Skocz do zawartości

Jakiej wielkości macie peny?


Jakiej wielkości macie peny, mierzone w cm?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej długości masz pena, mierzonego w cm we wzwodzie?

    • <9 cm
      4
    • 9-10 cm
      0
    • 11-12 cm
      3
    • 13-14 cm
      9
    • 15-16 cm
      22
    • 17-18 cm
      8
    • Powyżej 18cm wielki, murzyński Kutang
      13
  2. 2. Jakiego obwodu jest Twój penis we wzwodzie mierzony w najszerszym miejscu?

    • 8 cm
      4
    • 9 cm
      1
    • 10 cm
      4
    • 11 cm
      6
    • 12 cm
      11
    • 13 cm
      6
    • 14 cm
      5
    • 15 cm
      9
    • 16 cm
      3
    • 17 cm
      10


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, $Szarak$ napisał:

@mac A czy ja zabroniłem ci wyrażać własną opinię? Wytknalem tylko kłamstwo, że niby zablokowane masz osoby a piszesz w ich tematach. 

Tyle lat na forum jesteś i nie wiedziałeś, że w 2018 był temat praktycznie bliźniaczy? Czemu wtedy nie zareagowałeś? Temat jest otwarty do dziś. Jeden z moderatorów skomentował nawet, że to nie nawet głupi temat,  tylko żeby zablokować kto jaki wybór zaznacza. 

Pomoc chłopakom - w czym? Skoro ankieta jest anonimowa i nie widać opcji kto jaką zaznaczył.

 

Bo mam zablokowaną, ale widzę nowy temat i nick. Jeżeli użytkowniczka zakłada nowy temat, który już był to tym samym łamie regulamin, bo nie korzysta z wyszukiwarki i nie sprawdza, co publikuje. Mogło mnie nie być w 2018. Nie pilnuję tutaj wszystkiego. Bez przesady. Co to za argument. Chcecie to piszcie. Nauka nie poszła w las xD

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac To nie jest ten sam temat tylko podobny. Tam było o długości a tu o długości i obwodzie. To jest to samo? 

No zapewne nie było, jesteś 2 najaktywniejszym użytkownikiem od powstania tutaj forum, to raczej cię nie było wtedy heh. 

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż z żoną oglądają w telewizji program o psychologii i różnicach w odczuwaniu emocji. W pewnym momencie mąż odzywa się:
- Kochanie, to wszystko stek bzdur. Założę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie.
- Spośród wszystkich Twoich kumpli, Ty masz największego penisa.

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest źle postawione. Pytanie powinno brzmieć nie jak długie mamy peny a jak głęboko lubisz mieć pena wsadzonego oraz nie jaki mamy obwód ale jak mocno lubisz mieć rozwarta i ocieraną cipe.*

 

(Odpowiedz dostosowana do poziomu pytania)*.

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

No i wtedy wjeżdżam JA cały na biało.

 

80 cm Kanone 5 Gustav - największe działo kolejowe w historii - SmartAge.pl

Duzy, ale jak historia pokazała w boju bezużyteczny i rzadko używany

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powinno być inaczej skonstruowane.  

Czy Panowie zadowalają swoje partnerki seksualne? 

Czy doprowadzają je do orgazmu? 

Czy kobiety lubią ich (tam) dotykać, 

Czy Panowie mają kompleksy na punkcie swojego przyrodzenia. 

Czy mają problemy z erekcją.  

 

W tym temacie mogę się wypowiedzieć jako kobieta bazując na swoim doświadczeniu z mężczyznami. 

Najlepsze są duże penisy, to niezaprzeczalny fakt. Długie i grube, choć oczywiście to grubość na fundamentalne znaczenie. 

Kobiecie trudniej jest osiągnąć orgazm pochwowy. 

Taki orgazm mam z jednym partnerem (obecnym), z innymi tylko inne rodzaje. Czynnik psychologiczny (komfort, swoboda, uczucia wyższe), mają przy tym przeogromne znaczenie. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie halo, wielkie jeju. Starsza pani po ścianie zwyczajnie chce wiedzieć czy jest jeszcze w polsce ktoś gotów dostarczyć odpowiednich bodźców jej rękawowi magika.

 

Naciągane 16 u siebie widzę no takie 15,7 coś takiego co do obwodu to 13,5. Dobra raja by może jeszcze coś dorzuciła ale na trzeźwo to tyle.

 

@deomi nie myślałaś o jakimś agresywnym, bezlitosnym herszcie stepowej junty ? Takim co odbija grata kolanami a na śniadanie jada małe dzieci, serio pytam. Emocje by były....

 

ps. nie brałem udziału w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JudgeMe napisał:

Najlepsze są duże penisy, to niezaprzeczalny fakt. Długie i grube

 

2 godziny temu, JudgeMe napisał:

Kobiecie trudniej jest osiągnąć orgazm pochwowy. 

Taki orgazm mam z jednym partnerem

 

Wiemy wiemy😁

 

Blackpill - najlepsze znaleziska i wpisy o #blackpill w Wykop.pl

Edytowane przez Iceman84PL
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć konkurencyjny temat " jakiej wielkości macie tzipy ?"

 

Przy okazji można dodać drugie pytanie w ankiecie o liczbę dotychczasowych partnerów, żeby korelacje sprawdzić między tymi dwoma parametrami.

 

Podejrzewam, że autorka tego tematu zaznaczyłaby odpowiedż " dużą, wielkości Rowu Mariańskiego". Pewnie przez to nadmierne zainteresowane penami : (

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.