Skocz do zawartości

Ex oddzywa się po 2 latach (Spotkanie)


Silny88

Rekomendowane odpowiedzi

Ex nigdy nie odzywają się z byle powodu, prawdopodobnie jeszcze raz chce cię omotać i wykorzystać, być może rzucił ją gach i szuka pocieszyciela.

Skoro wcześniej skończyła z tobą związek bo byłeś słaby to już zawsze będzie o tym pamiętać i wypominać przy byle okazji, mało tego będzie cie co chwila testować.

Miała swoje szanse wcześniej, nie podołała więc do widzenia. Jest jeszcze opcja, że może bombelka się spodziewa i potrzebuje tatusia. 

Na spotkaniu w razie czego powiedz jej jak by coś chciała od ciebie, że nie wiesz co czujesz i potrzebujesz kilku lat do namysłu😁

  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NoHope napisał:

Napisz jak się rozstaliście i jak wyglądał Wasz związek. Generalnie jeśli kobieta cię rzuciła a nie ty ją no to średni pomysł jeszcze raz wchodzić.

Razem zerwaliśmy, tylko ona była większym inicjatorem, powiedziała że niewyjdzie na dłuższa metę, ja przyjąłem, stwierdziłem to samo i dziękuje dowidzenia.. aż do tej pory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Silny88 napisał:

Razem zerwaliśmy, tylko ona była większym inicjatorem, powiedziała że niewyjdzie na dłuższa metę, ja przyjąłem, stwierdziłem to samo i dziękuje dowidzenia.. aż do tej pory 

To bardzo podejrzane, że jej się odwidziało. Ja bym odpuścił bo stare emocje wrócą, stracisz kontrolę i wpakujesz się w dramę. To jest imo klasyczne, "myślałam, że złapie kogoś lepszego, ale coś nie pykło". 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Silny88 napisał:

Razem zerwaliśmy, tylko ona była większym inicjatorem, powiedziała że niewyjdzie na dłuższa metę, ja przyjąłem, stwierdziłem to samo i dziękuje dowidzenia.. aż do tej pory 

Teraz tez razem odnawiacie kontakt 🙃

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank Twoja ex coś chce od Ciebie.

 

Jedno Ci powiem i weź to do serducha.

Jeśli byłeś zaangażowany bardzo emocjonalnie gdy byliście w związku odwołaj to spotkanie.

Nie będę pierdolił jakiś kocobołòw że dwa razy się do tej rzeki nie wchodzi czy innych chujni ale wierz mi że choć jedno spotkanie z ex może rozwalić Ci wszystko nad czym pracowałeś jeśli ją że tak trywialnie powiem-  kiedyś kochałeś.

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jesteś potężnym drwalem, który może ściąć każdą sosnę, ale Ty chcesz tą konkretną, którą już kiedyś rąbałeś? Czemu? Co ona w sobie takiego?

 

Powiedzmy, że "zaiskrzy". Idziecie do sypialni, Pani zaczyna robić szpagat i kręci się jak karuzela na kutandze, bierze głębokie gardło po same kule, później w dupę, później znów głębokie gardło, a Tobie jest tak dobrze, że wciągasz prześcieradło przez odbyt. W Twojej głowie powstaną dwie myśli. Pierwsza: Jest mi z nią dobrze, chce tego więcej. Druga: Kto i jak ją tego nauczył? Co ona robiła przez te dwa lata? Te myśli działając wspólnie położyły nie jednego kozaka. 

 

Jeśli masz żelazną psychę - idź. Jeśli masz choć cień wątpliwości odpuść. 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tmr napisał:

A wyleczyłeś się z "cipowatości"? Czy chcesz jej nabić statystykę? ( jakieś pkt. do samooceny) I dalej się mazać? 

Nabić to może jej co najwyżej kilometrażu kutangów i taki powinien być cel tego spotkania. W żadnym wypadku nie pakuj się w związek z nią.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silny88Gdzie kurła jebane kropki są? Interpunkcja a później zabranie się za ex.

 

Dobra, czytając ciebie odnoszę wrażenie że wydaje ci się i aż tyle.

 

Wydaje ci się że rozdajesz karty, nie przeczytałem nic o pokorze bo jej nie masz na daną chwile.

 

Brzmisz jak chłopaczek który ukończył kurs pua-srua i teraz to on będzie jebał a nie jego.

 

Nie dam rad bo i tak nie posłuchasz ale jak już ,,drugi raz ci nie wyjdzie” to wróć tu.

 

*Przez dwa lata mój drogi misiu to hoho nawet Bóg może nie chcieć wiedzieć co tam robiła ta twoja ex. PŁYN DO DEZYNFEKCJI W KIESZENI.
 

9 minut temu, ManOfGod napisał:

Zacznijmy przyjmować zakłady 😀

Stawiam na ex że zrobi go bardziej niż kiedyś.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamil9612 napisał:

No nie wiem, czy to jest dobra rada.

Stara miłość nie rdzewieje- to mądre przysłowie.

Ja bym za żadne skarby z ex nie zaczynał, bo podświadomość i wyparte uczucia mogą Cię rozpierdolić w jedną chwilę.

Przerazisz się srodze, jak zaczniesz za nią latać ja nastolatek za first love.

Z emocjami lepiej nie zaczynać, bo można się nieźle samemu wpierdolić na minę.

Z eks nie ma żartów, lepiej zamknąć ten rozdział z określoną osobą. Odnowisz znajomość na poziomie emocjonalnym (poprzez sam fakt spotkania z ex). I wtedy możesz zobaczyć co czujesz, kim jesteś i czym się staniesz. :D 

Niech idzie, jeśli to nie jest jakaś podpucha ze strony Pani. 

Zobaczy czy rzeczywiście nie jest już cipeuszem. Całe życie chcesz uciekać? 

 

On ma po prostu przestawić wskazówkę na inny program w głowie na głębokim poziomie świadomości. Do tego droga daleka i wyboista, ale niech się uczy. 

Najwyżej się sparzy i szybko otrzeźwieje. Jedna dupa w tę czy w tamtą - żadna wielka strata. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C'mon. Młoda lala w wielkim mieście. 

 

Meta potrzebna, wprowadzenie w kręgi towarzyskie, jakieś wsparcie monetą albo dwiema też nie zawadzi. Opakuje się to w sreberko pt. old lof no rust, poleje cipkosoczkiem-40 i kolega będzie zachwycony. ;)

Edytowane przez maroon
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, horseman napisał:

 

 

Jeśli masz żelazną psychę - idź. Jeśli masz choć cień wątpliwości odpuść. 

Podpisuję się pod tym całkowicie. Jeśli jesteś w stanie trzymać emocje w garści , przykładowo dojdzie do ruchania i ty nie zakochasz się po tym to spoko. Jednak skoro piszesz tego posta znaczy że w jakiś podświadomy sposób nie jest Ci totalnie obojętna. Generalnie chodzi o to żebyś nie miał sytuacji, że da Ci koktajl emocjonalny , napalisz się a potem odstawi i ty będziesz cierpiał. Zrobisz jak uważasz. Ja osobiście życzę Ci abyś nigdy nie doświadczył przykrości ze strony kobiety. 👍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Bullitt said:

Twoim celem powinno być wyruchanie jej w ciągu kilku spotkań (jeśli takowe będą).

Myśl o tym żeby ją wyruchac. A nie o tym co ona planuje. I zrób to jak się da. A potem olej. 

To wszystko oczywiście pod warunkiem że masz ten związek przepracowany w głowie. Bo jak nie to będziesz cierpiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, maroon napisał:

Meta potrzebna, wprowadzenie w kręgi towarzyskie, jakieś wsparcie monetą albo dwiema też nie zawadzi. Opakuje się to w sreberko pt. old lof no rust, poleje cipkosoczkiem-40 i kolega będzie zachwycony.

Dokładnie tak i to tylko na pocżątek.

W planach od razu intensywne szukanie mocnej gałęzi. prawnik, lekarz to teraz modne wśród takich małolat.

 

Tobie danie tylko parę razy by był jakiś spokojny wikt i opierunek na początek, potem zmianka, a dla Ciebie standardowe wymówki 'miś, wiesz teraz to ja nie wiem już co czuję', 'musimy zrobić sobie przerwę na jakiś czas bo za szybko to się wszystko wydarzyło' i spuszczenie Ciebie bezlitosne w kiblu jak niepotrzebny balast. Wtedy będzie cierpienie. (jej pamięc o Tobie, że jesteś na to wyśmienitym kandydatem)

 

Najbardziej prawdopodobny scenariusz i powtórzę mądrze jeszcze raz po koledze. C'mon, młoda mewka w dużym mieście? Serio? ;)

 

Inne dziunie w zapasie nic Ci nie dadzą @Silny88. Na te swoje w zanadrzu stracisz momentalnie smak i ochotę, bo te cipki są już wiadome i znane, znasz ich zapach i wiesz jak się z nimi obchodzić a ta tutaj to coś innego, powiew świezości, sentyment, zagadka co z niej teraz za zawodniczka w łóżku, jak teraz potrafi kręcić śmiegłem etc. etc. (jak wyżej wspomniał mądrze brat horseman) Oj możesz mocno popłynąć ziomek..

 

Chociaż wiem, że i tak zechcesz się przekonać na własnej skórze. :D

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.