Skocz do zawartości

Podryw - kurs dla młodszych użytkowników


RedChurchill

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, spitfire napisał:

Czasem warto iść za impulsem, i spróbować podejść do kobiety gdy widzisz to coś. 

Tylko jak rozpoznać "to coś" (co mocno zwraca uwagę) vs "potencjalna możliwość" (od niechcenia, bo nie ma lepszej opcji w pobliżu)?

To drugie zahacza trochę o desperację/pajacowanie, a przy wyposzczeniu/braku obfitości/pragnieniu mam wrażenie, że trudno to rozróżnić.

Przy drugiej opcji zwykle są faile.

Kalibrować do skutku, aby potrafić wyczuć "to coś" i nie uderzać do drugich opcji?

 

40 minut temu, spitfire napisał:

Skoczyłem. Uczucie niesamowite :D i duża satysfakcja. Pozwoliło to też przełamać się innym ludziom (byłem pierwszy). W sumie skoczyłem kilkukrotnie - aby się sprawdzić. Energia i odwaga rozsiana

Zajebiście! Sam zauważyłeś, że zadziałałeś i dla siebie i dla innych. Wniosłeś wyższą wartość, podniosłeś im wibrację. Najlepsza opcja. Szacun!

 

31 minut temu, spitfire napisał:

Wniosek - każdy kolejny raz był łatwiejszy.    
Także nie poddawajcie się. Pierwszy raz jest najgorszy - potem jest o niebo lepiej.

Zajebiście motywujący wpis!

Akurat trafiłeś na moment, w którym zdałem sobie sprawę, że mam mega dużo rzeczy, w których czuję się niepewny i jak na mój wiek to straszne tyły są. Kto wie czy do nadrobienia.

I to uczucie jak się zachować pewnie, jeśli się czegoś w ogóle nie robiło i nie wiadomo, jak to zrobić, aby było dobrze. @Tomkowski - rzuć okiem na to, może Ci się przydać.

 

Czytam o tym skoku, to otwiera się tekst w tyle głowy "jebać to, ważne, aby działać na wyższej wibracji (min. odwagi), będzie co będzie".

 

Dzięki  🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lync napisał:

Tylko jak rozpoznać "to coś" (co mocno zwraca uwagę) vs "potencjalna możliwość" (od niechcenia, bo nie ma lepszej opcji w pobliżu)?

Powiem tylko tyle "Piękno tkwi w oczach obserwatora" i nie chodzi tu wyłącznie o atrakcyjność fizyczną 

Odpowiedzi są w Tobie.

Wczoraj oglądałem to i wpadł mi w ucho jeden fragment o lęku powstającym w momencie gdy nie można się rozmnożyć (uprawiać seks aby się rozmnożyć-sukces reprodukcyjny) zarówno u kobiet jak i mężczyzn Podejście na zbyt dużym głodzie może Cię zmylić bo np.weźmiesz cokolwiek. Polecam cały odcinek 
 

11 godzin temu, lync napisał:

Czytam o tym skoku, to otwiera się tekst w tyle głowy "jebać to, ważne, aby działać na wyższej wibracji (min. odwagi), będzie co będzie".

 

Dzięki  🤩

Enjoy.
To naprawdę fajne uczucie gdy coś wychodzi i rozsiewasz tą energię - zobacz tutaj 2:00 :D
 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lync

Zawsze mnie śmieszyły filmiki tych atencjuszy uwodzicieli zza wielkiej wody co żyją w wielkim kraju nie skalanym nigdy wielkim kryzysem. Potem rodzą się miliony blogerów tfu tudzież innych youtuberuf co im się od dobrobytu nudzi. Niech przyleci do Polski i zagada do naburmuszonych Juleczek, które chcą się wyrwać z piekła i marzy im się tylko bogaty i przystojny ogier.

Edytowane przez Tomkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomkowski napisał:

Niech przyleci do Polski i zagada do naburmuszonych Juleczek, które chcą się wyrwać z piekła i marzy im się tylko bogaty i przystojny ogier.

Zagadałeś kiedyś na wyższej energii do panny, która się choć trochę otworzyła? Tu nie ma naburmuszenia, jest autentyczna chęć kontynuowania interakcji i wyczekiwania....

 

....póki się czegoś nie spierdoli logicznym lub pragnieniowym podejściem. Także jest potencjał, nie wbijaj się na apatię :)

7 godzin temu, spitfire napisał:

Powiem tylko tyle "Piękno tkwi w oczach obserwatora" i nie chodzi tu wyłącznie o atrakcyjność fizyczną 

Odpowiedzi są w Tobie.

Dzięki :) 

Kojarzy mi się jeden z wykładów Solida o tym, jak opisywał co się dzieje, jak dziewczyna nam się podoba. Oczy faceta zmieniają się i kobieta potrafi to zobaczyć i się tym zaintrygować lub podjarać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 13:00, RedChurchill napisał:

Pełno pewnie tego na youtubach, ale tego gościa bym pokazał swoim synom, więc wam też podaje.

Czemu ja w takie filmy nie wierzę? 🙄

I facet publikuje wizerunki tych dziewczyny tak sobie... na zasadzie: o nagram sobie rozmowę z panną i wrzucę w internet.  I nie grozi mu za to proces o bezprawne wykorzystanie wizerunku. ;)

 

Według informacji z jutuba to Toronto, Ontario. W sumie mają prawo jak u nas: " a photographer can take photographs in public places but may not publish them unless permission has been obtained from the subject, except where the subject appears in an incidental manner, ".

Więc sorry. Każda z tych panien musiała się, zapewne na piśmie, zgodzić na publikację albo autorowi grozi proces cywilny/karny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.