża lałem na nią po piersiach i kuciapce. Zaznaczyła tylko, że nie po twarzy i włosach. Widać było, że się jej podobało i lubi takie akcje. Mnie to jakoś obojętne było. Jedyny plus był taki, że z podniecenia odwdzięczyła się za to darmowym fellatio. Skubana bydlaka nawet wodą nie opłukała tylko od razu wpakowała do dzioba. 😁

  • Like 3
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Chcni napisał:

zawodnik MMA pił własny mocz taka ciekawostka. 

Nie jeden kolo na morzu czy w kopalni (jak Alojzy Piątek) przeżył dzięki własnej urynie.

Ona podobno jest szkodliwa dopiero po 4-5 przejściu przez organizm a kto wie czy do tego czasu nie nadejdzie pomoc.

Tak że tego....

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

Chodzi mi o oddawanie moczu na partnerkę, ale też przyjmowanie siusiania od partnerki.

Musisz zapytać jednego z hejterów Marka, bo ma bogate doświadczenie.

3 godziny temu, thyr napisał:

Kiedys oblalem sie moczem po pijaku . Mialem mokra nogawke , nie polecam 

 

To to nic, kiedyś wracałem z kolega z imprezy, był nawalony, ja tez, wyciągnąłem dzyndzla, idąc za nim naszczałem mu na nogawkę. Ten mając jeszcze kalesony, zanim mocz przesiąkł nogawkę minęła chwila, po chwili skapnął się, że mu najszczałem, potem chciał postawić mi klocka na parapecie przy oknie,  mam okno przy drodze, tylko zleciał z okna i się potłukł.

3 godziny temu, Alejandro Sosa napisał:

Kolejna dziwna forma dominacji. 

Lepsze to niż postawić klocka.

Edytowane przez Boromir
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jankowalski1727 napisał:

kumpel mi się kiedyś wygadał po pijaku, że kiedys namawiał swoją dziewczynę, żeby psiknęła mu w twarz, ale Pani nie dała się namówić :D


A ostatnio inny Twój „kumpel” pytał o związek z laską ze stomią, także mamy wszystkie toaletowe  tematy odhaczone 😂

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.