Skocz do zawartości

Ex oddzywa się po 2 latach (Spotkanie)


Silny88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych Braci, 

jako młodszy niedoświadczony samiec pierwszy raz doświadczam sytuacji, że Ex oddzywa się, szuka kontaktu. Zgodnie z wieloma zaleceniami po rozstaniu zablokowałem ją na mediach społecznościowych, a nr tel tylko usunąłem z kontaktów.. Otrzymałem odniej SMS po 2 latach (w skrócie) przyjeżdża na studia do miasta w którym mieszkam i ogółem jest ciekawa co u mnie i chciałaby się spotkać. Po krótkiej wymianie wiadomości umówiliśmy się na kawę. I teraz pytanie jak to rozegrać. Ładna i inteligentna, bardzo w moim typie (byliśmy w związku pół roku, powód rozstania: moja cipowatosc.) ale teraz mam też inne opcje nawet podobne do niej (bez bycia w związku) wiec napewno niemam ciśnienia. Ciekawi mnie jak bedzie się zachowywać na spotkaniu i czego chce. Czy mieliście Bracia podobne sytuacje?

Dzięki z góry..

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż tego czego ona chce zastanów się czego ty chcesz. Zrób tak żeby nie cierpieć.

Ja na początku olewałem bo nie chciałem się potem zadręczać co dalej z tego wyjdzie. Teraz już olewam z automatu bo nie widzę w tym sensu. Wolę iść do przodu. Mam takie sytuacje kilka razy w roku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest już starsza o dwa lata.

2. Miała dwa lata skakania po kutangach.

3. Jest zdesperowana z jakiegoś powodu że pisze do Ciebie. Tak, każdy jest w jakiś sposób wyjątkowy, ale... Ona nie odzywa się bo Ty to Ty, tylko dlatego że szuka jelenia 😉

Jeśli jakaś obciągnie Ci w kiblu w dyskotece to nie dlatego że jesteś jakiś hiper wyjątkowy, ale ona to lubi i tyle, taka mała analogia.

4. Jedziesz na sentymentach kurłaaa kiedyś to było zamiast grzecznie odmówić. Jak już to było dać jej odpowiedź na następny dzień, a nie być jak dziwka na telefon, na skinienie palcem byłej książę już leci.

5. Po co wgl się umówiłeś?

6. Seks? W dzisiejszych czasach to kosztuje grosze, są profesjonalnalistki i seks gadżety. Równie dobrze zamiast skorzystać z jakiegoś Ubera, możesz przebijać nr w jakimś gracie tylko po to, żeby mieć starego grata. Ryzyko nie adekwatne do potencjalnych zysków.

Edytowane przez DOHC
  • Like 14
  • Dzięki 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już zrobiłeś ten wielki błąd i pogadałeś z nią oraz umówiłeś się na spotkanie, to jak rasowa kobieta odwołaj je pod byle pretekstem w ostatniej chwili, np. pół godziny przed owym spotkaniem. Dodaj koniecznie, że się odezwiesz, a następnie zablokuj ten kontakt tak jak poprzednio i ciesz się życiem.

  • Like 19
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Santo napisał:

Bardziej niż tego czego ona chce zastanów się czego ty chcesz. Zrób tak żeby nie cierpieć.

Ja na początku olewałem bo nie chciałem się potem zadręczać co dalej z tego wyjdzie. Teraz już olewam z automatu bo nie widzę w tym sensu. Wolę iść do przodu. Mam takie sytuacje kilka razy w roku.

Cimcirimci, tego chce..

chce ja dodać do kolekcji swoich talerzy i obracać sobie dalej hehe

Edytowane przez Silny88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krugerrand napisał:

Skoro już zrobiłeś ten wielki błąd i pogadałeś z nią oraz umówiłeś się na spotkanie, to jak rasowa kobieta odwołaj je pod byle pretekstem w ostatniej chwili, np. pół godziny przed owym spotkaniem. Dodaj koniecznie, że się odezwiesz, a następnie zablokuj ten kontakt tak jak poprzednio i ciesz się życiem.

A co jeżeli przejdę odrazu do ataku i pokaże muszelce, jaka jest taktyka i w co gramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DOHC napisał:

2. Miała dwa lata skakania po kutangach.

3. Jest zdesperowana z jakiegoś powodu że pisze do Ciebie. Tak, każdy jest w jakiś sposób wyjątkowy, ale... Ona nie odzywa się bo Ty to Ty, tylko dlatego że szuka jelenia 😉

 

Przykre to, ale zapewne prawdziwe.

 

Pani wyszumiała się przez 2 lata, ale żaden z jej kochasiów nie kwalifikował się na beta providera, a tu latka lecą i instynkt się odzywa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JoeBlue napisał:

Ejaculate and evacuate?

Exactly

2 minuty temu, cst9191 napisał:

 

Przykre to, ale zapewne prawdziwe.

 

Pani wyszumiała się przez 2 lata, ale żaden z jej kochasiów nie kwalifikował się na beta providera, a tu latka lecą i instynkt się odzywa.

XD ona jeszcze 20 niema,

uwież ostatnie czego ona by chciała to Beciaka w kwiecie wieku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Silny88 napisał:

Exactly

XD ona jeszcze 20 niema,

uwież ostatnie czego ona by chciała to Beciaka w kwiecie wieku..

 

To po cholerę pisze do Ciebie, skoro jak sam napisałeś byłeś 2 lata temu pizdeuszem? :D

 

Nie miała jak mniemam okazji zobaczyć Twojej przemiany?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się podoba i jesteś z niej "wyleczony" to idź na spotkanie. Twoim celem powinno być wyruchanie jej w ciągu kilku spotkań (jeśli takowe będą). Nie napalaj się na nic, być może tylko Cię testuje. Co Ciebie interesuje czy były inne kutasy czy nie, przecież Ty nie masz zamiaru się z nią żenić. Masz zamiar ją pukać i tyle. Pełen luz. Fajnych lasek do rżnięcia nigdy za wiele. 

Przy okazji (jeśli dojdzie do spotkania) zobaczysz czy i jak się zmieniła i przede wszystkim czy i jak Ty się zmieniłeś. Będzie to dla Ciebie dobry test. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bullitt napisał:

Jeśli Ci się podoba i jesteś z niej "wyleczony" to idź na spotkanie. Twoim celem powinno być wyruchanie jej w ciągu kilku spotkań (jeśli takowe będą). Nie napalaj się na nic, być może tylko Cię testuje. Co Ciebie interesuje czy były inne kutasy czy nie, przecież Ty nie masz zamiaru się z nią żenić. Masz zamiar ją pukać i tyle. Pełen luz. Fajnych lasek do rżnięcia nigdy za wiele. 

Przy okazji (jeśli dojdzie do spotkania) zobaczysz czy i jak się zmieniła i przede wszystkim czy i jak Ty się zmieniłeś. Będzie to dla Ciebie dobry test. 

Dziękuje za ten komentarz!

3 minuty temu, cst9191 napisał:

 

To po cholerę pisze do Ciebie, skoro jak sam napisałeś byłeś 2 lata temu pizdeuszem? :D

 

Nie miała jak mniemam okazji zobaczyć Twojej przemiany?

Dokładnie. Wydaje mi się że ja zabolało to ze ja zablokowałem i pewnie chce przetestować czy jeszcze do niej coś czuje. Ale nie tym razem..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Silny88 napisał:

Dokładnie. Wydaje mi się że ja zabolało to ze ja zablokowałem i pewnie chce przetestować czy jeszcze do niej coś czuje. Ale nie tym razem..

Aha i jeszcze jedna drobnostka:

 

do spotkania jeszcze nie doszło i nie masz pewności czy pani by na nie przyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bullitt napisał:

Jeśli Ci się podoba i jesteś z niej "wyleczony" to idź na spotkanie. Twoim celem powinno być wyruchanie jej w ciągu kilku spotkań (jeśli takowe będą). Nie napalaj się na nic, być może tylko Cię testuje. Co Ciebie interesuje czy były inne kutasy czy nie, przecież Ty nie masz zamiaru się z nią żenić. Masz zamiar ją pukać i tyle. Pełen luz. Fajnych lasek do rżnięcia nigdy za wiele. 

Przy okazji (jeśli dojdzie do spotkania) zobaczysz czy i jak się zmieniła i przede wszystkim czy i jak Ty się zmieniłeś. Będzie to dla Ciebie dobry test. 

No nie wiem, czy to jest dobra rada.

Stara miłość nie rdzewieje- to mądre przysłowie.

Ja bym za żadne skarby z ex nie zaczynał, bo podświadomość i wyparte uczucia mogą Cię rozpierdolić w jedną chwilę.

Przerazisz się srodze, jak zaczniesz za nią latać ja nastolatek za first love.

Z emocjami lepiej nie zaczynać, bo można się nieźle samemu wpierdolić na minę.

Z eks nie ma żartów, lepiej zamknąć ten rozdział z określoną osobą. Odnowisz znajomość na poziomie emocjonalnym (poprzez sam fakt spotkania z ex). I wtedy możesz zobaczyć co czujesz, kim jesteś i czym się staniesz. :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil9612 napisał:

No nie wiem, czy to jest dobra rada.

Stara miłość nie rdzewieje- to mądre przysłowie.

Ja bym za żadne skarby z ex nie zaczynał, bo podświadomość i wyparte uczucia mogą Cię rozpierdolić w jedną chwilę.

Przerazisz się srodze, jak zaczniesz za nią latać ja nastolatek za first love.

Z emocjami lepiej nie zaczynać, bo można się nieźle samemu wpierdolić na minę.

Z eks nie ma żartów, lepiej zamknąć ten rozdział z określoną osobą. Odnowisz znajomość na poziomie emocjonalnym (poprzez sam fakt spotkania z ex). I wtedy możesz zobaczyć co czujesz, kim jesteś i czym się staniesz. :D 

No to sprawdźmy to!

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Silny88 said:

Dziękuje za ten komentarz!

Dokładnie. Wydaje mi się że ja zabolało to ze ja zablokowałem i pewnie chce przetestować czy jeszcze do niej coś czuje. Ale nie tym razem..

Z dwudziestkami można się jedynie pieprzyć.

Niech cię testuje, przez to ze da ci zamoczyć.

Sam się dowiesz czy masz tyle jaj ile myślisz, że masz.

To jest coś warte.

Uwaga:

Wynik może zaboleć.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JoeBlue napisał:

Z dwudziestkami można się jedynie pieprzyć.

Niech cię testuje, przez to ze da ci zamoczyć.

Sam się dowiesz czy masz tyle jaj ile myślisz, że masz.

To jest coś warte.

Uwaga:

Wynik może zaboleć.

 

Niech boli.. mam pare plasterek na nią 

dzieki za oddzew

Edytowane przez Silny88
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.