Skocz do zawartości

Co jest naprawdę lepsze niż seks?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Ace of Spades napisał:

By-zy-dura do sześcianu.

Nie wiem co ziomal brał ale na pewno ma bujną wyobraźnie i powinien zostać bajkopisarzem.

Mój były ziomek przez kilka pierwszych razy jak palił ziółko to też miał niestworzone fazy. A to się niemógł wysłowić, a to raz mówił, że mu noga zesztywniała i nie może jej zgiąć w kolanie, ani stać, ani chodzić. I siedział skulony z 2 godziny z wyprostowaną nogą.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych głupot i wyparcia niż tutaj dawno nie czytałem. 

Podziwianie natury lepsze niż seks? Uprawialiście kiedyś seks na łonie natury? 2w1 czyli LEPIEJ.

 

Może spotkanie ze znajomymi? Gdyby to było apogeum to żadne z tych spotkań nie kończyłoby się w łóżku, ale jednak tak się zdarza. 

 

Używki? MDMA? Ja tam wolę przywalić koło z koleżanką niż kolegą, ale co kto lubi. Zaraz któryś napisze że lepsza kiełbaska z grilla i browar...

 

Dużo myślenia zero jedynkowego tu widzę, przecież seks z wieloma rzeczami może się przeplatać, do tego robicie konkurencję czynnościami z innej kategorii. Na siłę ten temat jest ciągnięty. Nie uprawiacie seksu, Wasza sprawa, ale jak się na to z boku popatrzy to nie idzie powstrzymać śmiechu. Oczywiście mam na myśli dobry seks, nie 15min u ukrainki.

 

@Zbychu

Czy ten kolega miał 12 lat? Normalni ludzie tak po zielonym się nie zachowują. Dla mnie to kolejny mit stworzony przez ziomka cymbała. Udawanie jak to się nie porobiłem, gimboćpuny.

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bylo juz pisane to my sami to definiujemy. Dla mnie prymitywne i kiedy bylem innym typem 

1)Parę buchów mety, mdma, psychodeliki 

Chemiczne puste szczęscie, natychmiastowe nic nie wnoszące 

2) Zrobienie jakiegos interesu lewego przynoszącego spory zastrzyk gotówki.

3) Swiadomosc, ze ktos się mnie boi pseudorespekt 

Obecnie 

1) Kiedy w dniu codziennym mogę w jakis namacalny sposób, poczuc uzytecznosc umiejetnosci nad którą ciezko pracowalem np języki wiedza odnosnie czegos.

2) Jak logos naucze czegos cennego, uzytecznego i rozwijającego.

3) Jak wplywa mi kasa z czegos kreatywnego, ale i w jakis sposób spolecznie uzytecznego.

4) Stan po dobrym treningu sw albo silka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złe pytanie.

Seks jest najlepszy wtedy kiedy się ma ochotę na seks. Wyjście w góry jest lepsze gdy ma się ochotę iść w te góry. Opierdolenie kebaba będzie lepsze od seksu wtedy kiedy ma się niesamowitą ochotę na kebsa. Proste. Nic nie jest lepsze ani gorsze, wszystko zależy od chwili i subiektywnego postrzegania danych momentów. Tylko tyle, a może aż tyle.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończenie ważnego dzieła, np projektu.

Odbieranie nagród, pochwał, gratulacji, premii w robocie.

Spokojny dzień, wszystko zaplanowane jak w zegarku. Uwielbiam mieć wszystko pod kontrolą.

Seks jest przereklamowany, chyba że po alko lub innych substancjach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kamil9612 napisał:

Ukończenie ważnego dzieła, np projektu.

Odbieranie nagród, pochwał, gratulacji, premii w robocie.

Spokojny dzień, wszystko zaplanowane jak w zegarku. Uwielbiam mieć wszystko pod kontrolą.

Seks jest przereklamowany, chyba że po alko lub innych substancjach :D 

Po alko to lipa konar nie płonie za dobrze 😀, po ziole już inna sprawa zajebisty afrodyzjak. Co do innych substancji to nie wypowiem się, ale nie wyobrażam sobie seksu po np. speedzie, z taką pizdą na bani seks to była ostatnia rzecz o której myślałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre jedzenie 

Szybka jazda motocyklem 

Jazda konna, dłuższe wypady po polnych drogach (ogólnie kontakt ze zwierzętami) 

Strzelanie z broni

Spacer po lesie i świeże powietrze 

Pływanie w morzu, kiedy unoszą fale

Ogólnie podróże, kiedy przyjeżdża się do innego kraju o innym klimacie i po wyjściu z samolotu uderza cię fala innego powietrza

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2021 o 19:30, Imiennik napisał:

Czy ten kolega miał 12 lat? Normalni ludzie tak po zielonym się nie zachowują. Dla mnie to kolejny mit stworzony przez ziomka cymbała. Udawanie jak to się nie porobiłem, gimboćpuny.

No nie do końca, takie historie z mięśniami (Maryśka działa na synapsy) i większe lub mniejsze zawiechy zdarzają się po Maryście, jednakże pod jednym warunkiem Maryha musi być dosyć mocna a taka w obecnych czasach jest niestety trudno dostępna.

Może koleś ściemnia a może nie, trudno powiedzieć.

Musiałbym zajarać tą jego Maryhę i wtedy bym ocenił  ;)

 

 

W dniu 20.09.2021 o 19:30, Imiennik napisał:

Większych głupot i wyparcia niż tutaj dawno nie czytałem.

Też się nie zgodzę, jeżeli mężczyzna jest mało atrakcyjny, mało pociągający dla kobiety to i seks zawsze będzie marny (o ile w ogóle będzie) w takim przypadku wiele rzeczy może się wydawać fajniejszych.

Rozumiem, że Ty jesteś na tyle atrakcyjny, że rozpalasz laski do czerwoności a potem ruchasz na wszystkie możliwe sposoby i git! Ale nie mierz wszystkiego i wszystkich swoją miarą.

Dla mnie seks jest przereklamowany, możliwe, że nie jestem wystarczająco pociągający dla kobiet, no i chÓj, nie będę się wysilać, gra nie warta świeczki.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 19:47, Ace of Spades napisał:

No nie do końca, takie historie z mięśniami (Maryśka działa na synapsy) i większe lub mniejsze zawiechy zdarzają się po Maryście, jednakże pod jednym warunkiem Maryha musi być dosyć mocna a taka w obecnych czasach jest niestety trudno dostępna.

Tylko po takiej "maryśce" gościu by normalnie nie siedział i nie gadał tylko by go zgniotło. Nawet @Zbychu przyznał że to ściema, także nie ma co tworzyć swoich teorii.

W dniu 21.09.2021 o 19:47, Ace of Spades napisał:

Dla mnie seks jest przereklamowany, możliwe, że nie jestem wystarczająco pociągający dla kobiet, no i chÓj, nie będę się wysilać, gra nie warta świeczki.

To trochę tak jakbyś jeździk maluchem i na tej podstawie stwierdził że BMW też jest kiepskie. 

 

To że ktoś nie uprawiał dobrego seksu nie znaczy z automatu że spacer po lesie jest lepszy. Coś w stylu nie wiem ale się wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Imiennik napisał:

także nie ma co tworzyć swoich teorii.

 

To trochę tak jakbyś jeździk maluchem i na tej podstawie stwierdził że BMW też jest kiepskie...Coś w stylu nie wiem ale się wypowiem.

To nie są żadne moje teorie, różni ludzie różnie reagują na Maryhę i tyle, tak więc może być różnie kwadratowo i podłużnie, a to czy koleś ściemnia tego nie wiem, w takich tematach większość ludzi ściemnia.

Natomiast co do seksu to jednych stać na malucha a innych BMW (przeważnie ze zjebanym tylnym dyfrem), ktoś nie śpi żeby ktoś spać mógł, żebyś Ty mógł świrować BMW po bezdrożach to ktoś inny musi się męczyć maluchem po zakorkowanych ulicach wielkiego miasta w niedzielne upalne popołudnie.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ace of Spades napisał:

a to czy koleś ściemnia tego nie wiem, w takich tematach większość ludzi ściemnia.

Mam naprawdę spore doświadczenie z tym tematem, dlatego wiem że ściemnia :)

 

30 minut temu, Ace of Spades napisał:

Natomiast co do seksu to jednych stać na malucha a innych BMW

Dlatego jak kogoś nie stać to niech nie zabiera głosu. Ja nie jeździłem nigdy Rolls Royce'm i nie mówię że kiepsko się prowadzi i lepiej iść na lody, że jest przereklamowany etc :)

 

Dobry seks z fajną kobietą gdzie przepływ emocji jest dwustronny daje takiego kopa na cały dzień że nie znam takiego narkotyku. 

 

Walka z naturą i tłumienie instynktów trwa. Normalny zdrowy facet będzie chciał kopulować ze zdrową kobietą i żaden spacer po lesie mu tego z głowy nie wybije. 

 

aBYb4jN_700b.jpg

 

Medytacja, zimne prysznice, no fap :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

Godzinę temu, Imiennik napisał:

Dobry seks z fajną kobietą gdzie przepływ emocji jest dwustronny daje takiego kopa na cały dzień że nie znam takiego narkotyku. 

Seks jest przereklamowany (w kontekście stawiania go na piedestale), ale też nie rozumiem tutaj wymienienia wszystkich innych rzeczy które są przyjemniejsze (najwięcej zapewne od osób które nie mają do niego dostępu). To tak jak mówić że hamburger jest lepszy od netflixa. Nie mam ochoty parzyć się codzennie, ale lubię, szczególnie jak masz osobę z którą jest to przyjemne i się dogadujecie na tym polu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo

Dokładnie, abstynenci dorabiają sobie ideologię. Tyle tematów o kobietach ale nagle się okazuje że seksu nikt nie lubi, no prośba :D W ogóle całe te forum jakby nie patrzeć kręci się wokół pipy, gdyż jest to forum męskie na tematy damsko męskie, a homoseksualnego szyldu nie widzę.

 

Wyparcie na całego.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Imiennik napisał:

Dlatego jak kogoś nie stać to niech nie zabiera głosu.

To załóż swoje Forum gdzie tylko Ty będziesz pisał i jednocześnie czytał.

W sunie to się dziwie, że marnujesz czas na Forumie zamiast ruchać - czyżby Forum było atrakcyjniejsze od ruchania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ace of Spades napisał:

To załóż swoje Forum gdzie tylko Ty będziesz pisał i jednocześnie czytał.

Dlaczego? Te forum jest dla wszystkich. Jak nie lubisz seksu to poszukaj forum dla mnichów. 

 

10 godzin temu, Ace of Spades napisał:

W sunie to się dziwie, że marnujesz czas na Forumie zamiast ruchać - czyżby Forum było atrakcyjniejsze od ruchania?

No bez kitu. Muszę nad sobą popracować i ruchać 24/7, nawet pracę rzucę i jeść przestanę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.