Skocz do zawartości

Jakiej wielkości macie peny?


Jakiej wielkości macie peny, mierzone w cm?  

59 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej długości masz pena, mierzonego w cm we wzwodzie?

    • <9 cm
      4
    • 9-10 cm
      0
    • 11-12 cm
      3
    • 13-14 cm
      9
    • 15-16 cm
      22
    • 17-18 cm
      8
    • Powyżej 18cm wielki, murzyński Kutang
      13
  2. 2. Jakiego obwodu jest Twój penis we wzwodzie mierzony w najszerszym miejscu?

    • 8 cm
      4
    • 9 cm
      1
    • 10 cm
      4
    • 11 cm
      6
    • 12 cm
      11
    • 13 cm
      6
    • 14 cm
      5
    • 15 cm
      9
    • 16 cm
      3
    • 17 cm
      10


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, JudgeMe napisał:

Najlepsze są duże penisy, to niezaprzeczalny fakt. Długie i grube, choć oczywiście to grubość na fundamentalne znaczenie. 

Kobiecie trudniej jest osiągnąć orgazm pochwowy. 

Taki orgazm mam z jednym partnerem (obecnym), z innymi tylko inne rodzaje. Czynnik psychologiczny (komfort, swoboda, uczucia wyższe), mają przy tym przeogromne znaczenie. 

Bulshit. 

Kolejny raz widzę że nawet kobiety nie wiedzą co mają pod spódniczką. Są rożne rodzaje kobiecych cipek, różnią się budową. Zasadnicza różnica polega na tym jak gruba jest ścianka pochwy w miejscu gdzie jest punkt G. Są kobiety które mają tak grubą ściankę w miejscu punktu G (główne źródło orgazmów - czyli przedłużenie łechataczki)  że nigdy tak nie dojdą i amen. Wytłumaczył mi to znajomy ginekolog który zjadł zęby na tym, potwierdzenie jest też w książce którą kiedyś czytałem znanej amerykańskiej seksuolog, było to rozwinięcie dawnych badań Williama Mastersa i Virginii Johnson (pionierów jeśli chodzi o badania seksualności i osiągania orgazmów) - Polecam oglądnąć serial który polecił kiedyś @lync - Master of SEX. 

Drugi aspekt to stymulacja macicy po której też niektóre kobiety dochodzą (i tylko w tym wypadku ma znaczenie długość), ale są też kobity które wręcz płaczą gdy się je mocniej tam główką uderzy :) - np w pozycji na pagony
 

Czyli jeśli głęboko schowany punkt G i niewrażliwa macica buchaj na 25cm nie da rady zaspokoić tak zbudowanej kobiety :)

 

Powyższe potwierdziła moja była partnerka - seksuolog z 10 letnim doświadczeniem 

Więc panowie easy nie karmcie Pań. One same nie wiedzą o co kaman pod ich spódniczkami. 

A @deomi pewnie praży już popcorn :D
 

Edytowane przez spitfire
  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Brat Jan napisał:

Podobno są jeszcze orgazmy sutkowe i analne.

Ponoć najsilniejsze są "wypłatowe", są tak mocne, że kobieta przez całe dwa dni jest szczęśliwa, bo tyle średnio trwa taki orgazm wypłatowy.

Nie bez powodu powstało powiedzenie "żonę mam przy wypłacie, resztę czasu żyję w celibacie" - Polskie chłopy odkryły już dawno to do czego nauka dochodzi teraz :P 

 

 

22 minuty temu, spitfire napisał:

Powyższe potwierdziła moja była partnerka - seksuolog z 10 letnim doświadczeniem 

Czasem jak człowiek czyta to wszystko to można dość tylko do jednego wniosku:

EheZ58-O9oORqFXYIv_ENPTlTGBeTDbbASyqkM-u

 

Zawsze można sobie zrobić szalik harfowany z własnego Cocka :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powodów, żeby się spinać o ten temat nie widzę, ale jeśli któryś z was po przeczytaniu poleciał po centymetr i zaczął sobie mierzyć knagę to powinien się nad sobą poważnie zastanowić. Udziału w ankiecie nie wziąłem, mogę powiedzieć że mój pyton jest średniego rozmiaru, ani mały ani duży, kompleksów żadnych nie mam, wiem że w pełni wystarczy żeby zrobić dobrze panienkom jeśli nie mają cipki o rozmiarze wiadra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Czasem jak człowiek czyta to wszystko to można dość tylko do jednego wniosku:

:D W sumie to mogę podzielić się ciekawą wiedzą nt. wpływu lokalizacji łechtaczki, bo widzę że stulejarstwo się szerzy :P

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3894744/
 

Fragment podsumowania z artukułu który był omawiany na  jednym sympozjum tamtej seksuolog  z 10 letnim doświadczeniem 

"Dane z dwóch niezależnych próbek zebranych ponad 70 lat temu i ponad 15 lat temu potwierdzają pogląd, że odległość między łechtaczką a pochwą wpływa na prawdopodobieństwo, że kobieta będzie regularnie doświadczać orgazmu wyłącznie podczas stosunku. Kobiety, które zgłaszały, że częściej doświadczały orgazmu, miały krótsze pomiary CUMD niż kobiety, które zgłaszały, że nie doświadczały lub rzadziej doświadczały orgazmu podczas stosunku. Kiedy brano pod uwagę orgazmy wynikające z masturbacji, nie było znaczącego związku między CUMD a tym, czy kobieta doświadczała orgazmów autoseksualnych. Tak więc wpływ CUMD na orgazmy kobiet jest prawdopodobnie ograniczony do orgazmów wyłącznie podczas stosunku płciowego. Wyniki te sugerują, że pewna zmienność u kobiet doświadczających orgazmu podczas stosunku bez jednoczesnej stymulacji łechtaczki odzwierciedla, jak zasugerował Bonaparte w 1933 roku, konsekwencje procesów embriologicznych, które determinują położenie łechtaczki w stosunku do pochwy. Tak więc niektóre kobiety mogą być anatomicznie predysponowane do doświadczania orgazmu podczas stosunku, podczas gdy anatomia narządów płciowych innych kobiet sprawia, że takie orgazmy są mało prawdopodobne. O ile inne czynniki, takie jak cechy płciowe partnera kobiety, niewątpliwie wpływają na prawdopodobieństwo przeżywania orgazmu wyłącznie podczas stosunku, dane te sugerują, że u niektórych kobiet ich anatomia narządów płciowych silnie wpływa na występowanie orgazmu podczas stosunku." 
 

Jeśli łechtaczka jest bliżej wejścia pochwy to tylko się cieszyć kobitki :D dodatkowa stymulacja 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nesq napisał:
Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Ponoć najsilniejsze są "wypłatowe", są tak mocne, że kobieta przez całe dwa dni jest szczęśliwa, bo tyle średnio trwa taki orgazm wypłatowy.

 

 

Dlatego w UK wypłata co tydzień 

Angole to jednak mają łeb i to wszystko dla kobiet. Orgazm co tydzień w poniedziałek na dobry początek tygodnia, oni jednak wiedzieli co robią i jak udobruchać wiecznie nienasyconego głębinowego potwora :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spitfire napisał:


Więc panowie easy nie karmcie Pań. One same nie wiedzą o co kaman pod ich spódniczkami. 

A @deomi pewnie praży już popcorn :D
 

 

No raczej czym tu się ciśnieniować, ja wszedłem odpowiedziałem na pytanie na pełnej wyjebce kto się przejmuje zdaniem p0lki błagam....

 

Po drugie one prawie wszystkie mają te same roszczeniowe wyrazy twarzy niemal, że na "kopiuj wklej" ja na coś takiego i tak wiem, że mi nie odpali bo jestem cięty na sam widok, więc tym bardziej na to zlewam, bo nie mam u nich nic do ugrania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ponadnormatywnego i lubię tą swoją część ciała :)

Na pewno nie mam powodów do kompleksów. Dłuższy "pen" daje wiecej powodów do gry. Od gadaniu lasce, że masz małego, od wkładaniu np po 1/4 długości - parę ruchów - potem 3/4 i też parę ruchów. A potem jeb! I na maxa. 

 

W każdym razie, oddałbym te parę cm wzamian za bycie wyższym o te 10 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmar że ten wątek się tu w ogóle pojawia.
Myslałem dzisiaj o Forum ( także po ostatnim mocnym wideoblogu Musisz Wiedzieć), że rodzi się jakis rodzaj męskiego woke culture. Coś co jest trochę poza podziałami politycznymi np. gdzie ja czy kol . @Libertyn mamy poglądy bardziej lewicowe ale z szacunkiem do reszty koleżeństwa bo jest jednak pewnien cel nadrzeędny - omowiony przez kol. Musisz Wiedzieć "ZGODA BUDUJE NIEZGODA RUJNUJE" ( ca 39 minuta) 

a  tutaj jednak takie kalafiory się trafiają  :(

Edytowane przez Personal Best
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Personal Best napisał:

a  tutaj jednak takie kalafiory się trafiają  :(

Moim zdaniem, żadne kalafiory - wcześniej nie wiem czy dzień lub kilka godzin jakiś użytkownik założył temat o to jak wielkie mają zderzaki panie z rezerwatu. Po czym autorka tego tematu odpowiedziała i dostała oczywiście prześmiewczy umniejszający komentarz, a propos jej wymiarów że jej B to w sumie trochę lipa. My sami faceci sobie wystawiamy świadectwo, takimi wpisami - nikt nie musiał ogłaszać w ankiecie jak wielkiego pytonga ma choć wielu to zrobiło, podobnie jak panie nie mają obowiązku opisywać jak wielkie piersi posiadają.

6 minut temu, Personal Best napisał:

mamy poglądy bardziej lewicowe ale z szacunkiem do reszty koleżeństwa

No właśnie i to jest myślę najważniejsze choć nie ma co się łudzić bo nie raz będziecie pociśnięci.

 

Wracając do ankiety:

Czy ktoś kto zagłosował jest gorszym? Wątpię, czy ktoś kto nie zagłosował jest gorszym? Wątpię. 

 

Za bardzo się spinacie, według mnie bo zupełnie nie ma o co.

 

Z Bogiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, deomi napisał:

zostałam podpuszczona

....czyli po połaci dachu na smalcu zjechałaś ze strachu?

..chodząc po ścianie, parówkę jadłaś na śniadanie?

 

...na drugie ś.....nie kabanosów opierdalanie?

...kolacja? ....z ogórka była wibracja?

 

...po awterparty szew w gaciach podarty.

...spodnium zwinięte w rulonik, gdzieś spierdolił konik.

 

Teraz masz ochotkę zaczopować cnotkę.  Zabić klina, wbić w beton, to zabawa jeno przeto.

 

....A z kanapy raźno miałczy kicia puchata. 

Widzisz s.m..o lecą lata.

...Eee to przypowieść ino taka.

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

My sami faceci sobie wystawiamy świadectwo, takimi wpisami - nikt nie musiał ogłaszać w ankiecie jak wielkiego pytonga ma choć wielu to zrobiło, podobnie jak panie nie mają obowiązku opisywać jak wielkie piersi posiadają.

+

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Po czym autorka tego tematu odpowiedziała i dostała oczywiście prześmiewczy umniejszający komentarz, a propos jej wymiarów że jej B to w sumie trochę lipa. My

 

No dobra ale co z tego jeśli sam nakręcasz spirale - umieszczając prześmiewcze komentarze jak poniższy ?

 

16 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Czasem jak człowiek czyta to wszystko to można dość tylko do jednego wniosku:

Mądra kobieta ta seksuolog z 10 letnim doświadczeniem i bardzo lubię jej podejście do tematu. Ma tak dużo ciekawych doświadczeń zarówno z gabinetu jak i różnych sympozjum. Na dodatek chce się dzielić wiedzą z mężczyznami. 

 

Pierwsze badania z tego linku zapoczątkowała kobieta - Maria Bonaparte   (rok 1924)  w obecnych czasach kolejne badania mężczyźni

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3894744/

 

Wszedłeś głębiej w to co napisałem ?

Wątpię
 

Rzuciłeś śmieszka 

i sam wystawiłeś sobie świadectwo.
Dwa standardy postępowania. 

Edytowane przez spitfire
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, $Szarak$ napisał:

@mac To nie jest ten sam temat tylko podobny. Tam było o długości a tu o długości i obwodzie. To jest to samo? 

No zapewne nie było, jesteś 2 najaktywniejszym użytkownikiem od powstania tutaj forum, to raczej cię nie było wtedy heh. 

Tak, to jest to samo. Jesteś normalny, czy nie, że takie pierdolety mi wstawiasz. I bez tego heh gościu. To, że jestem aktywny nie oznacza śledzenia 100% treści. Nie dociera? Czy masz fiksację na punkcie moich tzw. kłamstw.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.